Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

tutifruti
4. jún 2010

Caute zeny.... tak ja som hotová... mám plný nos.... bolí ma hrdlo....
Alžbetka už našťastie nemá hnačku.... ale ešte tak trochu dietuje.... pre istotu.... zato Dorotka má pásový opar.... ☹
Baby ja ked som jej ho nasla ma skoro vystrelo... no nic iné mi netreba.... Dr. mi povedala, že mám povedať na gynde, aby sa to neprenieslo na bábatko..... Ja som hotová z toho .....

katkaking
4. jún 2010

Ahojte babulky,
tak som tu uz dobre davno nebola, ale ved nestiham popri tej mojej malej "švole"... 🙂
a ked ide ona pobede spinkat, vacsinou si lahnem s nou...a oddychujem.
Ako sa mate? Mavate uz poslickov? Ja teda ano, niekedy jeden krc, inokedy aj vyse hodiny vkuse...neviem ci
je to normalne uz teraz, ved som zacala este len 36 tt... vladzete este vobec dychat? lebo ja uz nie......babo mi poriadne
tlaci na vsetky organy, najviac na pluca a zaludok tak mi byva aj dost zle, hocikedy vraciam. Ale verim, ze to "coskoro" prejde...
Tak sa drzkajte... 😉 Pekny vikend prajem vsetkym...

liluu
4. jún 2010

@silvia.vesela ja mne sa tak mihá pred očami, že keby som nesedela tak isto spadnem. a bolí ma hlava. mne je tak už 2 dni
Večer donesie mm tlakomer z práce tak uvidím či to je tlak.

karinnka
4. jún 2010

Dievcata Kosicanky,ja sa prisposobim 🙂 😵 😵

meruska
4. jún 2010

Kosicanky mne tiez utorok vyhovuje ale az za obedom teda po 13-tej 🙂 a galeria je super miesto

ericica
4. jún 2010

@lenkaaninka lenka mam jeden super a je veeelmi rychly.....idem pohladat 😉

lenkaaninka
4. jún 2010

@tutifruti čo to je ten pásovy opar???

baby u nás je nááááádheeerne aj v plavkách sa dá chodiť....bola som si kvietky natrhať na dvore a chystám sa s mm dneska trochu medzi ludí po sto rokoch bez deti tak uvidím ako dopadneme 😀

drievko
4. jún 2010

@ericica ahojjj! mne sa uz nechce lezat!!! ale zase sa bojim chodit vela!!! som na nerv.uz ma to prestava baviť ☹

tutifruti
4. jún 2010

@lenkaaninka pásový opar je herpes na tele.... je to vírus, rovnaký ako kiahne.... môžme to dostať aj my ostatní.... Ja som ho už mala /v puberte/, je to dosť bolestivé.... Dorotka ho má "našťastie" na chrbte.... nedočiahne si tam, tak si ho neškrabe....

cigaretka5
4. jún 2010

Kocky čítam že noc malo z vás veľa nepokojnu. Ja som spala ako bani zato poobede už na školení má začali strašne boliet kríze, no des neskutočné pichanie vo výške rebier. A boli má neskutočné ľavá ruka a som zo seba dosť nervozna. Som to nikdy nemala a neviem čo to má znamenať . Tlak mám 117 /79 takze v podstate norma.........

noemarta
4. jún 2010

ahojte,
mnaaam, ste mi narobili chute s tym tvarohovym kolacom, hned zajtra ho spravim aj s jahodami zo zahrady. 🙂
presli sme celu Blavu a nic sme nekupili, chceli sme tu komodu na prebalovanie a niiiic, idem nieco kuknut na nete. 😒

cigaretka5
4. jún 2010

@tutifruti A vzniká ako dôsledok oslabenej imunity. Kamoske dosť pomohol imunostimulatory - betaglukan ..... Je to v podstate čistá hliva ustricova

tutifruti
4. jún 2010

NO na imunitu berieme momentálne imunor.... preto dúfam, že sa jej to nebude robiť ďalej.... Aj Dr. povedala, že by jej to malo pomôcť.... musím ju dopovať B vitamínom...., C-čkom....

ericica
4. jún 2010

@lenkaaninka nasla som ti ten recept ....mam ho odskusany je fakt dobry my sme ho zjedli na posedenie.....a hlavne je velmi rychly 🙂

ericica
4. jún 2010

@drievko tak to ti teda verim....ja by som aj lezala keby mi to moja mala opicka dovolila 😒

ericica
4. jún 2010

@ericica ach moja hlava derava zabudla som ti hodit link na tu rychlu bublaninku 😀
http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=15112

ericica
4. jún 2010

@lenkaaninka to malo byt tebe len som omylom klikla na moje meno 🙂

petrap001
4. jún 2010

no uz som konecne doma,posledny den v praci je za mnou takze sa tesim🙂) sefka ma uplne prekvapila,dala mi obrovsku kyticu kvetov a velikansky darcekovy kos pre maleho.ako uplne vsetko tam je.paradny,tak sa strasne vytesujem 🙂 🙂
mile od nej..
ale nohy ma uz neskutocne bolia,musela som ist este k lekarke svojej nech ma na zajtra vypise na PNku lebo materska az od 24ho..takze od zajtra sedim doma a neviem co budem robit 😀 😀 no sediet na riti asi nie,to by som zblbla 🙂
idem si vas precitat co ste robili cely den 😎

cigaretka5
4. jún 2010

Dievčatá zasadne veci pre mimco mám čo mi chyba sú flasky, cumliky. Budem ich hneď potrebovať? Ake? Kde v ba ste kupovali za normis cenu...

silvia.vesela
4. jún 2010

kočky, doteraz som spala!!! 😕 Myslela som si ze je 5 hodín a to uz je pomaly 7!!!!!!

liluu, ja to mavam z tlaku...ale sa tesim, lebo v pondelok idem k dr...aspon mi skontroluje moc, aj moje nohy, ktore mi nejak zacali puchnut.... 😒

dugyna
4. jún 2010

@agika1982 pozdravim

kocky mericak uz rodila???

inak pozdravuje vas vsetky mojalili, maly ma zltacku takze domov podju asi az v UT, inak ze Danielko od dnes pekne papa,vypadol jej 1 stich🙂. Mliecka ma dost a maly pekne taha, a ze je krasny a vlasaty🙂
co odporuca do porodnice: sietkove gatky, poporodny stahovaci pas,homeopatika na mliecko, caj pre maminky,melemu deku a rukavicky 🙂

silvia.vesela
4. jún 2010

jeeeej, aj ja pozdravujem mojalili a Danielka! 🙂 Nech su cim skor fit a doma!!!! 🙂

petrap001
4. jún 2010

@dugyna aj my pozdravujeme 🙂 a ja ani neviem ci mi toho bude tolko treba do porodnice ked ma asi aj tak na druhy den vyprdnu domov 😠 😠 dufam ze nie,ved to je chore si myslim

silvia.vesela
4. jún 2010

ozaj, dugy pozdravujem aj monline!!!!! Mam s nou uplne rovnaky termin....a ked si predstavim, ze uz v pondelok pojde rodit...tak ma chyta panika...

dugyna
4. jún 2010

@petrap001 to je blbost musis byt minimalne tak ze babatko musi mat 4krat 24hodin...jaj aha teraz kukam ze irsko....tam ani prenatalna starostlovost neexistuje taka ako tu ze? kolkokrat tio vobec robili sono?

jaj a este mojalili pisala ze odporuca manzela pri porode...ze jej masiroval chrbat a pekne snou dychal ze bol jej super oporou, ze bez neho by to tazsie zvladala

dugyna
4. jún 2010

@silvia.vesela odkazem..

mi hovor dneska susedka ze este nic..a ja ze sak este minimalne 2tt musi malicka pockat..

alllexa
4. jún 2010

@dugyna - super spravy o mojalili! To je fajn, ze aj kojenie sa jej pekne rozbehlo.
A diky za rady co vziat do nemocnice!

petrap001
4. jún 2010

@dugyna no starostlivost asi zakladna 😖 bola som na sono 3krat a popri tom mi akurat vezmu krva zmeraju tlak.ziadne ine vysetrenia sa nekonali,takze dakujem Bohu ze sa citim ok a dufam ze maly je ok v brusku. a po porode by mala ku mne domov chodit nejaka sestricka kontrolovat maleho ci je ok..ale ved nemocnica je nemocnica nie?? a ked bude mat zltacku tak co? zasa poletim naspat ci mi povie ze si ho mam dat na slnko na okno?? vobec by som sa necudovala... 😒

petrap001
4. jún 2010

a inac budete mat vsetky svojich chlapov pri porode??? lebo moj najprv ze hej hej jasne ale teraz si myslim ze ani chudak sam nevie ci by to zvladol,myslim si ze sa trosku boji co ho tam bude cakat 😀 😀 ze on pocka na chodbe 😲 no isto,tam sa budes trapit so mnou 😀

silvia.vesela
4. jún 2010

tak to ano, manzela mat pri sebe to je fajn, dufam ze moj sa nezlakne a neujde! 😀
Ale, to by som mohla aj ja takto vzdat! 😀 Takze, pekne budeme trpiet spolu. 🙂
Ved to, ja tiez cakam nech tie 2 tyzdne ubehnu a potom uz mozem ist rodit! 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre