Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

denisse
28. mar 2011

aj my mame slnecnik, ale sme ho velmi nepouzivali, padal, nedal sa velmi natocit prave tam odkial svietilo slnko ... takze nakoniec sme si vystacili s tym, ze ta inglesina ma dost dobre sklopnu striesku ...

maxara
28. mar 2011

@zrzulka Leni, nasla som to u jednej kocky tu z konika v albume BEHULKA ma nick a tam mala aj taku stranku niekde, mozno v komentoch.. nemam ju totiz ulozenu, lebo ja som si odtial postahovala take co sa mi pacili a ako tak pacili, ostatne som neriesila, ze ved dam si ju do zaloziek, ale potom moj drahy krasnik nieco riesil a vymazal mi cast zaloziek (mala som ich rozdelene do adresarov, a asi tri mi vymazal 😒 ) idem to skusit pohladat.. skus aj ty

zrzulka
28. mar 2011

@maxara behulku poznam takze velmi pekne dakujem...idem to kuknut a kde si kupovala latky? kde tu v pk sa daju kupit??? okrem plusu

maxara
28. mar 2011

@zrzulka tu macku mam zo starej kosele.. a hrocha z jednej nechutnej prikryvky, ktoru nikto nema rad.. tak som ju rozstrihala.. a okrem plusu sa daju kupit v malej pasazi, alebo na tej strane v nejakom dvore skratka.. tam som zohnala aj na moju brusnotancovu suknu aj peniazky aj latku 😉

pepppe
28. mar 2011

@maxara aoj,prepac ze som sa neozvala skor,ale cakala som ci sa mi potvrdi nasa navsteva,,cize musim oznamit,ze mi nemozeme ☹ caka nas oslava,,,skoda,,ospravedlnujem sa vam babenky,,,hadam sa este niekedy stretneme a spozname mi aj nas edeturence krasne 😉

zrzulka
28. mar 2011

@maxara vdaka za rady...uz sa len do toho pustit a nejake stare handry najst co su zachovale minimalne nosene... objednala som si vypln do hraciek ... a este najst cas...xixi a foto hrocha mas kde???

katka55
28. mar 2011

konecne som na normalnom pc, tak mozem aj normalne reagovat 😉
@zrzulka o tej nivea karte som teda nevedela. ale ani som to uz nikde nenasla 😒 a mame tam uz 2 ine zlavy, tak by nam to asi aj tak nepreslo... a mojmu Patrikovi sa tiez rano zacali robit skamry v ociach, takze mu asi nieco z nich vyteka, ale zatial to neriesim... jemu oci stale hrozne slzia zo zimy, zo slnka, z vetra atd...
@mirka285 prave kvoli pocasiu som vyberala tento hotel. som psychicky pripravena na to, ze moze byt zima alebo dazd, takze vnutorne bazeny a wellnes to istia 😉 hlavne som zakazala svagrinej vziat si vtedy dovolenku, lebo vzdy ked ma ona dofcu, tak je hrozne pocasie 😝
@alllexa my tiez riesime s mm veci vacsinou mailami 😀 tak sme sa aj dali dokopy 😉 jaj, a chcela som ti povedat, ze cez vikend som zistila, ze moja segra ma kopec tvojich veci zo sashe medzi oblubenymi, tak som jej nakazala, ze si ma pekne krasne aj objednat, nielen okukavat 😀 nick ma tusim jeanne a nejake cislo ci co. tak dufam, ze sa hecne, lebo ona kazdy tyzden vyrabuje sashe nausnickami 😉
@bambola aj ja mam hormonalne vykyvy. ja placem aj ked vidim, ze ide vela ludi na stadion. ze ake je to pekne, ze sa tolko vela ludi stretne na jednom mieste. no a o modrom z neba ani nehovorim.
my mame zubnu kefku, a vzdy pri kupani mu trosku prebehnem zubky, ale vacsinou ju potom on sam objeda a tym si asi tiez cisti zubky, takze to nejak extra neriesim. a pastu by som este nedavala. a s tym slnkom a kocikom to budem musiet aj ja poriesit, lebo patrik neznasa, ked nanho len trosicku zasvieti slnko. a prehodenu plienku cez kocik uz ozaj nemusim 🤐

vierkaha
28. mar 2011

@zrzulka ja tiež chodím, keď vybuchnem neoprávnene - tak si priznám chybu, ale väčšinou je to mm chyba tak logicky musí doliezť on 😀
@mirka285 ja neviem či tí chlapi na dobré slovo nepočujú, potom sa musíme rozčúliť a hneď sme xantipy čo sa len rozčulujú 😝
@alllexa ja už som mm zopárkrát povedala niečo čo ma potom silne mrzelo, ale to som už bola fakt že vytočená

Baby inak mám po romantike, som dostala menzes už druhýkrát za mesiac a to aj beriem antikoncepciu 😕 ako by ma zaujímalo čo toto zas má znamenať 😠

vierkaha
28. mar 2011

@bambola ja som mala na vaničke túto slnečnú clonu od emitexu
http://www.babytrend.sk/emitex-slnecna-strieska... myslím že je to presná kópia teutonky aj sa rovnako zakladá, len na športiak mi už nesedela a musela som kúpiť túto
http://www.bambini.sk/sk/store/product/389/116/... je normálne na kĺbikoch a malý cez ňu normálne vidí von a ja ju používam aj ako moskitiéru
slnečník som zavrhla, lebo ten mala švagriná pri malej a keď som ju kočíkovala tak to bola katastrofa - každý závan vetra ho zohol a malá mu tiež moc na stabilite nepomohla - čiže jej stále svietilo slnko do očí 😝

vierkaha
28. mar 2011

a zubnú kefku máme túto http://www.zdravedasna.sk/produkt/1131 ona je taká celá pogumovaná tak ju malý občas využíva aj ako hryzátko 😉

No ale už končím lebo tu mám sólo 😅

katarina7777
28. mar 2011

@bambola ja ti ten slnecnik na maclaren odporucam, ja som ho otestovala na dovolenke a bez neho by som sa nezaobisla a leovi sa strasne pacilo byt zakryty, vkuse sa chichutal 🙂

monline
28. mar 2011

@vierkaha aaale kľudne píš, ja si ťa čítam 🙂

katka55
28. mar 2011

@monline 😀

monline
28. mar 2011

som vyčerpaná
aj keď som spolu s malým poobede dve hodinky pospala, aj tak som vyčerpaná, ale skôr psychicky..strašne ma štve, že mi malý nič nechce jesť, že mu stále bublinkuje nos a zatekajú hlieny, že občas si odkašle nasucho..dokelu však tá nádcha trvá už mesiac, bral nasivin, mar, teraz homeopatický sprej a už pár dní sinupret...tuším keď som mala Niku malú, som si nepripúšťala problémy natoľko ako teraz, celkom som z toho rozladená a smutná..malý bol dnes celý deň upišťaný, nervózny, nekľudný, nechal sa nosiť na rukách, ale po minúte sa vzpieral, bránil, na zemi, posteli, v chodítku či stoličke vydržal len dve tri minútky a zase presun inde...večer som mu dala viburcol v nádeji, že mu pomôže..nakojila ho...
tak..posťažovala som sa, teraz by som rada čítala niečo pozitívne 🙂
@mirka285 ty si tuším spomínala, že Linda mala suché líčka a niečím ich natieraš...malému sa pred vyše týždňom, keď bolo prvé slniečko, vyhodili drobunké vyrážky na líčkach vo farbe kože..nevieš poradiť čo na to? v piatok u lekárky som to zabudla ukázať..myslela som, že reakcia na slnko, ale má to stále, tak neviem z čoho to je

vierkaha
28. mar 2011

@monline a ešte niečo som chcela, ale teraz som zabudla 😀 😀

tinaki1275
28. mar 2011

@vierkaha a ja si ta citam 😀

vierkaha
28. mar 2011

@monline ja som už na tom s kŕmením tak, že normálne chytím nervy, že malý nechce jesť to čo mu dávam a pri každom jedle potrebujem aspoň 2 alternatívy, ale nie na malého, ale na ten systém že ich tie blbé zúbky musia bolieť keď rastú a nemôžem mu s tým nijako pomôcť 😠 A to ani nehovorím o tom koľko jedla som pokynožila za posledný týždeň, nie kvôli lakomosti, ale ja krátka neznášam takéto plytvanie aj mm za to stále drbem 😝

monline
28. mar 2011

@vierkaha tak napíš niečo iné 🙂 a potom si spomenieš

tinaki1275
28. mar 2011

@monline joj to ma mrzi ze je Danko stale chorucky ..muposielame aspon trochu pozitivnej energie zo slniecka co sme dnes mali 🙂 (teda Leia ja jej vela nemam 😀 )
no ja som douspavala ..som blba lebo som malu zacat uspavat neskoro .. 😒 dosli sme o tristvrte na desat (gr cas)z mesta a prisla mi sms od kamosky z cypru achuda este ma mala Nefeli len 7 dni a uz asi bojuju z kolikami ..tak som jej hned volala a skusala ju utesit (ta prava 😀 )a akosi som pretiahla rozhovor (45 minut 😕 )a mala sa pri mne na zemi hrala a zrazu uz bola zavesena na mne a nervozna ..takze rychlo pyzamo ,mlieko a prehadzovanie v posteli 40 minut a teraz zadriemala..som ja zla matka... 😠 mm hraje futbal ..takze ju nemhol ulozit ..

tinaki1275
28. mar 2011

@vierkaha to s jedlom aj u nas..naranjsky naplnim stol -jogurt - 2druhy ,vyziva- 3 druhy ,ovocie cerstve,chlebik a 2 druhy dzemu ..a skusam...niekedy mi z toho sibe..a u nas toi ale nie su zuby ..je to jej presvedcenie ze k zivotu staci mlieko a zopar lyziciek tuhej stravy k tomu ,ale aj to len ked uz musi 😠aby neumrela od hladu .. 😠

vierkaha
28. mar 2011

@monline jáj už viem, že dúfam že Dankovi čoskoro prejdú tie horúčky 😉

vierkaha
28. mar 2011

@tinaki1275 aj moja kamoška má mesačnú dcérku a nevedia čo s kolikami - hovorila, že je furt dookola to isté len, aby malú nebolelo brušku a aj tak je večer cirkus ☹

maxara
28. mar 2011

@zrzulka hroch este nie je

@pepppe no co uz s tebou

monline
28. mar 2011

@vierkaha mne jedol pomerne pekne, bola som spokojná..včera som ho len tak odvážila a mal 8,9, pritom ako 9 mesačný mal 9,4kg..je normálne, ak dieťaťu nechutí, ked je choré..moje mlieko pije..ale aj tak ma to trápi, najmä preto, že nerozumiem- na prvú lyžičku otvorí pusu a potom už nie..a vlastne celý deň..jedna lyžička áno, zvyšok nie, nech mu dám čokoľvek..akoby aj chcel jesť, len nechce to, čo mu dávam..netvári sa, že by ho bolelo prehĺtanie..nerozumiem tomu

@tinaki1275 dakujeme, slniečková energia sa nám hodí...a veru koliky pri týždňovom bábätku sú priskoro..ale možno to prejde, aj Lukáško ako prišiel domov, poplakával, bruško ho bolelo, ale už je to lepšie

monline
28. mar 2011

@vierkaha našťastie horúčky už nemá, trvali tri dni

tinaki1275
28. mar 2011

@vierkaha o my sme mali brutalne koliky -aj na ultrazvu k bruska sme boli ..ked videla malu primarka na detskom ze co robi tak neverila vlastnym ociam..nam revala aj 7 hodin v kuse..ale len cez den ..od osmej vecera chrapala bez problemov do rana..a ja som vyskusala vsetko a nakoniec zabrala chamomila vulgaris 5ch a cipky carum carvi z nemecka (nedam na ne dopustit)..
@maxara myslim ze nam to mozes zapisat tam kde je prvy zub ,kedze h oskor ako za nejakych 4-5 mesiacov necakam,tak aby nebola ta kolonka na hanbu sveta tak dlho prazdna 😀

monline
28. mar 2011

@maxara toto je extrémne krátky príspevok od teba čo si tu dala 🙂)

vierkaha
28. mar 2011

@monline u nás to má podobný priebeh, Maťko pekne jedol takmer všetko čo som mu dala pekný režim sme mali a zo dňa na deň ako keby uťal

vierkaha
28. mar 2011

no nič idem k mm, keď už nebude romatika tak aspoň hodíme reč - aj to treba 😀

Dobrú noc.

monline
28. mar 2011

@vierkaha čiže možno toto, čo mi robí, ani nemá súvis s chorobou? ktovie..

vierkaha
28. mar 2011

@monline možno nie lebo Maťko chorý nie je

No ale už naozaj idem 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre