Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

katka55
11. máj 2011

ahojte 🙂
@bambola ale ved jasne, ze safari moze byt. sak na zeleznej na nas aj cihali kadejake selmy, zee? sa plazili po chodniku? 😀 😀
@meruska ano, z Kik-u 😉 aspon tam maju rozumne ceny 🙂

idem si precitat o opalovakoch a kuknut videjka a poobede sup na hojdacky 😵

adelaine
11. máj 2011

ahojte,
dobre rano..
@maxara, dobre zhrnutie, pocuj, o chvilu nikto nebude chodit na kona, lebo im bude stacit takyto vycuc 😀 😀
inak, uz som sa pytala minule, preco vlastne lulu odisla? nejako som nepostrehla....

a inak, dnes ma napadlo, ze ja som vlastne uz rok doma, pred rokom o tomto case som uz
hovela na gauci a nic nerobila, zacala mi MD ..boze to leti....

katka55
11. máj 2011

jaj, a Peta @maxara to super zhrnula 😀 😀

katka55
11. máj 2011

@adelaine aj ja som presne rok doma 🙂 ako je nam dobre 😉

denisse
11. máj 2011

@bambola
peniaze im pravdepodobne vratia, ale musia hladat asi ine miesto a kedze to bude dost velka svadba, tak moznosti su obmedzene ..

adelaine
11. máj 2011

@katka55 veru, aj ja si to uzivam ( sice niekedy viac, niekedy menej) ale nesla by som teraz do prace ani za nic...

denisse
11. máj 2011

joooj, baby, ta ja zase tu budem ako biela vrana ... mne to vobec nebezi rychlo, az posledne dva mesiace mozem povedat, ze celkom rychlo presli .. cela zima sa mi strasne vliekla ... a do prace by som na pol uvazku sla hned ... nechcela by som sa uplne vzdat toho, ze som s barunkou, ale aspon na par hodin by som prijala zmenu ... no ved uvidime .. 🙂

adelaine
11. máj 2011

@denisse joooj, mas pravdu, zima bola hnusna a dlha, vlieklo sa mi to tiez, ale
ja som teraz uuplne ozila, tesim sa na leto, a praca ma vobec nelaka ...som zvedava, kedy mi
bude volat sefka, ta ma teraz 2 mes. babo a hovorila mi, ze ked bude mat maly pol roka,
chce ist do prace..

maxara
11. máj 2011

@bambola 😉 ved neries, safari je bezne pomenovanie kuskov oblecenia 🙂 navyse velmi peknych miestami

@meruska to je fakt, ale tak zabudla som na viacere, ale aspon som spomenula pausalne vychod 😉

bellablonde
11. máj 2011

@denisse prezradis, kde to mali mat vasi svadbu?

bellablonde
11. máj 2011

inak caute, dnes budik o 5... mam dost 😝

peti pekne si to zhrnula 😉
opalovaky idem precitat aj ja, lebo mi treba dokupit

@robika zabit ... 🤐 slak by ma trafil, ale neboj, vsetko sa na dobre obrati

vierkaha
11. máj 2011

@bambola že aj ja som pozerala, inak dokina mi hovorila, že po Daylongu sa jej kopec detí osypalo, ale že ona osobne má dobré skúsenosti akurát s tou niveou je v tom teste

maxara
11. máj 2011

@denisse @tatianka.g takze ani na vas som vlastne nezabudla 😀 no som ja stelesnena dokonalost

Inak ked uz pisem, aka som dokonala, tak sa este viac pochvalim.. kupila som si v kauflande a hypine po eure take tie formicky na zmrzlinu, 4 su v kuse.. cize za tri e som si kupila 12 formiciek. A ked som dosla domov, chcela som mm do nich naliat vyzivky ninkine, ze schvalne ako to bude chutit.. ALE! kedze som kupila aj petrzlen s vnatou, ktoru som nemala zatial ako pouzit, tak som do jedneho toho platu nasekala vnatku, zaliala vodou a supla mrazit. A dnes prisla ta chvila, kedy sa vytesujem z dokonalosti, lebo som len vytiahla ten plat, krajnu nadobku som si trosku v teplej vode oplachla a hned som si aj vylupla krasnu vnatkovu zmrzlinku na palicke, dala som to aj s tym vrchnacikom do hrnca a za par sekund som len vytiahla ten vrchnak s palickou a co je hlavne, zbytok vnatky som nemusela rozmrazovat, nenadrobila som vsade po kuchyni vnatku, mam cisto aj v mrazaku a som neskonale so sebou spokofon. 😵

bambola
11. máj 2011

@katka55 fuj, zase ma striaslo ked som si na to spomenula. esteze si tam bola a poslala ho kadelahsie lebo ja by som to cele radsej obisla 😀 😀
@denisse deni tak bude to vychodniarska svadba a ti nevedia co su male svadby 😉 😀
@vierkaha vidis ja som sa dokiny ani nepytala, tak uz ani neni treba 😅 ale asi podla mna zavisi od dietata(pokial to teda nie je uplny sit). ja asi hodinu predtym ako som malu natrela som jej natrela tym kremom predlaktie ci sa neosype a nastastie ok 🙂

maxara
11. máj 2011

@katka55 @adelaine co aj vy sa bojite, ze viacere odidu do vecnych erdzian? 😀 a potom koho vycucnem? seba? 😀 no pekne.. to bude super, ked sa tak o pol roka napise denne polka strany, aj to budem ja rano o 5tej, lebo Nina stale vstava skor a skor, mrzana.. a potom niekto pride, napr v nedelu poobede si vylozi nohy ku kave a opyta sa ma, co sa udialo na poslednych troch stranach, kedze sa mu cely tyzden nechce citat spatne a ja napisem co mam nove a dovi.. 😀 😀 😀 mne potom asi vynesu do tych erdzian 😝

maxara
11. máj 2011

@bambola co to bolo???? ta plaziaca sa prisera? nejaky dostaty bezdak? 😕

maxara
11. máj 2011

a este .. rozhodla som sa vybehnut do BA kupit koberec.. rovno vyzdvihnem mm z roboty a utekame ockovat stence.. zajtra si po dve pridu

bambola
11. máj 2011

@maxara 😀 hej a katka ho vyhnala vetvickou 😀 😀 nieeee, cosi hnusna mala plaziva uzovka, a ja mam ABSOLUTNU fobiu z hadov. katka ma stastie, ze som sa jej tam aj nerozplakala, bleeee

maxara
11. máj 2011

@bambola 😀 😀 a co si ty.. ved uzovka? hadam by si nerevala pre kusok hadice 😀

denisse
11. máj 2011

@bellablonde
tu chceli mat, ale teda si nebudu a hladaju nieco ine

http://www.kastielfricovce.sk/

bambola
11. máj 2011

@maxara fuj fuj fuj, hnusne, slizke, vrtke, brrrr. to fakt by som radsej chytila nejaku domacu tarantulu

katka55
11. máj 2011

@bambola co si, statocne si to zvladala. aj ja 😀 😀 moja mama by tade neprebehla a ty v pohodicke 😉 @maxara ale takeho bezdaka by som sa bala asi aj viac 😕 a nikoho ty uz neposielaj do erdzian ci kam 😀 😉

meruska
11. máj 2011

@katka55 ktoru velkost si mu kupila? nam bola 3 uzka tak som vzala 4 a ta mu je trosku volnejsia, ale aspon viac tieni 😀

tinaki1275
11. máj 2011

@kafoditka juj krasny je Filipko a ako dolezito sa tvari pri tom chodeni🙂)..Leia mi vonku v zahrade chodi pekne este pada ale nastastie som jej obmedzila pohyb na travu tak sa zatial az tak neobila..ale rovnovahu drzi tak na 10 m max ...lebo strasne sa snazi utekat ..Filipko evidentne chodi s rozvahou ..mudry chlapcek .. 😉 a tiez sa nepostavi v priestore sama ked ma topanky ,stvronozkuj niekam kde sa moze opriet a postavit..naboso sa uz ale postavila...

tinaki1275
11. máj 2011

@maxara juj sa smejem.. dik za suhrn ..🙂steniatka su uzasne..a tvoja "fialova kompozicia " tiez 😉

tinaki1275
11. máj 2011

@maxara a ja slubujem prispievat budem..a aj citat dozadu ..len som teraz bez netu ..a teraz tu saskujem v kancli ale uz musim na letisko 😠 a strajk blby grecky mi posral cely den.. ☹

monline
11. máj 2011

ahojte 🙂
@maxara super zhrnutie, aspoň som v obraze, keďže ani čítať moc nestíham..teda- cez deň by som aj rada, ale stále nemám roletku na strešnom a to mi osvetľuje monitor, čiže prd vidím..a večer máme dlhšie zaspávania, potom kým zistím, čo nové vo svete, na blogoch a kým si čo to odtiaľto prečítam, je čas spať..
Takže čo máme nové..zdá sa, že nič..v sobotu sme slávili meniny, tak som pripravila zákusok/koláč, obložené chlebíčky, ruské vajcia aj obloženú misu..zjedla sa asi polka toho všetkého, tak som vyhlásila, že v nedeľu sa žiadne mäso z mrazáku vyťahovať nebude, mali sme vysmážané šampinony a zbytky toho všetkého...v pondelok mi malý vynechal poobedný spánok, tak to bolo hrozné, lebo bol upišťaný a nevrlý...včera som bola v BA dohodnúť si robotu, takže sme sa dohodli, že budem (papierovo) robiť tri hodiny denne..samozrejme- väčšinu prác spravím doma a len občas prídem do BA, vidím to 1-2x do týždňa, klasika sekretárske práce a príprava na školenia, je to totiž združenie zaoberajúce sa školeniami revíznych technikov, robila som tam pred 11 rokmi a stále mal šéf v skrinke takú drobnosť, čo som mu kedysi kúpila- keramika v tvare bomby s nápisom Pre šéfa 🙂 tak sme sa na tom zasmiali...
Danielko je neposeda, neznáša byť na rukách, len by lozil a vzápätí sa staval..takže striehnem, kde je to bezpečné a kde by si mohol naraziť papuľu...občas chvíľu stojí sám bez držania, ale ešte ani zďaleka to nevyzerá na chodenie..nie je taký pevný a šikovný ako Leia, Filipko a Linda...
včera sme sa boli s malým 2x prejsť a raz poobede tá cesta do BA- ja blbá som sa nenatrela..a spálili sa mi ruky a tvár..keďže mám vitiligo, tak tá koža bez pigmentu je veľmi citlivá..ak sa opálim, tak je ružová až červená a strašne svrbí..potom to prejde a na druhý tretí deň je zas biela..ale večer som sa veru riadne škriabala a nadávala si..☹
Daniel nosí klobúčik, občas ho napadne dať si ho dole, ale keď som mu povedala, nech si vráti klobúčik na hlavičku, tak sa o to normálne pokúšal, strašne zlatý bol 🙂 a okuliarky nechce nosiť ani za svet, brat (optik) mi dvoje priniesol, normálne detské malé rámy s tónovanými sklami s poriadnym UV filtrom..ale reve ako tur, nechce ich, hned si ich trhá..asi mu ich dnes skúsim nasadiť ked ho bude oslepovať slnko..či si dá vysvetliť, že by boli fajn..
No a spanie- noc pred touto bola príšerná, zobudil sa o pol 11 a nevedel zaspať ešte tri hodiny, len sa prehadzoval, skúšali sme všetky možné polohy, dokonca to vyzeralo, že namne až zaspí, ale ani to nie..kým konečne zaspal, potom ešte kojenie x-krát do rána..ale posledná noc- zaspal po ôsmej a zobudil sa na kojenie o piatej a potom zaspal a spal do 8,20...úúúplne úžasné 🙂 samozrejme, 150x sa pretočil po posteli, ale stále spal..
a čo by som ešte..ani neviem, tešíme sa, že je konečne pekne a dúfam, že aj bude 🙂

katka55
11. máj 2011

@meruska patrik ma aj tak taku vacsiu hlavu, takze 4 😉

bambola
11. máj 2011

@monline no ak osi to pekne zhrnula 🙂
a doniesol vam take okuliariky s gumickou ci normalne s ramenami? mna by to zaujimalo ci by to mala chcela mat na ksichte.

monline
11. máj 2011

@bambola také zahnuté na ušká..možno keby som tam dala gumku, nestrhne si ich..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre