Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

katka55
20. apr 2011

@bambola uz ich tlacim 😀 vobec neviem, kedy pojdeme zajtra von, tak navrhni nejake casy a my sa prisposobime 😉

katarina7777
20. apr 2011

caute baby, uz sme doma, leo zvladol let ako vzdy na jednotku, ani nemukol... zlatko moje ...uz aj krasne spinka.... ja som dost unavena tak si vas idem trosku pocitat a potom spat, vybalovat budem zajtra 😝

monline
20. apr 2011

@katka55 veď už deti nemajú mesiac či dva..kľudne môžeš jesť jahody, to by muselo byť dieťa extrémne alergické, aby sa niečo prejavilo..ja už aj malému chcem dať jahôdky, ale až tie naše zo záhrady..onedlho 🙂

monline
20. apr 2011

@katarina7777 vitajte doma 🙂 Leo je skúsený cestovateľ

bambola
20. apr 2011

@monline tak mm ta videl prvykrat 🙂 to este toho nahovoril dost 😉 a bola si mu sympaticka 🙂
mne ta mala potvora nechce spat 😠

monline
20. apr 2011

@bambola to fakt? tak to je kompliment 🙂 dúfam, že ma aj pekne vyretušuje, ...inak- na dvoch záberoch z troch, čo si ma fotila, vyzerám ako pripitá 😀 on tuším nevedel, či mi má vykať, či tykať, tak pre istotu nehovoril nič 😀
Mne malý zalomil po pár min, to ti od rána nespala ešte?

tinaki1275
20. apr 2011

Baby my sme boli na rychlej navsteve u mm krsnata a maju dvoch malych chalanov- 1,5 roka a 3 roky to bola show ,ten 1,5 rocny sa od Leii nepohol .. 😀 som sa smiala,chytal ju za rucku chcel s nou chodit.. nosil jej z kuchyne jedlo ktorym ho krmila mama,som musela zachranovat ,lebo jej strkal do pusy kusy uhoriek a ine nevhodne veci 😉)
ozaj baby ja som minuly tyzden malej dala jahody ,sice bez tych zrniecok na povrchu som "obrezavala "a le zjedla dve velke jahody ..boli od kamosa zo zahrady 100%bio tak som lutovala ...a nic sa jej nestalo .. 😉

monline
20. apr 2011

@tinaki1275 takže milá návšteva..aspoň z teba opadol ten stres,...a ak sa nevyhádzala, tak je to v poriadku a môže papať jahody..ono sa niektoré potraviny nesmú len preto, že sú to silné alergény, ale pokiaľ nerobia problém a vekovo sú vhodné pre dieťa- tak v pohode..ja som skúsila mandarinku, spapal dva mesiačiky, chutila mu, nevyhádzal sa..

monline
20. apr 2011

@bambola inak to bolo dobré, že ja som spoznala tvojho muža a on vás nevidel dva metre od seba 😀

tinaki1275
20. apr 2011

@monline @bambola super popoludnie ste mali podla fotiek 😉 a prckovia si evidentne rozumeli ..🙂)

monline
20. apr 2011

@tinaki1275 veru fajn nám bolo...minule Nelka šla po Dankovi a dnes Danko po Maťke..až som sa o ňu bála, aj ju chúďatko zhodil, keď bojoval za svoju hračku, aj do očí jej šiel, aj tie vlásky mu nedali pokoj, aj kapucňu jej dal dole, čapicu tiež 🙂

robika
20. apr 2011

Ahojte, tak som citala ze viacere ste mali dost narocny den, u nas nieco obdobne, som rada ze uz buvka a dufam ze noc bude fajn...
@macik27 aj mne uz Filipko spadol z postele, dokonca 2x raz v noci a naposledy v marci cez den, na sekundu som sa nepozerala a on mi nejako preliezol paplony (nikdy dovtedy sa mu to nepodarilo, ani sa o to velmi nepokusal) a sup ho, mal trochu opuchnute pery, ale nastastie nic vazne, len ten pocit je hrozny viem
@monline @bambola mali ste krasny den, taka pohodicka isla z tych fotiek, a deticky ake boli suprove, tusim si to dobre pocasie aj oni uzivali...
@maxara taketo place sme mali aj my doma, ale u nas to trvalo take 2 tyzdne, normalne ked som Filipka nahodou polozila do postielky, vedel ze idem z izby prec a spustil taky hrozny plac, slzy mu tiekli prudom... no akokeby bol koniec sveta, ja som si ho dokonca bravala aj na wc, lebo som sa od neho nevedela pohnut, ked mal zostat s niekym inym, musela som odchadzat z miestnosti stale tak, aby ma nevidel odchadzat... ale uz to preslo, aj ked som citala ze do 1.roka su taketo stavy uplne normalne...
@tinaki1275 tak Ty si mala dost tazky den...ale aspon ze sa nic vaznejsie nestalo, ze iba spargla zhorela...

robika
20. apr 2011

@monline tak to bude urcite laska, ked jej tak zle robil 😀

tinaki1275
20. apr 2011

@monline no laska je laska.🙂)Nelka ma sokynu🙂)

tinaki1275
20. apr 2011

no idem hodit sprchu a este potom kuknem co tu popisete..ja ked sa mi zda ze tu dnes nejako mrtvo ..

robika
20. apr 2011

@tinaki1275 uz sa kazda chysta urcite na sviatky...

monline
20. apr 2011

@robika @tinaki1275 žeby sa mi chlapec tak skoro zaľúbil? ale nieeee..😀 ale bola by sranda, keby sa skutočne poznali za 15-20 rokov a zasmiali sa na spoločných fotkách

tinaki1275
20. apr 2011

@robika tento rok je to po 4 rokoch opat tak ze to greckym pravoslavnym a katolikom vychadza rovnako,inac tu beru velku noc vaznejsie ako vianoce..este ze tento rok svokrovci idu do aten..bude m mat pokoj ..
no letim do sprchy..

robika
20. apr 2011

@monline vies ked si clovek tak pozera tie fotky, tak sa neviem vynadivat, ake su tie deticky rozkosne, velmi sa mi paci, ako na seba navzajom reaguju...
co Ty vies mozno tak bude, tazko povedat kam ich vietor zaveje 🙂

monline
20. apr 2011

@robika svet je malý....možné je všetko 🙂 a fakt zakaždým sú o kúsok dopredu a reagujú inak 🙂

adelaine
20. apr 2011

kocky dobru noc, idem aj ja...ticho tu je.... 😔
asi ide nieco zaujimave v TV, alebo je to tym, ze je streda 😀

monline
20. apr 2011

@adelaine dobrú noc 🙂
veru, dnes je tichšie....

macik27
20. apr 2011

tak další deň za nami, malinká spinká (konečne) mám za sebou rýchlu sprchu a ešte rýchlejšiu večeru a idem do hajan 😉 ešte foto mojej princeznej v jarnej trávičke 🙂

monline
20. apr 2011

@macik27 jarné kuriatko 🙂

tinaki1275
20. apr 2011

@macik27 juj zlatucka je..😉)
mna ani nenapadlo ze je dnes streda.. 😕

mirka285
21. apr 2011

dobre ranko dievcata,tak dnes som tusim prva 😕
@tinaki1275 Mati no ty si mala vcera otrasny den,takze verim,ze ten dnesny bude super,posielam pozitivnu energiu 😉
@monline @bambola pekne popoludnie ste mali,ja inak v tomto pocasi nosim deku stale so sebou a rozlozim sa kdekolvek vonku 🙂 Mati a Matka potrebuje fakt ostrihat 😀
@katarina7777 takze stastne doma,este dobre,ze Leo to ak dobre zvlada 😉 @kafoditka moja a tvoj malicek ako? moja dcera strasi od pol osmej hore,Gabo je v robote a ja by som mala nieco navarit,ale teda netusim co,lebo chladnicka je vyrabovana a samej sa mi nechce ist veru na nakup...a Tomi vecer hovoril,ze ide na cely den rec,tak mozno ani varit nebudem,vsak neni komu....a vonku to dnes vyzera,ze bude opat krasny den tak sa tesim 🙂

katty17
21. apr 2011

@mirka285 - miri dnes je zeleny stvrtok . cize spenatik so zemiakmi 😀

mirka285
21. apr 2011

@katty17 tusim ani ten spenat nemam v mrazaku 😀

kafoditka
21. apr 2011

Dobre ranko 🙂 Baby my sme mali uplne super noc, tak dobre som sa vyspala 🙂 Maly az na jedno zobudenie o 3 koli papaniu prespal celu noc bez mrnkania, od 20tej do 7:30 a hned rano mi svietilo slniecko do izby, no proste paraaaada 😉
Baby vcera vecer som si dala jeden bazant radler citronovy, mnam to je taka fajnova vec, od smadu ale aj na posmaknutie si 😀 ja teda nie som nejaka pivova, ale toto mi fakt chuti.. no a konecne som kupila malemu z lekarni take capacko-topanky po byte od Raka a su super na jeho nozicku, vobec ho netlacia, tak sa tesim. Dnes bude krasny den, takze opat padame po obede vonku az do vecera. Vsetkym pekny den prajem 😉

kafoditka
21. apr 2011

@mirka285 a moj malicek celkom dobre, mierne odpuchol, v noci ked som vstala k malemu tak poriadne zabolel, ale dnes rano uz lepsie, takze fakt asi len narazeny,,
@katty17 Kati aj my mame dnes spenat 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre