Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

denisse
23. nov 2010

@bambola
aj moja ma taky ... cast noci na nom spi, lebo ja mam postielku prirazenu k posteli a prekladam ju raz na jednu stranu raz na druhu, takze cast noci spip sice tesne vedla mna, ale vo svojej postielke a ja mam viac miesta 😀

denisse
23. nov 2010

baby, kupila som nele pod stromcek fotak ... povodne som chcela detsky, ale ked som zistila ze detsky fischer price stoji rovnako ako najlacnejsi normalny fotak, tak som kupila normalny ... a mam z neho velku radost, je malicky, cerveny, lahko sa ovlada ...
nela mi furt berie nas a bojim sa ze jej spadne ... a tak bude mat svoj 🙂

bambola
23. nov 2010

@denisse esteze su uz digitalne fotaky lebo inak by vas to vyslo draho keby to chcela vsetko vyvolavat 😀

oacka
23. nov 2010

dnes máme 5 mesiacov! vonku chodíme preoblečení za chlapca:

kafoditka
23. nov 2010

@oacka perfektna je Kika! Ake ma modre okale 🙂

merikac
23. nov 2010

ahojte babulky, co ste dnes popisali? idem vas pocitat,,,ja som stale soplava,,uz by to mohlo zacat ustupovat 😠

merikac
23. nov 2010

@zrzulka- Emma mala prieduskovy kasel a sopliky a okrem toho sme boli na endokrinologii minuly tyzden,,tak krvny obraz jej bude robit aj koli vysledkom pre dalsiu navstvu a aj koli tomu, ze sa jej zda chudokrvna- vraj je bleducka,,ale mame pockat kym prestane ucinkovat ATB
@denisse -k tomu uspavaniu po kupani- my mame taky ritual,ze po kupani hned kojim- a je jedno, ci si cucla par minut pred kupanim(ale pred kupanim, jej nikdy nedavam dobre sa napapat,,ak je hladna, tak jej dam len cucnut aby sa trosku oklamala a vydrzala kupanie), je naucena, ze ju zabalim do perinky- uz jej nohy vselijako trcia,,naspuli papulku a pri cucani zacne zaspavat,,polozim na postel, pohladim a aj ked este nespinka, do 10 minut zaspi a potom kojim az okolo 24-1..no a potom zostava v podobnom krci ako @bambola az do rana,,,stale prso vonku, ja pokrutena,,,az taka slast otocit sa malej chrbtom 😀 - tak ale co uz, ked to pominie aj chybt mi to bude 😀
@oacka- paradne prestrojenie ktore malej pristane 😉

No vela ste tomu dnes nedali,,chybala @mirka285, @maxara, aj @monline som tu za cely den postradala,,,,ani @zurzulka, @noemarta,,,,kde ste dnes vsetky- nakupujete cely den vianocne darceky?!

bambola
23. nov 2010

@merikac ja som mala navstevu a som sadla potom k pocitacu, ze si precitam co sa popisalo a nikde nic 😕 asi fakt nakupuju 😅

merikac
23. nov 2010

@bambola ako dopadla navsteva?

bambola
23. nov 2010

@merikac dobre 🙂 to boli spoluziaci, mala mala cely cas vybornu naladu 🙂 si ju vsetci popodavali, porozpravali sa s nou 🙂 akurat sa mi nenafukla babovka tak bola trosku zbita 😠 ale nestazovali sa, vsak nic necakali, boli radi 😀

mirka285
23. nov 2010

caute koceny...
@bambola co si zabudla dat prasok do peciva?
@merikac ja som teraz zehlila ale nastastie nebolo toho vela a poobede som bola s Kafko na vianocnych trhoch,supla som si dve lokse a dvecervene vinecka,Kafko z nich porad kramy dostala 😀 doniesla mi tie anionove vlozky co som si objednala,a vyzeraju dobre,a pisu ze su vhodne aj pri hemoroidoch a krvacani z konecnika,takze pre mna jak usite 🙂
@oacka Kika je zlata,my chodime tiez doma stale v modrom,mam plno veci po sestrinom chlapcovi a Gabo to nema rad a vzdy ked ideme do mesta mi ezabudne pripomenut,ze nech oblecem malu ako dievca 🙂

merikac
23. nov 2010

@bambola vo vsetkom tom zhone si nakoniec zrelaxovala,,,,,,,, 😀 ...co by som ja dala aj za nenafuknutu babovku....mne sa vacsinou nevydari v poslednej dobe,,neviem cim to je,,aj pernikovy kolac mi splasne,,asi neviem pouzivat novu ruru

mirka285
23. nov 2010

zabudla som pridat foto

bambola
23. nov 2010

@mirka285 dala som len som skoro otvorila ruru tak mi splasla a to uz sa potom nenafukne 😠

oacka
23. nov 2010

@mirka285 no jaké čaje! a ako sa k sebe máte! ste sa tu fakt našli. 🙂 ako dve sestričky... a tie krásne teutonky... 🙂

maxara
23. nov 2010

Baby ja som tuuuu 😀 ale nieco riesim.. musim objednat nejake veci z netu a pozeram, ktore chcem. Som trosku sklamana, lebo Ninkin zub videl aj mm aj sestricka u lekarky a moja sestra jej tam v puse dnes smatrala a povedala, ze to je blbost, ze zub neciti, ze to by bolo citit ako ostre. ☹ tak ja potom uz neviem ako vyzera zub.. ved to miesto ma uplne svietiace cistobiele asi 1 mm kruzok. Takze mozno teda ani vampirik nie je 😒

maxara
23. nov 2010

@mirka285 a kto vas fotil?

kafoditka
23. nov 2010

@maxara 😕 ja tiez necitim ostre, skor tupe a vypada to presne ako to opisujes.. fotila nas nahodna pani 😉

maxara
23. nov 2010

@kafoditka 😒 ja si aj tak myslim, ze to zubok je.. ved ani moj nie je zrovna ostry.. a to ze jednotky su ostre, to je jasne, kedze su to rezaky.. tak ja uz nechapem.. ale ked to aj sestricka u lekarky videla a povedala, ze to vyzera byt zubok.. tak som z toho jelenica

mirka285
23. nov 2010

baby ked je to zub tak po tyzdni bude vela viac vonku narasteny,tak sa nechajte prekvapit....baby ja dnes strasne prdim 😀 zeby z tych loksi pecienkovych?

kafoditka
23. nov 2010

@maxara ved moj tam ma normalne prerezane dasno, taku priehlbinku a v nej biely zubcek.. teda ja si myslim, ze je to zub, aj mm, aj svokra.. a dnes sa mu to prerezalo na tom istom mieste ale na opacnej strane ale zubok este nevidim. teda mne je tazko mu to tam studovat, lebo slinta neskutocne, furt mi tam pcha jazyk a teraz ked vidi, ze sa priblizim s prstom tak porad ani usta neotvori 😀

kafoditka
23. nov 2010

@mirka285 aspon vam nebude zima doma ked si pekne naprdis 😀

katka55
23. nov 2010

@nina88 Ahoj. Ja som tiez riesila, ci maly dost papa, aj som zacala dokrmovat, ale nakoniec som zistila, ze netreba 😵 Tiez som si odsala max. 90 ml, no a pred tyzdnom sme boli 3 dni v nemocnici, tak som ho vazila pred a po kazdom kojeni, no a spapal od 50 ml do 100 ml a sestricka aj Dr. povedali, ze je to ok. Tak je to asi ok... 😀 Jaj, a papa ca kazde 2-3 hodky (v noci nie)...

maxara
23. nov 2010

@mirka285 😀 ty si trubka.. a smrdi to ako pecienka? 😀 😀

@kafoditka no ved ja sa teda necham fakt prekvapit.. pockam dlhsie a potom sa uvidi, ci je to chrupik

maxara
23. nov 2010

Baby ja idem s Ninus do vane a spat, lebo teda som mala dnes tri velke mega kavy, ale hovno z toho.. som unavenaaaaa

monline
23. nov 2010

@maxara
@kafoditka však skúste poklopkať kovovou lyžičkou po tom zúbku..ak je to zub, tak to budete počuť..zacinká to 🙂

monline
23. nov 2010

@mirka285 super foto..už aby som sa na trhy dostala i ja..ako pozerám, nie je to ešte preplnené, to by šlo...

monline
23. nov 2010

@oacka kika je krásna v modrom..hodí sa jej k očkám..ja som tiež niku nosila v modrej, hodila sa jej

monline
23. nov 2010

@merikac dnes som tu len pár razy nakukla, ale nechcelo sa mi písať..poobede sme si s malým schrupli, nakojila som ho asi o druhej, zaspal..a ja s ním..a spal mi do trištvrte na päť! 🙂) super..ja asi do štvrtej, potom som šla rýchlo niečo navariť..😀 Ked sa zobudil, papal zmixovanú mrkvu, morčacie prsia, petržlen, zemiak a brokolicu..vývar, chutilo mu...
Teraz večer som ho nakojila a pritúlil sa ku mne (v mojej posteli) a zaspal..konečne dnes dobre zaspal, lebo 2 dni po sebe strašne zle zaspával....keď pôjdem od pc spať (okolo polnoci či tak nejak), tak ho preložím do postieľky a mal by spinkať do rána..takže sa vyspím dobre..ale ak sa pri prekladaní preberie (stane sa to asiraz za týždeň), tak ho nakojím a ostáva spať s nami, vtedy spím tak ako dnes bolo opisované..a vstávam dolámaná.

mirka285
23. nov 2010

@monline boli sme poobede o druhej a v pohode,vtedy su ludia este v robote,tak sa dalo,ale zato aj na platene parkovisko som cakala 15 minu kym sa uvolni miesto...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre