Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

bambola
26. júl 2011

@katka55 o tom sedadle a zapasti viem ale volant som myslela, ze sa drzi za desat dve 😕

katka55
26. júl 2011

@bambola nova doba, novy cas 😀 uz nie za desat dve ale tristvrte na tri 😀

bambola
26. júl 2011

@katka55 kurnik, ani sa nenazdame a bude to 10.10 a potom 9.15 😀 😀

katka55
26. júl 2011

@bambola blbo sa bude drzat pol 12 😀
ten moj dezko nechce ani spat, ani sa hrat, ani nic 😠

bambola
26. júl 2011

@katka55 no mne sa mala zobudila po hodine a pol 😉
ked nechce spat ani sa hrat tak chce spat 😀

mirka285
26. júl 2011

dobre ranecko...@merikac ake smutne spravy hned zrana,prajem nech sa rychlo uzdravia...
@bambola skoda,ze som bola vcera v Auparku.dnes som dohodnuta s kamoskou tu u nas na ihrisku... a nasla som k tym satockam aj krasne lakovky biela za tri euri,raz obute,no hned som ich objednala...som zistila,ze tento bazarik je super vec,clovek tu niekedy fakt dobre nakupi... @monline tie fotky posobia tak zaujimavo lebo su profi,keby boli fotene normalnym fotakom,tak asi nic moc,ale ved nato su profi fotografi aby boli prave taketo zaujimave,a ten klobuk je super 🙂

jaruska8
26. júl 2011

Ahojte, tak my sme si rezervovalali dofču!! Strašne sa teším, vyrážame 18.8. Juchú, smer Bulharsko!! Ideme aj s kamošmi, takže to bude parádička, trochu sa desím toho letu o 3 v noci, ale tak... Hádam to malá dobre zvládne. 😀

kafoditka
26. júl 2011

@bambola Mati, citala som najnovsieho Matkina, prvych par stran som sa este bavila ale celkovo kniha je slaba 😒 ako ho ospevovali, ze to bude jeho best, tak teda nic moc... ja som dostala teraz tip na spisovatela Khaleda Hosseiiniho, poznas? pripadne @monline ?

jaruska8
26. júl 2011

@kafoditka Khaled Hosseini je super, čítala som od neho Majster šarkanov a Tisíc žiarivých sĺnk a vrelo odporúčam!! 🙂

kafoditka
26. júl 2011

@jaruska8 🙂 super, buduci tyzden mam meniny a prave tieto dve knihy som si zazelala 😉

jaruska8
26. júl 2011

@kafoditka takže Matkin nič moc???? Chcela som si ho kúpiť. baby, ak si chcete prečítať niečo fakt nechutné, tak odporúčam Vlhké miesta. 😀 😀 😀 😀 😀 😀 To je fakt hnus, som mala problém to dočítať a veruže som to musela zopárkrát predýchavať a o to tej autorke presne šlo. 😝 😝

jaruska8
26. júl 2011

@kafoditka To neoľutuješ!!

kafoditka
26. júl 2011

@jaruska8 akoze brutal sexizmus?

kafoditka
26. júl 2011

@jaruska8 Jari akoze citalo sa to dobre ale liezli mi na nervy tie jeho konstruktivne reci a to super odborne vyjadrovanie...akoze nepoznam jedineho cloveka v mojom okoli, ktory by dokazal v jednej vete pouzit 5 odbornych vyrazov, z toho dva som v zivote nepocula 😝

bambola
26. júl 2011

@kafoditka to schvalne dali zaujimavy zaciatok aby si musela docitat 😀 ja mam este nejake ebooky neprecitane od neho a vlastne mam plnu rit ebook od mon ale nemam kedy resp.musim sa uz k tomu dokopat lebo nic nerobim cele dni a zacina ma to stvat 😠
toho khaleda nepoznam ale este mozno @luludi by vedela 😉

luludi
26. júl 2011

@kafoditka zalezi od toho, ake knihy rada citas, citala som obe knihy od Khaled Hosseina, napisane su dobre, ale ja nemam rada knihy, v ktorych ludia trpia, alebo su tyrani, po precitani, som dala obe knihy prec z domu, lebo sa mi robilo zle uz len ked som si spomenula o com su. Ale ja mam taky velmi nenarocny a konzumny vkus 🙂

bambola
26. júl 2011

@jaruska8 prave som si precitala ukazku z tej knihy 😀 a obavam sa , ze som si pritom nechtiac spomenula na mirku @mirka285 prepaaaac 😀 😀 😀

bambola
26. júl 2011

prsi 🙄 😠 😠

mirka285
26. júl 2011

@jaruska8 ja som Vlhke misto citala a cakala som teda nieco ovela viac,miestami ta kniha bola uplne nudna 😕

merikac
26. júl 2011

babule dakujem 😵 ,,,no ja neviem ako u vas, ale u nas je stale fajne pocasie........sice slniecko obcas zajde ale neni aspom zima,,,,,,,,,

jaruska8
26. júl 2011

@kafoditka
@mirka285 Sexizmus??? Kiežby. 😝 😝 😝 😝 A Mirka, máš pravdu, vlastne tam ani príbeh nebol, bola to len hŕba nechutností. ☹

mirka285
26. júl 2011

@jaruska8 vobec nestala za to si ju kupit,boli na nu zaujimave recenzie a k tomu kniha o nicom ☹ inak to,ze letite na noc je super,vcera dosla kamoska z Turecka a velmi si pochvalovala,ze odtial leteli na noc a bolo to fajn...tam vraj leteli poobede a mala jej vraj cely cas vrieskala v lietadle lebo bola vyspana a chcela chodit 😖

kafoditka
26. júl 2011

@luludi Luci ja som takto citala pribeh o 3rocnom dievcatku ktore malo rakovinu a kniha bola autobiografiou jej matky, ktora opisovala priebeh celej choroby... nedokazala som ju docitat, lebo som to strasne prezivala... Ja som vacsinou citala veeela poezie a slovenskych spisovatelov typu Vasilkova, Dzerengova, Dominik Dan, evitovky, Matkina ale uz som sa toho presytila, tak chcem skusit toho Hosseina a od maminy mam zivotopis Edith Piaf tak aj na ten sa celkom tesim...

kafoditka
26. júl 2011

@mirka285 Miri nam sa teraz vratila z Turecka suseda s rodinou a strasne si pochvalovala... ze sice draho, ale vsetko super. Inak to musi byt onervy, ked ti dieta vyvadza v lietadle pocas celeho letu 😒

adelaine
26. júl 2011

ahojte, dobre ranko, tak ja som uz bola s tym mojim mrzutom vonku, nakup som nestihla ☹
museli sme sa vratit, supla som ho do postielky a uz spinka, asi bol aj unaveny...

inak, vsetko najlepsie Ankam a Hankam k dnesnym meninkam 😉
@mojalilli vsetko naj!

luludi
26. júl 2011

@kafoditka zo slovenskych sa mi velmi dobre cital Banas - Zona nadsenia, zo zahranicnych je pre mna skvely Larsson - trilogia Milennium, inak zivotopis Edith Piaf mam tiez v plane coskoro citat 🙂

bambola
26. júl 2011

@luludi zona nadsenia je uplne super kniha, ja celkovo knihy o byvalom rezime mozem 🙂

baby inac nasi sa vratili z tej sicilie a nevedeli si vynachvalit, more kraaaasne cistunke a ze pre deti tam bolo idealne, ze tam boli rodinky aj s uplne malymi kojencami, skoro ziadny slovaci, sami nemci a rusi 😉

kafoditka
26. júl 2011

@luludi Banasa som drzala v ruke minuly tyzden, ale rozhodla som sa pre Matkina 😉 Nevadi, aspon ho mam kompletneho.. ja som citala minule knihu od Filana a celkom ma to bavilo... dakujem za tip 🙂

luludi
26. júl 2011

@kafoditka vidis, od filana som necitala este nic, co konkretne to bolo?

kafoditka
26. júl 2011

@luludi Klimtov bozk, je to tiez z cias totality... moja mamina ma precitane od neho vsetky knihy a strasne ho zerie 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre