Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

bambola
4. máj 2011

@maxara @katka55 ehm, ehm 😔

maxara
4. máj 2011

@meruska 🙂 zlatyy kucharik.. ale podla mna, ked budes chodit na dlhsie prechadzky a on bude slapat vedla teba, tak po case oceni, ze si moze chvilku odpocinut, ci?

bambola
4. máj 2011

@maxara ani ja, ale asi aj hovno tam bolo 😀 esteze si mu nepovedala o tvojich spolubyvajucich v nitre lebo koniec 😀
no idem ulozit to moje male perpetum 😠

macik27
4. máj 2011

baby trošku odveci ale dávali ste už deťom pór? a ak áno ako ste ho pripravili? a ešte čo sa dá z neho spracovať to akože celý alebo len tá cibulka 😅 ja nemám ani šajnu ešte som ho nikdy nerobila

miki060707
4. máj 2011

@macik27 ja som už dávala por, dosť skoro, to biele som dala...

maxara
4. máj 2011

@bambola @tinaki1275 fakt som si uvedomila, ze som nereagovala na bambi, ale ma pravdu.. ona bola na santorini, ale ja v Kutoch 😀 a musela som pouzity toaletak hadzat do kosa 😝 to aj u vas? A v celom grecku? to by mozno prispelo k rozhodnutiu, kam k moru.. 😝

maxara
4. máj 2011

@bambola 😀 tak to hej.. uz by ta sem nikdy nepustil 😀

@macik27 ja davam aj cibulu, taky kusok davam k parenej zeleninke.. a por jasne a myslim, ze aj oacka, este kym existovala, tak spominala, ze dava.. myslim.. alebo niekto urcite

meruska
4. máj 2011

@maxara ja si kazdy den hovorim ze snad dnes sa mi podari prechadzka ako kedysi hore dole dedinou..take kolecko na hodinku a pol... a vzdy to skonci na pol ceste :( alebo skor, zacne mrncat, vrtiet sa dovtedy kym ho nevyberiem..a tak tlacim prazdny kocik s nim na rukach, pripadne ho vezme mm na konika ..

alebo najnovsie tlaci kocik sam a putujeme zas domov ... a ja v domneni ze fajn, chlapec sa unavi ked bude tolko kracat idem stastna domov...a figu... dam ho spat a on sa po 35 minutach zobudi sviezi ako rybka

katarina7777
4. máj 2011

@maxara chudak chlapec, ved to je uz na rozchod 😀 😀 😀 uz je mi normalne luto ninkynich " buducich nastavajucich" 😝

meruska
4. máj 2011

pekny vecer ja idem do hajan 😉

maxara
4. máj 2011

@katarina7777 😀 😀 😀 ty trupka.. myslis, ze to bude mat tazke? 😅

@meruska a keby si pokracovala dalej v okruhu, ze sa napr unavi dajme tomu na polceste domov a potom ho este povozis smerom domov 😉

macik27
4. máj 2011

@miki060707
@maxara Ďakujem tak jej idem niečo na zajtra ukuchtiť bo ideme plávať a potom bude mať strašný hlad 😀

katka55
4. máj 2011

@meruska dobru noc. a potesila si ma, ze nielen patrik vymysla. on nechce byt ani za svet priputany, takze ani kocik, ani autosedacka nehrozi 😠 on sa totiz aj strasne nudi, ked len tak sedi... 😒

adelaine
4. máj 2011

ahojte vospolok,
baaaby, co mate dostat "mrchu" ked tu prebiehaju taketo debaty ? 😕 😕
ale,
ja som za to, ze treba vyjadrit nazor, ale ako som uz v minulosti spominala povedane, ci skor napisane sa uz
viac neda zobrat spat, niekedy to citajuci zle pochopi,
preto @maxara ako si pisala, ze ta nebavi furt dookola
daco vysvetlovat, o tom to je...nie vzdy napisany text vyznie tak, ako to clovek myslel ...

@macik27, ja davam por bezne, ale len zopar koleciek, predtym, kym som nevedela, davala som
napr. tretinu poru k nejakej inej zeleninke a risi sa mi vzdy z neho kvalitne posral 😠 😠 az za usi, teraz, ked mu davam menej poru a viac inej zeleniny, tak je to ok 😉 🙂

to je vsetko co som chcela? 😕 uz si nepamatam

aha nie...preco vlastne lulu odisla? ja som nejako mimo...

katarina7777
4. máj 2011

@katka55
@meruska leo zas sedi v kociku jak 5 penazi a kuka naokolo, len nemozem zastat alebo ist do obchodu 😉

maxara
4. máj 2011

@macik27 😉 a nech to vonia 🙂

@katka55 to je fakt, Patko naozaj neobsedi.. on je velmi akcny.. mi pripomina Kafkovho Filipka 🙂

katarina7777
4. máj 2011

idem aj ja spat lebo som nejaka unavena... bruu noc vsetkym 🙂

maxara
4. máj 2011

@adelaine Mati, mna nebavi hlavne to, ze nieco napisem, vyznie to inak a tak sa to snazim vysvetlit, ale to uz robim zbytocne, lebo to uz akoby nikto nevidel.. stale sa potom drbe len do toho jedneho, prveho prispevku..
Ale akoze teda nemame radsej pisat? lebo tu sa neda nahravat hlasovy prispevok.. takze to tu rovno mozeme zabalit.. a ked raz nieco si myslim, tak si to mam nechat pre seba? no tak dobre teda.. mozem to skusit 😉

katka55
4. máj 2011

@maxara to fakt je patrik taky akcny? len neviem po kom, ked my sme s mm najvacsi lenosi 😕 dufam, ze sa toho 18.teho s @kafoditka kafkovcami uvidime, nech viem, co ma caka 😀 filipko je tusim starsi... a patrik ma aj smiesne tie oci? si pisala, ze ma taky pohlad... 😅

gabika41
4. máj 2011

...nooooo baby dnes Vam to ide 😀 ....zistila som,ze ked si myslim ako mi je zle staci si pozriet modre z neba..... 😉

adelaine
4. máj 2011

@katka55 kati, mne maly tiez nechce byt priputany ani v kociku, ani v autosedacke ani v stolicke na krmenie,
za kazdym place...

a najhorsie je to asi v stolicke na jedenie, lebo uz vie, ze jednak musi jest a to on teraz velmi nemusi,
a po dalsie mam pocit, ze on sa tam strasne nudi a vykruca sa mi tam, on akoby nemal cas na jedlo, furt je v pohybe,
ja najnovsiu zabavu mam taku, ze ho nahanam stvornozkujuceho po byte a tak ho krmim, ked chcem, aby nieco zjedol...inak, ked ho posadim sebe na nohy, tak koniec, zase plac :(

robi to este nejake julovcatko? takyto cirkus pri jedle?
som si myslela ze nechutenstvo, ale ako vidim, zacina sa to menit na vymyslanie a ja uz neviem, co mam na neho vymysliet :( uz som ho nechalala sameho papat, jedol uz aj pri rozpravke,...vsetko funguje chvilku....

a teraz poslete do kelu mna, ze sa furt stazujem na risiho ako on neje a aky je buclaty, co?? 😀

@maxara Peti co si?
ja som za hlasove nahravky! ;)

maxara
4. máj 2011

@katka55 😀 😀 ja odpadnem, Adel ma pravdu, ze neviem pisat, co mam na mysli 😀 Nie... Patrik je ozaj taky akcny, ved je iba o tyzden starsi od Ninky, rovnako starsi ako Matka a pozri ako krasne rovno stoji a velmi je pohyblivy, velmi sikovny, taky pevny. A je na nom vidno, ze ti neobsedi, ma sibalsky pohlad. A tie oci vobec nema smiesne 😀 som myslela, ze ked ukaze prstikom na niekoho, tak sa pri tom tak zatvari, az sa zlaknes.. chapes 🙂 ale tak v dobrom sa zlaknes, ze hiii co som urobila 😀 Ved je krasny, nestresuj a velmi sikovny.

katka55
4. máj 2011

@adelaine moje dieta je strasne pazrave, takze pri jedle aj obsedi, a este aj trieska po tej tacke, ze mam rychlejsie bagrovat 😀 ale uz sa mi stalo, ze ked som ho nepriputala do stolicky, tak sa tolko vrtel, ze sa zosuchol a zasekol pod tackou a neslo to s nim ano hore ani dole 😕 no zabava 🙂

maxara
4. máj 2011

@adelaine chod do keluuu 😀 😀 😀 moja Nina tiez vymysla v stolicke a tiez zle papa, ale ona mi pije mliecko, takze nestresujem, viem ze ked nezje tuhe, tak mlieckom dobehne. Ale teda tiez sa kruti a obzera, papa mi operadlo stolicky..

adelaine
4. máj 2011

@maxara lenze mne riso mlieko absolutne nechce 😢 fnuuk, tak sa musim trapit s "tuhym"...

katka55
4. máj 2011

@maxara sak ja nestresujem 😉 😀 ale aj moja segra mi dava ku vsetkym jeho fotkam koment, ze velke oci malo, skoro ma zozralo 😀 😀

maxara
4. máj 2011

@adelaine no ved ja viem ☹ preto vravim, ze mne aspon to mliecko pije, cize zatial to neriesim

@katka55 😀 krasne ma oci, velke a krasnu maju farbu 😉

bambola
4. máj 2011

@katka55 no ociska ma poriadne ale vsak v dobrom 😎 pockaj ako na to bude balit baby 😀

katka55
4. máj 2011

@maxara @bambola ale jemu k tym ociam este dorastie hlava 😀 😉 toto hovori moj kamarat uz 4 roky o svojej dcere, ktorej strasne, ale strasne odstavaju uska, ze ked jej dorastie hlava, tak to nebude take hrozne 😀

bambola
4. máj 2011

@katka55 ja tiez hovorim, ze matke k usiam hlava dorastie 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre