Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

adelaine
9. feb 2011

Maxi, aj ja som sa nasmiala 😀 davas perfektne komenty 😉

katty17
9. feb 2011

@ywett - jasne ze mozes. dohodneme sa aj s bambolou a vybehneme tam. som zvedava ako to tam bude vyzerat. ked som videla reportaz z ruzinovskej polikliniky ohladne plavania pre deticky tak som bola velmi milo prekvapena. som netusila ze aj tam maju toto plavanie. vyzeralo to tam velmi pekne. asi to je novucicke 🙂

@maxara -peti ty sa uz konecne pusti do pisania nejakej knizky !!! komentare a romany tu na MK ti idu hodne dobre. a vyzera to tak ze ti idu aj velmi lahko 😉

ywett
9. feb 2011

@katty17
okey, tak daj potom aj vediet...rada vas uvidim. inak kamoska pracuje s tvojim bratom 🙂

katty17
9. feb 2011

@ywett - v HP?

adelaine
9. feb 2011

@katty17 Katka, idete riesit plavanie? budem vtirka, ked sa budem chcem pridat?
ta ruzinovska poliklinika by bola pre mna priam idealna aj na peso.... 😉
ja som ani netusila, ze tam take nieco je....

katty17
9. feb 2011

@adelaine - ved to ze ani ja som netusila. a od nasich tam tiez mozem chodit peso. 🙂 a kludne bud vtirka 😀

adelaine
9. feb 2011

@katty17 😉 tak sa tesim...
a kedy to ides okuknut, alebo aky je plan?

bambola
9. feb 2011

@katty17 kati nevie, lebo poliklinika je uplne mimo nemocnice a to plavanie navyse je asi aj tak nejaka sukromna spolocnost
mne je to v podstate jedno, ktory den tak ako je tebe lepsie 🙂
@ywett nie, z dubravky 😉

katty17
9. feb 2011

@adelaine - chcem sa tam ist kuknut buduci tyzden ked pojdem k nasim. kuknem kedy maju hodiny plavania a pojdem kuknut. chcu sa pridat bambola aj ywett 🙂

adelaine
9. feb 2011

@katty17 tak mi daj prosim vediet, keby mi to vychadzala, sla by som tiez 😉 dakujem ti :*

ywett
9. feb 2011

@katty17
hej, hej, ze je mily .)

katty17
9. feb 2011

@adelaine - mati, este presne neviem kedy, ale zatial to tipujem na taku buducu stredu, stvrtok. v utorok idem k pedine cize si dam rovno potvrdit tlacivo na to plavanie.
@bambola - vy ste boli na prestrelenie nausniciek? lebo ak ano, tak s cerstvo nastrelenymi nemozes chodit plavat

katty17
9. feb 2011

@ywett - kto je ta kamaratka? zajtra by som mala byt s bratom tak nech mu poviem 😉

ywett
9. feb 2011

@katty17
napisem ip

katty17
9. feb 2011

babule - nemate zaujem o cosi taketo pre vase babulky? krsnej ostali nejake posledne kusky 🙂 vid foto. su to celenky, ponozky, pancusky a hracky hello kitty 🙂

ywett
9. feb 2011

@katty17
ja urcite tu celenku chcem..aj pancusky by som zobrala...napis mi ceny a velkosti..aj ponozky

katty17
9. feb 2011

@ywett - prinesiem ti ich ukazat buduci tyzden ked pojdeme kuknut to plavanie? zajtra budem s krsnou tak ti zistim tie velkosti ponoziek a pancusiek. tie celenky su neutralnej velkosti. 🙂

vierkaha
9. feb 2011

Ahojte konečne vás dočítavam, moji chlapi už konečne spia dnes sme mali tour po úradoch ( vybavujeme kolaudáciu ) a potom som ešte bola u kaderníčky nech som na sobotňajšej svatbe za peknú 😅
@maxara parádne fotos a ešte lepšie komenty 😀
Baby kočice ste všetky 😉

A ešte, aby som nezabudla, už nám je vidieť aj druhý zub ( ale zatiaľ len vidieť ).

mirka285
9. feb 2011

no baby tak som docvicila,akoze mala mi stale nespi,nechapem ☹
@katty17 a ty uz mas to auto,ci ako?
@vierkaha jasne,ze budes za peknu,vsak aj zeny na materskej mozu byt kocky 🙂

vierkaha
9. feb 2011

@mirka285 ešte niečo zohnať na seba a bude to ok 😉

oacka
9. feb 2011

@meruska tešíš na sobotu? @karinnka @strasska nejdete aj vy plávať?

ywett
9. feb 2011

@katty17
okey, dohodnute..celenku chcem urcite...

ywett
9. feb 2011

@mirka285
a coze si cvicila? vidim, ze vsetky ste uz vo forme po porode 🙂 mna este brusko trapi 😖

katarina7777
9. feb 2011

z fotiek vidno ze mini stretko sa vydarilo.... kocky ste vsetky 😉

mirka285
9. feb 2011

@ywett cvicim kalanetiku a veru ma dostava do formy,uz mam vahu ako pred tehu,este mi treba do leta nejake dve tri kilka zhodit na doladenie a je to vsetko ok...

katty17
9. feb 2011

@mirka285 - miri este som nenabrala odvahu jazdit sama. zajtra mam volat s instruktorom. chcem si aj s nim dat par jazd. s bratom som jazdila a slo mi to celkom. len mi este chyba troska jazdeckeho sebavedomia 🙂

robika
9. feb 2011

Ahojte, tak citam ze ste mali super vydarenu kavicku...
baby tak tu v rimavskej asi este o siestej chorobe nepoculi...
volala som dnes pedine, ze nech vie ze sa Filipko vyhadzal a ze ma podla mna tu siestu chorobu a ona mi nakazala, ze mam s nim prist a nech ideme na kozne, ze ci to nahodou nema z tych atb co mu dala na hrdlo, tak sme sa zobrali a na koznom mi hovorila ze alergicka reakcia na nejake atb sa zvycajne dostavi az za par dni, cca 7-9 dni, a nie za 1-2 dni... a ked som sa jej spytala, ze ci to je ta 6 choroba, tak moju otazku totalne odignorovala, a kecala si dalej...
inak myslela som si ze Filipko je narocne dietatko a vyzaduje dost mojej pozornosti, ale to co je teraz... uz som hotova, ja sa od neho vobec neviem pohnut a stale place, nielen trosku, ale to su brutalne place so slzami, az sa zacne z toho drhnut a to ho pritom hojdam na rukach a neprestava... place ked lezi, ked sedi, ked ho drzim, nosim... vzdy ked zmenim polohu, miestnost, hracku je na takych 10 minut dobre a po 10 minut spusti plac, ktory neprestane az kym nevymyslim nieco co ho uputa... citala som ze z tej choroby byvaju deticky mrzute a placlive, ale ze az tak... podla mna tie vyrazky citi, lebo si taha oblecenie z telicka a aj ked vraj nebolia, urcite su mu neprijemne (myslim si)...
najhorsie je to, ze som na neho sama, lebo zvysne osadenstvo domu je totalne chore, takze im maleho dat nemozem, dnes ochorel aj mm, prave isiel s bratom na pohotovost, lebo sme mu uz nevedeli zrazit horucku, uz mal 40, takze nech este aj ja ochoriem a bude ze uuuplne super...

mirka285
9. feb 2011

@katty17 no a jazdecke sebavedomie ziskas len jazdenim,takze ides nato,neboj rozjazdis sa...

katarina7777
9. feb 2011

@mirka285 miri si nechutne chudaaaa 😀

ywett
9. feb 2011

@mirka285
TAk super...mne to ide tazko dole, ale priznam sa, ze sa ani nevazim...mne sa hlavne rozsirila panva a suknicky napasovane nedam cez boky :( myslim, ze mam navyse nejakych 5-6 kg...ale newadi..

inak neviem, co je dnes, ale mala sa mi budi kazdu pol hodinu

idem ja do sprsky a hajat tiez, bruuu

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre