Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

katy1979
29. okt 2009

dakujem lily, vsak si kupim tielko 😀

ericica
29. okt 2009

katy inac aj ja som rozmyslala nad menom Sebastian,ale manzel mi ho sfukol 😒
tak ostalo meno rebeca alebo chlapcenske maxim,,ale teraz pri druhom sme sa este nerozhodli to bude vyberat asi mangelik 😎
no mne to pripadalo divne tam uz teraz chodit ked uz sa tam setky poznaju 😖

mimi
29. okt 2009

baby, ja som si zase urobila test, kupila som si iny a teraz som tam ani dve ciarky nemala. No asi si urobim ten test 10 dni od meskania mrchy( ako pri prvom), takze uz len 5 dni ostava.😅

ericica, to je zaujimave, ze si mala mrchu 😕 a bola normalna, ci iba take male krvacanie?

katy1979
29. okt 2009

ericica no bud rada sebastianov je akosi vela a to som si myslela ze ziadneho nestretnem a na kazdom rohu je nejaký. vy uz vyberate druhe meno? fuha nejako rychlo. ja ani neviem ake by som dala.

mimi mozno si si kupila test s citlivostou 25 mozno preto tam nic nie je.

mimi
29. okt 2009

katy, teraz citam, ze citlivost 10, vraj presny spolahlivy, od meskania menstruacie.... ktory test si vy kupujete?

michaela80
29. okt 2009

takze HCG mam 3,72 ze vraj pozitivne ale nizsie....spoluziak sa mi kt omu velmi vyjadrovat nechcel ze mam prist v nedelu do sluzby k svojmu lekarovi...
Zacinam mat tusak ze je to este Pregnyl co mi pichli 15 dni do zadu i ked by nemal byt v tele viac ako 10 dni...

katy1979
29. okt 2009

mimi ja som mala 2 testy s citlivostou 10 a jednu 25-ku. a boli pozitivne vsetky, ta 25 bola sice slabucka ciarka ale bolo to na 29DC

miska a naco je pregnyl? a co to ma s tým spolocne.

zajacik...
29. okt 2009

Michaela podla mna to pregnyl nebude, ako pises ten by nemal byt v tele dlhsie ako 10 dni... Drzim palce nech kontrolne hcg pekne stupne 😉
Katy pregnyl je na uvolnenie vajicok z folikulov, aby doslo k ovulacii...
Mimi nech je uz o 5 dni viac a ty si znovu najdes // 🙂

ericica
29. okt 2009

kati nie este nevyberame....no popravde sme sa pri prvej dohodli ze vyberam ja a pri druhom bejby muzik a on uz ma svoje oblubene mena........
ja som si robila tiez dva testy ,ten prvy asi pred 9 dnami a bol nega a to bol ten co uz ukaze 5 dni od oplodnenia a ten druhy co som si robila bol ten najlacnejsi,co ukaze pravdepodobne tehu az po skonceni mrchy a ten bol pozityvny 😵

zajacik...
29. okt 2009

Podla mna ziadny test neukaze // 5 dni od oplodnenia, podla mna je to len reklamny tah...

ericica
29. okt 2009

nooo neviem aj ja si myslim to este zena nema to hcg take vysoke 😕

zajacik...
29. okt 2009

Ericica ako si spominala ten tehu priznak - "nemehlo" - tak sa mi to asi tak zapacilo, ze uz som stihla rozsypat cukor v kuchyni 😀 😀 😀

ericica
29. okt 2009

no zajacik mne uz tri dni vsetko pada z ruky dnes velky noz na chlieb este dobre ze mala nebola nablizku....ale to je nam asi sudene 😀

chloe77
29. okt 2009

caute kocky pridavam sa zatial potvrdene len z krvi 19eho mam UZV.
a priznaky okrem bolesti v prsiach ziadne 🙂
len by som potrebovala zmenit doktora najlepsie BA Ruzinov a okolie poradte.dakujeem

zajacik...
30. okt 2009

Chloe gratulujem 😉

zajacik...
30. okt 2009

Babulky robila som dalsi test - mamatest, a su krasne // 😵

ericica
30. okt 2009

zajaacik gratulujeeeeeeeem ti k // a co ty nevies spat 😕
chloe vitam ta tu medzi nami...ja asi pondelok zavolam svojmu gyn.ze kedy mozem prist lebo sa pametam aj s malou ma objednal az ked mi meskala mrcha dva tyzdne 😒
ozaj a ani vam nesiel vcera MK.?

katy1979
30. okt 2009

chloe ja chodim teraz k maresovi do ruzinova. zatial je to tam ok.

zajacik supeeer no vidis takze predsa.

zajacik...
30. okt 2009

Ericica neviem spat, lebo som uz bola netrpezliva na testik 😵 A MK vcera vecer nesiel.

ericica
30. okt 2009

zajacik to ti teda verim a som nesmierne rada ze sa ti splnilo po com ste tuzili 😉

zajacik...
30. okt 2009

Po vyse 4 rokoch cakania mi to pride ako krasny sen 😵

ericica
30. okt 2009

kolkoooooooooooo 😕 😕 😕
to fakt? noo ja by som sa asi uz zblaznila..tak o to vacsia musi byt ta radost ze?
a pockaj este ked chytis ten uzlicek do ruky ake je to naaaaaaadherneee 😵

katika1
30. okt 2009

Eriii 😵 tak sa teším! Aj tu Ti ešte oficiáliš gratulujem a prajem toho chaloša z celého srdca 😵 😵 😵
a samozrejme všetkým gratulujem 😵

zajacik...
30. okt 2009

Ericica uz teraz sa na ten vonavy uzlicek tesim 😵 😵 😵

zajacik...
30. okt 2009

Michaela pozrela som si tvoje testy... je zvlastne ze za tyzden ciarka velmi nezosilnela... 😕 ... nechces skusit iny druh testov? Skus mamatest. Drzim velmi palceky aby ciarka zosilnela 😉

michaela80
30. okt 2009

zajacik.... mme tie // miznu a znova sa ukazu ako som z toho d...l uvidime co bude v nedelu ,ked mi vezmu kontrolne HCG....

oacka
30. okt 2009

Ahojte, budúce júlové maminky, pripájam sa k vám,aj keď s malou dušičkou... Je to pre mňa ešte stále neuveriteľné, že sa nám to po 4 rokoch a dvoch rokoch navštevovania CAR napokon podarilo úplne prirodzene. Veľmi sa bojím, že naša radosť je predčasná... Máte aj vy taký strach?

sarrahmichelle
30. okt 2009

ahojte mozem sa k vam pridat? prave dnes mi konecne test potvrdil ze som tehotna aj ked som to vedala uz od minulej nedele...gratulujem vam a tesim sa zo vsetkymi ostatnymi co mate pozitivne testy

michaela80
30. okt 2009

sarah michelle ako si to vedela od minulej nedele? mrcha uz meskala?

lucia.
autor
30. okt 2009

ahojte..aspon na chvilku privitat nove tehulky... pro tej nasej sikovnici nestiham nic.. a k tomu sme kupili novy kocik tak sa cely den vytesujem aj ja ako mala 😅 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre