Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

adelaine
16. sep 2010

@katty17 v autosedacke sa mu uz prestalo pacit, asi mu je tesna, nechapem, pisu do 13 kg,
risi ma okolo 7 kg a uz mu je mala..tak asi preto, v kociku zaspi, ale nie na dlho,
on chce totiz vsetko obzerat a je mu tam asi dlho ;(

merikac
16. sep 2010

@adelaine
@katty17
@adelaine mne baby mala spi v kociku aj v sedacke, iba ked sme v pohybe, nedaj boze sa pri kocikovani pri niekom zastavit a pokecat a naopak,,nedaj boze cakat na semaforoch 😀 ..paradoxne doma ked ju polozim nabok do jej perinky a prikryjem tak zacne dudlat a hened zahaja 😵

katty17
16. sep 2010

@merikac - je to kraasne. 🙂 si na fb? ako ta najdem? 😉

merikac
16. sep 2010

@mojalili ty ale riadne doplnas tekutiny,,mne ta voda uz leze hore krkom 🙄

katty17
16. sep 2010

@merikac uz som si ta pridala na FB.
babule, ktora ste este na fb?
@adelaine, tak to riska uz o chvilu aj do sportiaku mozes supnut 😀

mirka285
16. sep 2010

@katty17 strasne sa mi mala na tej fotke podoba na Risiho...kolac mam upeceny,chladi sa na balkone,Gabko je uz doma tak mi tu trepe hovadiny....

katty17
16. sep 2010

@mirka285 - miri mala je cely risi. ustocka a nos su uplne ako jeho. po mne ma mihalnice 😉

merikac
16. sep 2010

@mirka285 ked spominate ten sportiak, ja som dnes vytiahla taku zavinovacku deku a do nej supla Emmu,,,ved ta ma nohy az po kraj vanicky,,,ja ju v zime iste nenatrepem do vanicky , budem asi musiet sportiak nahodit

alllexa
16. sep 2010

@katty17 - jeej, pekna fotecka!

@adelaine - ja stale neviem, ci ockovat - manzelova neterka to dostala (vtedy sa neockovalo) a skoncila v nemocnici. A to pritom nechodila do skolky.

adelaine
16. sep 2010

@alllexa ja nebudem

bambola
16. sep 2010

@alllexa alex skoro vzdy to konci v nemocnici lebo je dieta dehydratovane 😒

adelaine
16. sep 2010

..narychlo cvak z mobilu 🙂

kafoditka
16. sep 2010

@katty17 katty uz som ti poslala request na FB 😉

noemarta
16. sep 2010

@adelaine mas krasnu fotku , ja uz tiez musim zmenit foto, uz som neni aktualna s tym bruchom... 😉
A maly risko je zlatunky.
@katty17 sandricka, neni co dodat, kraaasna.
@mirka285 mirka co to co to, takto sa spit, hi hi, ved si dvojnasobna maminaaa,!!! 😀 😀 😀
Mas stastie ze Linda je taka dobra , ze ta nechala vyspat.
Joooj, mne uz tiez chyba trosku taky dobry drink, sampus, campari, jooooooj.....

adelaine
16. sep 2010

@noemarta dakujem 😉

bambola
16. sep 2010

do coho obliekate teraz krpcov ked idete von v kociku? mate nejake prechodne kombinezky? lebo ja dam zatial dvoje bodynka s dlhym rukavom a dupky a na vrch fliska resp. bodynko s dlhym rukavom, dupackovy overal a fliska a prikryjem ju dekou.

adelaine
16. sep 2010

@bambola ja tiez tak, dupacky s dlhym rukavom, nejake tie nohavice a mikinka,
prikryvam dekou...ciapocku ma zatial taku tenku, len mu z nej vyliezaju usi :( a
rucicky ma permanetne studene, minule som tiez riesila, ci uz je cas na hrubsie
ciapocky a ci uz rukavicky...lebo ten moj nechce mat ruky pod dekou, ani za svet 😀 😀

bambola
16. sep 2010

@adelaine ciapocku som zabudla to davam aj ja ale ona sa tak vrti, ze ju ma v ociach na usiach ju nema a cela sa jej toci okolo hlavy, neviem ako to robi 😀
ruky ani ona nechce mat pod dekou, to jej tam strkam az ked zaspi ale inac stuudene rucky nevadia, pokial to teda nema az po rameno 😉
ale ja rozmyslam ci kupit spanielsku deku alebo uz rovno fusak alebo overal alebo co vlastne 😠 lebo ak bude velky hruby fusak tak malej netreba nejaky extra hruby overal, ved tuto zimu mi z kocika este nepolezie 😀 len sa obavam, ze sa mi uz v januari nezmesti zo vsetkymi tymi vecami do vanicky 😕 (a to je krpec)

kukala som toto
http://www.bambini.sk/sk/product/1203/lodger-fu...
pisu, ze je to na vsetky rocne obdobia a urcite sa to da popripade strcit aj do postielky.

mirka285
16. sep 2010

@bambola lodger je perfektny fusak,kazdy kto ho ma,si ho chvali..

bambola
16. sep 2010

@mirka285 trosku ma odradza cena 😠 ale ak je to na vsetky obdobia a vydrzi minimalne tri roky tak snad sa to oplati a ak to moc nezakvyckame tak sa urcite da aj dobre predat 🙂

mirka285
16. sep 2010

@bambola je drahy to je pravda,ale je aj dost vyuzitelny tym ze sa da rozdvojit...a urcite ho predas...ja keby som si nekupila Teutonacky,tak si kupim urcite tento....len mne sa bude Teutonka lepsie predavat s original fusakom,tak ja som preto ten nakoniec zobrala a tiez stal 80 euri

tinka349
16. sep 2010

@adelaine aj moj amala ma posledne dni divne...tiez place, nechce papat, cez den nespi, v noci nastastie ano...tak som ju zacala prikrmovat a je to trosku lepsie...kazdy tret den je u nej nejaky kritickejsi...

tinka349
16. sep 2010

baby deavate deturencom cajiky? ja som parkrat skusala malej dat harmancekovy od hipp a neexistuje....plakala na raty a odsuvala ruckami flasku....no nechce vobec....asi este vyskusam feniklovy

bambola
16. sep 2010

@tinka349 ja nedavam nic okrem MM ale odkedy vypijem tri pohare denne kamilkoveho caju tak prdi ako stary chlap, uplne nadherne, bezproblemov a nejakeho pucenia 😵 (ze aj ja mam vetry je uz druha vec 😀 )

tinaki1275
16. sep 2010

@tinka349 ja davam odkedy zacala mat koliky fenyklovy od Hippu ale aj Sunarek fenyklovy a chuti jej..ale moja asi vypije aj beton ,cokolvek jej dam tak to pije(kvapky z lyzicky aj z odmerky priamo)..dala som uz aj kamilkovy a pila aj ten...ale caj hovoria netreba davat ak kojis,babo to nepotrebuje do 6.mesiacov..

tinka349
16. sep 2010

@bambola 😀 😀 😀 😀 takze ten hipp kamilkovy asi zacnem pit ja 😝

tinka349
16. sep 2010

@tinaki1275 tak ja aj prikrmujem,ale mala ma stale problem s kakanim....nevie sa sama poriadne vykakat a ked ano tak je z toho poldnove divadlo s palcom a krikom 😒

tinka349
16. sep 2010

baby aka je doba od porodu kedy by sme mali dostat ''svoje dni''? mne sa zda ze na mna to uz ide 😠 😠 😠 😠 a vooobec mi to nechybalo pocas tehu 😕

strasska
16. sep 2010

@mojalili uz minule som sa ta chcela opytat, ze co presne cvicite. A si dobra, ked cvicis 4x, ja iba 3x denne, lebo ked som s nou cvicievala aj vecer, tak bola potom strasne nervozna.
Ale asi uz prejdem aj ja na 4x, lebo Dr. tvrdi, ze nie su zmeny, aj ked ja vidim, ze su.
A teraz zacala plakat tak lutostivo, ze mi to trha srdce, aj ked viem, ze to je pre jej dobro. ☹

tinaki1275
16. sep 2010

@tinka349 tak jej daj cajik,mne na kakanie jednoznacne zabral fenyklovy ale viem ze zabera aj kamilkovy ,skus vyskusat, ked prikrmujes tak je dobre davat aj cajik ,dostatok tekutin je dolezity..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre