Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

oacka
13. nov 2010

@mirka285 tá hnedá teutonka je krásna! až teraz som si všimla fotky, joooj staré mesto v BA je super... najlepšie roky som tam prežila... a na Mlynoch samozrejme 😀 😀
kočky, aj vo vašich mestách je toľko veľa kočíkov? u nás v KE sa v poslednej dobe nenormálne veľa detí asi rodí.

mirka285
13. nov 2010

@oacka aj v BA su same kocare 🙂 a ake medzery myslis?ja tam ziadne nevidim...

oacka
13. nov 2010

vo vnútri v kočíku - ležiaca časť nie je napevno spojená so strieškou. tvoja je? moja strieška tam len takk visí po okrajoch časti,kde má malá hlavu. to zelené je nánožník? či fusak?

oacka
13. nov 2010

@mirka285 tie medzery je vidieť len keď je kočík zodvihnutý do sedu...

katarinka_m
13. nov 2010

@bambola Ahoj, to je blbost, ze v nealko pive je 5%alkoholu. Tolko je v 12tke. V 10ke je cca 3,7%. Nealko ma minimum. Ak 5, tak mozno promile, nie percent.

bambola
13. nov 2010

@katarinka_m ano ja som si to potom uvedomila ale to uz potom tinaki napisala, ze tam je 0,5% alkoholu, ja viem, ze to v normalnom pive je 5% 😀 len som to nejako preklepla 😀

zrzulka
13. nov 2010

@noemarta som nakukla ci bude babo ci nie 😀 😀 😀 tak ako? test si nerobila??? by sa patrilo zahajit druhe kolecko 😀 😀 😀

zrzulka
13. nov 2010

@mirka285 to vazne uz zacinaju vianocne trhy???waw uz som davno nebola v meste... ale na trhy sa tesim... 😉
baby by sme mohli dat nejake stretko pri punciku 😉

zrzulka
13. nov 2010

baby z ba kde ste dali robit torty ku krstom??? nas to caka v decembri tak hladam...

bambola
13. nov 2010

@mirka285 mirka ake ste kocky a gabo aky stramak 😀 mm sa tolko ani neparadi ale aj tak mu vzdy vsetko trva 😠 ale nepovedzte mu, ze ho v tomto ohovaram 😀 on iba proste nema rad zhon 😉
inac si jedna z mala ludi co ma asi rada bratislavu co "poznam" 😉 ja s k nim napriklad neradim a dokonca ani mm a to je origos bratislavcan 😀

ywett
13. nov 2010

ahojte,
ako sa mavate? my sme teraz v trencine, u dedka a babky 🙂
@zrzulka
tuto su super torty, ja som dala robit s tou fotkou, kul..www.domacezakusky.sk
a este ti to aj domov privezu, su velmi ochotni...

@oacka
aj u nas je vela kocikov 😉

bambola
13. nov 2010

dievcata my sme dnes boli v ikey, pokupili sme si nejake serepeticky a najedli sa, presli sme sa tam samozrejme 😀 no a kupili sme si Glog tak sme si doma uvarili a teraz popijame 😝

kafoditka
13. nov 2010

@bambola to ja by som sa po ikei, kike, galane a albere prechadzala stale 😀 ja to strasne lubim, normalne ked vonku prsi a neda sa ist von tak sa vybereme do obchodu s nabytkom, prechadzame sa a ja imaginarne zariadujem byt 😉
A moj mm je tiez origos blavak, ale cele detstvo a pubertu stravil u babky na Kysuciach a stale ma prehovara, aby sme odisli z "tejto hnusnej blavy" byvat tam... 😒

zrzulka
13. nov 2010

@kafoditka jak by ti blava chybala ci nie??sak tam neni ikea, galan ani albero my sme sa odstahovali ale stale sa citim ako blavacka 😉

@ywett dakujem si poklad, uz som im napisala a chutovo su dobre??? potrebujem dve, malemu ku krstu a malej k narodkam...

zrzulka
13. nov 2010

btw co obliect malemu na krst, baby co mate chalosov co ste im obliekali???.... ked mne sa to velmi nepaci tie babetkovske oblecky...navyse bude v overale asi ak bude kosa

oacka
13. nov 2010

ja som práve doorobila orieškovo čokoládovú tortu! 😀 sa mi v noci o nej snívalo,no musela som si urobiť. večer som urobila ryžový nákyp,aj som ho spráskala a teraz je hotová tortička... mm nechápe...že ve´d nikto nič neoslavuje... 😀 😀

ywett
13. nov 2010

@zrzulka
hej, chutovo sme my malu dobru, objednavam od nich pravidelne, aj teraz k vianociam zakusky, super je aj ten dovoz, napis potom ako si bola spokojna...pisu, ze zarucuju kvalitu vyrobnych surovin..ziadne nahrady

ywett
13. nov 2010

@oacka
mnam ryzovu nakyp, to som este nerobila, je to tazke?

tinaki1275
13. nov 2010

ahojte baby ,tak mne dnes mala dala zabrat ,bola nervozna cely den..pre hodinou zaspala a dufam ze bude spat aspon do 6-7 hodin ..inac uz treti davam mrkvu a zda sa mi ze je to s nou horsie a horsie..uz len ju vidi a place..☹tak neviem, sice do nej 2-3 pol lyzicky dostanem ked jej dam zapit cajikom kazdu ale inac sa mi zda ze sa jej to nepaci vobec..ako to bolo zo zaciatku u vas? ja som juaj ochutnala a zda sa mi dobra sladucka..a kedy ste pridali zemiak ?

oacka
13. nov 2010

@ywett ľahučké, ja robím podľa receptu,lebo vždy zabudnem postup. 🙂

kafoditka
13. nov 2010

@tinaki1275 tie prve lyzicky, ked som mu davala mrkvu, sa tvaril a hadzal ksichty, akoby som ho sla otravit 😀 Ale na druhy, treti den uz to bolo dobre. Ja som robila tak, ze tri dni som davala cistu mrkvu, potom tri dni mrkvu so zemiakom, dalsie tri dni som k tomu pridala dalsiu zeleninu... Chce to len cas, aby si mala zvykla na ine chute.

oacka
13. nov 2010

@tinaki1275 naša najprv papala úplne bez problémov,teraz sa zatvári trocha kyslo,ale papá, už papala so zemiakom a dnes s karfiolom, to jej celkom chutilo. treba dávať aspoň tri dni jednu zeleninu,aby si zistila prípadnú alergiu. ja chystám nabudúce brokolicu a potom mäsko. a začnem aj ovocie.

oacka
13. nov 2010

@kafoditka mixuješ? ja sa strašne bojím väčších kúskov,ale asi treba na to deti zvykať,nie? stačí pučiť vidličkou?

kafoditka
13. nov 2010

@zrzulka Veru by mi BA chybala 😉 Ja som mestsky typ, sice je pravda, ze ked som prisla do BA tak som si zvykala tazko, hadam aj dva-tri roky ale teraz by som uz naspat do CA nesla. Teda nikdy nehovor nikdy, ale.... Chodit na predlzene vikendy alebo na tyzden k nasim, aby sme zmenili prostredie, to ano, ale natrvalo sa prestahovat, to nie 😒

bambola
13. nov 2010

@monline ozaj som si vsimla, ze katarinkin leone je chlapec a mas ho v grafe pri dievkach 😉

kafoditka
13. nov 2010

@oacka ja stale mixujem.. bojim sa tych vacsich kuskov, sak by ma vystrelo keby sa mi zacal dusit 😲 Ale ked mu budem davat banan, tak ten skusim popucit poriadne vidlickou a uvidim.. ja zatial ovocie nedavam, ale chystam sa od pondelka

bambola
13. nov 2010

@kafoditka @zrzulka ja milujem velke mesta ale to znamena, ze milujem Londyn 😵 to je moje mesto a potom Prahu, tam som tiez istu dobu pozila 😉 bohuzial sa Blava na tieto mesta nehrabe, co je skoda 😒

tinaki1275
13. nov 2010

@kafoditka mne ju chvilkami dnes az akoby napinalo z tej mrkvy ..☹ no neviem uvidim zajtra ,dam jej este cistu mrkvu a napozajtra skusim so zemiakom ..dufam ze si zvykne a davas to raz denne ?

monline
13. nov 2010

@bambola no vidíš aká som nepozorná..napravím to o chvíľu...
čítam si tento článok o dovolenke ideálnej pre deti
http://babetko.rodinka.sk/index.php?id=sonnenpark

kafoditka
13. nov 2010

@bambola nooo tak jasne, Blavu s Prahou nemozme porovnavat.. Ja tiez Prahu mozem, bola som uz tri krat a veruze sa tam este vyberieme tak na jar 😉 A v Londyne som nebola, tak neviem porovnat 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre