Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

tatianka.g
7. máj 2011

ahojte
baby a ta teutonacka clona je na zips? mozno by pasovala aj na espiro metro
@kafoditka nebude tato clona lepsia ako ta z brendonu?

tatianka.g
7. máj 2011

aha teraz citam, ze su tam nejake stipce??? ako to vyzera neviete nahodou?

robika
7. máj 2011

Ahojte, tak v prvom rade @monline vsetko najlepsie k meninam Tebe aj Nike, hlavne vela zdravicka, stasticka a lasky 🙂
@maxara vcera som zabudla napisat, ze teno novy uces mas super, velmi dobre meliry a aj strih Ti podla mna velmi pristane a na to dasno si daj propolisovu tinkturu, to Ti urcite pomoze...
my sme dnes mali celkom fajn den, mm konecne zobral maleho von na prechadzku a ja som zatial rychlo vysavala, lebo Filipko sa strasne boji vysavaca, stihla som aj normalne upratat, akurat zehlenie ma este caka ☹
mne tiez capice stale stahuje z hlavy, iba jednu jedinu nie, ale podla mna nie je nicim vynimocna, ale asi mu vobec neprekaza...

zuzik1983
7. máj 2011

ahojte,tak my sme mali dnes celkom pekny den u svokrovcov na chalupe,mala sa zas vyblaznila ako vzdy.za cely den mi spala 37minut a vobec nebola unavena,ja to fakt nechapem,kde ona berie tolko energie,ved cely den som s nou behala 😕
@robika mne nikolka za vysavacom este uteka a nahana ho🙂

adelaine
7. máj 2011

ahojte,
ja hokej nekukam pre istotu, mala by som zaludocne vredy 😖

u nas risi vysavac moze, aj ked vytieram mopom dlazku, najradsej by za nim "lietal", to
ho musi mat mm na rukach, lebo by som nic neupratala 😀
a ciapky tiez u nas lietaju z kocika, aj chrumky aj topanky, tie asi najcastejsie 😀

robika
7. máj 2011

ja keby som mala maleho v jednej izbe so zapnutym vysavacom, tak sa hned rozplace... inych hlucnych veci sa neboji, jedine vysavaca 🙂
baby ja stale hladam vcerajsi diel panelaku na jojke a neviem ci som slepa, ale akokeby tam nebol... ☹

robika
7. máj 2011

tak prave som zistila ze vcera panelak nebol...

vierkaha
7. máj 2011

Ahojte,
konečne mám na vás chvíľu čas. @merikac týmto potvrdzujem teóriu, že keď ja mm doma nestham nič 😉
@monline všetko naj tebe aj Nike 😵
@maxara veľmi pekný účes
@robika to bude asi tým, že včera panelák nebol 😉

My sme mali dnes zaujímavý deň, tada zaujímavý na zistenia. Maťo normálne nedovolí mm, aby sa ma chytal - tak viacej. Ráno mal mm bláznivú náladu tak ma zvalil na posteľ a malý začal tak revať ako keby ma vraždil 😕 tak sme sa smiali, že nechce súrodenca 😅 a potom sme sedeli na gauči a ja som mala pred Maťom danú ruku, aby nespadol a mm ma za ňu chytil a malý mu nomálne tú ruku odsúval vôbec ma mm nesmel chytať - žiarlivec jeden 😀 😀
Zvyšok dňa sa potom niesol v podobnom duchu, vôbec som sa od neho nemohla pohnúť, inak hneď plakal.

A zlatý klinec večera si nechal na kúpanie- celý deň nekakal a nakoniec sa mi vykadil do vane pri kúpaní 😅 , tak som ho musela celého osprchovať čo on neznáša tak vrieskal jak pavián a takýto vyrevaný zaspával tak, že sa mi zachumlal do trička 2x vzdychol a spal

katka55
7. máj 2011

@tatianka.g ja neviem, ako to vyzera, takze neporadim ☹
@vierkaha tak pekny den za vami 😀 😉

merikac
7. máj 2011

@vierkaha 😀 😀 viem si ho predstavit,,presne aj denis ked bol malicky sa takto spraval,,a s kadenim mam podobnu skusenost,,ale on sa vykadil prave vtedy, ked som sa snim kupala aj ja 😀 😀 - nasjskor som len pozerala, ze co to sem tam plava ( kedze to bola riedka konzistencia), ale ked som pochopila, ze riasy a ani bublinky to niesu uz bolo neskoro 😀 😀

merikac
7. máj 2011

@robika mne sa mala boji takto mixera,,ked jej mixujem jedlo,,nemoze byt v kuchyni, lebo sa ho viditelne boji............s tym panelakom ma nasrali 😠 - ja minimalne sledujem tv,,ale z panelaku mi neusla ani jedina cast 😀

robika
7. máj 2011

@vierkaha uz som zistila 🙂
@merikac 😀

robika
7. máj 2011

@merikac tak nastastie u mna mixer vykuzli na Filipkovej tvaricke hned usmev, vie ze ide papat 🙂 a s tym panelakom ma tiez nasrali, lebo je to tiez jedine co pozeram naozaj pravidelne....

vierkaha
7. máj 2011

@merikac 😀 😀 ako ja som videla ísť bublinky, ale nič som nevidela tak som si myslela, že len planý poplach a keď som ho išla vybrať tak bol pod ním poklad 😅

No baby mm sa tu dožaduje pozornosti tak ja idem pa a dobrú

robika
7. máj 2011

@vierkaha dobru noc

kafoditka
8. máj 2011

Dobre ranko maminky 🙂 Prajem krasny sviatocny den, dnes oficialne patri prvy krat aj nam 😵 svoju maminu som uz vybozkavala a aj som som bola vybozkavana 🙂 Majte pekny den s usmevom na perach..
@tatianka.g ci bude lepsia teutonacka clona neviem, ale urcite je estetickejsia. Ja som uz objednala z brendonu, vo stvrtok by mala prist.. ucel splnat bude, mne nevadi, ze je velka...

noemarta
8. máj 2011

dobre ranko, veru maminy,
dnes mame sviatok, normalne ze aj ja patrim medzi maminy, to je kraasny pocit.... 🙂
@kafoditka vidim ze aj vy ste take ranne vtacata ako my, nela je hore od 7mej...
dnes idete domov cooo...,a ako filipko, vyspal sa dobre?
Baby, dobry prepadak ten nas hokej coooo, jednoducho si myslim, ze mame uz stare muzstvo, nevladzu... 😒 uz to nie je to, co byvavalo...
prajem pekny sviatocny deeen.

kafoditka
8. máj 2011

@noemarta Maci spal mi celkom dobre, zobudil sa raz na jedenie o 1 a druhy krat len na cumel o 4:30.. definitivne vstaval pred 6, jeho hodina 🙄 Ano dnes cestujeme, ideme este do ZA na navstevu, kde vyzdvihneme svokru a poobede vyrazame smer BA, normalne sa aj tesim 🤐

noemarta
8. máj 2011

@kafoditka tak stastnu cestuuuuu 😉 hadam aj Filipko zvladne v pohode cestu domov.

kafoditka
8. máj 2011

@noemarta no a hokej.... konecna, zajtrajsi zapas uz ignorujem 😠

kafoditka
8. máj 2011

@noemarta 😉 to dufam, inak bude mat svokra vzadu co robit 😀

maxara
8. máj 2011

Ranko
tak ja som vcera 50 minut verila, ze nasi zabojuju, ale ... no nevadi, tak o rok.. Vdaka za pochvaleny uces

Vsetkym krasny den matiek, uzite si 😉

@katka55 Kati taketo serepeticky ako zabrany na sufliky a skrinky a zarazky na dvere a podobne debilinky mali v slimakovi. Tam je take teraz neviem ci zeleziarstvo a tam mali taketo veci.. ja som tam kupovala este take kedysne zarazky na dvere a uplne ze za par halierov. Teraz neviem na isto, ci to tam este je a ci to tam este maju, ale ked pojdes okolo kukni 😉

maxara
8. máj 2011

@robika v piatok panelak nebol
a aj my sa bojime vysavaca, ale straaaasne

A na hlavu som jej kupila taky klobucik na uviazanie pod krkom, vcera som jej ho dala, vyzerala bohovsky 😵

gabika41
8. máj 2011

dobre ranko sa praje.....dnes sme trhli rekord vstavali sme az o 7:30,normalne uz o 6tej.....asi to bude tym sviatkom...... 😀

prajem prijemny den.... 🙂

merikac
8. máj 2011

dobre rano,,,,,,veru aj moje dieta mi dnes pripravilo krasny darcek, vstali sme o 8,20- inokedy vstavame o 6,30 co viac si priat- asi len aby boli tie nase deti zdrave a robili nam radost- tak maminy, pekne si uzite ten NAS dnesny den 😵

bambola
8. máj 2011

Dobre ranko 🙂
prajem vam nas krasny sviatok 😎

@maxara peti teba som sa chcela spytat, lebo kupujes v Kik, ze ci tie ich velkosti pre deti su vacsie, mensie alebo tak ako maju byt 😉 chapes, napr.v HaM treba kupit mensie ako zvyknes aby bolo dobre 🙂 lebo som tam vcera bola a maju vela super veci pre decka.som nevedela kde skor kukat 😀 len mala bola mrncava tak som ju nechcela nadrapovat, tak to spravim tak, ze vezmem nejake veci z domu co su jej dobre a porovnam, len som sa chcela spytat, ze aku mas ty skusenost. inac som jej tam vcera kupila krasne capacky za facku 😵

mirka285
8. máj 2011

dobre ranko....aj my sme dlho spali...u nas je hnusne pocasie,pijem kavu 😒
@bambola ze capacky za facku...v dobrom zavidim,lebo my uz len topanky musime kupovat,a tie nie su zrovna lacne 😒

mirka285
8. máj 2011

@bambola jaaj a v Kiku su vekosti asi ako v Tescu...

bambola
8. máj 2011

@mirka285 dakujem 🙂
miri vsak uz aj my len topanky budeme kupovat len ona vlastne doteraz na nohach nic nemala tak som jej kupila nech si zvykne. len ako som jej ich rano nasadila tak sa moc nestavia 😀
inac mali capacky aj pre rok-rok apolrocne deti, podla mna to je aj na to , ze ked akoze dieta beha bose (trava,dvor,piesok) ale nie je bose , no chapes 😅 preco by potom predavali aj take velke? 😕

adelaine
8. máj 2011

dobre ranko,
dnes to nevyzera na slnecny den, to je skoda...vcera som zabila den luxovanim a vyvaranim, ze dnes pojdeme
k znamym do stupavy a s detmi na farmu a asi z toho nic nebude 😠 😠

ja uz riskovi obuvam na doma ortopedicke sandaliky, ked sa stavia, hovorila mi ta rehabilitacna sestra, ze ked sa stavia,
malo by mat dieta topanocky, aby mu nepadala klenba nozky a aby sa mu nevivinula plocha noha,
lebo deti este nemaju stabilny postoj ani pevny clenok, tak im treba pomoc topankami...
moj risi ich vsak neznasa, ani capacky, ani papucky ani tenisky, dokonca si vie vyzut aj tieto ortopedicke,
ani neviem ako 😒 zle sa mu v tom lozi..som zvedava, kedy si zvykne na ten pocit..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre