Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

ronit
19. feb 2010

tak isto ako nasivin a spol funguju tieto lieky ako stahujuce sliznicu- a aj vazokonstrikcne cize cievy stahujuco, ale cez nosnu sliznicu sa do obehu dostane minimum a pokial sa neuziva chronicky vo vysokych davkach tak riziko pre plod nie je.
ale vyrobca nemoze zarucit ze tehotna vypije 5 flias vibrocilu a zazaluje ho ze sa miminku nieco stalo tak to do letaku musi dat ze v tehotenstve nie.

katkaking
19. feb 2010

maxi, a uz si dala niekde tu tabulku...som nepostrehla...

maxara
19. feb 2010

Aha, chapem... takze ked si ho dam jeden strek do kazdej dierky raz denne vecer pred spanim, tak by to mohlo byt, vsak? Lebo moj lekar, obvodak povedal toto co ty, teda len tu cast, ze v malom mnozstve kvapka do dierky je v pohode... takze mozem verit, ano?

maxara
19. feb 2010

katka ano dala som ju najprv na konika do mojho albumu ale hold je dost velka, kedze nas je vyse 60 a tak som ju dala na picasa, hodim ti link, pockaj

maxara
19. feb 2010

tu he link
http://picasaweb.google.sk/5.valuchova/Julovky2...
napravo hore je lupa a v nej sa potom pohybuje hore dole lavym tlacitkom na mysi

maxara
19. feb 2010

na konika ju potom rozdelim na tri mensie obrazky ked ju trochu viac vyplnime, hm?

zuzik1983
19. feb 2010

ja beriem maternu ale uz mam len 1 tabletku,tak dalsie si radsej nekupim 🙂

ronit a na bolest hlavy co mozem,paralen si mozem dat,ci nie?

ja som tiez jedna z tych trosku mladsich,mam 26,maxara mozes dopisat do tabulky

a dievcata bavili ste sa o kocikoch.mne sa paci neo baby smile,co mi viete o nom napisat.ma ho niekto?aky je?

ronit
19. feb 2010

no ja by som si ho davala pokial mas nadchu a ucpany nos ale asi dlhodobo nie. Len pocas trvania tej nadchy.
Urcite v tomto davkovani ok.

ronit
19. feb 2010

paralen mozes je bezpecny 🙂

maxara
19. feb 2010

ronit - ano to som akosi zabudla podotknut, ze teraz som mala brutal nadchu a tie kakacky mi nezaberali, tak som sa pytala doktora, ci mozem to... vlastne som si to dala len treti krat - vecer, dnes este raz a predpokladam, ze naposledy

katkaking
19. feb 2010

maxi, super, ty kokso ale nas je...som si myslela ze nejakych max.30 nas moze byt....a teba som tam ani nenasla...alebo som prehliadla?

maxara
19. feb 2010

prehliadla 😀 som 25.7. cize musis lavym tlacitkom chytit tabulku a posunut hore

ronit
19. feb 2010

tak to je uplne v pohodicke, idem off, pripadne otazky do IP 🙂

maxara
19. feb 2010

zuzik 26 mas do terminu porodu?

maxara
19. feb 2010

dakujem ronit 🙂

maxara
19. feb 2010

katka inak uz mam tabulku doplnenejsiu 🙂 takze som cakala aspon na teba, nech tam pacnem novsiu verziu..

zuzik1983
19. feb 2010

ano ,27 budem mat az v novembri

maxara
19. feb 2010

babule a nahodou si nepamatate kolko rokov ma mojalili? teraz sme sa o tom bavili ale to nejak furt prehliadam

janatt23
19. feb 2010

maxi a mne si meno neprepisala ☹ neva nabuduce. vidim ze sa bavite o chorobe. mna to drzi uz od utorka a stale len horsie a horsie ☹ papam penicilin a hedelix, ale citim sa strasne. nic nezabera a v nedelu rano mame ist do alp. neviem, ci to zvladnem. este aj soferovat....
co mi zaberie?????? ☹

maxara
19. feb 2010

Jani prepisala, ale este len u seba... lebo to je zlozity proces (pre mna) tu tabulku tam vytvorit a cakala som na viacej udajov, ale mozem to ist teraz poriesit...

lenkaaninka
19. feb 2010

janatt ja som už 4x chorá a penicilin mám za se bou a momentálne kašlem ako šlak a sopel ani nehovorim a kvapky? a načo nič mi nejde ani nuter ani von 🙂
na hrdlo mi zabral ešte dávnejšie v decembri taký parádny sirup čisto bylinkový výťažok na plucnom mi predpísali taký zarábaný ale neviem čo to bolo zač....a teraz si dávam červené septolete tie su najlepšie na hrdlo aspon pre mna aj ked by sa nemali ale dve denne tak si myslím že to je ok

janatt23
19. feb 2010

ne jasne ja chapem... 🙂 🙂 🙂

janatt23
19. feb 2010

pastelky na hrdlo mam aj ja nejake. najhorsie je, ze mi to chyta uz priedusnicu. cela ta trubica ma boli.... neviem co so sebou. no nastastie nemam vobec teplotu. aspon zatial.... mam posledny den na vyliecenie, inak nemozem ist na lyzovacku ☹

maxara
19. feb 2010

mne dal teraz bioparox, septisan na cmulanie a hedelix... a do nosa akoze nic, ved mam bioparox, no ale mi dovolil jeden frk vibrocilu denne do kazdej dierky, a ten mne vzdy poriadne zabera takze spoko

zuzik1983
19. feb 2010

mne super zabera do nosa pinosol,mozu aj tehotne a mala som po nadche za 2 dni 🙂

lenkaaninka
19. feb 2010

no a ten sirup mi dal ked som mala zápal priedušiek ale to ti asi moc nepomôže ...
detom teraz som robila aj cibulovo feniklový čaj na kašel aj cibulový sirup tak im to ustupuje aj naparovanie nad hociakými bylinkami mi pomáhalo

janatt23
19. feb 2010

asi by bolo blbe ist vecer na pohotovost.... ☹ ci by mi nedali aspon ten bioparox, bo ten penicilin nezabera.
ja uz chcem byt zdravaaaaaaaaaaaaaa

maxara
19. feb 2010

babulky novsia verzia tabulky je na svete
http://picasaweb.google.sk/5.valuchova/Julovky2...
ak nahodou viete nejake info, co tam chybaju tak si ich prosim do IP, dakujeeeem

janatt23
19. feb 2010

paradicka maxi . si sikulka 😉

oacka
19. feb 2010

mojalili,má myslím 31 ako ja.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre