Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

mojalili
21. jún 2010

@agika1982 NIe je, zhorsuje sa to a noazaj mam podorzenie na to, co Deniska hovorila... http://www.orin.sk/choroby/pohybovy-aparat/119 - SYNDROM KARPALNEHO TUNELU....mam z toho strach, pretoze plne kojim a urcite nemozem podstupit ziadnu liecbu teraz... ☹ ☹ ☹ NEcitim si ani jeden prst, polovice prstov mam uz uplne stuhnute a strpnute... 😒 Krize ma uz nebolia, len tie ruky...

luminkasp
21. jún 2010

ahojte bruska,

tak nas maly sa otocil¡¡¡¡¡¡¡¡¡¡¡¡¡, jupi, ja sa tak tesim, ze som sa vyhla tomu cisarskemu, len je moc chuducky, ma len 2300g, nechce sa mu priberat

agika1982
21. jún 2010

@katty17 tak to by som ju zabila....takze ste objednavku neprebrali???kasli na to, kupite to niekde v obchode

agika1982
21. jún 2010

@mojalili mojenko ale ja by som sla k dokyne...je vela liekov kt.mozes brat aj ked kojis...radsej chod.....budes vediet na com si....

lenkaaninka
21. jún 2010

@katty17 to sa ti nedivím aj ja bych si dala aj za teba...neboj ja neporodím ja to už mám na heslo 😀 vo štvrtok na prietoky to mám taký záchytný bod aby mi rýchlejšie tento týžden ušiel a na druhý v stredu na poradnu a potom môžem na ten další 😉 alebo cez ten víkend... 😉 jej ty máš termín jeden den predo mnou som si až teraz všimla..

no ale tá krava asi si myslí že sa zblázniš s nej...to su také hádam čo prišla k tomu ako ..........radšej nebudem písať čo 😠

agika1982
21. jún 2010

@luminkasp jeeej super....no a musis viacej papenkat xixi

luminkasp
21. jún 2010

@agika1982, kez by to pomahalo 😉

lenkaaninka
21. jún 2010

@mojalili a neskúšala si si pozrieť nejaké akupunktúrne liečenie??

@luminkasp ale to môže byť až 3OO až 4OO gramov hore dole to nerieš...

katty17
21. jún 2010

mojalili, ako sa ten syndrom lieci? moze ti tato choroba nejako ublizit do buducnosti ak by si ju neliecila?
agika, uvidime co bude. dali sme si cas do piatku a ak to nejako neporiesia, tak kasleme na nich. ja im uz volat ani pisat nebudem. ak si nechccu zarobit korunky, tak ich proste nebudu mat... radsej tie peniazky dam niekomu inemu..

agika1982
21. jún 2010

@luminkasp ale neboj. no tak bude drobcek...hlavna vec ze bude zdrvucky 🙂 🙂 🙂

luminkasp
21. jún 2010

@lenkaaninka, viem, len mi chodime na caste pozorovanie kvoli tomu priberaniu, za tri tyzdne sme pribrali len 400g, tak dufam, ze sa to este nespomali, dlzkou je o dva tyzdne po predu 😉

agika1982
21. jún 2010

@katty17 presne tak..ty sa hlavne ukludni...a vlstne vsetky, bo naraz porodite xixi

luminkasp
21. jún 2010

jasne, bude dlhy a chudunky po maminke 😎

katty17
21. jún 2010

luminkasp, mne by ani nevadilo keby sandricka bola malicka. hlavne nech sa narodia vsetky nase deticky zdravucke . ja ked som sa narodila nemala som vraj ani 2800 g. cize neboj, vsetko bude v poriadku. za dva tyzdne ti este narastie. a navyse tie odhady vahy su len orientacne.

lenkaaninka
21. jún 2010

@luminkasp je kolegiálny chce ťa ušetriť aby si nerodila obríka a potom to doženie na mliečku

lenkaaninka
21. jún 2010

😵 inak ja som sa v siedmom mesiaci narodila a mala som 1,5 kg a čo zo mna vyrástlo 😵

agika1982
21. jún 2010

@lenkaaninka to vaaazne???ja ani neviem kolko som vazila 🙂 🙂 🙂

luminkasp
21. jún 2010

baby, objednavali ste si niektora kojenecke podprdy cez net? ja poznam znacku anita, totiz, dnes som prebehla cele mesto a vysledok? asi budem mliekaren 😉

lenkaaninka
21. jún 2010

@agika1982 no hej v siedmom a v inkubátore som bola niečo vyše mesiaca 😀 som sa tam opalovala 😅

sunnygirl
21. jún 2010

@mojalili Ďakujem 😉 máš pravdu

agika1982
21. jún 2010

@lenkaaninka no pekne teda....si musel byt opalena hned od mala xixi...inak klobuk dole, ze v dnesnej dobe a ked sa fkt malilinke babo aj v siestom mesiaci nrodi,tak dokaze prezit....je to srdcervuce 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

lenkaaninka
21. jún 2010

minule to ukazovali v ženskom magazíne že od ukončeného 28 tt je dieťatko životaschopné...to je uplne úžasné 🙂
@luminkasp JRD 😀

luminkasp
21. jún 2010

idem varit veceru, drzkajte sa 😉

sunnygirl
21. jún 2010

no tak som pozerala správy, tak Lučenec, Tomášovce, Lovinobaňa, Zvolenská slatina, pod vodou, HROZA, poviem vám, že keď sa to zbližšia začne týkať človeka, úplne inak to začne vnímať.
Ja sa len bojím, či nebudem rodiť doma, človek nikdy nevie 😨 😨 😨

lenkaaninka
21. jún 2010

@sunnygirl dufam moja že vás to obíde vo štvrtok hlásia oteplenie...

petulka_1
21. jún 2010

@sunnygirl No tak to som aj ja pozerala, naozaj strasne. No tak na to ja ani nemyslim, ze by som doma rodila, dako by sa uz hadam dostala ku mne sanitka, alebo my do nemocnice

sunnygirl
21. jún 2010

@luminkasp júúúj aký drobček, keď vyrastie bude chlapisko 😉 😉 😉

alllexa
21. jún 2010

@luminkasp - ja som si objednavala z Otta (Oacka tiez):
http://www.otto.sk/d-10001608-podprsenky-pre-do...
A potom aj z tejto stranky:
http://nika-intima.sk/

sunnygirl
21. jún 2010

@lenkaaninka no to počasie sa stále mení, raz hlásia dážď, potom oteplenie, sami nevedia

@petulka_1 no neviem, tam spomínali, že už ani autami sa tam nedalo (v Lovinobani) jazdiť.
Ale ten ujo tam mal pravdu, súhlasím, lesy sa vypiľujú ako divé a potom nemá čo zachytávať vodu. Dokonca som počula aj takú teóriu, že nakoľko je veľa miest vybetónovaných, to teplo a slnko sa odráža a potom vznikajú takéto dusná a sparná 😨

mirka285
21. jún 2010

babule tak ja som upratala tu moju roldorku a normalne som ochkala ked som videla tie moje mini veci,rifle co teraz nenatiahnem ani do pol stehien....aj botnik som si upratala,slepky,zabky som si ulozila dopredu,to bude asi moja obuv v najblizsich mesiacoch ☹ este cez tyzden musim poupratovat byt lebo prasi sa stale a mozem ist do porodnice...a Gabo ma tu nahana nech si zbalim uz konecne tu tasku ale ked mne sa do toho niako nechce..pockam do stvrtku a ked mi doktor povie ze cez vikend ideme nato tak sa zbalim...uz som si dnes aj repik kupila na bolavu rit 😀 a v tescu som si bola dnes pre kapra taku chut som na neho dostala ze zajtra spravim na obed kapra..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre