Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

dugyna
31. jan 2010

Ericica urcite ma malinka len zdurenu uzlinku neboj . Sunnygirl dakujem za pochvalu bruska🙂

ericica
31. jan 2010

dugy diky 😵 super foto 🙂

ericica
31. jan 2010

babyyyyy mala som pc polozeny na bruchu ako som si nieco pozerala na nete a babo ma tak stuchlo do brucha ze az mi slzy vysli,a odvtedy sa hmyri a dokazuje mi ze aj ono je tu 😵 😵 😵
uuuuuzasny pocit ja chcem byt stale tehotnaaaaaaaa 😵

luminkasp
31. jan 2010

ahojte babulky, tak ja uz mam po stvrtkovom zakroku, uz len cakam na vysledky, mali by byt do 10 dni, podla ultrazvuku sme nemali anomaliu, tak uz nech su tu, lebo su to straaaaaaaaaaaasne dlhe dni.

strasska
31. jan 2010

Ahojte,
aj u Vas je taka metelica? Nas tu skoro zavialo a stale snezi. Zo snehu sa celkom tesim, len ten vietor by mohol ustat. 😖
Ja vecicky este nenakupujem, mam po synovi...akurat rozmyslam nad satkou, alebo nosicom manduca, len keby to vsetko nestalo, take prachy 😒
Inak ak by ste niektore chceli kupit kocik Jane, tak najlacnejsie ho donedavna mali na www.baby.de a postovne je za smesnu cenu. My si odtial chceme kupit autosedacku.
Pekny dnik. pa 😀

dugyna
31. jan 2010

Ericica dakujem 🙂 a asi nam malinke chcelo nieco napisat🙂 lumi neboj vsetko bude ok,drzim palceky

strasska
31. jan 2010

Aj ja som kukla tvoje fotecky dugyna a ked sa odhodlam na latkovky, tak sa urcite ozvem. pri prvom som aj mala doma poppolini, celu sadu...ale ten moj pampusik tolko vrestal, ze na latkovky som uz nemala sil. ale pri druhom by to mohlo byt lepsie a ked vidim, kolko plienok za t yzden vyhodime do kosa, ta ma ide slak trafit. chudak priroda a to nehovorim o penazenke.

strasska
31. jan 2010

joooooooj dala som blby link, tak teraz ten spravny www.o-baby.de
a maju tam aj ine znacky kocikov a autosedaciek, tak kto chcete kuk.

kafoditka
31. jan 2010

strasska

dakujem za link, my ideme kupit concord alebo jane a ked som pozerala tu stranku, tak za cely komplet by som usetrila 150eur 😉
Len bojujem s tou nemcinou 😀

miki060707
31. jan 2010

lumi, tak verime, že to dopadne dobre, to čakate desať dní na výsledok???? ja budem týždne...no ked si priplatim, tak aj skôr, ale pre mňa je to dosť veľa eur...

strasska
31. jan 2010

ja nemcinu ovladam, tak kludne napis...
inak doprava je 10eur, cize super, svagrovci si objednali a boli velmi spokojni.
ak chces, dam ti aj mobil a mozeme niekedy vecer spolu stranku preluskat

luminkasp
31. jan 2010

miki a musis ist na amnio? ja som nepriplacala nic, tu sa caka 7 -10 dni

janka256
31. jan 2010

kocky je nova stranka www.baboportal.sk ak vam treba kociky kuknite je tam vsetko... 😉

sunnygirl
31. jan 2010

lumi a miki držím palčeky aby boli dobré výsledky 😉 . Ja idem zajtra na kontro 😨 lu, tak uvidím čo povie Dr.

Vidím, že sa rozhodujete už o kočíkoch, ja som dnes akurát sledovala jeden kočík, mal veľké kolesá, dofúkatelné a veru na tých neodhrabaných chodníkoch (aj cestách) po rozšľapanom snehu si neviem predstaviť ako by tlačila kočík s malými kolieskami, takže určite ja budem chcieť kočík s veľkými kolieskami 🙂

miki060707
31. jan 2010

lumi, no zajtra idem na genetiku, a tam mi ju určite odporúčia, aký si mala ty výsledok ja 1:130, ževraj to neni dobré, tak ma tam asi pošlu......ja budem presne 3 týždne čakať....a nebudem nič platiť, keby som chcela skôr tak tušim 300eur, to je pre mna veeeľa

pepppe
31. jan 2010

ahojte babulky,,,rozmyslali ste uz nad tym,ci pojdete aj na 3d?lebo ja stale niesom rozhodnuta,,,a z nitry tu nieje ziadna?

mojalili
31. jan 2010

Miki, tak nech je to cim skor za tebou a nech ti povedia tu najlepsiu spravu, drzim palceky. 😉

AHojte kočky, dnes som bola s mojim certom na mestskom karnevali, no myslela som, ze ju zabijem...akesi ma take vrtochy v poslednej dobe, ze je viac bita ako sýta 😒 (nie doslovne), ale vychovne jej letia zoparkrat...inak by mi vyskocila na hlavu....zacina byt drza, chce mat vzdy posledne slovo a odvrava...a ma 4 roky....tak sa to snazim u nej odstranit, aby vedela, kto je mama a otec... 😠 Ach jo, zeby puberta?

Ja som sa pozerala na svoje veci po dcere a zistila som, ze mam vacsiu ruzovej, co je hrozne, budem musiet kupovat pre chapca vsetko nove....co uz, snad tretie babo bude baba🙂
Nasla som tuto jednu stranku, kde su tiez dobre veci pre deti...tie plienky sa mi pacia, frote a farebne...http://www.prisababy.sk/

pepppe
31. jan 2010

mojalili,co cakas chlapceka?a meno uz mas vybrate?

mojalili
31. jan 2010

Ahoj Peppe, hej, cakame chlapceka, meno mame uz davno DANIEL, po starom otcovi. 🙂

dugyna
31. jan 2010

Mojalili ja nemam sice deti ale krstna ma 3 deti ktore su odo mna o dost mladsie a pamatam si co vystrajali ..kazde dieta prechadza takym obdobim a 4roky je akurat ten vek uz neobjavuje tolko svet a veci ale zistuje co si ku komu moze dovolit.je to normalne a ju to prejde. A inak na doma moze ma maly aj ruzove to nikto nevidi ,kup iba na von. A plienky myslis na tom linku?

pepppe
31. jan 2010

fiha tak gratulujem k chlapcekovi 😉

mojalili
31. jan 2010

Dugy - plienky myslim klasicke, su tam aj biele, ale pacia sa mi tie farebne, zvieratkove a frote...je to krajsie, ako klasicka biela...a pacia sa mi zavinovacky, tie s vystuzou a dole su s kokosovym vlaknom...take hnede, tie su nadherne...pozeram po cenach na nete, zajtra ideme do HOdonina do velkoskladu pozriet, tak sa tam pozrem na ceny a uvidim, co sa lepsie oplati.

katkaking
31. jan 2010

mojalili, aj ja mam takmer vsetko ruzove po malej, a co nie je ruzove ma kvietky, motylikov a pod...takze tiez ak to bude chlapec, budeme musiet vsetko kupovat...jedine uplne najmensie vecicky mam biele, zlte alebo zelenkave...

ja asi zostanem aj pri druhom pri pamperskach...uz sme si na ne akosi zvykli pri malej...

stanka33
31. jan 2010

Ahojte....

dugi a ty nakupujes modre????? a co ked bude dievcatko?????? ale drzm palce na chlapca....aj ja som cim dalej tym viac presvedcena ze to bude chlapec...vecicky neriesm...ak bude baba dokupm vecicky na von...doma moze aj modre aj hnede aj zelene...ale nieco kupim aj ked bude chlapcek....

ericica drzim palceky nech to je iba zvacsena uzlinka, miki a lumi nech sa vam to cakanie rychlo suchne a nech mate dobre vysledky...

katkaking
31. jan 2010

dugy, o Mirke a mainkej Harmony nevies nic nove? hadam ze su obe v poriadku...stale na ne musim mysliet.
ozaj dugy, az teraz som si vsimla, ze mame termin porodu tesne pri sebe, xixi 😀 😀 😀

mojalili
31. jan 2010

Ja tiez budem pri jednorazovych plienkach, len na zabrindanie a tak treba zopar plienok. Mala som, ale byvala svokra mi vsetko pobrala, takze aj zavinovacky a perinky si musim pokupit.🙂

stanka33
31. jan 2010

mojalili my sme mali perinky este po mne a zisli sa...a bude leto v perinke sa nam spotia..ale treba nejake..aj my budeme mat jednorazove...uz som zvyknuta...

katkaking poslem ti zopar rp ale az cez tyzden, ked pohladam co mam..inak aj moj muz je od Zarnovice 😀

katkaking
31. jan 2010

inak, mojalili, co ja mam skusenost s tymi "modernymi" zavinovackami, mne sa moc nepaica, ja som si pri malej aj take kupila, ale mala som pocit, ze mi z nej mala vypadne, zdali sa mi dost nestabilne...takze som si kupila klasicke zavinovacky take podlhovaste...tie boli super a teraz pri druhom budem tiez len tie pouzivat.

katkaking
31. jan 2010

ok stanka...a odkial je? ja som z Novej Bane...

mojalili
31. jan 2010

Katka to je pravda, budu odhalene pekne, aspon zopar klasickych periniek si kupim . zopar su na krst jednu a na bezne nosenie aspon 2, ved sa zidu aj svagrovej. A aj pre tretie babo🙂)) Uvidim, ako bude taka zavinovacka vyzerat, este sm na vlastne oci nevidela, lebo som mala tiez len periny doteraz, mala bola marcova, takze bolo dost zima.
To je dobre, ze sa tu mozeme poradit. 😉 dakujem 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre