Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

mirka285
22. feb 2010

kafo objednavala som z www.webareal.sk stal okolo 14 eur bez DPH,oni maju ceny bez DPH na stranke tak treba si to k tomu pripocitat..ja som ho objednala z tejto sytranky preto,ze je trosku iny ako som videla u kamosiek a v ostatnych obchodoch,on je taky viac plsi a drzi povodny tvar,no mne pride taky lepsejsi,ved mrkni,ale mne sa velmi pozdavaa,j navlecky do postielky som tam objednala a su fajn 😉

kafoditka
22. feb 2010

mirka dakujem 😉 idem kuk

mirka285
22. feb 2010

kofo nejde to cez tu stranku som prave zistila,malo by to byt ze www.webareal.sk/fedo a pise mi to niaky momentalny vypadok,ale skus zajtra

mirka285
22. feb 2010

www.webareal.sk/feddo tak teraz je to spravne,uz mam tu tehu demenciu asi

mirka285
22. feb 2010

klikni na potreby pre mamicky,tam to je,a jasne ze to ide 🙂

kafoditka
22. feb 2010

no dakujm, akurat som sa divila, co za stranku to je... 😀 😀

ericica
22. feb 2010

tak kocky uz sme doma z mesta....nakupila som ovocie a jedno naadherne fialove bodynko,,,,,do porodky aby mala Edinka aj nieco nove.....
Ryban vsetko naj naj..... 😵
mojalili budem na teba mysliet 😉

maxara
22. feb 2010

babulky ahojte, som s5... zomrel mi internet a nie a nie ho nakopnut, az musel zauradovat mm a to som uz pekne kricala... namiesto oddychu a vylezania choroby periem, varim, zehlim a on si musi aktualne pospinkat... 😠 no nastastie naklusal dole, lebo by som asi zo spalne vyniesla v zuboch... 🙄

ericica
22. feb 2010

mirka super ten vankusik....ja som ho pri malej nemala ale teraz som bola rozhodnuta ze si ho kupim....
a DAKUJEM ti velmi pekne ze si hodila ten link sa mi fakt zda ze drzi viac tvar a muz mi akurat povedal nech si ho objednam.... 🙂

ericica
22. feb 2010

maxi este nemas hotove francuzke zemiaky 😲 😲 😲 ja ze si ich uz aj zjedla 😀 😀 😀

kafoditka
22. feb 2010

mirka... vankus vypada dobre ale nie je kratky? ci sa mi to len zda??

ericica
22. feb 2010

mojalili super vecicky....ja som bola dnes v kiku a maju tam uuuzasne veci na deti aj na nas 😵 😵 😵

maxara
22. feb 2010

eri nie, uz su hotove davno... len som pisala, ze cely den robim nieco pre domacnost a on pride z roboty a namiesto aby mi isiel ten debilny internet opravit, tak mi povie, teraz spinkam... normalne ma nasral... este ze sa uvedomil... akoze mam teraz, ked si konecne mozem v klude sadnut k netu, bez odskakovania, cakat dve hodiny, kym sa zobudi... no tak to teda nieee...

mojalili
22. feb 2010

OACKA - pride zastupkyna, ktora uci cca 25 rokov....stara skola...asi tak 😉 Ale kaslat na to, ked ot poseriem tak to poseriem, ucim ako ucim a myslim, ze mam dobry priemer triedy 😉 😉 😉

VSETKO NAJLEPSIE K NARODENINA RYBAAANKA... 😵 😵 😵

NO a toto sme si dnes vyzdvihli z posty.....https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...

Mirka, ten vankus vyzera dobre, ja mam ten redsi, ale to nevadi, aspon sa da ohnut dobre.

maxara
22. feb 2010

mojalili to ti teda nezavidim, ale urcite to zvladnes, sa nebojim o teba 😉 navyse mozes byt o to kludnejsia, ze ides na matersku... takze by tam mala vladnut pohodicka 🙂

dugyna
22. feb 2010

katka ja si idem objednatvat teraz satku s www.branakdetem.cz je sice drahsia vyjde 72-74 eur..ale da sa nosit od mimi az do 15kg ..cize okrem satky nic ine riesit nebudeme..a mozeme ju pouzit aj pre dalsie mimi 😉
vyjde tam lacnejsie ako na SR o 8-10eur,teraz idem odtial objednat s viacerymi babami..tak ak by si chcela mozem ti ju objednat..postovne bude zadarmo..preto sme sa spojili viacere..lebo pri tovare nad 4tis hradia kuriera oni 😉
to co hovori bolo tu na konikovi taky link..to bola akcia..lenze to je len satka na novoska..respektive malicke mimi..tam tak lezi..

ericica
22. feb 2010

noo to by nasralo aj mna 😖
mojalili ja som videla ked ti naskocil fotoalbum hned som si ich isla pozriet 🙂

maxara
22. feb 2010

oacka - to je super s tym prdenim... to je aky zazrak 😕 😕 😕 ale inak strasne s tym urazom... pred mojou svadbou si moj oco skoro odrezal ruku... sme mu ratovali holy zivot a teda nebolo nam vsetko jedno... 😒

dugyna
22. feb 2010

katka skus si precitat o satkach na www.nosime.sk

maxi mi len malinku svadbu 🙂 my dvaja/traja a svedkovia 🙂 cize to bude len nas den 🙂 a strasne sa tesime 🙂
ziaden stres s ostanym vybavovanim a hostami 🙂

maxara
22. feb 2010

dugy, budes mat aj biele saty a paradny uces a mejkap ? 🙂

dugyna
22. feb 2010

sunny to ti budu robit holter vysetrenie..aby videli vykyvy pocas dna..ci pri niektoych cinnostiach..nemas zmeny na EKG a kedy mavas tu tachykardiu cize busenie..urychleny tep..takze bud kludna

dugyna
22. feb 2010

kafoditka takze vididm ze to co som pocula o brendone je pravda..

dugyna
22. feb 2010

maxi jasne saty uz vysia doma paradne 😉 uces makeup aj nechty 😉 aj kyticku vsetko ako ma byt 😉

kocky ja uz na ten vankusik cakam vyse 4tyzdne ☹ 😠

ericica
22. feb 2010

dugy potom si prosime fotky....som zvedavaaaaaaaaa
maxi prosim ta mhla by si dat do taulky meno pre moju babulku (Edina) diky 😵

maxara
22. feb 2010

eri jasne, uz to tam mam... neviem preco som to tam nedala...ved vlastne vsetko ostatne tam bolo, hmmm 😕

ericica
22. feb 2010

neva vsetko ok...a este raz diky 😵 😵 😵

ericica
22. feb 2010

uz by to tam malo byt???nevidim to tam 😖

ericica
22. feb 2010

idem si odfotit brusko 😉

katkaking
22. feb 2010

dugy, diky...neviem sa z nich ale vyznat...nemam v tom prehlad, tak neviem ktore su dobre, a ani aky je medzi nimi rozdiel...? poradis mi??? dakujem! 😉

lenkaaninka
22. feb 2010

baby ja mám plnú postel oblečenia a 90 percent neutrál farby tak mám pokoj ale ked niečo vidím šup ho do košíka 🙂
ale začnem pomalyčky kupovať kozmetiku aj plienočky aj obyč. plienky a chcela som aj sadu do postielky ale to ešte počkám kým mi povedia čo to bude..

baby nejaký link na supravičky do postielky nemáte??

kozemtiku som používala johnsons a bubchen krémik na zimu na tvár super vec a inak johnson

akurát som polašovala po albumoch a máte pekné už výbavičky..

včera som mm otravovala s kočíkom lebo mám starý hlboký ako je v dobrom stave ale len hlboký a len ten sa mi nepáči ten nie ten nie tak sme sa zhodli na tuším tako z kolekcie srdcia ale chcem do Nového Mesta objednať tak neviem či ho tam budú mať ale ako na to je čas takže ok....ale nakuknem tam ked pôjdem do mesta.. 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre