Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

lulu1983
30. aug 2010

@nina88 u nas je to rovnako, tiez dojcim, risko sa v noci casto budi na bolave brusko, ako casto v noci kojis?

lulu1983
30. aug 2010

@meruska tiez som zvyknuta, hlavne, ze neplace

meruska
30. aug 2010

@lulu1983 kym neplace je to oki, on spokojny, ja spokojna 😀

ericica
30. aug 2010

ahojte to co je za pocaise 😲
si predstavte sme chory ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ malinka ma stale upchaty nostek a nevie sa ani poriadne napapat....bo ked taha tak nevie dychat nostekom len chrapci tak ficime na vysavaci,ten jej suprovo odsaje....najprv to chytilo rebi ako zakon schvalnosti bo ide vo stvrtok do skolky a vcera navecer uz aj chuda malinke.....celu noc sme boli hore 😖 😖 😖 😖
a rano uz skrabalo v hrdle aj mna.......zajtra ideme k dr 😒 dufam ze sa jej polepsi 😢

nina88
30. aug 2010

@meruska ja sa aj nevyspata celkom citim, lebo nejdem spat o tej 21 s nim, kedze sa chcem venovat aj muzikovi, takze ten najdlhsi spanok prepasnem a kazde 2 hodiny hore ma aj celkom vycerpaju... Ale tak neni to zas nejaka katastrofa, ja len porovnavam ako to je inde... 😉

nina88
30. aug 2010

@lulu1983 ako kedy, ale vacsinou o tej jednej, potom o tretej, o piatej a o siedmej...

meruska
30. aug 2010

@nina88 tak ja chodim spavat o 21, ale moj mm tiez, pretoze o 4:20 vstava do prace, teda ja to najdlhsie spanie plne vyuzivam 😉

katty17
30. aug 2010

mirka285 - miri ste v devinskej v poriadku???? prave davali mimoriadne spravy ze sa v devinskej strielalo a je sedem mrtvych a 19 zranenych :(((( .

ericica
30. aug 2010

@mojalili presne tot iste som prezila s rebi...a presne v troch mesiacoc a aj ja som bola zufala bo nic nezaberalo....ale prezili sme a kojili sme sa do 6 mesiacov dalej nechcela stalle ju zauijimali viac hlasy a telka......proste nechcela tak sme presli na um ale ani na nom dlho nevydrzala,proste mlieko nema rada cela mamina aj ja mam averziu proti mlieku 😀

@katty17 to vaazne a to kto strielal 😖 😖 😖 ?

mojalili
30. aug 2010

@ericica Teraz to ide na MArkize o par minut, zapni TV ak chces vediet o tej udalosti (strielacke) .
Snad to prejde, uvidime, ak nie, nebudem ho trapit...teraz drichme, konecne a ja odsavam, i ked mlieko mam, odsavacka nic moc... 😒

katty17
30. aug 2010

baby, vraj aj nejake dietatko zranil ten debil !!!

katty17
30. aug 2010

babule, uz ste dostali menstruaciu po sestonedeli? lebo ja som uz cez vikend dostala. som to necakala tak skoro. sakris :(

maxara
30. aug 2010

@lulu1983 @bambola ano, piatok bude supeeer, budueme partyovat 🙂 ak vsetko dobre dopadne.. ak ma nechyti zlcnik, ak bude pekne pocasie, co by malo byt..
No chcela som cosi aj napisat, ale Ninka uz vrieska, takze packo

monline
30. aug 2010

kočky ste všetky v poriadku???? kto je z devínskej?

katty17
30. aug 2010

@monline - ja viem len o mirke ze je z devinskej. .

nina88
30. aug 2010

@meruska tak to mas super... Len u nas je to troska i nak, dcera zaspava o 21:00, muz chodi o 19:00 z roboty, robi vo viedni, tak my by sme nemali ziadny spolocny zivot keby som chodila skoro spat...

lenkaaninka
30. aug 2010

čaute baby no náš krpec málo spáva v noci od 21.oo do 2.oo a potom premen livo oblačno hodinku dve potom mrnčí vrčí plačká och a doobeda spal hodinu a teraz hodinku už ťahá no ako vám poviem čo by som dala za to keby som mohla ráno spať nie je nič horšie ako nevyspatosť ked musíte permanentne riešiť jeho mrnkoty od 4.oo alebo od 5.oo a potom pospí až o desiatej jedenástej..

noemarta
30. aug 2010

fuuuha, to co sa deje v tej devinskej, to co je za debilaaa??? 😠 😠 😠
Maaax, aj ja sa tesim na piatoooook !!!!!

merikac
30. aug 2010

@maxara a co krasne ta v piatok caka???? ci prekvapko?

lutsine
30. aug 2010

Dostala ste uz niektora menstruaciu po porode,ako dlho vam trvala,aka bola intenzita krvacania?. Ja som dostala vcera,tesne po skonceni sestonedelia 😢 a to som dufala,ze budem mat chvilu pokoj,ked kojim....
Ako sa sprava kojene babo ked jeho mamka menstruuje,moze sa stat ze mu nebude chutit mliecko? alebo bude nepokojne?

ericica
30. aug 2010

@mojalili a nemoze to byt laktacna kriza v 12 tyzdni???

katty17
30. aug 2010

@lutsine - ja som dostala menstruaciu cez vikend. a tiez som si myslela ze budem mat chvilku pokoj :( intenzitu krvacania mam presne taku istu ako som mala aj pred tehu. cize som nabehla uz na normalny cyklus ...

miki060707
30. aug 2010

@mirka285 Mirka, ozvi sa nám, že ste ok, to čo dávali v správach je hrooozne, to čo bolo za debila, .... 😠 😠 ☹

maxara
30. aug 2010

Baby, ja viem, ze Mirka je v poriadku. Som jej volala. Inak cestou do Karlovky na urad minala policajne auta a az potom v Karlovke sa dozvedela, co sa stalo, takze .. ani nechcem pomysliet 😲

miki060707
30. aug 2010

@ericica no tak to je na prd, že rebi ochorela, hadam sa dá to štvrtka dokopy, lebo malý bol teplý a mal 37.1 a malá behala holatá a tu zima jak v psinci, tak som jej nadávala, nech sa oblečie, nieže ochore, mamku tiež škrábe hrdlo, ale malý bol na druhý den ok, tak neviem, čo to bolo, teda už večer nemal teplotku

katty17
30. aug 2010

babulky, mirka je v poriadku. 🙂

maxara
30. aug 2010

@merikac paaarty 😀 takmer cisto babska jazda, az na par vynimiek 😉 tesim sa velmi, ale zatial len potichu, aby som to nezakrikla. Pocko ma byt pekne, ale bohvie.. 24 stupnov a polojasno

miki060707
30. aug 2010

@luminkasp tak potom daj vedieť, hadam si dobre pochodila a vybavila si všetko

miki060707
30. aug 2010

@maxara tak už nech je piatok, no nie????, a pekne si to užijete....ja som stáále doma, keby som nemala pc, tak asi zbláznim, ale čo už, ked krcpci vyrastu, tak aj vídeme niekde von 🙂

merikac
30. aug 2010

@maxara wou,,tak nech vam to vyjde ,,netes sa predcasne 😉 , bo ja ked sa tesim, tak to vacsinou dopadne na prd 😠 .....A mne je straaasne clivo,,odisli baby z prazdnin a tu je tak nenormalne ticho,,az mi ten hluk a zhon chyba,,som sibnuta, ze?? nie ze by som si to vychutnala 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre