Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

denisse
31. mar 2011

@maxara
13.30 je pre nas v pohode ... 🙂

luludi
31. mar 2011

@denisse jasne, cas moze byt 🙂 tesim sa vela, uz aj @maxara rina lara je uz tiez odrodena 😀 juj, ale sa tesim
barunka je podarena, sa mi pacilo ako sa na koniec krasne plazila, ved ona bude robit, co ona chce 😵

luludi
31. mar 2011

@maxara @denisse 13.30 je super cas. Velke a dost vhodne ihrisko je v dubravke peknicka o inom ani neviem. Maxinka, parkovat mozes pri OD Saratov, tam blizko byvame - odtial je to na peknicku cca 5 minut, to mozes ist s nami a keby bolo zle pocasie, urcite najdeme nejaku kaviaren. Deniska, tvoja sestra pozna Peknicku? Spytas sa?

denisse
31. mar 2011

@luludi
pozna a hovori, ze je to dost daleko od nich, vraj sa musi MHD ... tak neviem ... ale ked tam nejak trafime, tak dorazime 😉

denisse
31. mar 2011

@luludi
ja budem samozjreme zajtra u segry na konovi, tak sa operativne dohodneme ...

luludi
31. mar 2011

@denisse @maxara okk, zajra presne doriesime miesto, lebo tu cas, kde byva denisina sestra ja nepoznam 🙂 ale uz mame cas, to je hlavne 😀

maxara
31. mar 2011

@luludi @denisse baby super, cas teda mame, aj parkovisko, idem kuknut mapu 🙂 ale teda saratov je dobre miesto na stretnutie, lebo to je take do oci bijuce, ci? a ako sa tam parkuje? to asi od hlavnej cesty musim niekam odbocit, nie?

maxara
31. mar 2011

@luludi @denisse prave pozeram na mapu a skoro som odpadla, hladam tam nejake pekne miesto a tam svieti zrazu, ze Milan Pipik, servis vah 😀 😀 reklama. Tak pri nom sa chcem stretnuuut.. zartujem. Cize ak by sme sa stretli pri tom saratove, tak to asi musim obist a vratit sa, vsak? A Denisse mozes hod sem ulicu, kde budes? A Lulu ta peknicka je od saratova kam, smerom spat do mesta, alebo smerom do devinskej, k dialnici alebo naopak?

mirka285
31. mar 2011

ahojte..
@maxara gratulka ku psikom 🙂 ja som sa dne cely den flakala,normalne ma bolia nohy,bola som v Eurovei,dali sme s Katty take neplanovane stretko,stretla som kamosky z roboty,tak este s nimi som bola...mala som blizko Eurovei stretnutie s kockou co kupoila moju autosedacku,takze konecne mam volny kufor,kupila som flasu sektu na vecer a som ako tomu nadavate spokofon 😀

denisse
31. mar 2011

@maxara
@luludi
ja budem na Lipskeho 2

luludi
31. mar 2011

@maxara ano, keby sme sa stretli pri saratove, tak musis obist a vratit sa, peknicka je smerom do mesta, ked hladas na mape je to pri ulici Peknická, alebo je hned vedla BIS - British International School, uvidime este ci zajtra nenavrhne deniskina sestra nieco blizsie 🙂 Pri saratove su 2 parkoviska, da sa tam v pohode zaparkovat a je to dost do oci bijuce, aj ked uznavam, ze tak dobre ako Milan Pipik, servis vah to rozhodne neznie 😀 😀 😀

luludi
31. mar 2011

@denisse @maxara dosiel mm z prace, idem robit veceru, urcite este nakuknem 🙂

gabika41
31. mar 2011

@tinaki1275 ...encefalitida a borelioza je jedno a to iste v podstate....

luludi
31. mar 2011

@mirka285 😀 😀 😀 aky pekny den si mala 😵 super, ty náš spokofon 😉 😵

maxara
31. mar 2011

@mirka285 😀 super, pekny dnik si mala 😉 ty spokofon

@denisse INAK, ja som pozerala toho Lipskeho a v podstate by som ta mohla vyzdvihnut po ceste, lebo teda ja urcite pojdem okolo teba. Mam vajce jedno k dispozicii a pre Nelu neviem.. ak vymyslis, tak daj vediet. Ak jej staci podsedak, tak sa pomestime. Ale som aj citala vo vyhlaske, ze tretie dieta v aute moze byt bez sedacky ak je v strede vzadu medzi dalsimi dvoma sedackami priputane. A teda ci barunke staci vajco, alebo ako.. Alebo skusit to mozeme. A ked nie, tak sa operativne zariadime, co ty nato?

@luludi a keby to bolo tak, ze vezmem Denis so sebou, tak by som potom zaparkovala na tej peknickej niekde.. ved niekde musia aj domordoci parkovat, nie?

noemarta
31. mar 2011

ahojte holky,
@maxara gratulkaa, tak nakoniec ich je kolko styri??? musim sa teda porozpravat este raz s mm a dam vediet jooo? 😉
@mirka285 pekny dnik, dobreeee 😉
Ja som dnes na rozdiel od teba doma drhla okna, sadila kvety, potom poobede som vybehla do tesca, kupila som malej stan, baby... ja sa z neho viac tesim nez nela, hi hi 😀 😀
Aleee, ja som tiez dnes spokojna, lebo mam poupratovana, navarena aj na zajtra, nasadene, taka prijemne unavena...

maxara
31. mar 2011

@noemarta oki, daj vediet.. asi nebude problem, keby ze nechcete. Zatial som mala na rukach dvoch samcov a jednu sucku

mirka285
31. mar 2011

@noemarta Maci vsak niekto musi aj robit 😀 ja mam upratane,lebo som vcera zase setky podlahy povytierala,aj navarene sme mali,takze vsetko jak ma byt...sme boli ocumovat take tie trojkolky a auticka s vodiacou tycou,najprv som bola rozhodnuta pre auticko,ale videli sme peknu trojkolku a nakoniec mi sestra povedala,nech auticko nekupujem,lebo to co som chcela,vraj mala pozicane a maly za tri dni totalne zodral tenisky lebo su tie auticka vraj nizke a deti si suchaju nohy...no tak sa zase priklanam k tej trojkolke a veru ju aj pojdem kupit 😉

denisse
31. mar 2011

@maxara
@luludi
zajtra poobede dorazime do BA, pobavim sa so segrou a zajtra sa definitivne dohodneme, ze kde a ako ... ok?
ja idem este dobalit, dochystat a kupat barunku .. takze sa ozvem az zajtra poobede z BA ... pekny vecer vsetkym ... 🙂

kafoditka
31. mar 2011

Caute, tam uz sme naspat v BA.. maly sa zobudil v aute pri Trencine, takze som mala co robit, aby som ho do BA zabavala a to sme ako ceresnicku vychytali super zapchu na Pristavnom moste.. Ale uz mi spi a som zvedava, aka bude noc, lebo predosla bola katastrofalna..kazdu pol hodinu bol hore, plakal, tiekli mu z toho sople a krical au au ☹ chudacik moj, komplet horne dasna ma zdurene, biele a dolu sa mu tlaci dalsi zubok.. dostal viburcol a od 3:30 spal do 7..
@maxara krasne steniatka 🙂 gratulujem
@noemarta ty si dnes akaaa pilna vcelicka pracovitaaaa 🙂 perfektny je ten stan
@mirka285 teda, ty si nejak rychlo predala autosedacku, sikovnica 😉

katty17
31. mar 2011

ahojte kocky.
sandricka uz davno spinka, ja som si prave vylozila nohy a cakam uz len na seherezadu. totalny relax ma caka. dufam 😉
dnes bol paradny slnecny den, s mirkou sme sa presli v eurovei, dali kaficko na teraske. babule, vykupila by som dnes asi celu eurveu. tolko krasnych veci maju. jooooooooj, vymenila by som celu garderobu 😉 ... @mirka285 miri ja sa priklanam k tej trojkolke s ruckou. pri nasich som videla tri deticky v tych trojkolkach a prislo mi to mile, prakticke a este sa mi to aj paci 🙂

katty17
31. mar 2011

@tinaki1275 - mati, my sme ti prosim ta dnes s mirkou nenasli tu lolu v eurovei. @kafoditka - vazne ju tam dnes nemali. :( mala si na mysli premaman obchod?

kafoditka
31. mar 2011

@katty17 Kati pozerala si tie golface?

katty17
31. mar 2011

@bambola - mati my zaciname so sandrou v pondelok s plavanim. budeme chodit spolu s adelaine. dali sme si to najprv dva krat do tyzdna na jeden mesiac. a ked sa mi to tam bude pacit tak si dam dalsi kurz raz do tyzdna a vyjde to akurat do leta 🙂 inac, Ywett zacina tiez chodit buduci tyzden a raz do tyzdna. mozes sa pridat k nej alebo pockaj mesiac a pridaj sa k nam 😉

katty17
31. mar 2011

@kafoditka - domi, s mirkou sme tam presli vsetky detske obchody. aspon myslim ze vsetky. mother care pri bille, potom prenatal, premaman a este aj all toys. nikde nebola ta lola

noemarta
31. mar 2011

@kafoditka ahoj, my sme na tom napodobne,co sa tyka tych noc, uz dobre tri dni.... dokonca dnes aj cez den bola tak mrzuta..... ☹ chuda moje.... ale uz pekne zaspala, tak som zvedava ako bude dnes v noci.
@katty17,@mirka285 my mame to auticko a pohoda, ona sa uz odraza sama, takze tu podlozku na nohy sme dali prec.. my este trojkolku neriesime, na to mame este casu..

katty17
31. mar 2011

@noemarta - maci to je nelka v tom stane? nejako sa mi nepodoba 🙂 boze ako dlho som vas uz nevidela ☹

alllexa
31. mar 2011

@katty17 - dobre si napisala, ze treba davat babo spat v tom istom case, ja teraz citam taku knihu o spankovom rezime babatiek a tam to tiez je. Blbe je, ze ja ked dam maleho spat skor ako o deviatej, tak za hodinu je hore a nechce spat, chce sa hrat, lozi a je hore, aj keby som ho nechala v izbe sameho, nezaspi, ale zacne kricat.

@noemarta - pekny stan, aj ja by som mala radost🙂 Len mm by to asi zatrhol, lebo musi mat krasnu obyvacku🙂

@mirka285 - to je super napad tie auticka na vodenie, ja stale rozmyslam nad nejakou chodulkou, aby sa maly staval, alebo nad hojdacim konikom, ale toto ma nenapadlo. Furt ho ukludnujem v kociku a vozim po byte🙂

My sme boli vcera na klbikoch a nahodou som tam stretla aj @zrzulka 🙂 Tak si doktor robil srandu, ze mozme usporiadat preteky v stvornozkovani po chodbe🙂
Inak som totalne hotova, lebo uz druhu noc po sebe sa maly zobudil o 4:30 a nechcel spat:( A uz som sa chcela tesit a chvalit, ze zacal normalne spavat a budit sa len dva razy🙂

katty17
31. mar 2011

@noemarta - maci to je taka trojkola ze tie slapatka najskor nepouzivas. bud sa odraza alebo ju mozes ty tlacit. skusim na cosi malu nasadit a uvidim co sa jej bude pacit 🙂

katty17
31. mar 2011

@alllexa - sasi, sandra sa posledny tyzden budu kazde rano o stvrtej-piatej. nejako som si uz zvykla. ale verim a dufam ze sa to vrati do starych kolaji a bude opat tahat dvanastky 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre