Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

luludi
9. dec 2010

ahoooooj.. ja o chvilu uvidim nasu mirku z konika... vam potom poviem, ci bola pekna alebo bola pekna 😀 aaaa neberiem si ciapku.. ;)

katty17
9. dec 2010

@luludi - jasne ze je pekna. tam ina moznost ani nieje 🙂 idete spolu von?

katty17
9. dec 2010

@luludi - ale ciapka musi byt. vsak @maxara ? 😀

katka55
9. dec 2010

ahojte. neviem, ci ste uz rozoberali kupovane prikrmy, ale potrebujem nejake poriesit na cestovanie a neviem, neviem, ktoru znacku 😅 hipp? hame? ovko? alnatura? babylove? ci je to jedno? dakujem 😉

tinaki1275
9. dec 2010

joj baby tak konecne ide kon ...uz som z toho nervna..vcera som neriskovala a dala na noc viburcol ,ako hovorila Mirka vdaka bohu zanho ..mala zaspala o pol jedenastej a spala s dvoma malymi preruseniami ked jej vypadol cumlik az do po l osmej.. 🙂 potom sa napapala a spala od deviatej az do dvanastej ,..az mi je to divne..dufam ze noc bude zase kludna..
Ozaj vy co prikrmujete uz nahradzate plnu davku mlieka prikrmom ? a ktoru ? ovocnu ci zeleninovu ? ja vidim ze mi po prikrme vypije este taku 90-100 mlieka a tak neviem zvysit uz mnozstvo prikrmu a vypustit mlieko ?

tinaki1275
9. dec 2010

@luludi tak ju pozdravuj🙂

tinaki1275
9. dec 2010

@katka55 ja mam dobre referencie na hipp..

bambola
9. dec 2010

@luludi mate rande? dokelu keby som bola doma idem aj ja 😠

luludi
9. dec 2010

nooo takze sa verejne mirke ospravedlnujem za oznacenie pekna, lebo to dost nevystihuje tu kocku, co som dnes stretla...teeda, ja chcem mat taku figuru po prvom dietati a nie to este po dvoch.. teda @mirka285 klobucisko dole.. Videli sme s riskom aj lindusku - aka bola poslusna a tichucka a drobuna oproti mojmu risimu, prisli sme domov a risko od tolkej krasy hned zalomil a spi tuho 🙂

@katty17 nie, nie, mirka sa stavila v dubravke urobit dobry skutok, dakujem, dakujem. Capica mi presla... 😉 tentoraz

luludi
9. dec 2010

@bambola nie, nie rande, ale ked budes doma, mozme nejake vystrojit 🙂 to by sme ti neurobili, teraz, ked musis studovat taaaaam daleko okolo BB

bambola
9. dec 2010

@tinaki1275 mam pre teba nieco, vcera som uz nestihla, fotos 😉 trosku snehovej atmosky

adelaine
9. dec 2010

ahojte,
chcem sa opytat, kolko smiem dat jednorazovo prikrmu? ( ake mnozstvo)
bojim sa totiz, aby mu to nebolo tazke a
nebolelo ho brusko...vcera mi na prvy krat zjedol az 6 lyziciek mrkvy a 80 ml mlieka,
dnes sa tiez siel potrhat...

noemarta
9. dec 2010

ahojte holky,
@bambola jeeej to je kraasne, aj ja chcem tam byyt 🙂 😉
baby dnes mi prisli capice, su kraaasne divajte.

@luludi o mirke si pochybovala ze je peknaaaa, no totooo 😀 😀 😀

luludi
9. dec 2010

@noemarta jeej, nelinka je podarena, ta fialova sa mi paci malinko viac ako biela, malinko 😀

o mirke som nepochybovala, ze je pekna, len som teraz zistila, ze az ako velmi 😉

bambola
9. dec 2010

@noemarta krasne, nele uz netreba anii overal staci ten salisko😀

bambola
9. dec 2010

@luludi mne zase ta biela 😀

noemarta
9. dec 2010

@luludi symposka neeee???? 😉

tinaki1275
9. dec 2010

@bambola jezis az ma zamrazilo a nabehli mi zimomriavky ..aj ja chcem ☹ uzasne dakujem ,my dnes zase s 25.stupnami ... 😒 ako mam ist nakupovat darceky a citit vianocnu atmosku ,ked sa mi mala poti v maxicosi a to ma bodik s krat.rukavkom a tenky svetrik? a dokonca som jej dnes dala na tvaricku opalovci kremik 😖 okolo obeda je to slnko v tvari hnusne..

luludi
9. dec 2010

@bambola u tej fialovej zavazil ten salisko ;) s bombulami.. mnam, chutne je to

tinaki1275
9. dec 2010

@noemarta su uplne super kde si ich objednavala?

luludi
9. dec 2010

@tinaki1275 ja s tebou meniiiiim, ale len v zime, tie 40 v lete uz teda nie 🙂

tinaki1275
9. dec 2010

@luludi no ked som rodila mali sme 42!!!!a tyzden po porode kazdy den okolo 38-40 ,v nemocnici na izbe sme mali klimu full a to som tam mala aj malu..a to nehovorim aky bol moj posledny mesiac...sedela som zavreta v byte s klimou a pred siedmou vecer ani nevyliezala..

tinaki1275
9. dec 2010

@bambola pocuvaj ty si sa toho vela dnes nenaucila co?nerobia tu rekonstrukciu kona nahodou kvoli tebe,aby si urobila tu skusku? kedy je ? v sobotu?

noemarta
9. dec 2010

@tinaki1275 na stranke www. sashe.sk a inzerentka hajnusa

luludi
9. dec 2010

@tinaki1275 verim, ked sme chodili na infocesty na kretu zaciatkom oktobra a bolo straaaaaaasne teplo, vzdy sme rozmyslali, ako tam klienti vydrzia v juli a auguste.. 😕 vy byvate v blizkosti Chanie?

tinaki1275
9. dec 2010

@luludi priamo v Chanii ..v ktorej cestovke si robila?

luludi
9. dec 2010

@tinaki1275 seneca tours, koala tours, tiptravel a tatratour - teraz maju spolocnu obchodnu politiku a jedneho vlastnika

tinaki1275
9. dec 2010

tak sme sa minuli o chlp ..ja som s koalou a senecou sice mala posled.kontakt 2002..myslim..to este boli samostatni ..a 2003 som este robila trochu pre satur..ale to sa mi uz davno neoplati pri tych mizernych podmienkach ktore maju pre delegatov..

tinaki1275
9. dec 2010

ozaj baby co sa deje so zrzulkou?nieco som citala medzi riadkami ...

tinaki1275
9. dec 2010

@noemarta dik hneed pozriem

luludi
9. dec 2010

@tinaki1275 chania je nadherna 🙂 prudko mozem... pravdu mas, delegatstvo je tak zle ohodnotene, ze ho vacsinou robia studenti, alebo ludia skor ako hobby ... 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre