Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

liluu
5. mar 2010

No musel na škole, potom asi rok mi hovoril, že my radšej deti mať nebudeme.

agika1982
5. mar 2010

noo oacka,to mas pravdu....ale je to nieco,coho sa bojim ..dufam ze to bude v poriadku...nic viacej si nezelam

maxara
5. mar 2010

agi hlavne ziadnu paniku, vsetko mame vsetky v poriadku.. 😉
krish - tu je link, ale je tam len stara verzia, nemam momentalne cas urobit novsiu taku, co sa tam da dat
http://picasaweb.google.sk/5.valuchova/Julovky2...
napravo je lupa a s nou si pochod v tabulke hore dole

ericica
5. mar 2010

baby vy a dnes cinite 🙂
ja som dopiekla kolac,dala malu spat a uz mam volno az do pondelka.....wau ani sa mi nechce verit 🙂
takze podla vas je mozne ze sa moze morfo mylit v pohlavi ked mi ho robila v 21 tyzdni????

liluu
5. mar 2010

agi... to akože pri iných porodoch bol, ale pri svojom nebude?? Keď to zvládol predtým tak to prežije aj teraz. A mne to, myslím, prospeje, že tam bude.

agika1982
5. mar 2010

liluuu nechapem...

mirka285
5. mar 2010

Eri nto nehovor ani zo srandy ☹ ja mam pohlavie tiez len z morfa 😠

liluu
5. mar 2010

agi: čo nechápeš??

sisaa
5. mar 2010

maxi tak sa tesim kedy bude nova verzia..

agika1982
5. mar 2010

no tu prvu vetu co si napisala si ukoncila otaznikom...to nechapem...ja som sa nic take nepytala...alebo si sa pomylila a ja som si to zle vysvetlila....

maxarka tesim sa na novu tabulku...koncom tyzdna ti snad dam vediet,co cakame...ci dievca alebo chlapca

ericica
5. mar 2010

mirka vsak to za aj ja uz som sa vzila do baby a uz sa velmi tesime....ale ked mi uz tolko ludi hovori ze to bude urcite chalan tak ma totalne dopletu.....a ja neviem s akou istotou funguje morfo....vsak ale zajtra sa uvidi ...uz sa velmi tesim ze uvidim nasu bambulku a mm este viacej 😉

lenkaaninka
5. mar 2010

ericica tak daj vedieť lebo aj ja by som ti tipla chlapca 😉

mirka285
5. mar 2010

Eri no daj vediet..ale mne hovoria ze aj vyzeram na dievca,lebo priberam aj do zadku aj do stehien ☹ ja idem na 3D az 16 steho tak dufam ze mi to dievca potvrdia..no ale Gabko moj dufam robi len dievcatka 😀 idem do mesta,sestra chce kupit Quinny speedy trojkolku tak ju ideme omrknut,pa pa zatial

mojalili
5. mar 2010

Ericica, aj mne lekar povedal z morfo, ze to bude chlapec, no neverila som do dalsieho sona na 100%, tak som si to dala opet potvrdit, ale maly sa ukazoval riadne s vajkami a pipikom, tak verim, ze to bude chlapec. Moj lekar sa nezmylil ani pri dcerke.
Dnes som kupila taaaaaaaaaky krasny cumlik do porodnice pre maleho, potom prihodim foto.
Boli sme s manzelikom v OBI, lebo som zlamala zachodovy dekel, tak sme sli kupit dreveny, sak som tam viac ako v obyvacke, tak nech to tam mam utulne 😉
ERICICA - idem piect obližprst.....prvykrat, som zvedava, ci sa podari......

Kocky, mavate TOTO i vy???? Ked vstanem alebo dlhsie stojim, tak mam lono (šušurku) akoby strpnutu...trva to, kym to prejde....
Ja uz zacinam nevlaaaaaaaaaadat s dychom a chodenim, uz som sa pristihla, ze sa zacinam riadne gulat, nie klasicka chodza.....jejda, som zvedava, co bude v 9. mesiaci 😠

mojalili
5. mar 2010

Mirka, ja budem mat chlapca a idem mi vsetko do brucha....pri dcerke som mala aj zadok ako kufor aj nohy ako rambo....

MONLINE - koooonecne som sa dopatrala po izbicku tvojej dcerky, ked to tu vsetci ospevuju a naozaj krasne. KEd budeme o rok prerabat dom a robit detske izby, tak sa inspirujem. JA som malovala zase kvety....prihodim foto do NASE BABY 2. Mozes potom pozret.... 😉

maxara
5. mar 2010

babulky jasne ze sa moze UTZ mylit v pohlavi, cim skor ho robia tym viac sa podoba dievcenska fazulka na pipika (zo zaciatku sa vyvijaju rovnako a potom dievcatku "pipik" ostane zakrpateny (akoze klitoris) a ostanu okolol neho pysky a chlapcovi sa predlzi a dorastu vajka). Ale to, co sa z neho vyvinie je samozrejme urcene uz hned os uuuplneho zaciatku, preto z krvi je to 100% a z UTZ len podla toho co vidi.. baby ale nestrasim, za normalnych okolnosti to skuseny DR vie normalne rozoznat, tak ako rozozname my narodene babo... ale moze byt zle natocene, alebo sa tam moze pripliest pupocnik a pod. a cim slabsi UTZ tym horsie vidno... vela okolnosti, preto na 3D by to malo byt takmer 100% lebo su to vykonne pristroje a to 3D renderovanie je brutalny proces

lenkaaninka
5. mar 2010

ti hovorim mojalili furik pred seba a davaj 🙂
ale nie je to naročné ja viem ja som pri dievčatách nemala takéto brušisko také som mala v osmom mesiaci tak tiež je to zaberák....

katkaking
5. mar 2010

ahojte
vidim ze rozoberate svadby, porod a otecka pri porode, sono...a vselico ine
maxi, som si pozerala tabulku a som prisla na to, ze ja sice mam 26 rokov, ale ked sa babo narodi tak jak sa ma, tak to uz budem mat cerstvo 27... 🙂 tak to tam prosim oprav ked budes mat cas...diiiiiiiky
inak na mne este pred takymi 2tyzdnami nebolo poriadne vidno ze som tehu...a teraz uz mam poriadny kotlik pred sebou, ale sa mi zda, ze mi to ide zase aj do zadku a stehien...no uvidime co sa vykluje 😀

zrzulka
5. mar 2010

Agi zle myslienky odozen prec nech ta nemataju... Ono ja hovorim vzdy tak co sa ma stat stane sa a nijako to neovplyvnis. Stretnes sa v zivote s mnozstvom udalosti ktore si vysvetlit nedokazes... nestresuj sa, uzivaj si tieto krasne chvilky a ver ze vsetko bude v tom najlepsom poriadku.... Ved predsa nikdy nemozes vediet co sa stane dnes, zajtra o rokov.... Tes sa z toho co mas teraz .... svoje dietatko budes vzdy lubit nech je akekolvek ver mi!!!!

zrzulka
5. mar 2010

kati tak to je jasny chalan 🙂 ty este nevies pohlavie????

ericica
5. mar 2010

no ved to kocky ze ja som mala pri malej aj riti aj cici a hlavne brucho kolem celeho tela a teraz mam len brucho vsak kuk album.....
no a moj gyn ma ten novsi uzv tak neviem ale bol so sebou taky isty ze je to baba ze neviem 😝 😝 😝
maxi a to ked ti povie ze baba tak sa podla teba nemoze mylit ked tam vidi len kavove zrno....????
no ale ved uvidziime 🙂
mojalili tak potom hod fotky ako to vyzera a aj recept do ip prosim......

maxara
5. mar 2010

katka oki, opravene... zachvilku tu tabulku prerobim do tej zavesitelnej verzie, tak ak mate niekto este nejake pripomienky, alebo nejake nove udaje, tak sem s nimi... potom zase az nekdy priste 🙂

zrzulka
5. mar 2010

Mojalili nezavidim... ja som rada ze este zvladam ako tak vsetko, i ked byvam unavena....
Inak mne tiez ide vsetko do zadku, stehien, brucha....
Neviem ako je ten nas drobec ulozeny v brusku ked ma netlaci ani na zaludok (nemam palenie zahy) ani na pluca (s dychom vladzem este).... Obcas tak fajne kopne do mocoveho mechura.... 😀

katkaking
5. mar 2010

maxi, dakujem...
zrzka, podla coho to vies? inak chute mam asi skôr chlapcenske-maso, kysle uhorky...a vsetko slane, ale uz mozem aj sladke v pohode zjest a niekedy mam vyslovene chut na sladke.

sisaa
5. mar 2010

maxi, neviem ci si zaregistrovala, ale mne mozes dat do kolonky pohlavie chlapec 🙂

zrzulka
5. mar 2010

Ultrazvuk sa moze mylit. je to len pristroj, zalezi hlavne od sikovnosti gynekologa a cloveka co ho obsluhuje. Poznam baby co im tvrdili aj na 3 ultrazvukoch ze babo je oki a nenarodilo sa oki...vselico sa da prehliadnut.... A takisto aj s pohlavim sa niekedy zmylia... Ale musime verit ze je vsetko v poriadku a uzivat si tehotenstvo. A ci je to chalan a ci baba ved na tom v konecnom dosledku aj tak az tak nezalezi, ci?
Zaujimalo by ma ako to kedysi prezivali nase matky... ved oni ziadne ultrazvuky nemali. Ci sa tiez tak stresovali....

maxara
5. mar 2010

eri - ja neviem, ked si bol sebou taky isty... a ma dobry UTZ co ja viem... moja kamoska bola u dvoch a na obycajnom jej typek povedal, ze caka asi tak 60 % chlapca a na 3D a morfe, ze podla tej lekarky na 75% dievcatko. No a potom asi v 30tt zase, ze chlapca, tak neverila do poslednej chvile, mala same neutralne veci pre istotu a nakoniec to bol chlapcek. A teraz som pisala, ze som bola na prezentacii hrncov a bola tam baba, co sa mi vysmiala, ze nech sa nespolieham na Dr. ze budem mat dievcatko, lebo jej traja doktori nezavisle na sebe povedali, ze dievcatko a dokonca ten treti bol dva tyzdne pred porodom a nakoniec cisarakom v spinalke porodila chlapca.. vravela, ze by ani neverila, keby ze je v celkovej anestezii 😀

strasska
5. mar 2010

Ahojte,
boli sme na navsteve u kmotrovcov, lebo sa vratili z Italie, tak sa nam v komore uz pretracaju lasagne, parmezan a aj super vinko, a muz bol na sluzobke tak doniesol nasemu babu nutellu... tak bude zranica. 😀
Inak ja to urcovanie pohlavia s Vami tak prezivam a vzdy sa tesim, ked niekomu vyjde tusak. Az ma niekedy stve, ze my si na to pockame az do porodu a potom si vravim, ze aspon budem mat dlhsie nadej na dievku.
Vybavicky mate krasne, ja nic nekupujem, iba nosic chcem.
K tym flasam, ja som nekupila ziadnu, dostala som dve, a teraz su nevyuzite a uz po zaruke. Lebo ja som do pol roka ani cajik nedavala.
Takze podla mna aj Vam staci az po porode... sak keby ste videli, ze mliecko nejde, tak manzelikovia mozu kupit do zasoby este ked budete v porodke. A v tom boxe z porodky myslim, ze je aj flasa.

zrzulka
5. mar 2010

kati mam znamu co sa tymto veciam ohladom pohlavia venuje tak podla indicii co si uviedla🙂))) ja som tomu tiez neverila ale nemylila sa .... a vraj jej to vychadza. Sice len pri prvych detoch ale v nasom pripade aj pri druhom "trafila" A inak chute tiez kysle, maso, klobasa, slanina...

jeeeeeeeeeeej Sisa super dalsi chlapcek🙂))) Gratulujem!!!! A ako bolo v Hlohovci?

lenkaaninka
5. mar 2010

katka aj ja slano kyslé mäsové a teraz tiež sem tam sladké a zmrzku ale zo začiatku absolutne sladkosti vôbec...

len slané a kyslé ja mám všetko v brušisku

eri možno neboli ešte nejako dobre zostupené semnniky alebo taknejako ono je všetko možné

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre