Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

luminkasp
9. jún 2011

@bellablonde
@maxara , strasne to, tak dufam, ze o nejakych 15 rokov to uz nebude moderne a nedojde mi s tymto moj syn domov, sak by som zosedivela... 😉

bambola
9. jún 2011

@zrzulka to vobec neboli 😉

bambola
9. jún 2011

@zrzulka cez vikend asi lepsie ale zaidna slava, tusim vcera vraveli v spravach, ze sa ma vyrazne polepsit od druhej polky buduceho tyzdna

luminkasp
9. jún 2011

bezim, anglinu na dnes uz mam hotovu

maxara
9. jún 2011

@bellablonde co mas struchylku? 😀 😀
@zrzulka Leni ja tiez mam pochopenie.. ale nezvratne veci na tele nedovolim Nine.. az ked bude dospela a bude naozaj presvedcena ze to chce.. implantaty akoze kostene vyrastky na cele a pod.. bleee hnoj..
a tunely do usi su to iste, raz bude mat 30, zisti, ze sa to uz nenosi, da si ich dole a potkne sa o ucho.. 😔 🤐
@katka55 akoze kludne hociktory iny den, ak sa ti bude chciet, ak nie, tak nic.. len som to chcela spojit s Grobom, ale ked prides na navstevu s Bambi, na finalny zoznamcek, tak aj vtedy to mozeme zrealizovat

maxara
9. jún 2011

@luminkasp ja mozno budem o 15 rokov uz prirodzene sediva 😀 😀

maxara
9. jún 2011

@bambola tvoje stastie, ze sme nedali stretko na 11teho 😉

maxara
9. jún 2011

@mojalili naaahodou nemas Danielka odvazene odmeraneho? kedze uz mate rok, rada by som pomaly ukoncovala tabulecku 😉

mojalili
9. jún 2011

@maxara veru este nemam, az buduci tyzden nas budu merat a vazit,lebo nas Dr. ma dovolenku, Akosi sa nam to vsetko oddaluje , aj ockovanie kvoli tym pecenovym testom, ale budci tyzden dodam. Nasa vaha je o nicom, takze doma ho neodvazim..

mirka285
9. jún 2011

taak a ja uz navarene,vlasy umyte,idem o chvilu ulozit malu a vyzehlit si haro 😉 ja zastavam nazor,nech si kazdy robi so svojim telom co chce,ja mam tetovanie cez pol ramena 😀 ale jasne,ze niektore ozdoby tela sa mi pacia a niektore mi pridu hnusne,ale ved kazdeho vec 🙂

kristip
9. jún 2011

Ahojte, no otras vonku. Prognoza "aladin" na shmu.sk hovori, ze by malo prsat iba do 13, tak som zvedava... strasne chcem ist dnes von, niekam do Tesca alebo to je jedno.
@bambola aj Petko brutalne skripe zubami, jeto priserne, ja niekedy az kricim nanho nech prestane. Dufam, ze je to len docasne....moja sesternica to tiez robila ako malicka a ostalo jej to dodnes - ma 33.

pekny den vsetkym

mirka285
9. jún 2011

baby tak som googlila ci mozem dat malej tie kuracie pecienky a vygooglila som,ze mozem,len sa nesmu davat casto...tak jej dam ochutnat a ked jej budu chutit nech si da dievca,vsak v dnesnej dobe je uz zamorene vsetko,aj zelenina,tak co uz 😒

maxara
9. jún 2011

@mojalili oki, tak potom pls nezabudni, dobre?

Baby zo 4ky okresu.. pre vas info, ak chcete ist autom do BA cez podjazd na Poliankach alebo cez Sitinu, tak je to tam zatopene a su tam strasne zapchy..

luminkasp
9. jún 2011

@bambola
@kristip aj my uz skripeme, od vcera a tereska este neprestala

maxara
9. jún 2011

@mirka285 ja by som asi tiez dala ochutnat.. (akoze ja jej to neuvarim, lebo sa mi to bridi, ale keby som to mala uvarene, tak okostovat by som dala) navyse si pamatam celu skolku a prvy stupen, ako do nas tlacili plucka na smotane, oblicky.. a tam jej vacsi kentus ako v pecienkach.. a mas pravdu, zamorene je vsetko

mirka285
9. jún 2011

@maxara dam vediet ci jej chutilo 😀 kokos akoze u nas uz neprsi,ale je tak pochmurne ☹ a Linda ma najnovsiu zabavu,vsetko vyhadzuje do smetneho kosa,rano som hladal kde ma sandale a hadajte kde som ich nasla 😠

mojalili
9. jún 2011

@mirka285 v skolke musia deti pravidelne 1x tyzdenne konzumovat pecen v akomkolvek jedle...to je nariadenie, pamatam si to 🙂 . No ak ti to bude chciet, Danko by to ani do huby nedal, fajnovka jedna... 😒
@maxara - nezabudnem, v stredu o 13tej idem k lekarovi, hned pri prichode domov to mas v IP 🙂

katka55
9. jún 2011

@maxara oki, dohodneme sa 😉 k nam sa teraz ruti svokor, tak predpokladam, ze trci niekde v tej zapche 😕 to tu tak velmi prsalo? 😅

mojalili
9. jún 2011

@mirka285 Miri, mne zmizla 1/2 nacinia z kuchyne (lis na cesnak...atd...), uz som sa s tym rozlucila, Danko to nahadzal do smetneho kosa, mame taky vyklapaci.... 😒

bambola
9. jún 2011

@maxara nemam stastie, to vy 😀 ale nie, keby bola chata 11teho tak je pekne 11. 😉

zrzulka
9. jún 2011

@mirka285 tak moj "zdravy usudok" este funguje....uvazujem ako ty zeby som pecienky dala no vsak som to sem aj napisala 😉 ... dnes som hodila na fb clanok o tom ako nas odrbkavaju vyrobcovia potravin....fuj to je nechutne ale zial tak to je....pokial sa neprestahujeme na opusteny ostrov tak skor ci neskor sa nas tieto veci tykat budu, neunikneme pred nimi....
@maxara no zial ona sa ta pytat nebude 😉 😀 😝
@mojalili aj nas chlap je fajnovy...maso neda do huby ani za svet, zeby vegetarian?

zrzulka
9. jún 2011

@bambola tak ty nie si len rosnicka ale uz aj bosorka???tak to nejako zariad nech je 11teho pekne.mam plno planov co s tymto dnom 😉

mirka285
9. jún 2011

@mojalili aj my mame ten vyklapaci,ja ho vzdy preberiem predtym ako ho idem vysypat 😀

zrzulka
9. jún 2011

aj u nas zahadne miznu veci...a nikdy sa nenajdu 😒 😖 😕

kristip
9. jún 2011

@luminkasp petko skripe asi od februara, ale vsak my uz mame osem zubov 🙂 Luby, a pijes kavu, ked kojis?

maxara
9. jún 2011

@zrzulka Leni no nic, musis si kupit zahradu a chliev a dopestovat dochovat si vlastne 😉

@bambola Bambi a co by si urobila? prenajala by si ruske stihacky a rozohnala mraky? 😀 😀

zrzulka
9. jún 2011

@kristip aj starsia skripala a skripe dodnes ked sa pozabudne 😒 a kavu mozes ked kojis aj ja pijem, sice nie casto ale obcas mi padne vhod
@maxara no veeeeeeeeeru ale ked ja k tymto veciam nemam absolutny vztah. zo mna nikdy nebude micurin, ked sme mali zahradu tak sme to aj so segrou brali ako trest ked nas mam poslala nieco robit.travili sme tam cele prazdniny vzdy...co uz s nami so shyckanymi mestkymi detiskami 😒 a dodnes to tak vo mne zostalo.akoze porobit by som porobila ale zeby som sa v tom vyzivala tak to nie.... mozno ak by som mala svoje tak to inak beriem . zahrada by bola...ale skor len na pestovanie byliniek. paradajky, jahody, ovocne stromy, tot vsjo

maxara
9. jún 2011

@zrzulka tak v tom pripade sa asi musis jednoducho zmierit s tym, co do nas pchaju 😒

luminkasp
9. jún 2011

@kristip pijem, ja by som nemohla fungovat, keby som si nedala kavu, ja si rano jednu dam, pijem s mliekom, mne sa tereska este stale budi a ked musim vstavat aj k albertovi, tak jednoducho nezvladam, no a ja nechcem vyzerat ako mamina na matereskej, co sa stazuje, ale mam toho dost, kazdy den aj ucim anglinu, tak ja by som asi zdechla 😎 , okrem toho mam aj nizky tlak 😉

zrzulka
9. jún 2011

@maxara vsak som sa ...odkedy mala chodi do skolky neriesim ... to nemam moznost prekontrolovat z akych surovin im varia....polavujem 😉 ale pri nej pri zavadzani prikrmov som bola ovela prisnejsia ako pri patovi.to som vsetko kontrolovala co jej davam aj tri krat jak salenaaaaaaaaaa

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre