Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

strasska
15. apr 2010

mirka, sak ked ti nevojde do vanicky, tak jasne ze das do sportiaka, podla mna ide skor o polohu, aby si ho mala co najviac lezmo. 😉
Inak mne sa najviac "pacilo", ked mi ho v nemocnici ako 9 mesacneho posadila sestricka do rohu postielky, oblozila vankusmi, ze nech si trenuje sed. 😲 Som skoro odpadla, ze sak uz ma 9 mesiacov, uz by mal sediet...tak nasemu Miskovi sa podarilo posadit sa az v 11mes, ale v 9. uz pohode stal.

stanka33
15. apr 2010

mirka no aj mne svokra pindla do mena, aj muz nakoniec som dala na neho teraz by som to uz neurobila.....a inak my sme od 9 mesiaca chodili za ruky, nam sedet nechcel, az potom sme sa postavili a nakonec sadli a stvorkovali a mam sa zblaznit,ved by som o nervy prisla....
straska to ste dobry...uz sa tesim kedy aj my budeme mat po tom

monline
15. apr 2010

díky kočky za podporu..ja viem..verím tomu, že bude dobre..ale je fakt, že ráno mi trvalo 10min, kým som sa odhodlala vedľa ísť pozrieť, čo sa vlastne stalo..bála som sa..
Ja mám doma asi 120 klasických plienok..a premýšľam, že aspoň zo začiatku by som ich cez deň používala...však dcéra mi vyrástla na klasických plienkach, vtedy dostávala pampersky len na noc, neboli tak populárne a rozšírené..

bellablonde
15. apr 2010

caute zeny,
ja dnes len na skok
miri, akoze ani nekomentujem, zijeme v bananovej republike, kde 90% ludi na uradoch su nekompetentni blbci 😠 😠
vsetka cest tomu zvysku, co tam robi poctivu robotu...
ja som sa ako nasrala na jednu uradnicku na upsvar, ktora mi kazdy druhy mesiac neposielala rodicak a pridavky?! napisala som stavnaty list rovno riaditelke, nech tu kozu blbu na mieste vyhodi a potom uz ZAZrakom chodili prachy pravidelne 🤐 🤐

ja prispevky typu 5mes dieta v kociku preskakujem,
drviva vacsina sportakov ide uplne do lahu 🤐

ja ani neviem, kolko presne ma peto zubkov, ale teda zubaty je riadne, popocitam, ked sa zobudi 😀
chorobky rychlo prec

maxi, myslim, ze by sme mohli skusit zorganizovat nejaku akciu ... ja by som vas s kafko strasne rada spoznala aj nazivo 😀
mozete bejbysitnut nasich certov 😝
aj do toho trampolina sa mozeme ist vyblbnut 😉

bellablonde
15. apr 2010

monline, drzim palce, aby sa ocinovi polepsilo 😔
dugy, tebe gratulka k napisanej diplomovke. ozaj aku si si dala temu?

no uz idem off, lebo petko sa akurat zobudil 😝

btw. koho by to mozno zaujimalo, vcerajsia story s netecucou vodou, ktoru pustili az vecer o 8 pokracuje aj dnes,
takze mam o zabavu postarane 😢

pa

maxara
15. apr 2010

no babulky.. ja som si uz konecne mohla nalozit jedlo, tak mi oci zrali, ze som si nalozila jak drevorubacovi.. Ale co je horsie, ze som to aj zjedla.. musela som si trosku obalit nervy moje vytrasene, z toho zubara.. Trvam na tom, ze ho milujem.. je dokonaly, takto si zubara predstavujem. Navyse ma zopar bonusov, je mlady, pekny, voni a dnes som si vsimla, ze ma uplne sumernu, peknu tvar.. Akoze vzdy robi zozadu, cize mu na tvar pozeram zospodu, na bradu a do nosa a tak ma napadlo, ze sa kuknem, ci mu je vidno do nosa a nie je.. ma ho taky uzky 😀 😀 😀 pekne mi hrabe co? ale uz mi konecne otrpava tlama, tak sa tesim

maxara
15. apr 2010

bella jeeej 😀 no ja som za stretko, ved uz je po 16tom 3. co sme mali ako najskorsi termin.. dokonca uz mam aj brusko vykuknute.. len ako som Stanke pisala, ja sa musim na stretko psychicky pripravit.. no ale to je ok, to zvladam. A co si fakt netrufam, je babysitnut takych malych drobcov a co uz duplom, postavit sa na trampolinu 😀 😀 😀 ved by pukla podo mnou..

mirka285
15. apr 2010

Maxi si mu chcela zratat chlpy v nose? 😀 ja si balim nervy sladkostami odkedy som prisla domov,a zajtra budem fnukat kolko vazim zase 😝

dugyna
15. apr 2010

strasska mas IP a neboj sa napis aj na latkovky ked nieco nerozumies tym skratkam baby ti radi odpisu..vzdy radi uvidia novu latkarku...a inak je to zavislost 😀
BL je babylucy znacka, POP- bude myslim pop in one..to budu tie aio plienky od znacky BL
to sa do toho dostnes

mirka .my mame len sportovy kocik..a ani nebude hlboky kupovat..ked kuknes v albume..on ma taku fusakotasku..mietso vanicky...takze podla mna v pohodke tam babtko moze byt...

maxara
15. apr 2010

mirka neviem ti povedat o co mi islo.. len ma tak napadlo, ze ked uz sa mi otrcil nosnymi dierkami rovno do vyhladu, tak ze ci je dnu vidiet.. a jedine, co ma napadlo bolo, ze by som nemohla byt zubarka uz len kvoli tomuto a kvoli tomu uzkemu kontaktu s clovekom.. no a plus tie kazy riadne smrdia a celkovo... bleee

maxara
15. apr 2010

no a k tomu kocikovaniu 4-6 mesacnych.. ked sa mi nezmesti do vanicky a do sportiaku ho akoze dat nemozem, to s nim teda akoze nebudem chodit von, kym sa nenauci sediet?? blbost.. jasne ze pojde do sportiaku, po leziacky.. ved aky je medzi tym rozdiel, ci je vo vanicke alebo lezi v sportiaku? akurat ze vanicka ma okraj a sportiak ma len fusak, nie?

lenkaaninka
15. apr 2010

dugy pekný kočík farba sa mi páči kde si kupovala??

maxi s tebou tam musí mať srandy ... 😉

dugyna
15. apr 2010

bella si ma potesila tym ze prispevky ze 5mes..normalne som sa zlakla ze sme zly kocarik kupili..
soom normalne nechapala..ze sak moj postiak ide dat az do lahu..tak som nechapal ze co to tu ta baba pise..za divnu vec ze preco by babo nemohlo byt od malicka v sportiaku...a este k tmomu ked moj mm ma dve deti..a ten sa zase vyzna..sak by ma nenechal kupit nejaku blbost..kocik sme kupovali spolu a obom sa nam velmi pacil..
vsetko sme na nom vyskusalu..a aj on je snim spokojny

no nastie si mi bella a mirka vylepsili naladu..

mirka285
15. apr 2010

presne tak Maxi,to sa nam len vcera to nasej temy primiesala niaka kocka ktorej sa nezdala moja debata s Kafkom,resp. moje konstatovanie,ze ked sa nam nezmesti do vanicky,pojde do sportiaku...minuly tyzden ked bolo tak teplo som vozila sestrinho maleho tiez v sportiaku a to ma len tri mesiace...ved normalne mi v nom lezal a spal,ona ma dokonca sportiak sirsi ako vanicku 🙂

dugyna
15. apr 2010

lenkaaninka dakujem kupovali sme s manzelom v mobelixe..hned nam padol do oka..nahodna kupa..kupovali sme vtedy zostavu do obyvacky...a po flaske /tu sme kupili prvu/ to bolo druha vec co sme kupili 😀 , vtedy sme kupili aj postielku a matrac...
inak velmi pohodlne sa kocikuje..som skusala po byte, super sa sklada, bola k nemu aj taska..a rucka moze byt bud v predu alebo v zadu a ma len 11kg, a tym ze ma fusakotasku tak ho beriem ako hlboky aj sportovy..podla mna na celu dobu babatko co bude pouzivat kocik..jedine co asi kupime este golfac..

maxi sak presne..a rozmyslam ze suseda z vchdu oproti..ma tiez od zaciatku sportovy kocik..

a inak nevidela som sportovy kocik..ktory sa nedal dat uplne do polohy rovnej

dugyna
15. apr 2010

mirka presne tak..ked bude teplo tak bude mala mozno len tak v sportiaku..alebo v tej fusakovatsske..ale s odzipsovanym vrchom...a ked nahodou moc narastie ..tak dokupime fusak.. a bude tak..

katkaking
15. apr 2010

Ahojte, konecne trochu casu... som davno nic nenapisala, ale z casu na cas vas citam-ako mi to vychadza casovo... Vcera sme boli na nakupy v Nitre, je to tam fakt super, nakupila som si na seba kopu tehu veci-letnych, ale aj pre babo a aj pre Dominiku...a za super ceny. Ocarena som bola obchodom predeti, uz sme tam boli viackrat nakupovat a vzdy som maximalne spokojna aj s cenami, s pristupom predavaciek....a hlavne s tovarom.

Len som zachytila, ze diskutujete odkedy dat babo do sportoveho kocika.... ja som mala pri malej tiez dilemu, tak som si to zistovala... teraz uz vyrababju sportaky, dokonca aj niektore golface od narodenia. Takze podla mna ziadny problem. Aj mne sa uz mala nezmestila do vanicky, a to nemala este ani pol roka. Tak isla fusakotaska von, a bola uz len v sportaku...a je v poriadku a nic jej nie je....takze vec nazoru, Mirka, podla mna v pohode.

Tak pekny dnik, neviem kedy sa sem zase dostanem, drzkajte sa a tehulkujte 🙂

kafoditka
15. apr 2010

Hellooo fesandy!! 😉
Bola som dnes kupit vanicku a kozmetiku + hygien. potreby do porodnice, tak som rada, lebo tym padom som odskrkala dost veci zo zoznamu, ktore potrebujem. este zopar veci a mam to vsetko 😀 Samozrejme, ze som v Tescu neodolala a kupila som bodynka 62 a zatepleny overalik 68 😉

Mirka... ti ludia su tak blbi, nechapem aky je to problem koli obycajnej koncovke -ova... Urcite to bola nejaka stara vrazda, ktora si chcela nieco dokazovat, co?? Take milujem... 😝 😝 😝

Maxinka... tak si nam to prezila toho zubara, no tesim sa 😉

Bella... ja som za stretko v pohode, nemam problem a Maxinku ja uz psychicky spracujem nejako 😀 😀

susane01
15. apr 2010

Ahojte, tak dnes som bola v poradni vsetko mam OK, uz mi aj povedala ze mi budu robit sekciu a ze si ju naplanuju na 39tt.

kafoditka
15. apr 2010

Inak co sa tyka toho stretka, tak som akurat Maxi spominala, ze pockame aj na MIRKU, ked pojde oficialne na matersku, aby nebola limitovana vychadzkami a potom ti niekde zapichneme... Bude sranda, ked niekam napochoduje 10-15 tehul 😉

maxara
15. apr 2010

mirka, hej tu babu som si vsimla, som si ale pomyslela, ze hadam to myslela tak, ze nesmie sediet.. mozno ona ma taky sportiak, ze sa jej neda dat uplne do lahu.. 😒 ale v tom pripade by som tu jej poznamku formulovala inak, lebo baby, dieta do 6 mesiacov nesmie ist do sportiaku mi pripada ako nejake pretlmocenie nejakej vyhlasky o kocikovani.. a na take veci mam vzdy chut reagovat tak, ze a just ho tam dam.. a hotovo..

dugy ja som videla take sportiaky.. ze maju trebars len 3-4 polohy a ziadna z nich nie je v lahu.. na to som davala pozor, ale urcite sa este take predavaju,.. hlavne tie, co su vyhradne sportiaky.. (samozrejme nemyslim golface 😀 )

lenkaaninka - no uz ked mi otvara dvere do cakarne (ma videovratnika) tak vie ze idem ja, vzdy vykukne a zacne sa skerit.. no potom si zo mna utahuje, lebo som cela posrata od strachu, ale potom, ked uz je po vrtani, tak uz aj mne sa dviha nalada

kafoditka
15. apr 2010

potom TO zapichneme.. pisem jak debil

lenkaaninka
15. apr 2010

dugy ved taký s tou fusakotaškou chcem aj ja kolko si za neho dala?? lebo tam sa mesti do toho ako športiaku dlllhooooo
aj do troch rokov a nechápem čo to bolo že vo vaničke ako neriešim... 😎

lenkaaninka
15. apr 2010

kafko dobree si ma predbehla s tou kozmetikou ja som taký človek dokial nemám všetko čo chcem tak som nervná....furt nad tým rozmýšlam...no debo...ked budem mať všetko odfajkané tak budem spoko..

maxara
15. apr 2010

kafko jeeeej.. si sa objavila.. tak ty uz vlastne chystas tasku?
susane - super, dobre spravy, a preco ides sekciou?

lenkaaninka
15. apr 2010

maxi tak to je paráda na takého zubára natrafiť....

maxara
15. apr 2010

kafko to by bola sranda ze pockame na Mirku a potom TI zapichneme.. 😀 😀

kafoditka
15. apr 2010

lenkaaninka... ty si moj clovek 😉 Akurat dnes som mala mensiu vymenu nazorov s manzelom, lebo nevedel pochopit, preco chcem mat vsetko dopredu pokupene, ci on je neschopny kupit to aj sam, keby ma nahodou vzali do nemocnice... tak som sa mu snazila vysvetlit, ze budem mat dusu na mieste, ked to bude vsetko nachystane.... A tak sme sa nakoniec vybrali na nakupy 😀 😀

lenkaaninka
15. apr 2010

hej hej to poznám 😉

maxara
15. apr 2010

lenkaaninka ja dakujem bohu za neho.. ja som vzdy pred zubarom ostarla o 10 rokov a tento ma vyliecil z tej paniky..

baby mne tie tyzdne strasne naskakuju.. ved predchvilou som cakala mejlik pre brusko v 25tt a odvtedy mi prisli uz tri dalsie.. normalne zacinam mat stres, ze sa to blizi..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre