Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

katty17
22. jan 2011

@noemarta - maci ved ked zeleninkujete a ovocnickujete tak uz mozete aj maskovat. ziaden problem. nemusis sa nicoho bat.
risi je doma s Aronom. prerabaju cosi v byte. vcera sekali stenu s kamosom ... tak si vies predstavit ako to tam vyzera. nebudeme spolu cely tyzden. ja budem u nasich aj cely buduci tyzden a v sobotu ma caka upratovanie po tej prerabke. bleeeeeeeeeee ☹

katty17
22. jan 2011

@oacka - baby, aku ryzu varite? to je nejasa specialna?

oacka
22. jan 2011

@katty17 ja normálnu guľatú.

noemarta
22. jan 2011

ja tiez varim normalnu, aku prave mam....

katty17
22. jan 2011

babule, idem uz off. strasne ma bolia oci a som nejaka unavena. asi ma ta hra zmohla 😀
takze dobru nocku a sladke snicky. @noemarta - maci, my sa dufam v utorok vidime. este si zavolame aby sme sa dohodli co a ako. 🙂

katarina7777
22. jan 2011

aj my papame len varene a moc mu chuti, vzdy sa po vsetkom zaprasi, kupovane mal zatial len par krat ovocie, ale chcem skusit aj zeleninu a maso kupovane.

katarina7777
22. jan 2011

konecne po jeden a pol hodine demolacie postielky, nas drahusik zaspal... zvycajne do pol hodiny zalomi

ywett
22. jan 2011

Aj ryžu už v pohode môžu? aj sáčkovú?
a cestovinky tiež mozem zaradit?

ja mam pocit, ze po zemiaku sa jej neda vykakat, tlaci a vyjde len maly bobecek 😒

tinaki1275
22. jan 2011

@bambola asi sa pridame k lazaretu aj my ..do kelu .. 😒 k veceru mi mala zacala pokaslievat a ked dycha tak pocujem v hrdle hlieny..to asi dostala od mm aj ked nosil rusku ..do pekla..ja ju musim do piatku mat fit,aj keby sa neviem co malo diat ..takze baby radte 😕

tinaki1275
22. jan 2011

@luminkasp zacala som davat tu gencianovu violet ,a vyzera ze zzbera..akurat ze vsetko je fialove,a hlavne mala ☹.ja ju iba sprchujem uz od minulej soboty ked sa jej to objavilo ,nejako som tusila ze kupat by som nemala..a dnes som kupila v lekarni od Avene- z tej detskej serie pediatrile umyvaci gel..tak ten budem puzivat teraz ..

bambola
22. jan 2011

@tinaki1275 dala som paralen, odsavame sopliky, na radiatore je miska so slanou vodou a mala ma cibulu v ponozkach (chytam sa slamky 😒 ) inac rataj s tym, ze ochories aj ty

tinaki1275
22. jan 2011

@bambola no s tym ratam 😒 ja vzdy ochoriem 3-4 dni po mm ,dnes je stvrty 😠 uz som si dala dva pohare cerstveho pomarancoveho dzusu .. ale to uz je neskoro 😒 ale skusim silou vole to nejako prekonat ..tu cibulu by som mohla skusit aj ja..ale nam netecu este sopliky ,len mam pocit ze ma zatecene hlieny ..a to bola vcera ockovana a dr.ju prezerala aj hrdlo a aj uska a aju pocuvala a ja nos jej skontrolovala..vcera nemala absolutne nic...este dufam ci to nie je reakcia na ockovanie..to bolo proti pnuemokokom..

tinaki1275
22. jan 2011

inac baby s tym nocnikom to ja som malu asi na to navnadila tym ze som ju najprv nechala holu na nepremokavej podlozke na nasich posteliach asi 5 minut a potom som proste priniesla nocnik a posadila ju ..ona tak nejako zacudovane pozerala ale zacala som robit opicky a zabavat ju a zacala sa smiat a potom sa uz uvolnila..a teraz ked sa zobudi ju davama rovno na nocnik a hned ju trochu zabavam a ona sa tesi ..takze neplace mi na nom ..ona to povazuje za zabavu .. 🙂 co ma tesi ..ale dnes nam to s kakanim vyslo len 2x...2 x sme mali aj v plienke lebo to urobila ked sme boli v meste..ale to je v pohode aj tak som spokojna..a dokonca dnes mi 2x do nocnika iba cikala...
ale kazdopadne mame este kopu casu sa ti naucit , tu este hadam vsetky trojrocne deti maju plienky ...

tinaki1275
22. jan 2011

@monline preposlem aj tebe..zajtra aj budem dopisovat,dnes idem do postele skor lebo sa bojim co nas caka v noci .. 😒

bambola
22. jan 2011

@tinaki1275 ja nezvyknem ochoriet od mm, ja mam praveze celkom dobru imunitu. ale tak mala tu na mna kycha cely den, oprskala ma prikrmom, tak to by bol zazrak keby som neochorela 😉 ale nevadi, hlavne aby sa jej polepsilo. ja uz mam v sebe jedenn paralen 🙂

tinaki1275
22. jan 2011

no vypisujem si tu veselo sama..som trapna 😀 tak si baby uzite vecer ,idem si lahnut a daco pocitat ,hadam dnes zaspim pred jednou .. 😒

tinaki1275
22. jan 2011

@bambola no ja mam absolutne nefunkcny imunitny system -a to uz roky rokuce....nikdy som si na seba nedavala pozor-teda hlavne v mladosti(tak si davaj na to pozor) aj s teplotami som behala po von ,a do skoly ,nikdy nic nevylezala...teraz to platim ..pred 7 rokmi sa mi zahadne objavila chronicka laryngitida a potom hned na to astma..bola som na liekoch asi 2 roky v kuse a az v gr som sa ako tak dala dokopy ..
no idem k malej zase je hore..

monline
22. jan 2011

@tinaki1275 snáď to je len reakcia na očkovanie a bude malá v poriadku..oddýchni si, nevieš čo ťa čaká..pá, dobrú noc

@bambola ako malá? má horúčku?

gabika41
23. jan 2011

dobre rano 🙂 pokial ide o kupovane prikrmy,tak som ochutnala Hamanek a teda vobec mi nechutil,Hippka chutila aj mne,tak kupujem uz iba Hippky,aj ked nasa ma radsej domace,kupovane davam na spestrenie vacsinou s telacim,alebo kralicim maskom.... 🙂

my uz sme boli v dome skoro vsetci chory,alebo minimalne nachladnuty a mala nic......klop klop na drevo...zatial ma dobry korienok 🙂

tinaki1275
23. jan 2011

dobre rano baby,tak my mame prvykrat sopliky.. 😒 dufam ze len to..chcem sa opytat,ie co ste pouzili odsavacku na vysavac,ako dlho ste odsavali?Leia dostala taky zachvat placu akoby ju krajali..este polhodiny potom mi hikala z placu.... 😒 a to sme stihli odsat tak 10sec kazdu dierku a ma tam toho dost..kolkokrat denne to mam robit?mate nejaky tip na oblbnutie nech tak nevyvadza? ☹

bambola
23. jan 2011

@tinaki1275 ja som niekde citala, ze nejaka mamicka to skusala a prirovnavala to k odsatiu mozgu 😒 takze asi nic prijemne, myslim, ze ju neoblbnes 😕

tinaki1275
23. jan 2011

@bambola ja som to skusala a aj mm nebolo to take neprijemne.. 😒 ok ona ma mensie nosne dierky ako ja ale aj vysavac som dala na minim.vykon ..ja by som jej to nedala bez toho aby som to skusila..ona ma ale nenecha ani vatovu tycinku dat do nosa..to ma posledny mesiac taku divnu maniu ,nemozem sa k nosu ani priblizit ..takze myslim ze ani s tou rucnou vela nezmozem..ta na vysavac je to aspon rychla..ale kupim aj tu obycajnu ..ako Matka ,ma teplotu?

mirka285
23. jan 2011

dobre ranko...
@bambola
@tinaki1275 Mati neboj sa tej odsavacky na vysavac,vobec to neboli,ziadne odsavanie mozgu,to je pekna kravina...deti sa boja toho vysavaca,samotny ukon je uplne bezbolestny,vyskusala som si to na sebe,a poznam deticky ktore si tie sopliky odsaju aj same...

bambola
23. jan 2011

@tinaki1275 malej sa nepaci ani ta ustova takze je to asi jedno ktorou odsavas ak ma plakat pri oboch 😒
teraz ma 37.7, v noci mala zase 39, zavisi od ucinku paralenu. nastastie ma celkom dobru naladu a aj papa prikrmy. len musim do nej dostat tekutiny lebo moc necika 😒

bambola
23. jan 2011

@mirka285 mojej inak vysavac nevadi, ja som vysavala uz aj okolo nej a ju ani nehlo 😀 niekto cudzi by si mohol mysliet ze je hlucha 😉

tinaki1275
23. jan 2011

@mirka285 ja som to tiez skusala a zdalo sa mi to ok ..ale ona az hikala..a to normalne sa vysavaca neboji ..vysavam ked ju mam v manduce a nikdy ani nemukne..hadam si zvykne..musi.. 😒 nemozem jej to nechat zatekat ..

bambola
23. jan 2011

@tinaki1275 inac mne sa zda 10s dost 😒 nevysusujes ju tym moc?

tinaki1275
23. jan 2011

@bambola ani tolko to hadam nebolo ..a furt islo ..a aj tak som potom hlieny v hrdle pocula..😒 ale budem to robit len 2-3 sec z kazdej dierky aj tak sa obavam ze chyti taky hysak...

tinaki1275
23. jan 2011

baby blba otazka ..neposkodi jej ak ju vezmem na slniecko .mame 18 stupnov.. hadam ak sa prejdeme popri mori bude sa jej lepsie dychat nie?ono trochu pofukuje..

katty17
23. jan 2011

@tinaki1275 - mati urcite jej to neuskodi. ved s babatkami sa chodi von aj ked je slniecko 🙂 pokial to nebude velmi ostre slniecko ktore bude neustale svietit na jej hlavku tak uplne v pohodicke chodte 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre