Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

janulienocka
23. jún 2010

@jaruska8 no ta je nadhernaa 😵 moc gratulujem, teeda uz mam pocit ze rodime kazdy den 😕 sa to tu rozbehlo 😵

merikac
23. jún 2010

@jaruska8 jeeejda,,,,ta ma krasnu pusinku,,,,,,,,,,,uplne na spapanie 😵 😵 😵 😵 ..........Gratulujem, nech ste obe zdravucke a hlavne obdiv k vahovemu ubytku mamine 😀

katty17
23. jún 2010

ahojte bambulky. prave som si vas docitala a vidim ze uz dost juloviek porodilo skor 🙂
ja mam za sebou jednu z najhorsich noci. nastalo 16 hodin trapenia sa bolestami ☹ . nespala som ani minutku. nieco otrasne. zacalo to vcera poobede o stvrtej a skoncilo to dnes rano o pol deviatej. ani zdaleka sa neda popisat co sme si doma prezili. risko nespal ani minutku, cely cas sa o mna staral. zlatusik 🙂
uz si taketo cosi neprosim prezit. bleeeeeee. ☹
uz mam dnesnu poradnu za sebou. vsetko vyzera byt v poriadku, sandricka si v brusku pekne dycha a papa 🙂 . som sa bala ci mi nemohlo uskodit magnezko, pretoze som si ho za posledny den davala na tie bolesti na uvolnenie. som si ich dala hadam aj pat kuskov. porodnicka povedala ze som urobila dobre a ze vobec nam to nemoze ublizit.

inac, dnes tam mala porodnicka takeho mladeho chalanka, asi nejakeho praktikanta, som sa pred nim normalne trosku hanbila ako do mna kukal.... 😀 bol to taky mlady zajacik. chichichichi. 🙂

katty17
23. jún 2010

jaruska, oacka, velka gratulacia k bambulkam. zeby zacala vlna dievcatiek ? 😉

maxara
23. jún 2010

@janulienocka no aspon ty si doniesla dobre spravy z poradne

@merikac pekne si napisala.. 🙂

@katty17 a co za bolesti si mala? brusko? podbrusko? krize? poslovia? 😕

mirka285
23. jún 2010

tak uz som spat,vsetko som povybavovala,juj ta Jaruskina mala je velmi zlatucka 😉 Katty a teba co to postihlo?to si mala poslickou tak dlho?a co ti povedali na poradni ze kedy pojdes rodit?

mirka285
23. jún 2010

@malyviki naozaj ked chces aby ti spravili cisarak musis si doktora zazmluvnikt oni ti ho inac nespravia,a stoji to 235 eur..

strasska
23. jún 2010

ahojte, tak ja som na OACKU myslela cely den. Som rada, ze to ma uspesne za sebou a zelam nech bolesti ani nedorazia
Vsetkym novopecenym mamicka. gratulujeeeeeeeeeeem, a zelam vela mliecka a spanku kopec a nech co najskor budete ako rodinka spolu doma. Drzte sa babule!!!!

adelaine
23. jún 2010

ahojte moje,
tak som spat, nalez: krcok mam makky,otvorena na 2 cm, CS 9, poradna sice o tyzden,
ale doki povedal, ze asi sa uvidime skor, tak dufam,
ze uz naozaj porodim...
som hovorila dokimu, ze mam skoro stale poslov, ci uz vo dne
alebo v noci, a on ze to je dobre, ale pre mna to nie je moc pozitivne 😖
zistujem, ze by sa mi doma zisiel nejaky termofor, lebo som kvoli tomu
furt nalozena v teplej vode, budem ako zaba 😀 😀

alllexa
23. jún 2010

@jaruska8 - jeeej, ta mala je ale krasna!

@katty17 - to je des:( To boli poslovia alebo co? A na poradni Ti nepovedali, ze ako to vyzera, ci uz si otvorena a pod.? Ved to nie je normalne takto sa trapit:(

stanka33
23. jún 2010

Ahojte...jeeeej mame nove babatka...rybanka, oacka,jaruska gratulujem.....drzte sa

dneska som bola na poradni, nalez totozny s min.tzydnom, 1,5 cm otvorena krcok zatim drzi, mam este aspon 10 dni vydrzat....
maxi kam ides zajtra za nim? lebo ja tiez mam prist hore na 8. poschodie budes ma potom navigovat ze kde to je, dal mi aj cislo n mobil aj zmluvu na prestudovanie aj ty si ho ides zazmluvnit, sice mi povedal ze mu mam povedat kt. den rodime, ze by sa rad okupal v juli..tak hadam iba zartoval ale ak sa bude dat naplanovat tak si ro necham naplanovat ak uz budem na rozpad...

inak som celu noc nespala maly mal vysoku teplotu, dostal ATb lebo sa mu tie afty strasne zhorsili...no otras aj sa asi vyspim na porodnej sale...

alllexa
23. jún 2010

@adelaine - fiha, no super, za chvilu porodis!

malyviki
23. jún 2010

@mirka285 dakujem pekne

adelaine
23. jún 2010

@alllexa bodajby 😉 uz nechcem poslov, nechcem horucavy.. 😖
este musim naucit mm, ako sa sem pridava prispevok, nech vas
potom informuje.

@katty17 a skusala si teplo pri tych bolestiach?
mne to aspon na chvilku zaberie, co mi
staci na zaspatie, ostatne ma uz potom netrapi..
a co ti povedala dokina v poradni, uz sa otvaras?
asi tiez pojdes rodit skor, co?

zrzulka
23. jún 2010

@bellablonde aj petko bol KP???ci len babulka? A tvoja mama mala teda vsetko sekcie????
ja ani neviem ako je maly ulozeny ale ked lekar nic nehovoril tak predpokladam ze spravne 😒 ja truba som sa neopytala....

@miki060707 dakujeme 😀 my mame tiez len 2 izby a tak sme zrusili obyvacku a spravili malej izbicku. mala viac potrebuje izbu ako my obyvku. ved aj tak vascinu dna travime v kuchyni.... my mame velku (teda na panelakove pomery relativne velku) takze da sa....
a my malu nevolame, ona pride sama za nami. Ona je inak taka ze to ona musi prist ked sa chce pomojkat... ona nas obijme, vzdy z jej iniciativy....

zrzulka
23. jún 2010

@adelaine waw tak to uz si vazne na spadnutie.... a ako sa ti poslovia prejavuju???? kde budes rodit?

zrzulka
23. jún 2010

@katty17 ja som tiez nemala dobru noc, tiez otrasne bolesti, alebo skor pichanie, tlaky odspodu... ale moj muz si kludne spal 😀 a do mna tiez ze nech sa vyspim lebo nebudem vladat porodit kdyby neco.tak nakoniec sa mi nejako podarilo zaspat ale furt som sa budila na bolesti... miestami som mala pocit ze uz voda odchadza....ani teraz sa necitim najlepsie.... ty uz si oki????

zrzulka
23. jún 2010

baby kdyby neco tak ja dam vediet alexe (alex mozem???) mam len na teba ciselko 😒

alllexa
23. jún 2010

@zrzulka - no jasne, budem potom informovat dalej🙂

adelaine
23. jún 2010

@zrzulka stale ma boli v krizoch, taka hnusna bolest akoby som bola seknuta,
a boli ma dost vyrazne podbrusko, ako pri MS, to mi vsak nevadi, ja som mavala silne
bolesti pri MS, horsie je to s tym chrbatom, lebo sa neda ani lezat, ani sediet...
teplo mi na to pomaha...
a brucho mam tvrde ako skala 😒
rodit budem v Ruzinove

bellablonde
23. jún 2010

@zrzulka jaj to som zabudla napisat, ze vsetci 4 sme sa narodili prirodzenou cestou 😕
neviem ako inde, ale v tej dobe v trenc. tepliciach (cca 30 rokov dozadu) ked niekto musel mat cisarsky, tak sa o tom dietati hovorilo po celom meste, kolovali strasidelne historky a tak ...
😀

maxara
23. jún 2010

@adelaine 😵 tak supis.. uz coskoro budes malinkeho aj vidiet 😉 😵

@stanka33 no aj ja mam ist na 8me poschodie, zajtra po 16tej a mam mu poslat sms, ked tam dorazim.. vraj ked bude vysetrovat, tak nezdviha tel. co samozrejme chapem 😀 no ja som nanho zvedava.. takze vtipalek je to vravis? a je pekny? cigaretka ma odignorovala a toto mi neprezradila 😀

@zrzulka jasne ze daj vediet, ved my budeme zvedave.. ved ty si teraz prva v tabulke 😉 ak chces, aj ja ti dam kludne cislo..

malyviki
23. jún 2010

ahojte, prosim mate dobry typ na porodnika na Antolskej ohladne sekcie pri KP? Moj porodnik je na dovolenke a chcem si zazmluvnit porodnika, aby mi spravil sekciu pri KP. Termin mam 1.7. dakujem

maxara
23. jún 2010

@bellablonde a teraz sprosta otazka, ale bratia maju gulky v poriadku 😀 ?

alllexa
23. jún 2010

@bellablonde - inak aj moja mama rodila brata prirodzene - a to mal 4 kg a bol KP. Ale vtedy jej doktor urobil taky hmat, ze ho otocil...

maxara
23. jún 2010

@malyviki my sme tu z celeho slovenska a na Antolskej rodi len hrstka z nas a polka je prave teraz tam, ale skus si najst temu porodnica Antolska a tam sa bavia baby len o Antolskej a doktoroch.. 😉

maxara
23. jún 2010

@alllexa juuj to muselo boliet, ci? a sice, mozno v kontrakciach by mi to uz bolo jedno..

maxara
23. jún 2010

Baby, Rybaanka dala fotky maleho Riska.. kuk 🙂

alllexa
23. jún 2010

@maxara - sranda je, ze ona hovori, ze nic o porode nevedela, ze ked jej povedali, ze bude KP, tak jej to nic nehovorilo, tak aspon nestresovala🙂 Len na izbe jej tesne pred porodom radili, ze ako ma dychat... Inak tyzden prenasala. No a mna porodila zase takmer o mesiac skor, ja som bola taky 2,5 kg drobcek🙂

mojalili
23. jún 2010

@jaruska - malicka je nadherna a vobec nevyzera na 2,9kg, je baculka krasna. 😵 😵 😵

Tu vahu tvoju ti mozem zavidiet ☹ ☹ ☹ ja sa nedam do ziadnych starych gati, len brusko ochabnute mam, keby sa dalo odrezat. Cvicit este nechce, nech sa to neprenesie do mliecka, tak som pokupila o 2 cisla vacsie gate☹

@oacka - kRISTINKA je krasna, gratulujem este raz 😵 😵 😵

Dnes sme boli na poradni, pribrali sme zase 200g, takze mame uz 3600g, nemocnice (pre porovnanie) sme sli s 3180g..🙂 Takze priberame, rastieme🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre