Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

agika1982
3. jún 2010

ozaj baby a materska sa rata na kazdy den ci len pracovne dni???skor asi kazdy den...myslim....ja som od 19 maja na MD a este mi nic nedoslo, tak som zvedava kolko budem mat vobec matersku ....aspom ze prvych osem mesiacov bude lepsia

maxara
3. jún 2010

no tak som si chvilku pokecala so sesternicou.. cigi takze mejl uz mas..
agi ved ja som od Valenta neupustila, len som cakala na 35tt, ale ma vypnuty mobil.. zato som sa dovolala pediatricke tu v PK, mala som odporucene 2 z asi 6tich, prva ma nevzala, ze ma strasne vela, ale ked som jej povedala ulicu, tak mi povedala, ze chape preco nechcem ist k tej, kam patri obvod (ju nepoznam, ale toto mi fakt naznacilo, ze radsej hociktorej inej).. no a tato mi odporucila presne tu druhu, co som mala ja v top 2, tak teraz som jej volala a vezmu ma 🙂 tak sa tesim..

achojka
3. jún 2010

@janka256 Ja mam tiez celovo-usny teplomer a som s nim spokojna. Ale kupovali sme ho v zdravotnych potrebach a stal 53 eur, tak neviem, aky moze byt ten z lidlu

krish
3. jún 2010

ozaj, ja som bola vcera na socialke podat matersku-ten papier od gyndosa- kolko budem cakat na ich rozhodnutie? alebo takto... kedy mi vlastne pride prva materska? 😕 na matersku nastupujem 10-teho.

achojka
3. jún 2010

@jeiny Rata sa to x pocet dni v mesiaci. Cize za Jul je to suma x 31

maxara
3. jún 2010

@krish aka supis fotka 😉
lulu - ja cvicit sice nechodim pravidelne, ale 16.6. sa chystam, bola som iba dvakrat a este do tretice aspon.. alebo uvidim, na kedy si ma bude volat Valent do poradne.. a ako teplo bude.. a ako to bude s parkovanim..

agika1982
3. jún 2010

@maxi len ja som si nebola ista ci si vtedy spominala valenta....no si predstav ze bola som si tu v TT vybavit obvodneho a hned som tam vybavila aj pediatra...a to som sa bala,ze s tym budem mat problem.....mam mu zavolat tyzden pred terminom alebo ked budem v nemocke...zatial maju meno malej.....
kocky ja ani netusim kedy sa vyplaca materska...mne teraz dojde nieco z pn a nieco z materskej tak som zvedava....

katarina7777
3. jún 2010

Caute kocky, mam tu plny dom robosov a vsade bordel.... pomoooc ☹

cigaretka5
3. jún 2010

@krish Socialna poisťovňa má na rozhodnutie 60 dni. Materská je vyplacana za kalendárne dni a je vyplacana spätne myslím že 20-teho v mesiaci. Takze za jun dostanes prachy v Juli

maxara
3. jún 2010

lulu a ta priprava pre oteckov je dobra? hovori tam podrobne o porode? myslim ze Stanka ide vtedy kedy ja..a so Stankou sa zrejme stretneme aj na viacerych poradniach, kedze termin mame skoro rovnaky, aj dr. 😉

krish
3. jún 2010

@maxara 🙂 hej hej to som bola v rukach profesionalok... 😀

cigaretka5
3. jún 2010

@maxara Ak budes mat problem zapatkuj u nas - novostavby nad nemockou.

maxara
3. jún 2010

@agika1982 ano, Valenta 😉 ale musim s nim este hodit rec..ale budem asi spokojna

@katarina7777 ale JA pridem az buduci rok 😀 😀 😀

kafoditka
3. jún 2010

@maxara tesim sa na fotecku 😵 😵 😵

krish
3. jún 2010

@cigaretka5 60 dni???? no som cakala ze nejakych 30. no oki no. idem cakat na rozhodnutie teda 😎

maxara
3. jún 2010

@krish heeeej a kde su fotky v albume, ja sa tam prave chystam pridat tie moje, co sme boli s mm (ten zbytok)

agika1982
3. jún 2010

@cigaretka ty byvas v tych novostavbach???no pekne ja som byvala asi osem rokov na intraku na kramaroch....a co je taka novostavba pri ceste,tak za nou je kadernictvo,tam som bola casto......

katarina7777
3. jún 2010

@maxara pekne, pekne takto opustit spolubojovnicku v nudzi .... 😀

cigaretka5
3. jún 2010

@krish 60 je zakonna lehota zufale.....

maxara
3. jún 2010

@cigaretka5 tam sa da v pohode? minule ked bol taky vetrisko a dazd, tak som cakala este aj na to platene a pritom som si dala okruh az na Klenovu.. a nic

@kafoditka este nemam ☹ ale pravidelne konktrolujem 😉

kafoditka
3. jún 2010

Baby - mne prislo vyrozumenie zo socialky za dva tyzdne, odkedy som to na soc. odovzdala... 😕

krish
3. jún 2010

@maxara noooo 😅 😕 to som podstupovala celkovu premenu predminuly december, teraz uz klasika... blond vlasy supnute do drdola a slaby make-up... a plus 17kg 😀

maxara
3. jún 2010

@krish jaaaj, no a? a to bola premena kde? v zmenarni? alebo z nejakeho casaku? alebo len tak? ved tak hod si do albumu vacsiu, nech ta vidime 😉

lenkaaninka
3. jún 2010

kafko teda aspon si nás čakajúce potešila 😀 že zázraky sa dejú

krish
3. jún 2010

@kafoditka tak to si mala asi stastie... uvidim ako dlho budem cakat ja 🙂 ale na 61.den tam nabehnem keby nieco... sa vykecat... 😀

kafoditka
3. jún 2010

...ja som sa dnes rano postavila na vahu, ze kolko kileciek mam zasa do plusu a ta vaha sa nado mnou zlutovala a vypisovala mi, ze treba novu baterku, tak zijem v predstave, ze je to stale "len" +13kg.. 🙂 🙂 🙂

lulu1983
3. jún 2010

@maxara: priprava bola, okk, pokial si bola par krat cvicit u jandovej, niektore veci si uz pocula urcite, lebo to zvykla hovorit. Prebrali sa ekonomicke veci: co sa da zaplatit, v akej vyske, kde a kedy, kedy treba prist do porodnice, co si zobrat so sebou, ktore ukony nas cakaju a neminu (vid klistir a spol), kedy pustia tatinka k porodu, ako prebieha, ako a kedy je vhodne, aby partner pri porode pomohol a podobne. Podala to dobre, realne, nic neprikraslila, ale zaroven ani nevystrasila. A co bolo dobre, spominala aj niektore papierovacky, co si treba vybavit.
Ja uz sa na cvicenie nechystam, lebo som chodievala autobusom a uz je to narocne pre mna, hoci z Dubravky to nie je zase nejako daleko, len sa priznam, ze sa mi uz nechce trepat v autobuse nabitom dochodcami, co idu z nakupu z tesca a maju kopec hlupych reci 😒 Ale cvicim aj dycham kazdy den alebo kazdy druhy den doma 🙂 ukludnuje ma to

cigaretka5
3. jún 2010

@maxara Ak ideš hore na klenovu po ľavej strane sú take divé novostavby do toho areálu nalavo treba vliezt ( ešte pred prudkou zatackou na onkologicky) a cez deň je tu kopec
miesta. Je to potom asi 5 minút dole briezkom do nemocky a z nemocky sa vbusom jednu zastavku vyvezies . Nie je to síce brutal komfort ale lepšie ako kruzit alebo dostať papucku.a tie teraz nejak hufne rozdavaju

agika1982
3. jún 2010

@maxi krasne fotky........ak sa mozem spytat, na brusku nemas vobec strie ci to je upravene????ja mam take strie jak hovado.....cervene hnusne, no des

lulu1983
3. jún 2010

kafko: tak to je parada, ked ti to tak skoro prislo, ja som overovala u nasej zlatej mzdovej a tiez to uz vsetko poslala, tak uvidim, kedy pridem na rad 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre