Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

silvia.vesela
17. jún 2010

@katty17 mne každy hovorí, že porodim buduci tyzden....brusko už mám fakt na spadnutie, velmi nizko...

katty17
17. jún 2010

petzi, tak to je v poriadku. aj ja mam posledne dni take mliecko... 🙂

silvia.vesela
17. jún 2010

ked je to take ako mlieko, tak je to ok. 🙂
Idem si lažkat, dobru nocku kocky. 🙂

petzi
17. jún 2010

@katty17
no daj´kujem moc, strasne mi to pomohlo, lebo ten moj ziarlivec uz nevie, co si o tom mysliet.no nepovedal nic, ale podla jeho ksichtiku som vedela, co mu beha hlavou.
No a katka poviem ti, ze mas pekny album a ten peeesss, ja odpadnem, aj ja chcem takeho,ked budeme mat dom.Nasi maju rodinny a mame 2 yorky krasne miny do dvoch kil maju.Je to radost, take svorenie mat. 🙂

oacka
17. jún 2010

@petzi od nejakého 25 tt môže byť biely hustejší výtok. aj ja som to občas mala,hlavne keď som veľa chodila,tak zo mňa také vyšplechlo, bez zápachu. no a napokon mi lekár zistil 3 ddruhy baktérií zo steru... bola som z toho veľmi nešťastná...ale neviem,či to súviselo s tým výtokom,lebo ten nezapáchal...

petzi
17. jún 2010

@silvia.vesela dakujem, dobru noc...

petzi
17. jún 2010

@oacka
no aj ja som dnes bola v meste a potom som mala taky vytok, vcera nie a to som bola cely cas doma.tak asi na tom nieco bude... 😨
a bakterie mas preliecene? nie je to nic vazne, ze?
Mne v 36tt robil ster, tak cakam na vysledky...snad je to ale ok.

oacka
17. jún 2010

@petzi bábätku neublížia,ale je to nechutné,mám na to vaginálne tabletky, ale neviem,odkiaľ som to vzala... asi je v tehu telo citlivejšie a ja sadám kade tade po záchodoch bez problémov,leboo som na tieto veci nikdy nebola citlivá... no a mám to.

stanka33
17. jún 2010

@katty17 nestras este 2tt nech su nase baby v brusku....pri zatke este nemusis ist, ak ti odtecie voda by si mala, mozu sa dostavit kontrakcie hned, ale ani nemusia..

petzi
17. jún 2010

@oacka
no tak aspon ze to neublizi miminku, lebo to by bola pohroma.
No ale s tymi zachodmi, ...to ja si nesadnem nikde, ani keby co bolo.Len doma a u nasich. to je vsetko,od malinka ma to tak mamina ucila a ja to ucim partnera, leboo ten sa nevito bez toho aby si nesadol 😀 ale je to velmi nebezpecne.to vies aj ludia maju vselico uz v dnestnej dobe a bakterie su stale agresivnejsie, nemusis byt ani viac nachylna...tak si davaj pozor zena...

petzi
17. jún 2010

@katty17
A to je uz aj na SR bipa, ci idete do AT? lebo som si vsimla uz pred tym niekto o bipe pisal....Ja inak bipu zboznujem, som tam stale vrazena.....

oacka
17. jún 2010

@petzi no veď to,že som prestala byť opatrná,hoci voľakedy som bývala, lebo nikdy mi nič nebolo...nám tiež mama vždy hovorila,že nesmieme sadnúť na dosku atď... lenže to je dosť nepohodlné 😀 😀 😀 😀 😀

oacka
17. jún 2010

dobrú noc! a extra dobrú noc pre Kafko!!!!!! to je úžasné,že už sú traja! 😵

noemarta
17. jún 2010

katty17 neprehanaj, este nemozeme rodit, este minimalne dva tyzdne musia babatka vydrzat v brusku !!!!
neboj, vsetko bude dobre a rodit budeme na cas.
pekny vecer baby, dobruuuuu.

petzi
17. jún 2010

@stanka33
mne tiez hovoria od 36tt, ze porodim do 38tt a to mam uz v pondelok, ale ja odolavam a aj urcite odolam..Ja nechcem este, mne je takto fajn.Aj ked sa tesim na ten moment, ked maleho zbadam, ale mne je tieto tyzdne najlepsie s celeho tehu 😵

petzi
17. jún 2010

Baby kam prchate, ja mam este tolko energie.
hmm, tak sa krasne vyspite....
Je tu niekto este?? 😕

katty17
17. jún 2010

stanka, ja uz mam celkom nizko polozene brusko. ale to mozno aj tym ze mala je polozena nizsie. ved uvidime co povie porodnicka v stredu 🙂
petzi, nas hafan je vazne krasny ale musim povedat ze je to velky maznacik. a hlavne teraz. mam pocit akoby cosi citil. resp. akoby citil ze sa k niecomu novemu schyluje. vyzaduje si vacsiu pozornost a mojkanie sa 🙂.
do Bipi chceme ist do rakuska. u nas tusim bipa nieje. ja som v nej este nikdy nebola, len som pocula referencie, tak ideme cumnut. risi sa asi trosku uz prelakol skorsieho terminu, tak zacal trosku riesit aj on 🙂

petzi
17. jún 2010

@oacka
no tak to radsej vydrzim, alebo si ten tachod riadne oblozim.A nemusim mat strach....ty trdlo...
ale ked si nesadnes aspon posilnujes svaly!! 😉

stanka33
17. jún 2010

petzi mne takto dobre uz nie je, nie je to ani kvoli mne, nie je mi az tak zle, ani neopucham, ale nevladzem s malym natahovat ho a behat za nim, aj sa to bojim robit aj nevladzem...

petzi
17. jún 2010

@katty17
No urcite to citi.moja mamina ked cakala bracha, tak maly nemecku dogu psa a on si tiez vzdy vynutil viac pozornosti ako pred tym..A ked sedela na lavicke, tak si jej sadol medzi nohy a ked sa bracho pohol tak pritisol cumak na brusko a nuchal a potom s uchom pocuval a kolom do kola.ale nevycuchal nic.ale zevraj to bolo nadherne....zvierata vedia viac ako ludia, maju krajsi cit... 😉 silnejsi....

stanka33
17. jún 2010

katty ja sa otvaram uz.... brusko mam tak v norme. ale uz sa mi lepsie dycha....takze ide pomalicky dolu...

petzi
17. jún 2010

@stanka33
no tak ja som mala do 5mesiaca bolesti brucha nonstop, ale lekarovi som nepovedala, len som nechala pracu, takze od januara nerobimm a od 3 mesiaca som este aj grckala, oboje mi preslo na Valentina, tak to bolo super a nastupila bolest pecene, az ma boleli rebra a koza.....strasne.No ale teraz / klop,klop/ mi je asi mesiac super a chcem aby tak ostalo, tak si to aj uzivam.No toto je moje prve dieta, co cakame a tak mi neberie energiu, ziaden maly certik, zatial.Inak ti verim, ze to musi byt namahave ,stale striehnut na drobca.kolko ma vlastne?

katty17
17. jún 2010

@noemarta, jasne ze este musime vydrzat minimalne dva tyzdne. 🙂 . inak, chcela som sa ta opytat ked sme boli u porodnicky na vysetreni, aj teba to u nej bolelo? lebo mna to na vysetreni nikdy nebolelo tak ako u nej...
@petzi , nas pes chce posledne tyzdne vsetko nuskat . hlavne zakazdym ked prinesieme cosi nove pre malu. vsetko oblecenie, hracky... 🙂
@stanka33 maly je asi teraz vo veku kedy je aktivnejsi, vsak? ako vnima to ze bude mat sestricku?

petzi
17. jún 2010

@stanka33
tebe sa aj horsie dychalo? Mne nie,ani neopucham ani ma uz nic neboli. 😉

katty17
17. jún 2010

stanka, ja som tiez mala problem s dychanim. ale uz to je upravene posledny mesiac. urcite to bude tym ze mala sa presunula dolu. konecne, lebo som si nedokazala najst ziadnu polohu aby sa mi uvolnilo dychanie...

petzi
17. jún 2010

@katty17
no, tak len nech nuchori, uvidis, ako bude nuchorit malinku 😵 to sa bude cudovat, co to je.... 😉
A co ta akoze bolelo na vysetreni? mna zdola kontroluje len tak opatrne ci som zatvorena stale a potom len jazdi po brusku, celu ma zamasti s tym gelom a idem....

noemarta
17. jún 2010

@katty17 bolelo, nieee vobec. dokonca som bola tento tyzden u svojho gynekologa na kontrole a isiel do mna dost hlboko a nic, nic ma nebolelo. a a a a vies coooo, krpana sa nam otocila, teraz je otocena ritkou dole... 😒 tak jej kazdy vecer dohovaram, uz bola pekne otocena a ze sa jej teraz takej velkej chcelo otocit, nechapem.

katty17
17. jún 2010

doteraz ma ziadne vysetrenie zdola nebolelo. ale na poslednom uz ano. mozno musela ist trosku hlbsie alebo je to uz citlivejsie. neviem. ale az som sa od takej mini bolesti zatlacila do drzadiel 😉

katty17
17. jún 2010

neomarta, a vies ze nasa mala bola tiez cely cas dole hlavickou a tuto noc som bola hore takmer celu, lebo sa stale vrtela a mala som pocit akoby zmenila polohu. tak som zvedava ako je na tom. neviete kedy sa este robi ultrazvuk? v ktorom tyzdni?

noemarta
17. jún 2010

@katty17 a neviem hovorila ti ze ci si uz otvorena, lebo ja som este pekne zatvorena, mala je este vysoko, takze pohoda. a a a mala ma uz 2700 gramov.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre