Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

tinaki1275
26. apr 2011

@mirka285 http://www.facebook.com/#!/video/video.php?v=19...
hadam sato bude dat otvorit...ber s rezervou moju malickost ,4 dni neumyta hlava ..a este stale so zvysenou teplotou 😒
inac mne to pp si sa asi zatial paci najviac.. ale videla som aj ine modely to p3clasico ? co nan povies?uz som upustila aj od spojenej rucky..http://www.babymania.sk/pliko-p3-classico-2010/
@katarina7777 aj mne sa vzdy do 30 sec vykaka alebo vycika..a este sa aj tesi ..🙂)ale tiez si myslim ze to este nie normalne uvedomelo ..ale je fajn ze si na to zvykaju ..ze je to teda sucast kazdodenneho ritualu ..ale zase poznam deti co ich proste 1,5 rocne dali na nocnik a po 2 tyzdnoch nepotrebovali plienku ..takze to zavisi od dietata..kazda mamina si vyberie svoj sposob.. 😉

mirka285
26. apr 2011

@adelaine Mati dakujem za tip,Karlovku mam kusok,tak pojdem pozriet...

bambola
26. apr 2011

taaaak dieta spi, ja mam na stole dva zelene caje a jedno caro a mafinky 😎 😝

katty17
26. apr 2011

@mirka285 - miri to co ti dala adelaine link tak to je ten obchodik mojho kamarata co ste tu davnejsie rozoberali. ja tiez pojdem tam kupit. alebo potom protetika.

kafoditka
26. apr 2011

Ahojte babule, maly mi konecne zaspal, dnes je velmi mrzuty, placlivy.. stihla som pobalit seba a teraz idem balit maleho, zajtra odchadzam k nasim do CA..
@mirka285 Miri celkom slusny vyber detskych topanok mali u Batu v Eurovei - na najvyssom poschodi je tusim.. ale aj na tejto stranke by som si vybrala, co dala Adel, pacia sa mi tam jedny topanky pre maleho..
@tinaki1275 uplne uzasna je Leia 😵 sikovnica mala..
@katarina7777 Kati, ja ked posadim maleho na serbel, tak mi z neho okamzite utecie 😀 takze neriesim, este mame cas..

tinaki1275
26. apr 2011

@kafoditka dakujem🙂) ja inac malu musim na serbliku pridrziavat ,lebo ona sa stavia v "nevhodnych momentoch" tak ako na fotke sedela @bambola -e Matka nehrozi,posedi max.10sec...ale ked ju pridrzxiavam a aeste dam nejaku hracku ..tak posedi 3-4 minuty a to nam staci 🙂)

mirka285
26. apr 2011

@tinaki1275 Mati nejde mi to otvorit 😠 a Pliko ma segra takze mam ho odskusany,je s nim spokojna,ale ak by som si mala vybrat,tak radsej sicko,oproti Pliku je lahsie a tak celkovo sa s nim lepsie manipuluje,mozno aj tym,ze nema tie dvojite koliecka...niekomu sa zase zda sicko take rozhejgane,ale to je pruzenie kociku,celkovo je taky makky,ja som s nim fakt spokojna,ved vies aka som,ze keby bol naprd uz nadavam jak pohan,ze co som kupila za hovadinu 😀
@kafoditka pojdeme aj do Eurovei,lebo ja som uz minule pozerala u Batu ale v Auparku a vtedy fakt nic nemali..

tinaki1275
26. apr 2011

@mirka285 skus teraz http://www.facebook.com/video/video.php?v=19049...
som to dala otvorit pre vsetkych potom to zase zablokujem..

macik27
26. apr 2011

my chodíme na šerblík už asi druhý mesiac..niekedy sú dni že má celý deň suchú plienku a kaká výlučne do šerblíka ( i keď dnes ráno ju prehnalo a pokakala sa do plienky 😅 )..ja ju tam posadím a ona hneď ciká alebo kaká dokonca keď sa jej dá kakať tak sa tak kyslo zatvári kuká na mňa a mrnčí takže to už viem že sa ide na šerblík 🙂 nikdy ju tam nedržím dlho a ak sa aj nevyciká tak ju dám dole aby si ho nesprotivila

katka55
26. apr 2011

ahojte. ja mam dnes praci den 😔 tak som si uz zvykla, ze sme boli cele dni vonku na deke, ze som dnes z toho nejaka mimo... ja ked som tu videla, ze mate deti uz na serblikoch, tak som ho rychlo, rychlo kupovala, ale poviem pravdu, ze sa mi ho tam nechce davat. asi 2x si tam posedel po doobednom spanku, raz aj s cikosenim, ale tiez to beriem tak, ze nech ho vnima, zoznamuje sa s nm, aby sa z neho neskor necudoval 😉
@mirka285 ja som malemu zatial kupila len sandalky na doma v lekarni. stali 16e 😠 ale podla mna by uplne stacili tie od Raka. tu v Galerii v Lamaci ich mali za 6,90. tusim v Reno. vraj kym deti nechodia uplne, tak nemaju mat tu velmi tvrdu podrazku. pekne boticky mali aj v deichmane, ale tie neviem, ci su kvalitne. no a na vonka mame jedny zdedene kotnikove z Batu, tie Bubble gummers. su na samolepku. jaj, a bola som kuknut aj v tom Little food v Eurovei, ale akoze tie ceny... co som kukla bolo vsetko od 50e vyssie...

bambola
26. apr 2011

baby moja mala zase kaka zasadne len do nocnika, ked sa jej chce tak zatlaci a vtedy viem, ze sup na nocnik a ako tam sedi hned je vykadena 🙂 myslim, ze je to preto lebo ona predtym kakala ked bola v stolicke ale ked si sedi na dierke tak sa jej tazko sere 😠 tak si zvykla, ze na nocniku sa jej lahko tlaci 🙂 inac ked sa zobudi tak ju tam este dam na cikanie lebo ona sa po zobudeni do par minut vycika (pocasa spanku vacsinou necika)
neoducam ju od plienok ale som rada, ze to takto funguje lebo minimalne to kakanie si uvedomuje a vzdy po serblikovani je vychvalim 😀

@mirka285 @tinaki1275 inac baby vcera som videla na nabrezi mala jedna holka ze pp pliko mini
http://www.babymarket.sk/sk/3655/1918/peg-perego
a veeeelmi sa mi pacil 😎 vyberat si teraz....no neviem 😀 ale predtym som o nom nevedela, ze je aj taka varianta 😕

macik27
26. apr 2011

@tinaki1275 waaaau tak to je šikovnica 🙂 moja sa sama ešte ani neposadí

bellablonde
26. apr 2011

aahojte! 🙂
my sme stastne doma, mozem cestne prehlasit, ze mam vsetkeho dost 😀
zisli by sa dva dni uplneho nicnerobenia

tiez sa ideme pomalickyyy obzerat po topanockach pre sasenku 😵 este sa sice nestavia na nozicky, ale nejake pokusy su
minule sme kupovali pre petka bubblegummery u Batu a som nasrata, lebo za 5 minut, co ich ma obute, ma taku spotenu nohu, ze mu mozem ponozky zmykat 🙄 🤐 takze na nich som momentalne zanevrela a budem hladat nejake pekne modely od sante (?) uvidime

ja mozem pisat cele story o serblikoch 🤐 petiak ma jeduje, co od malicka (asi od roka sme zacali) som ho skusala posadzovat na nocnik, hystercil ako najaty, nikdy na nom nic nespravil, ba ani nevydrzal 2 sekundy na nom sediet, proste ani neohol nozky v kolienkach... to iste s redukciou na dospelackom wc,
proste nocnikova nocna mora u nas doma 😀
@strasska misko je uz bez?
sasena mi zatial pisti tiez, ked ju skusam dat sedkat 😀
moji potomkovia su antinocnikovi

tinaki1275
26. apr 2011

@macik27 moja to je v pohode ,kazde dieta ma svoje tempo..mna mala tym svojim uz ustvala 😀 tak si uzivaj ze ju este nemas az taku mobilnu 😉 lebo sa ti to uz krati .. 😒

bambola
26. apr 2011

@bellablonde neporadis mi? robim jeden preklad a neviem ci si mam tak celkom vymysliet tie slovne spojenia ci co 😀

bellablonde
26. apr 2011

@bambola vsak ak mas volny preklad, povymyslaj 😀 ale ak by to malo byt na urady, radsej konzervativne
co to mas?

bambola
26. apr 2011

@bellablonde kamoske prekladam abstrakt, nic vazne, ziadny stary paprda na katedre si to nebude ani len citat, ale vymyslela som si slova ako ludovychova 😀 nenasla som, ze by to uz bolo prelozene 😉 akurat mam celkom problem so spolkami miernosti 😀

mirka285
26. apr 2011

@tinaki1275 Mati mala je bohovska,je na nej vidno,ze sa neboji 😉
@bambola ja som sa na to Pliko mini informovala,lebo sa mi tiez pacil a teraz citujem predavaca...povedal,ze bol na vystave v Taliansku a Plico mini je haraburda 😀 takze ma hned odradil,ale ci je take naozaj aj v reale by asi vedeli posudit kocky co ho maju..

bellablonde
26. apr 2011

@bambola 😀 😀 omg stratila som rec, pouvazujem chvilu 😀 😀

mirka285
26. apr 2011

@katka55 Kati v Little foot sme boli aj my,a Gabo zahlasil,ze tam nech chodia nakupovat Kollarove zeny 😀

bambola
26. apr 2011

@mirka285 aha, dobre vediet 😀 neviem, ja som ho vcera videla prvykrat tak tak na pohlad sa mi pozdaval 🙂 ale asi vedel o com hovori 🙂
@bellablonde cha chaaaa 😀 strasne hovadiny si niektori ludia vymslia na bakalarku 😀 a este hospodarske spolky 😅 a keby si chcela vediet tak ludovychova je people’s education 😀 😀

bellablonde
26. apr 2011

@bambola zas som o nieco mudrejsia 😉
tie spolky miernosti by mohli byt nieco ako teetotal groups (?) 😅 😀 😀

vies co ale je to fakt, aj moj kamos si take hovadiny navymyslal,
aj tak to nikto necita

bambola
26. apr 2011

@bellablonde asi dam tak 🙂 ja mam aspon dobry pocit, ze nieco prekladam a mozno sa moje novotvary ujmu 😀 😀

tinaki1275
26. apr 2011

@mirka285 dakujeme ,,toho ze sa neboji sa prave bojim ja 😀

katka55
26. apr 2011

@mirka285 hrozny obchod to je 😀 a kukam, ze ja som dala namiesto foot food 😀 asi som uz bola hladna 😀 😀

katarina7777
26. apr 2011

@tinaki1275 mati s otvorenymi ustami som pozerala to video, mala je strasne sikovna, bude asi trosku obita ale to asi patri k tomu... leo by zas len po schodoch chodil, zistil ze vie zdvihat nohy tak teraz by sa na vsetko len skrabal... z neho nejaky horolezec bude 😀
vidim ze prebehla nocnikova diskusia... podla mna treba z casu na cas vyskusat nocnik, lebo cim neskor si dieta zacne na nocnik zvykat tym je to horsie (rychlejsie z neho ujdu 😀 ) a neznasam pomaly 4 rocne deti co chodia na anglictinu a neviem co ale serkaju do plienky 😠 a to s myslim ze je chyba matiek... vid moja svagrina 😲

zrzulka
26. apr 2011

baby co mate chalaňkov. patovi sa spravila taka nechutna zaparenina ze az. V zivote som cosi podobne nevidela. Miska nemala nikdy zapareninu. Ale nema to na zadocku ale medzi nozkami, cerveny penis, semeniky. no vyzera to hrozne. Teraz som ho dala spat bez plienky nech sa mu to vetra, natrela som mu to sudocremom. Nestretli ste sa s tym ze co by bolo dobre mu na to natriet. urcite ho to musis aj svrbiet...chudatko moje. To ma od tej doby ako bol chory, ze ci to moze mat z plienok, vonku ma dva zuby alebo zo zubov. fakt neviem... Zajtra ho asi vezmem k dr ked sa to neznormalizuje

jaruska8
26. apr 2011

@zrzulka Zrzi, ja síce mám dcéru, ale ona sem-tam mávala zaparaninku, také malinké vyrážočky. Mne veľmi pomáha krémik od KLORANE Eryteal. je to fakt bomba a teraz by som skúsila Pytiol alebo Imazol (kým sa to nezahojí), to zaberá, potom dávaj tento krém a bude v pohode, uvidíš, kamoška má syna a ona mu to dáva tiež. 😉

zuzik1983
26. apr 2011

@zrzulka ja nedavam ziadne kremy,lebo jejto robilo zle.a teraz ma ritulku cistucku,ale ked uz sa cosi vyskytne,tak ten imazol je uplne super.do jedneho dna sa to spravi...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre