Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

oacka
17. jan 2011

jaaaaj, teším,teším,výber dovolenky sa zúžil na dva hotely! už nech je leto! a malá nech je taká zlatá ako teraz.

kafoditka
17. jan 2011

@oacka tak daj linky, aj my sme zvedave 😉

strasska
17. jan 2011

@kafoditka tak tak

strasska
17. jan 2011

@oacka jasne zvedave sme, daj blizsie info 😉

kafoditka
17. jan 2011

@strasska pocuj, ako ja mam tvoj nick vlastne citat a co znamena??

oacka
17. jan 2011

@kafoditka ale to sú len také obyčky,nič extra, idem k malej,lebo sa tvári,že už je ráno... to je prvá raz za jej život, čo takto nečakane pred polnocou otvorila oči 😀

strasska
17. jan 2011

@oacka uzasne dieta, a ja chcem ☹
@kafoditka je to skratka mojho rodneho priezviska a cita sa to po nemecky štraska

kafoditka
17. jan 2011

@strasska 😉 to ja by som bola potom krupka 🙂

strasska
17. jan 2011

@kafoditka 🙂 🙂 🙂

kafoditka
17. jan 2011

Dievcence idem spat, maly dostal akurat svoj cajik a dalej spi, tak idem aj ja..dobru nocku

oacka
17. jan 2011

@strasska hladná bola! už tretiu noc chce papať ešte pred polnocou,ale predtým len cucala ruku,oči neotvorila... mňa by porazilo,furt stávať v noci.... a ešte druhé malé dieťa k tomu, neviem si to predstaviť...
@kafoditka dobrú noc!

strasska
17. jan 2011

@oacka zvykla by si si, keby si nemala na vyber, ale ja jej vsetko hned s prvym rannym usmevom odpustam 😵 😵 😵

strasska
17. jan 2011

lucim sa, bru noc

katka55
17. jan 2011

ahojte. nasla som na nete aktualne testy autosedaciek za rok 2010, tak sa mozno niekomu zidu 😉 ak to sem uz niekto hodil, tak sa ospravedlnujem 🤐 http://www.brendon.sk/Pages/Show/carseats

bambola
17. jan 2011

@noemarta mala spi so mnou v posteli uz asi tri mesiace 😠 bohuzial 😔 ale tak co uz. to mne sa stava bezne, ze zaspim s prsom von 😀 😀

merikac
17. jan 2011

@bambola takto spavame aj my,,ale vcera mi hadam po prvy krat mala spala v postielke,,aspom do 2- evidentne sa jej tam dobre spalo a dnes tak od 8 chrni zase- este keby tak vydrzala celu noc anemusela by som ju prenasat,,lebo ked ju uz raz dam k sebe, tak to sa mi nechce sa preberat, ked zaspim- tak ako ty s cici von 😀

gabika41
18. jan 2011

dobre rano 🙂 normalne Vam obcas zavidim..........ja mam biologicke hodiny,takze aj keby tanky padali,tak sa budim vzdy v rovnaku hodinu.... 😒

aalexis007
18. jan 2011

dobré ráno. To je zase hmla ☹

bambola
18. jan 2011

@merikac @noemarta ja rozmyslam ci ju zacat odnaucat od toho nocneho cici resp. chcem spravit nieco aby nebola tak na cicke zavisla ale ci to nie je este skoro 😕 len ked ma hodinu nevidi tak je nekludna a po dvoch-troch hodinach je to s nou horor, uplne bez nalady, zla a nechcem aby to prerastlo do niecoho horsieho 🙄

bambola
18. jan 2011

Dobre ranko 🙂

noemarta
18. jan 2011

dobre ranko,
@kafoditka jak o com peknom rozpravam, to akoze si neni so sebou vobec spokojna, nic sa ti na tebe nepaci, haa 🙂 😉
@bambola nieee este ju neodnaucuj, ja chcem vydrzat aspon do roku, budme radi ze mame este stale mlieko a mozeme kojit, to je moj pohlad.

zuzik1983
18. jan 2011

ahojte 🙂
@merikac nikolka na 4 vydrzi len chvilku,potom sa jej nohy smyknu a je znova na brusku,hlavu zabori do postele a plazi sa,ale dostane sa kam chce 🙂
@karinnka ani mi nemame ziaden zubok este

luludi
18. jan 2011

dobre ranko 😵 😵 😵 ,

@bambola: bubo spava s nami v posteli a uz sme to rozoberali s mm a dohodli sme sa, ze nam to nevadi a nechame to zatial tak. Lebo, ked spi s nami, spi najpokojnejsie a najdlhsie a aj my vieme, ze je okk a na druhej strane v nasom minibyte aj tak nie je co riesit... je to takto najpohodlnejsie. Rovnako sa mi zda jednoduchsie, ked sme obaja v polospanku mu nechat, nech si podudka cicku, ako sa uplne prebrat, utekat k postielke podavat mu cumel 🙂 Minimalne do prveho roka, kym sa najviac vyvija a prekonava najviac zmien to nebudeme riesit, po roku uvidime 🙂

V dubravke svietilo slnko asi 3 minuty a potom uslo.... nezbeda jedna

maxara
18. jan 2011

Dobre ranko
ja idem dnes na predoperacne vysetrenie k internistke a voooobec sa mi nechce do takehoto pocasie.. ved toto co je.. navyse samozrejme s Ninkou do cakarne.. juchuuu ☹ predtym musim zbehnut k mojmu dr pre moju kartu a potom ju este vratit .. a co je najhorsie, vcera som si dala prehanadlo, lebo uz tri dni som srala "do kazdej plienky", proste stale a po malych kuskoch, uz ma normalne rit bolela.. tak som si ho supla, ako bolo napisane, akurat som si ho nedala vecer, ale poobede, ze mne nevadi, ked kvoli tomu vstanem v noci a akozeeee, nielenze som v noci nevstala ale ani teraz mi este vobec netreba, cizeeeeee.. na stopro ma to chyti po ceste k dr.. ved mna drbne nacisto 😒

@kafoditka Domi, na tom bazosi maju aj lteway len ja som si nebola ista, narychlo som to hodila, lebo som mala vecer robotu.. ten zubcek je skor citit prstom ako vidiet 😉 vyzera to, ako keby mala taku ryzu na dasienku, ale ked sa toho dotknes, je to pekne ostre a ked zacvakne, tak si si na 200% ista 😝

@karinnka @katarina7777 vdaka za pochvalu 😉

bambola
18. jan 2011

@luludi @noemarta aby ste mi rozumeli, ja som rada, ze kojim a aj by som chcela do roka , akurat sa bojim, ze nie je normalne schopna spat. jedine na ciciku a jedine so mnou. navyse posledne dni sa to meni a cez den uz nezaspi ani na cicke. musim ju supnut do kocika a ist von. ona si sucha oci, unavena je, dam jej prso ona pocuca a zacne sa uz tocit na brucho a vymyslat co by asi tak spravila. a takto sa dostane az do stavu, ze uz vobec nedokaze spat 😒
keby prisla na to, ze staci zavriet oci a spat 😀 aspon cez den 😉 mohla by ju to prist prosim Linda naucit? 😀 @mirka285 😉

kafoditka
18. jan 2011

Bre ranko... akurat mi pipla sms a prisiel mi prvy rodicak+ pridavky, aky nezvyk, ze ta suma zacina 2kou 😒 Maly pekne spal, papal len raz v noci mlieko a potom rano o 6 🙂 idem si spravit kavu a umyt hlavu, lebo mam otrasny omastek na nej 😝 Filip akurat zaspal...

meruska
18. jan 2011

dobre ranko
@oacka navnadila si nas a nic? noze sa pochval dovolenkou 😉

monline
18. jan 2011

dobré ránko prajem...tá hmla je príšerná ☹

katty17
18. jan 2011

ahojte babulky.
@bambola - uz aj my sme na tom rovnako s tym spankom. posledne dni vobec nechce resp. nevie zaspinkat doma. vidno ze je velmi unavena, trie si ocka, ... ale nic z toho. potom ju uspavam dlhsie ako si pospi. tak ju musim vzdy vziat von aby zaspala. normalne uz zacinam nevladat :( dokonca som uz mala stavy ze ju proste necham vymrncat v postielke ze ci by zaspala ale nedokazem to ☹ take kruhy pod ocami ake mam teraz som nikdy nemala 😠 . od siemej je hore. stale mrnci, pretiera oci a nic z toho. joooooooj. idem ja s nou asi von.

luminkasp
18. jan 2011

@bambola neboj, nauci sa spat aj normalne, nasa tereska tiez tak bola a alberto tiez najradsej tak zaspi 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre