Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

kafoditka
15. júl 2011

baby dobru noc..

noemarta
15. júl 2011

dobry vecer sa praje,
@monline ja som robila..... dnes som mala vyplat.termin !!! takze ziadna dovca.... aaaaale, uz sa blizi!!! 🙂
@mirka285 ja som zistila, ze nele idu dalsie tri zuby, asi trojky, tak je cela nesvoja..... strasne mrnciii, ale hnacky nema.... 😔 😔 😔
Teraz nam odisla navsteva,tak idem upratat a hajen, dufam ze budeme mat lepsiu noc, lebo tuto noc, velmi mrncala....paaaa dobruuuuu

bambola
15. júl 2011

@noemarta mi hovor, ja som ju mala teraz tri noci nonstop na cicke, moj chrbat potrebuje akutne masaz 😔

katka55
15. júl 2011

@bambola patrik uz asi 2 mesiace aj tak nezaspal pri kojeni, ale len vypil mlieko, a potom sme sa tak ci tak uspavali inak, takze sme to mali lahsie 😉

katka55
15. júl 2011

@bambola a kde mas masera andreja? 😀 😉

monline
15. júl 2011

@katka55 no my to budeme mať horšie..keď ho lákam na posteľ, aby si už šiel ľahnúť a spať, tak mu ukážem prso..strááášne sa poteší, príde..a hľadá pod tričkom druhé, keď vidí obe, až potom je úplne spokojný 😀 😀

monline
15. júl 2011

dobrú spachtoškám 🙂

bambola
15. júl 2011

@katka55 v robote 🙄
@monline u nas je najnovsi trend ze jedno prso pije a to druhe zmoli 😀 , aspon si tak nenatahuje nohy a nemyka sa okolo ale je kludna 😉

monline
15. júl 2011

@bambola a môj drží prso ako fľašu 😀 a minule v noci ma hľadal rukou..našiel prso, nahmatal bradavku a prisal sa 🙂 doteraz hľadal pusou

monline
15. júl 2011

@katka55 ako chutí UM? je tiež nasládle? či aké? netuším..a tie odmerky, tie sú v balení? s akým UM si začala?

monline
15. júl 2011

@noemarta a kam idete dovolenkovať?

katka55
15. júl 2011

@monline nooo, tak to asi budete mat tazsie... ale zvladnete to 😉 ani neviem, ako chuti UM, kedze som ho ochutnala len trosku cez cumel a pri tom mini mnozstve sa chut nedala identifikovat, ale zjavne mu chuti 😀 prve UM som kupila babylove v dm-ke, kedze som nanho pocula dobre referencie, ale presli sme na hami. patrikovi ani tie dm-kove kase velmi nechutia a po ovocnych hami kasiach sa len tak zaprasi 😉 asi kazdemu vyhovuje nieco ine. ja som napr. teraz kupila dm-kove plienky, a tie sa mi zdaju tvrdsie nez lidlove, takze ostavame pri pamperskach 😉

bambola
15. júl 2011

@katka55 moja zboznuje sunarkove kase a aj mne chutia 😝 😀 tak dobry tip kupim jej sunar 🙂 aj som niekde pocula , ze ma k MM najblizsie
inac UM podla mna strasne smrdi 😖

monline
15. júl 2011

@katka55 mne sa lidlové nepáčili, ale tie gaga plienky z tesca mi/nám vyhovujú..zajtra ochutnaj um, nech viem 🙂)) kaše kupujem sunarky, zatiaľ mal len tie, zje ich, ale nie každú..nechcela som striedať, nech to mlieko, čo je v nich, nestriedame

katka55
15. júl 2011

@bambola ano, strasne prestasne smrdi 😖 a tie hovienka este ako potom smrdia 😝

monline
15. júl 2011

@bambola ja som preto kupovala sunarky, lebo UM som mala v pláne kupovať sunar..

katka55
15. júl 2011

@monline @bambola ja ani neviem preco som od sunaru este nic nemala 😒 a pozerala som, ze nutradefence je teda riadne drahy 😕

katka55
15. júl 2011

hram sa s fotkami, lebo tento vikend je na fotolab.sk akcia na fotky, tak vam sem prihodim nejake z oslavy 😉 buduci oslavovaci mozno najdu inspiraciu na darcek 😀 😉

monline
15. júl 2011

@katka55 malý brčko krásny 🙂 ako sa vytešuje z darčekov..a krásne torty a aj tebe to moc sekne

katka55
15. júl 2011

@monline ooo, dakujem, potesi 😀 😉 brcko sa akurat zobudil, tak je z neho strapuch 😀

bambola
15. júl 2011

@monline neviem ci si skusala ale nasej mati strasne chuti ta skoricova sunarka 😉 ja som inac mala aj hipp kase a tie mi prisli take zvlastne chutovo, aj mata mi ich menej jedla ani mne nejak moc nechutili, potom som jej ich miesala do sunarky aby sa minuli 😉

katka55
15. júl 2011

@bambola u nas hippky mali ako tak uspech, ale hami vyhrava. no a musime vyskusat aj tu sunarku 😉 😉

monline
15. júl 2011

@katka55 môj nemá rád banán, ale banánovú sunarku zje..a má veľmi rád jogurtovú s lesným ovocím

@bambola len raz sme mali hippku, jahodovú, jedol mi ju...škoricovú som neskúšala..zajtra kúpim, dúfam, že ju nebudem musieť ja jesť 😀

monline
15. júl 2011

a idem už i ja spať
sladké sny..žiadne nočné mory..páá

robika
15. júl 2011

u nas kase nemaju velky uspech, tak skusim este tu sunarku...
ja do Filipka dostanem jedlo iba tak, ze ho zabavam, takze automaticky otvara usta, ale nesustredi sa na to, ze jeme... sice to vzdy vyzera naokolo ako po vybuchu, ale aspon papa... stale mi hadze na zem vsetko co mu dam a ja mu to velmi rychlo zdviham a medzitym sa mu snazim vopchat lyzicku do ust, alebo mu dam do maleho poharika nejake drobnosti, ktore sa snazi vytiahnut, alebo najdem nieco nove a to si obzera, trieska s tym a medzitym je vyziva uz v brusku 🙂

robika
15. júl 2011

@monline dobru noc a dobre sa vyspi... asi by som mala ist pomaly aj ja...

katka55
15. júl 2011

@robika @monline veruze podme spat. bru noc 😉

katka55
15. júl 2011

@monline jaj, a ano, odmerky su v baleni 😉

monline
16. júl 2011

dobré ránko
pre tieto chvíle si nadávam, že večer nespím
dnešný budíček o piatej..a rovno dole z postele a buchoty na dvere, nech ho pustím hrať sa...skúšala som ho nejak zaujať (prsom, ako inak, ale to už chvíľu predtým vypil)..takže hráme sa 🙂 Dúfam, že sa mi podarí s ním si pospať neskôr...
zatiaľ je chladno, asi bude taký istý deň ako bol včera...
práve ide vytrhnúť dvierka na schodoch, tak bežím za ním 😀
krásny deň prajem

monline
16. júl 2011

@maxara @adka1311 @carrie84 @tatianka.g deťuchom prajem všetko najlepšie k prvému rôčku 🙂
zajtra má Laura, tak tiež veľká gratulka @lela1809

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre