Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

mirka285
5. jún 2010

tak tieto pocity mam aj ja ☹ aj dnes v Auparku som si pripadala taka skareda gula popri mojom chlapovi a tiez neznasam ked cumi na ine,hlavne teraz,inak mi to az tak nevadi 😒 a ked je na nete tak si myslim ze urcite tam nahana niake baby,tak ked vzdy nenapadne nakuknem,tak tam pozera vzdy auta,takze som asi paranoidna 😔

adelaine
5. jún 2010

@noemarta
ved aj ten moj je od 16.00 fuc....
a nahodou, suroviny co si vymenovala su parada, len skoda ze ste
pojedli ten kolacik, mnam, dala by som si 😀
ja dnes kvoli teplu len fucim, dvakrat mi doslo zle, tak len posedavam,
a zehlit by som nezehlila...ked je tak teploooo 😒
nechaj si to, ked bude vonku trosku chladnejsie 😉

adelaine
5. jún 2010

@mirka285 vitaj medzi nami paranoickami 😉 😀 😀 😀

mirka285
5. jún 2010

adelaine 😀 a dnes som mu vynadala komu tolko vypisuje a on pozera na mna,ze on s nikym neesemeskuje ale pozera predpoved pocasia,lebo buduci vikend ide prec 😒 som sa zaprisahala ze po porode sa musim dat do poriadku co najskor,nesmiem doputit aby som rozkysla alebo co 🙂

silvia.vesela
5. jún 2010

nech si kukaju na ine, ale ked nebudeme tehotne! Mna to tiez vytaca....a este ked ideme autom, tak to vsetko vidim, ako kuka! A ja si neodpustim poznamku! a len sa strapnim pred nim a je potom na koni....mi povie, ze co ziarlim!
A ja si potom myslim, ze on teraz nema na co ziarlit...lebo fakt nemam pocit, ze by ziarlil teraz...za to, minuly rok v lete...to bolo skor opacne! On ziarlil viac, ja menej...

bellablonde
5. jún 2010

YWETTka ahoj zlatko moje, bozinku co to citam, si si musela vytrpiet, uz nastastie len par tyzdnov a budes mat babatko pri sebe, dufam, ze sa ti to potom rychlo zase znormalizuje...
si vezmi, kedy by ta v zivote napadlo, ze prave teba dolapi take zriedkave ochorenie... 😒 joj, esteze tvoj manzelik je taky skvely chlap a v ilave sa o teba dobre postaraju ,
ozaj tak medzi recou, stale si neodolala dozvediet sa pohlavie? 😉

silvia.vesela
5. jún 2010

aj ja sa dam dokopy, lebo ani sama sebe sa nelubim.

noemarta
5. jún 2010

@adelaine pocuj, a neni su nakoniec ozaj spolu????
nie zehlit nejdem, kaslem na to, je teplo,akurat som hodila sprchu a budem len tak bahnit.
ja chvala bohu nemam taketo stavy, ze by som bola paranoidna, ze by som sa citila nejaka ohrozena, myslim v manzelstve, moj mm je zlaty a nedava mi vobec ziadne zamienky nad takymito myslienkami.

katarina7777
5. jún 2010

Caute kocky,prisla som vas aspon pozdravit ... dneska som mala mega upratovaci den, dalsie vrecia sprostosti vyhodene, podlaha druhykrat prelakovana, este treba jeden raz v pondelok a potom uz "len" vymalovat 😉 nech uz je o dva tyzdne viac a vsetko za nami.... ale na druhej strane sa tesim ze bude pre drobceka vsetko cistucke a peknucke 😅 .... a moje opuchnute nohy mi velmi nic neulahcuju .... trosku pomaha len to ked ich vysoko vylozim, tak trosku odpuchnu a potom za par minut ich mam zas jak pampuchy... inak prava noha mi puchne viac, je to normalne??? 😒

Idem vas trosku pocitat co mate nove... dufam ze nezaspim!

mirka285
5. jún 2010

baby nebojte uz to dobojujeme do konca a budu z nas zase kocky,ved my tym nasich chlapom ukazeme..budeme sa pekne o seba starat 😉 som zvedava kolko mi bude trvat kym dam dolu tych 15 kil co som pocas tehu nazbierala 😢

kafoditka
5. jún 2010

@mirka285 pre boha, ved ty si taka chudunka a brusko jak futbalovu loptu mas.. ved ty porodis, nechas v porodnici aspon 8kg a porad pojdes z porodky jak hviezda!! 😉 🙂 Nozky mas chude - to je zaklad - brusko stiahnes pasom, prsia vonku z tricka a jaka sexica budes 😵 😵

baby mna priserne uz bolia krize, teraz som si dala teplu vanu, tak trocha to pomohlo, ale uz ani poriadnu polohu na spanie nenajdem.. A strasne ma stve, aka som neohrabana 😠 Obut tenisky beda beda, este uz mozem veselo vytiahnut zabky, keby ste ma videli vystupovat z auta - tak to je jedna basen 🙄 🙄

mirka285
5. jún 2010

Jaaj Kafko ty si poklad,aspon ty ma povzbudis a polichotis mi,lebo Gabo sa netvari teda ze som chuda 😠

kafoditka
5. jún 2010

@mirka285 Prosiiim ta, moj Peto je strasne zlaty, ale poviem ti, tiez sa urcite nevie dockat, kedy porodim, bude ratat dno do konca 600nedelia aby sme sa vratili k aktivnemu sexualnemu zivotu, lebo chudak vidim ako by chcel, ale neda sa 🤐 🤐 😵

kafoditka
5. jún 2010

ratat DNI...

mirka285
5. jún 2010

ale ved aj Gabo mi hovori ze som pekna,ale nejako mu to neverim teraz.....a dnes mal tiez poznamky ze po seststonedeli na to skocime,takze asi mu to tiez chyba 😝 a som si kupila dnes sandalky normalne ze neviem naco lebo su dost vysoke ale hned som sa citila lepsie 😉

bellablonde
5. jún 2010

babulky este som vam chcela napisat, ze je uplne prirodzene, ze nas teraz bolia klby a mame problemy pri chodeni,
ak mate chut si nieco precitat
o hormone relaxin

je to hormon, ktory sa nam teraz vylucuje v zvysenom mnozstve do tela a je potrebny na to, aby sa telo, panva, klby trocha "povolili" na bliziaci sa porod

tu je linka
http://mamina.pluska.sk/mamina/tehotenstvo-a-po...

ochorenie, v akom extremnom stadiu ho ma YWettka je zriedkave, tak aby ste sa nebali, ze ho teraz vsetky julovky budu mat...

kafoditka
5. jún 2010

@mirka285 ja som videla v hu manicu svetove cierne sandale na platforme - ja take milujem, lebo som v tom nenormalne vysoka a nebolia ma nohy 😵 😵 len si v nich neviem predstavit dlhe prechadzky s kocikom, tak som ich tam so smutnymi ocami nechala a nekupila ich ☹

mirka285
5. jún 2010

Kafko aj ja som si kupil v Humaniku na platforme ale hnede 😉 na dlhe prechadzky to sice nebude,ale ked pojdeme niekam len tak,veru si ich obujem 😉

adelaine
5. jún 2010

@kafoditka
az mi slina vytiekla 😀
aj ja take lubim, opatky vseobecne....
ale myslim si, ze najskor zacneme nizsimi a budeme platformy zvysovat aj pri kociku 😀
ja som odjakziva nosila vysoke topanky, a chcem sa k nim vratit..

kafoditka
5. jún 2010

baby, tak to bolo v Mixeri a boli to tieto : http://www.mixershoes.sk/topanka/65069/obuv-a04...

mirka285
5. jún 2010

vysoke topanky,kozena bundicka,dobra kabelka a nalakovane nechty tak to mi chyba..som proste bratislavska pipina 😀

adelaine
5. jún 2010

kafko, ja mam podobne doma, len su latkove, take harakiri farby,
mam ich z Gyoru, velmi ich mam rada...

bellablonde
5. jún 2010

jaj dala som iny link ako som chcela
toto je lepsi
http://www.artyci.com/?lnk=519&lng=sk

kafko ja som chodila aj s kocikom na miernom podpatku, platforma je super
som bola vzdy pekne vystreta na rozdiel od rovnych topanok alebo tenisiek, ked som sa pristihla, ze
som nad kocikom zhrbena ako stary orangutan

uz teraz ked nahanam maleho peta je to uplne ine, musim mat rovne, inak ho nedobehnem 😀

kafoditka
5. jún 2010

@mirka285 ja zas milujem sportovo-elegantny styl... Dobre rifle, opatky, sportove sako, velka kabelka 😵 😵 😵
Jaaaaaj, baby, ZABUDNIME ☹
Je mi jasne, ze musim zmenit styl na viac sportovy a pohodlny, ale zasa nemienim chodit neupravena vo vytahanych veciach - to urcite nie!!!! Chcem byt pekna mamina a hlavne urobim vsetko pre to, aby som sa vratila na povodnu vahu a pacila sa mangelovi 😉

mirka285
5. jún 2010

ja len dufam ze mi to pojde v mojom veku dat sa do formy...uz to asi nebude take lahke ako ked som mala 20 😒

kafoditka
5. jún 2010

@mirka285
fuuuuha, nemam ti zacat vykat pani Mirka?? 😉

mirka285
5. jún 2010

radsej nie,to by ma este duplom deprimovalo 😀

mirka285
5. jún 2010

beriete niekto tie homeo co sa beru pred porodom?ja som od dnes zacala,aj ten malinikovy caj pit,tak som zvedava.,,

katy1979
5. jún 2010

Vidim ze mate zaujimavu temu. Ja vzdy penim ked ten moj spusti ze je v avione a vsade suknicky a opatky a ja sa citim ako tucna neohrabana velryba. Uz aby sme rodili a my im to potom natrieme chlapcom. Vsak este uvidia ze vieme byt aj koceny.

kafoditka
5. jún 2010

@mirka285
ake homeo? o caji som pocula, asi si ho kupim zajtra.. ja mam homeo na spustenie mliecka iba..

mirka285
5. jún 2010

Kafko pred porodom sa vraj berie arnica montana 9ch,tak som si to dnes kupila

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre