Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

strasska
6. máj 2011

@meruska ty nefandis?

adelaine
6. máj 2011

ahojte , pekny hokejovy vecer prajem 🙂
@gabika41 ved som tiez toto pisala, ze risi mi za 2 tyzdne absolvoval samostatne posadzanie sa,
lozenie aj vstavanie...ale ta predpriprava predtym trvala mesiac ( to hojdanie sa myslim 🙂 )
@bellablonde to ze sa ti robia velmi casto modriny nemusi nic znamenat, ale naopak zase to moze mat vela pricin, tak sa rozpisem:
- moze byt problem v zrazanlivosti krvi, ale to by si mala aj ine krvacive prejavy (problem s krvnymi faktormi)
- moze byt znizeny pocet krvnych dosticiek
- slabsia stena cievna...na to by bol dobry ascorutin....
-leukemia ☹ ale to su tie zle varianty,
samozrejme tebe nic nie je 🙂 inak,
vciac by mozno vedela okomentovat dugy, ved ona je MUDr., ja nie 😉

meruska
6. máj 2011

@strasska mame to iba ako kulisu, a pri tom sme obaja s mm na nete 😀

strasska
6. máj 2011

asi aj kon pozera hokej, mrzne mi to, tak sa lucim
pa

@meruska dufam, ze sa utorok uvidime, pekny vecer

adelaine
6. máj 2011

@denisse deni, uz som ti chcela davnejsie napisat, len som zabudla....a nedavas malej do prikrmu vela
kuracieho masa, alebo velmi casto? byvaju take reakcie :( hovorila mi pedina, ale samozrejme moze to byt kolisanim hormonov....uz jej to niekto pozeral?

katka55
6. máj 2011

ahojte. u nas sa tiez kuka hokej, je tu aj synovec s frajerkou, ale ja musim prosim pekne lezat vedla mojho dietata, lebo sa inak budi 😠 neviem, co to ma v poslednom case za maniu. raz za cas otvori ocko, skontroluje, ci som pri nom, a ked nie, tak reeev. 😒 no a boli sme kuknut na tej flore a bolo tam teda dobre vela ludi 😕 ja ku rastlinam nemam velmi vztah, este tak rezane kvety ma bavia, ale myslim, ze sa tam da vybrat. buduci rok asi pockam s mojim balkonom na vystavu a pokupim tam. a stihli sme aj floristicku sou. to bolo take smiesne, lebo tety a ujovia tam chodili s kyticami a predvadzali ich 😀 a su tam krasne veci do skalky a ihlicnany atd. 😉 myslim, ze @maxara maxi by sa tam vytesila 😉 a mimochodom, schvalujem uces. pekne to spravila 😉

bambola
6. máj 2011

@katka55 no ja si musim ist prilahnut cca kazdych 45minut lebo sa zobudi a rev. vcera som o pol 11 uz musela definitivne ostat tak ratam, ze aj dnes to tak bude 😠 snazim sa ju naucit chodit spavat okolo tej 20 ale prisamvacku ked chodi o 22-pol23 tak spava lepsie 😕
musim uz konecne opravit ten moj pocitac nech aspon ten mozem mat v posteli 🙂

maxara
6. máj 2011

Vdaka baby, prave som na pokraji zufalstva.. moj optimizmus nasim chlapcom mocnepomaha.. asi presne viete, kedy som prepla na zapas 😖 pokazde vtedy, ked sme inkasovali.. a ked sme dali som samozrejme nevidela..
@katka55 no skoda, ze som skysla u kadernicky tak dlho.. 😒

merikac
6. máj 2011
adelaine
6. máj 2011

@bambola mati a kedy ti naposledy spi pred nocnym spankom?
nehovorim, ze je to u vas to iste ako bolo u nas, ale risko robil presne to iste co tvoja matka...
ulozila som ho spat , klasika o 20.00 a kazdu polhodinu bol hore s placom, definitivne zaspaval az o 23.00 😠
preto sa pytam..

bambola
6. máj 2011

@merikac ja som to dnes kukala a celkom som sa pobavila 😀 😀
@adelaine praveze sa zobudila o 16 (z trojhodinoveho spanku) a davala som ju spat okolo pol21. mame len jeden denny spanok naajnovsie, aj rano ma medzi zobudenim a spankom cca 3-4hodiny
@katka55 inac ak tam dnes bolo tolko ludi tak to tam zajtra ani nejdem 😔

adelaine
6. máj 2011

@bambola teeda, ved by mala byt unavena, ked bola tak dlho hore :( alebo naopak je zase az privelmi
unavena, ze nemoze kludne zaspat 😒 😒 to nikto nevie, a vcul bud mudra, ze? 😕

meruska
6. máj 2011

@bambola tebe kedy rano vstava? teda spi len medzi 13-16? duracelka 😀

katka55
6. máj 2011

@bambola ja davam patrika za normalnych okolnosti spavat okolo 19 - 20 a nezvykol sa budit. az o nejakej 01 na papanie... ale uz asi tyzden je takyto, ze tiez ca kazdych 45 min musim ist k nemu. to ho len vyberiem z postielky, chvilku pohojdam a spi dalej... vymyselnik. ale uz je tam zase sam, tak uvidim 😅 no a ludi bolo vela hlavne vonku. tam boli dve ulicky stankov, ale dalo sa prejst s kocikom. a vo vnutri to uz bolo lepsie. mozno doobeda by mohlo byt menej ludi... vsetci budu upratovat 😀 ja som sa preto cudovala, ze je vela ludi, lebo vstupne je tusim 4e, a to sa mi zda dost 😒

katka55
6. máj 2011

@maxara no skoda, ze si nemohla, ale zase si za peknu 😉

jaj a este som vam chcela povedat, ze mame novinku a po Flore sme sa nekocikovali, ale Patrik tlacil kocik pred sebou 😕 akoze nohy nasiroko, chodil ako Albert z rozpravky Teta a rychlost asi minus desat km/h. no strasna zabava 😀

meruska
6. máj 2011

@katka55 opakujete? 😀

katka55
6. máj 2011

@meruska ozaj, ty si to tu spominala, ze? uz sa tesim, ked sa budem niekam ponahlat, a panko bude chciet tlacit kocik 😠

no a uz stihol byt hore... @bambola tusim to bolo akurat 45 min 😖

bambola
6. máj 2011

@adelaine praveze sa mi nezda unavena ani neni mrzuta ani sa netre, proste nejavi nejake znaky unavy. doobeda mala najprv rozdiel spankovy 2,5h, potom sa to natiahlo na 3h a teraz posledne dni az 4h, skor proste nezaspi, skusala som.
@meruska ano spi zhruba vtedy, ale osobne by som bola radsej keby spala 2x1,5, si myslim, ze aj jej by bolo lepsie ale ak tak nespava tak asi vie co robi 😅

inac rano spava tak do 9, niekedy pol10, rozmyslam ci ju nemam budit uz o 8 ale to bude mrzuta potom a pride mi surove budit dieta ked este chce spat ale mozno by sa jej nejako upravilo spanie (ale mozno k horsiemu aj,nie? 😠 )

bambola
6. máj 2011

@katka55 no uz sa blizi pol 23 tak urcite aj ja pojdem o chvilku.

inac cakala som, ze takyto bude hokej. prekvapili ma akurat ked vyrovnali na 1:1 inak tie dalsie rychle dva som cakala 😠 henlona poslat dokelu a naucit sa hrat presilovky lebo to bola bieda (nielen dnes) 😔 . a uz som domudrovala v teme hokej 😎

robika
6. máj 2011

Ahojte, tak dnes som utahana, prave sme dogrilovali, lebo uz je vonku brutalna kosa...
dnes som bola na 2 dlhych prechadzkach a ta grilovacka ma dorazila, normalne ma boli cely clovek...
asi sa idem natiahnut a daco si pozriet, ale v telke nic normalne nejde, tak by som si pozrela nejaky dobry thriller...

@bambola Ty si tusim raz spominala, ze pozeras filmy cez internet.. nemohla by si prezradit kde 🙂 ?

bambola
6. máj 2011

@robika neviem ci ti to nieco povie ale ja si filmy taham cez torrenty
ale online sa da pozerat tusim na itelka.com tak ak si to nechces stiahnut tak mozes skusim tam 🙂

robika
6. máj 2011

@bambola tie torrenty poznam, teda nie som nejaky odbornik, ale viem v com je podstata toho tahania 😀, to itelka nepoznam, skusim mrknut 🙂 dakujem
inak uz som si myslela ze buvkas s malou

bambola
6. máj 2011

@robika no kupodivu sa neozvala od posledneho razu tak som hepy a z principu tam nejdem aby ma nezacitila a nechcela sa prisat 😀

maxara
7. máj 2011

Ranko
strasne ma boli sanka ☹ zas mi povyrastava osmicka.. 😢 a boli ma desne cele dasno dole a aj hore a este aj zospodu, normalne podbradok 😠 ani neviem co by mi pomohlo

katarina7777
7. máj 2011

Dobre rano, no zase sme to vcera dobre domrvili, ale hokejisti to tak urcite planovali a chcu nas drzat v napati 😒

@maxara daj si frtana, to mas jak anesteziu a aj ti vydezinfikuje usta 😉

maxara
7. máj 2011

@katarina7777 presne, chcu nas drzat v napati, lebo teraz lavou zadnou dame Finov a Danov, ktori uz ani raz teraz nevyhraju 😀 aby sme my postupili.. ci menej staci? teraz neviem.. 😔

maxara
7. máj 2011

Ooo a este aby som nezabudla, vsetkym Monikam vsetko najlepsie k meninam @monline tebe aj Nike vela zdravicka a pridavam toto
Ženské meno Monika je pravdepodobne gréckeho pôvodu a v preklade znamená "osamelá, jediná". Ich obľúbené farby sú žltá, fialová, modrá a biela. Ochranné rastliny žihľava, skalica a šalvia, ochranné kamene smaragd a granát. Ich osobným číslom je 6 – Nežnosť. Tieto ženy sú veľmi pôsobivé a silné ženy, ale zato aj emotívne. Vždy rýchlo konajú, lebo majú veľa príležitosti pred sebou. Svoje činy vždy riadia skôr svojimi citmi ako rozumom. Moniky rady prekvapujú druhých, menia svoj vzhľad a nikdy nevieme, čo môžeme od nich čakať. Najprv musia Moniky nájsť, čo chcú a potom to dosiahnu. Od malička sú Moniky dobrými študentkami. Môžu byť z nich majiteľky firmy, pretože dokážu vládnuť pevnou rukou. Zdravie ich niekedy neposlúcha, preto by nemali konzumovať jedlá, ktoré zvyšujú hladinu cholesterolu. Moniky by sa mali venovať hlavne športu a relaxu v prírode. Toto meno je vhodné pre znamenia : Strelec, Váhy, Ryby, Kozorožec a Lev.

mirka285
7. máj 2011

dobre ranko..vsatkym Monickam len to naj prajem...my sme spali doteraz,ale spat sme isli zase neskoro...chystame sa nakupit a na obed budu fasirky...vyzera to na pekny den,tak si to uzite 😉

bellablonde
7. máj 2011

ahojte dobre ranko
najprv gratulky nasej monike @monline, aj nike samozrejme 🙂
moja mama aj sestra su moniky, takze idem im rovno telefonovat, aby som nahodou nezabudla 😀

@maxara peti diky za poradenie ohladom tyhc modrin, ascorutin doma mame, tak som si ho rovno naordinovala 😎
@adelaine aj tebe moc dakujem, ze si sa rozpisala 😉

merikac
7. máj 2011

pekny dnik baby- Emca zachrnela v kociku,,ale musela som ju dat do vnutra, pretoze nase mesto sa rozhodlo, ze dnes bude asi cely den vysielat cez mestsky rozhlas,,a ci chces, alebo nechces, ked si vonku musis pocuvat, lebo to straaasne hulaka,,a neda sa to vypnut ( som zvedava, kto si tento chujovsky napad zas presadil 😠 )

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre