Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

bambola
18. mar 2011

@katka55 moja tiez nie 😠 vy ste aspon boli na bazene, ale ja tu doma uz z nej zosediviem, aj preto som rada, ze ideme k peti 😉

vierkaha
18. mar 2011

Dobré ránko,
dnes aj keď prší to vidím na super deň 😀
Baby ošmírila som to a vyzerá to tak, že by u @maxara Peti mali tuším prvýkrát prevládať chlapci či ? 😅
No idem sa ja pomaly chystať nech nie som za močkoša 😀

kafoditka
18. mar 2011

Bre ranko.. tak moj synator definitivne nastavil svoj biorytmus na 6:00 rano 😒 baby ja som vcera dostala kramy a dnes nechapem, aky extrem sa deje, ale ja musim hodinu co hodinu menit vlozky, co tak leje zo mna...to mam asi aj za minuly mesiac, co som mala kramy len tri dni a slabunke. Hlava ma boli, uz som si dala brufen radsej a idem si spravit kavu.. nic sa mi nechce, len by som lezala, na hlave mam omastek tak pockam kym maly zaspi za hodinu a pojdem sa trochu poriesit.
Baby nezabudnite fotaky a plno foteciek cakame od vas!! 😉

maxara
18. mar 2011

Dobre ranko..
uvarila som kavu do termosky 😀 aka som? snad vam to neva, lebo inak ju budem pit dva dni 😀

@katka55 @bambola ja chcem byt v dome..ANO.. ty chces byt v dome..ANO .. uff si pripadam ako Mojsejka 😀
@vierkaha vidiis, fakt.. musia dojst Trnavaci ako posila 😉 aj ked zrzulka sa nerata, lebo ona vezie aj babsku posilu 😉

maxara
18. mar 2011

@bambola nech zosedivie Peta, nie? 😀

bambola
18. mar 2011

@maxara tak, nech sedivie peta 😀
takze moja nadhera si dnes potiahla a vstala az teraz. idem aj ja nieco spravit s tym mockosom v zrkadle 😀
@kafoditka domi ked tie fotky uz vyzeraju na jedno kopyto 🙄 iba co sa vzdy musim snazit ja resp, my maminy aby sme ako tak vyzerali lebo to bude zaznamenane 😀 ale aspon petine komentare stoja za to 😉

denisse
18. mar 2011

dobre rano ...
u nas je jeden stupen a SNEZIIII ??? 😕 😕 😕

baby, co viete hackovat, kuk na toto, ake je to zlate .. ja viem len strikovat a sit, hackovat neviem ☹
http://www.mimibazar.cz/navod.php?id=6503

maxara
18. mar 2011

@bambola tak dnes si dam zalezat a urob ti foto z neobvykleho uhla, dobre?? 😀 a co si obliekas? rifle, saty, teplaky?

maxara
18. mar 2011

@denisse pekne pocko 😉 u nas je sychravo a o nicom.. ale tak su aj ine paky ako si sprijemnit den, napr kym by som to uhackovala presli by tri roky.. 😀

maxara
18. mar 2011

@bambola inak Bambi, vcera som videla u nas v pluse za 15e tie rifle hore guma dole guma

zuzik1983
18. mar 2011

ahojte,
u nas leje ako z krhly 😒 ja uz chcem konecne jar a pekne pocasie

bambola
18. mar 2011

@maxara no v tom pluse maju fakt vsetko 😀
este neviem, zatial som v uteraku 😀 nieco bez vystrihu kedze JA heslo viem 😀
inac od mojich vlasov dnes necakajte zazraky kedze je vonku mokro a vlhko, budu vsadeeee 😠

katka55
18. mar 2011

akoze mm je prevelmi nadseny, ze som mu dnes znarodnila auto 😅 sa velmi tesi von do tohto pocasia 😅 takze baby, stretko musi stat za to, lebo ak pridem domov ofucana, tak ma zakiluje 😕 samozrejme, ze viem, ze stretko bude stat za to 😉 😉 😉 idem sa aj ja odmockosit 🙄

luludi
18. mar 2011

Krasne ranko,

my sme doteraz drichmali 🙂 vcera mm priviezol kociar sportovy, tak je odparkovany v byte, nech si nanho bubo trochu zvykne a kedze stale leje, aj tak sa moc neda ist von, tak sa pohojdame kusok doma

Stretkarkam fajne stretko 😵

aalexis007
18. mar 2011

@maxara @bambola @zrzulka @vierkaha @cigaretka5 @katka55 tak dnes neprídeme ako pánska posila, lebo som sa zobudila s teplotou a hroznou bolesťou hlavy. ☹ ☹ ☹ 😠 😖 😠 😠
Takže by zo mňa asi nič nebolo. Prajem Vám krásne stretko 😉

bambola
18. mar 2011

@aalexis007 to mi je luto 😔 , tak sa rychlo vyliec

cigaretka5
18. mar 2011

babuky ani my sa nezucastnime, mala od vcera sopliku, je to sice bez teploty ale nechcem nasoplikovat aj ostatne deticky...

si to uzite aj za nas

gabika41
18. mar 2011

zdravim....u nas je akosi sedivo.... ☹

@maxara...nevies poradit ako umyt plavajucu podlahu,aby na nej neboli flaky?Uz som z toho na nervy,lebo som skusala vselico a nic....a ked vidim,ako tie podlahy vyzeraju ked uschnu po umyti tak som nastvana.....alebo aj ostatne,Vase recepty na cistenie plavajucej podlahy....dakujem

cigaretka5
18. mar 2011

@gabika41 najskor vysat a potom zmyt alex-om n plavacky a mas to

gabika41
18. mar 2011

@cigaretka5 ..ved to som ani nepisala,jasne ze je povysavana a alex mam....a aj tak mam smuhy.... 😠

cigaretka5
18. mar 2011

@gabika41 no ja menim castejsie vodu a smuhy nemam,,,,,,,

lutsine
18. mar 2011

Poradna na 8.mesiacov.....8440 gramov a 74 cm 🙂

noemarta
18. mar 2011

dobre ranko,
my sme sa dnes zobudilo o 10tej a do teraz sme ranajkovali, ako suuupis rano....konecne vyspataaaa. 😉
Baby prajem pekne stretko,kluuuudne si nas ostatne ohovarajte, som na to prichystana, a kedze som dobre vyspata, tak mam aj dobru naladicku, takze pohodaaaa.
Idem tak trochen upratat, nieco dorobit a potom budem cakat uz len na mm.

maxara
18. mar 2011

@gabika41 ja som mala smuhy hlavne ked bola nova.. a tu bol kopec prachu hlavne zo stien cerstvo este na bielo vymalovanych.. kym som sa toho zbavila, trvalo to hadam rok.. nebude to tym? nemate ju novu? Lebo ja plavacku napr vobec nevysavam, iba zametam a potom umyvam.. a je to jedno cim, mala som pripravok aj priamo na plavacku, aj alex cistic aj alex lestenku, aj dva v jednom.. teraz umyvam obycajnym savom na podlahu, pekne voni.. alebo ajaxom.. a zasada je, vzdy po vzore, nikdy nie napriec.. neviem co by som ti este poradila.. ak mas plavacku novu, tak to chce trpezlivost

@cigaretka5 @aalexis007

maxara
18. mar 2011

@noemarta a ako si sa prichystala? 😀 predavaju nieco v lekarni na pupaky na jazyku? 😀

tatianka.g
18. mar 2011

ahojte, tak my mame od vcera konecne vonku uz aj druhy zubcek
a za dnesok sme uz trikrat kakali 😅
prajeeeeem kraaasne stretko

noemarta
18. mar 2011

@maxara psychicky, a nemozem zradit co na to, ved si to vsetki potom zaobstaraju 😀 😀 😀

luludi
18. mar 2011

vonku je nechutneeeee, prsi, fuka studeny vietor, no cele zle..

gabika41
18. mar 2011

@luludi ....to je fakt...ale i tak som vybehla aspon na 40 minut,lebo vcera som nebola....ja som zrusenim hlbokeho kocika musela na komplet prerobit rezim dna... 😖

luludi
18. mar 2011

@gabika41 aj my chodime von za kazdeho pocasia, na manducu dam kapsu ochrannu, obrovsky dazdnik a ideme, ale vydrzime vonku tak maximalne tristvrte hodinku a aj to poslednych 10 min vacsinou skocime do obchodu po nieco. Sa tazko zvyka na toto pocasie po tych peknych dnoch, co sme doteraz mali :(

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre