Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

gabika41
31. mar 2011

dobre ranko babeny.....takze uz mam dalsiu skrinu upratanu....Lucka spi uz tiez....

@maxara...gratulujem k prirastkom....no budete to mat veselsie na dvore... 😉

@tinaki1275....nam sa napriklad teraz po zmene casu dost zmenil rezim.....uz mi zaspava az o 19:30 a to ju mism aj vecer uz cicikat,co predtym nemuselo byt...ona mi aj teraz na flaske zaspi,ale sa preberie,tak som sa rozhodla ze budem kupat az o 19.....inakju tiez musim doslova unavit.....teraz chodime na vychadzku az okolo 15:30 a sme tam aj dve hodiny a potom ju este vypustim do priestoru a postielku a postel uz ma tak zafixovu so spanim,ze cez mi tam odmieta byt.....

katty17
31. mar 2011

@maxara - peti, podarene su malicke. mamina to ma za sebou 🙂 my sme mali tieto havicatka:

katka55
31. mar 2011

ahojte 🙂 my dnes ideme poslednykrat na kurz plavania ☹ ale este budeme niekedy chodit, lebo je to fakt super. @maxara blahozelam k steniatkam. krasne klbka 😉 @katty17 krasne steniatka a ta prva fotka nema chybu 😅 😀 aky vegetak 🙂

a viem co som este chcela. baby, co byvate v dome, @vierkaha @noemarta @maxara a dalsie, ako mate deti vonku okrem kocika? ja som mu vcera dala deku na terasu, ale to ma vysmial a stvornozkoval si to krizom krazom 😒 ja by som s nim chcela byt vonku co najviac, len neviem ako. v ohradke mi dlho nevydrzi... mam ho dat stvornozkovat na travu? 😒

gabika41
31. mar 2011

@katka55 ....ja zatial este nelozim po vonku,este cakam na oteplenie,ale ked das deku tak by to malo stacit,ale mal by sa hybat.... 🙂

bambola
31. mar 2011

@katka55 ja uz som aj objednana na druhu na masaz 😵

bambola
31. mar 2011

@katka55 inac, podla mna to este nie je moc na lozenie po zemi 😕 ale ked tak mu oblec aspon na nohy nieco nepremokavejsie resp. hrubsie, nejake rifle a pod to pancuchy (akoze nie teplaky) ale aj tak ho tam pre istotu nenechaj moc dlho

tinaki1275
31. mar 2011

Dobre rano damy ,tak u nas nic moc.zaspala teda o pol jednej ,potom o pol tretej bola hladna ,nastastie hned zaspala ale len na dve hodiny a od piatej buntosila do pol s iedmej a potom spala do osmej .a to sme museli vstat lebo som musela ist vybavit prepis jej poistky zo mna na mm ,aby sme neplatili u sukromych lekarov...po ceste som sa nasrala lebo sa mi pokazilo okno na strane spolujazdca na aute ,a zostalo dole a vonku prsalo 😠 a vzadu Leia ,a este fukalo ,tak som hned potm isla do setau kde mi povedali ze novy mechanizmus stoji cca 120 eur,tak som sa fakt potesila ☹ a mam prist o druhej ..dufam ze pojde mm..mala teraz zalomila tak som zvedava ako bude dnes ked vstala o 1,5 hodiny skor ako zvycajne..kazdopadne vecer ju zase ulozim okolo pol desiatej ako zvycajnea budem bojovat ..snad sa po niekolkych dnch unavi a pochopi .. 😒
@maxara blahozelame k steniatkam su krasne 😵
@katty17 nadhera tie vase..a ta prva fotka fakt sila.. 🙂
@gabika41 my sme vonku cez den aj 4-5 hodin ,takze ona unavena je ,akurat ze je asi tak nabita energiou ze jej nestaci ..neviem ..vcera som ju pred spanim mala este 1,5 hodiny von v kociari v meste a potom hodinu este santila na podlahe..
@katka55 ja malu davam svtornozkovat na trvanik asi tyzden..alemy mame pekne teplo cca 24 st.cez den..ale dala by som aj keby bolo chladnejsie..ved ked jej oblecena nei je problem..a pozor zerie mi travu ,tak musim byt na pozore 😀

tinaki1275
31. mar 2011

@bambola aj ja chcem..masaz.. ☹

bambola
31. mar 2011

@tinaki1275 ani nevies ako sa tesim, moj chrbat to uz potrebuje 😔

noemarta
31. mar 2011

@katka55 kati, Nela este nelozi, my skor cupitame po vlastnych po dvore, alebo sedi v auticku a vozim ju po dvore, alebo sedime vonku na sedacke, tam jej rozlozim hracky a hra sa. 😉

tinaki1275
31. mar 2011

@bambola jaj a moj tiez..ale nejako sa neviem dohodnut s mm kedy pojdem ,lebo on nikdy nie je doma.. 😒 aj na kadernika sme nasli vhodny termin po mesiaci ..idem 5.4. uz sa hanbim aj vyjst na ulicu ,mam neodfarbene korienky 4,5 mesiaca!!! 😠

tinaki1275
31. mar 2011

@katty17 hned daj potom vediet ako loola..som zvedava..ozaj a inglesina zippy sa ti nepozdava?

bambola
31. mar 2011

@katty17 jaaaaaj kati a som sa chcela spytat, ze ci uz mas dohodnute to plavanie, lebo som rozmyslala este nad jednym kurzom ale mozno by som to spravila tak ako ty, ze by som to dala raz do tyzdna na dva mesiace. ide to teda?

katka55
31. mar 2011

dakujem baby ;) patrik mi neobsedi, tak to nejdem vonku prehanat, len som chcela vyuzit, kym sme na dome 😉

tinaki1275
31. mar 2011

Baby otazka od veci ..ale uvazujem kupit na zahradu bazen Intex..mate niektora ? alebo poznate niekoho kto ma?

denisse
31. mar 2011

ahojte baby, my balime a mam tu ako po vybuchu, tak len strucne ...
@maxara .. velka gratulacia k steniatkam ... supeeer su 😀

@tinaki1275 inglesina zippy je super, ja mam starsi model a maxi sokofon 😀

tinaki1275
31. mar 2011

@denisse no mne sa aj ten pozdava.. 🙂 ale loola zatial vedie.. 😉

tinaki1275
31. mar 2011

no baby tak popoludnajsie uspavanie v hojdacej sieti sa uz tiez stava hororom ..kedze su tam bezpecnostne pasy a ona sa pokusa otocit vrieska ako najata..teda vrieskala ..15 minut v kuse..a kopala v nervoch s nohami .. aj som ju ukludnovala a dala napit cajiku aj cumlik vymenila ale nevybrala zo siete ..po 15 min. zaspala..dokedy neviem..dufajme ze aspon hodinu a tym padom ze som ju ulozila dnes o hodinu skor tak hadam vecer to bude trochu lepsie..no ak prestane spat v hojdacej sieti tak mam po chlebe 😒 som zvedava co mi povie pedina zajtra vecer ...

tinaki1275
31. mar 2011

@denisse ty sa uz musis tesit co ? 😀

tinaki1275
31. mar 2011

baby kde ste vsetky len u @maxara je to ospravedlnitelne kedze rodili 😀

gabika41
31. mar 2011

@tinaki1275 ...ja som sa teraz prebrala,mala este spi,ale cochvila je hore a caka nas dlha prechadzka vonku.....inak s tym pravidelnym casom toja asi pravda,lebo mne dnes mala zaspala o 9:45 a spala do 11:45 a myslela som si,ze ju budem musiet ist ulozit az o 14:30 ale uz 14:05 som videla,ze melie,skratka to je jej cas a zaspala vcelku v pohode...svokra robila palacinky na obed a je mi znich veru tazko....musim to ist vychodit.... 😀

tinaki1275
31. mar 2011

@gabika41 joj tak to ti pekne pospala.inac minule sme rozoberali temu a uz je unas aktualna,bola som prave zvesat pradlo z terasy ..ked som sa vratila vidim ze mi daco lezie na ruke..skoro ma svihlo kliest !!! hned som zacala hladat info ..takze len proti encefalitide sa da ockovat ,proti borelioze nie ..ale som tearz vyplasena..ja davam malu kazdy den na travnik ..zebu som sa zacala obavat ?neviem ci sa proti kliestom neda nejako postrekovat ..aj ked chemiu nemusim ..ale kliesta sa bojim viac..

maxara
31. mar 2011

Caute baby, tak som doma.. bola som na uvodnej hodine plavani s detickami. Vyzera to byt v pohode. Nalepila sa tam na mna jedna nechutka, chcela dokonca chodit v ten isty cas ako my, ale nastastie nebolo volne. 🤐 akoze nic proti, ja som sice amla poziadavku skarede a tucne maminy aby boli v tej skupine co ja, ale toto bolo moc aj na vola.. No nic..
Lara sa krasne stara o svoje babatka, akurat mame maly problem. Basko. Chudacik je v takej nemilosti, ze dovi. Len co sa objavi vo dverach terasy, alebo ked ho vyhodime von predkom, tak na rohu domu, tak na neho vyleti hurikan "novopecena matka" a zazenie ho az dopredu. 😒 Takze to vyzera tak, ze Bas bude byvat chvilku vnutri..
Dakujeme za gratulky k steniatkam, Larinecke som odkazala, ale asi ju moc netrapilo 😅 . Inak fakt musim povedat, ze je sikulka a ze som ju naozaj podcenila. Je uplne skvela a krasne sa stara. Dokonca mi dovolila aj chytit babatko, takze viem, ze je minimalne jedno dievca a jeden chlapec, viac neviem. Ale stale su 4, takze predpokladam, ze uz viac nebude.
Inak nic nove, mozno len to, ze Ninka mi dnes spinkala od 12:45 do 15:45 na balkone, cize o hodinu dlhsie ako obvykle. Tesim sa, lebo zrejme bola aj ona rovnako vycerpana ako ja, za tie dve noci.

luludi
31. mar 2011

ahoj zlatinka,

ja dnes nenapadne ocumujem toho mojho sikovnika loziveho, este sa samozrejme dost trapi, vela sa mu šmýka, ale ta radost, ked sa dostane, kde chce, alebo si sadne je uzasna 😵 😵 😵
dnes bolo vonku moc teplo, az ma hlava bolela, budem musiet zmenit cas prechadzok asi 😕

denisse
31. mar 2011

@luludi
nam sa teraz nejak meni spankovy rezim ci co, ale vonku chodievame medzi 14 a 16 ... s tym, ze okolo 15 vacsinou zaspi ... tak asi tak nejak pocitam aj v tu sobotu, ze pojdeme ... co ty na to?
u nas zatial z plazenia mame takyto pokrok 😀

https://www.youtube.com/watch?v=8EyoVkhXROo
maxara
31. mar 2011

@luludi @denisse este ma tam chcete? 😅

denisse
31. mar 2011

@maxara
jasneeee 😀

denisse
31. mar 2011

@luludi
@maxara
ja by som najradsej nejake detske ihrisko blizko zimneho stadiona a vzala by som aj nelu ... a asi by so mnou prisla segra s jej ninou ... ale ked to vymyslite niekam dalej, tak je mozne, ze dorazim len sama s barunkou, ale to zas hrozi, ze zabludim 😀

maxara
31. mar 2011

@denisse no tak ja budem musiet nieco vymysliet, nemohli by sme sa stretnut tak cca o 13:30? lebo ja to mam asi 40 minut tak k vam a Ninka mi akurat o tej pol jednej chodi spavat, takze ja by som ju supla do auta akurat pred spanim a pekne by mi tam zaspala, potom by aspon nebola zlobr, co ty na to?

maxara
31. mar 2011

@denisse myslim, ze toto ma v reziji LULU, lebo ja absolutne dubravku nepoznam, cize zabludim tak ci tak.. ja potrebujem hlavne parkovisko 😉 najlepsie take uplne pohodlne

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre