Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

katka55
3. mar 2011

@maxara @petrap001 ja viem tiez tak, ze tvaroh do 1 roka nie, ale len ten obycajny dospelacky, co kupujeme v potravinach sebe. pisem ako hotentot 😀 ma totiz vysoky obsah bielkovin a moze byt aj alergenom. ale detske prikrmy s tvarohom sa mozu, lebo tam je tvaroh upravovany 😉

maxara
3. mar 2011

@petrap001 presne tak.. iny kraj iny mrav.. ja som tiez pocula, ze tvaroh do roka nie, tak nedavam, ale dr mi vravela, ze mozem.. a pritom moja dr mi kazala prikrmovat az od 6teho mesiaca, o to viac som bola prekvapena, ze od siesteho a potom ze mam davat kazdy den inu zeleninu, resp mrkva na dalsi den mrkva plus zemiak, dalsi den pridat petrzlen, potom kalerab... a tak.. ale mne sa to zdalo strasne nahusto a navyse ja som zacala s mrkvickou pomalicky uz od 4 a pol mesiaca.. ale som sa nepriznala.. jogurty ja davam, zboznuje cucoriedkovy, co som kupila taky pre deti od 6mesiaca a aktiviu mi je normalne aj bielu nesladku. A ked jej do toho primiesam nejaku vyzivku, ktoru nelubi, napr jahodovu, tak zlupne aj tu 😉

maxara
3. mar 2011

@petrap001 Peti a ta stranka je super 😉 😀

tinaki1275
3. mar 2011

@petrap001 😀 ja som z BJ a neviem osudit ako je to so sofermi u nas..🙂)akosi sa nepamatam ..ale ja verim ze v kazdom mieste su proste blbi a aj dobri soferi ..ale jednoznacne najhorsi su na Krete 😀

katka55
3. mar 2011

@oacka precitala som si akurat ten clanok o plavani a myslim si, ze ujo moreplavec to trochu prehnal. ze trestna cinnost pachana na detoch 😀 😀 a skusala si aj tie videa? lebo mne to nejde... 😒 ci ho uz zrusili?? 😀 😀

maxara
3. mar 2011

@katka55 ja to vobec nedavam zatial.. davame si len vyzivky ovocne, potom obediky zeleninovomasove a potom kasu mam jednu a tie biele aktivie, tie jogurty detske uz nemam

petrap001
3. mar 2011

@tinaki1275 joooj to som nevedelaaaa 😀 😀 tak jasne,ze vsade su dobri a zli soferi a ja si osobne myslim,ze slovaci su dobri soferi,len robia frajerov a doplacaju na svoju frajerinu.a su arogantni,neberu ohlad...ale soferovat vedia....ale tito ostrovania tu....ach jaaaaj cista katastrofa.oni tu dokonca maju aj polovicne licencie,ze ked spravi teoreticke skusky tak uz moze jazdit,ked ma so sebou v aute osobu ktora ma plny vodicak.no a skade mas vediet ktory blbec je prvykrat za volantom a ku tomu mozno s nim sedi poloslepa babka 😀 😀 😀 parkovat vobec neviedia,smerovky ani nahodou a svela tiez velmi nemusia az ked je velka tma.ale zasa ti mladi frajerikovia maju vkuse hmlovky zapnute lebo ze vraj to je cool. 🙄 ach zlate slovensko.......vo vela veciach... 🙂

maxara
3. mar 2011

@petrap001 neospravedlnuj sa jej 😉 vynimka potvrdzuje pravidlo 😀

katarina7777
3. mar 2011

@maxara peti vies si predstavit ako tu jazdia taliani? plus ked zacne byt teplejsie tak sa vynori milion babiciek na bicykli ovesanych taskami s nakupom ... tu si sadnes za volant a oci aby si mala aj na chrbte 😠

maxara
3. mar 2011

@petrap001 Peti a my ked sme boli v Egypte, tak sme boli absolutne v riti z toho, ako jazia oni. Akoze ani nehovorim o tom, ze svetla maju zhasnute aj v noci, normalne si len tak idu za svitu mesiaca a hviezd a ked zbadaju pred sebou iduc oproti nejake auto, tak mu zo trikrat bliknu dialkovymi, ze aha tu som.. a oslepia sa navzajom 😀 😀 😀 akozeee.. vobec neriesia semafory, bezne davaju na cervenu a pomerne rychlo.. a to ani nehovorim o chodcoch. Normalne idu cez cestu a stretnu sa v strede, tak zastavia a pokecaju a auta, na ceste maju dva pruhy, tak idu v troch styroch prudoch a tych chodcov este obchadzaju, bez smerovky samozrejme.. a 90% aj bez vodicaku 😀 akoze nehody tam byvaju desneee

maxara
3. mar 2011

@katarina7777 ano Kati viem, v Rime som skoro odpadla 😀

tinaki1275
3. mar 2011

@petrap001 ano v grecku ma kazde auto zapnute hmlovky ,ja som z toho uplne na nervy 😠 to ako si myslia ze cim viac svietia tim su vacsi frajeri?

tinaki1275
3. mar 2011

@maxara 😠

maxara
3. mar 2011

@tinaki1275 😀 co je draha? ved ty si ta vynimka predsa 😀

petrap001
3. mar 2011

@tinaki1275 tiez nechapem tej ich logike 😀
@maxara a tu zasa ked sa stretnu nejaki dvaja na ceste co idu oproti sebe,tak oni normalne zastavia a kecaju.a nikoho to netrapi,nikto netrubi,pekne cakaju ako blbi kym sa ti dvaja vykecaju 😀 a nikto sa tu neobehuje.oni ako telata,jeden vol na cele a ostatni pekne poslusne za nim,hoci je tam stovka a on ide 70...oni maju cas a nic neriesia.a viete co,niekedy je to aj dobre,lebo stres je zlyyyyy 😀 😀 😀

katarina7777
3. mar 2011

@tinaki1275 tu zas jazdia pravidelne bez svetiel, aj za hmly a aj na dialnici... nakopala by som ich do ...

tinaki1275
3. mar 2011

@maxara tu nikto z dedincanov nema vodicak ..len zopar mladych 😒

tinaki1275
3. mar 2011

@maxara vdaka zlatko 😵

tinaki1275
3. mar 2011

@katarina7777 no aj to poznam.. 😖 aj tu sa to stava bezne..

katarina7777
3. mar 2011

idem si zacvicit tie osem minutovky, velmi sa mi nechce ale pohlad do zrkadla prinuti 😒

petrap001
3. mar 2011

@katarina7777 hm hned sa citim previnilo,ze sa tu napchavam keksami 😖 aj mne by trebalo sa zacat hybat.v maji na svadbu idem a zelatinka sa este kyve 😀 😀 😀

meruska
3. mar 2011

baby zas som si pozerala fotoblogy a ma nieco zaujalo ..pozreli ste si niektora fotoblog jawan?
https://www.modrykonik.sk/fotoblog/jawan/album/...
niecoho takeho sa ja strasen bojim, u nas v rodine sa nieco take stalo, sesternica si stiahla na seba hrniec s mliekom kde sa varila krupica a dodnes ma zjazvenu tvar i plecia ☹

bambola
3. mar 2011

o com klebetite? 🙂 @maxara peti ja som ti vravela, ze na svk MA treba obchadzat oblukom 😀

tinaki1275
3. mar 2011

@katarina7777 chod ,ved dovolenka sa blizi 😉

maxara
3. mar 2011

@bambola ano Bambi vravela 😔 uz ta budem navzdy pocuvat 😀

petrap001
3. mar 2011

@meruska chdatko. aj ja mam kamosa,on ma sice uz nejakych 23 rokov lae ked bol maly,tak jeho babka na neho vyliala vriacu vodu a on ma tak zjazvene vsetko na jednej strane od lica cez ruku a cely bok.mal uz aj zopar plastik,ale stale ta koza vyzera tak nepekne.ale chalan v pohode,vobec si to neberie k srdcu...ale ja sa tiez bojim,aby som niekedy na maleho nieco nevyliala,lebo on sa v tom chodaku stale kruti okolo mna ked somm v kuchyni

meruska
3. mar 2011

@petrap001 moja sesterka ma uz 28 a za sebou XY plastik ale stale je to viditelne ☹

tinaki1275
3. mar 2011

@meruska joj az ma mrazi ...chuda chlapcek .. ☹

meruska
3. mar 2011

@tinaki1275 ja asi maleho do kuchyne nebudem ani pustat 😉

meruska
3. mar 2011

ako malo k tomu treba ☹ natiahnut sa za krabickou od caju

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre