Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

bambola
3. júl 2011

baby cosi, ja kocik nesmies spomenut lebo by som to pocuvala este tyzden, ze ci som normalna a ci sa mi zda, ze mame vela penazi 😀

adelaine
3. júl 2011

baabyy, u nas taky tak, ved preto som sa nastartovala s si-cko som si kupila sama,
to uz mm nemohol povedat nic....
inaak, neviem preco, mne sa ta sola az tak nepaci, nieco mi na nej nereze, ani neviem co 😕 😕

maxara
3. júl 2011

@bambola no ved ja som mu hned povedala, ze zartujem, lebo uz isiel riesit 😀

mirka285
3. júl 2011

@maxara aj ten ujde,skoda,ze je cierny,ale zase s farebnymi doplnkami by nebol zly 😝
@kafoditka domi tiez sa mi to nezda,to je naozaj velmi malo,a este aj s autosedackou 😒

kafoditka
3. júl 2011

@maxara Peti mne sa ten z bazosa nepaci, pripomina mi bertini konstrukciou, ta sola je krajsia 😉

kafoditka
3. júl 2011

@mirka285 Miri poznas fotoblof bebel? tam by si si vybrala 😝

mirka285
3. júl 2011

@kafoditka poznam,ale mne sa z jej kocikov paci len beecko 🤐 ziadny iny sa mi nepaci a nepaci sa mi ani jej fotoblog,neviem v takom skaredom prostredi to ma fotene a na jednej fotke jej sym ukazuje fuckera,akoze no radsej nekomentujem...

katarina7777
3. júl 2011

jeeej baby. zlate ste ze ste si spomenuli... leo posiela velke pusinky 🙂
my sme sa vcera vecer vratili domov, takze som cele rano prala a upratovala, na obed sme boli papat priserky a teraz sme sa vratili a oslavenec spinka v postielke 🙂
vecer vas prebehnem a dufam ze nezaspim a poklebetime 😉
@adelaide gratulka aj riskovi 🙂

kafoditka
3. júl 2011

@mirka285 😕 fakt? ja som si tu foto s fuckerom nevsimla, no to co je za rozumnu matku, co taku fotku da do albumu???? Miri, ja by som si na par dni vyskusala zappika, ale chciet by som ho nechcela, pride mi strasne uzucky, hlavne dolu pri nohach

maxara
3. júl 2011

@mirka285 ked si das vyhladat mamas v bazosi, tak tam je este taky jeden s takou zltozelenou strieskou..

@kafoditka no ale solu tam nemaju 😉

@katarina7777 ja som si tiez spomenula, lebo som dnes rano cosi pozerala v tabulke 🙂 ale uz som to sem nejako nepacla 😅 co nespravim hned, zabudnem.. a tak teda vsetko naj nasim malym oslavencom 😔

mirka285
3. júl 2011

@kafoditka no a ona tych kocikov vlastne az tak vela nemala,to sa len zda,lebo kazdy kocik 5 krat odfotila a na beecku menila tie striesky....ja som chcela zappa niekedy a teraz ani zadarmo ☹ ze vraj to je kocik pre vacsie deti,videla som v tom dieta co malo ani nie dva roky a nemalo si kam ulozit nozicky,uplny zly je podla mna ten kocik a dakujem bohu,ze som si ho nekupila 😔

denisse
3. júl 2011

baby, tak ja budem za ciernu ovcu, ale uplne zdielam nazor vasich muzov 😀

mirka285
3. júl 2011

@denisse Deni ale tak zabijem sa ked ma to nebavi stale s jednym kocikom chodit 😔

denisse
3. júl 2011

@mirka285
urcite sa nezabijes, zabije ta gabo 😀 ... ja to len proste nechapem 😉 pre mna je zbytocne nielen davat peniaze za dalsi kociar, ak mam funkcny a dobry, ale aj cas, ktory stravim hladanim, porovnavanim a vyberanim je pre mna zbytocne premarneny, radsej ho vyuzijem inak ... 😉

denisse
3. júl 2011

ale tak ja si uvedomuejm, ze som cudna .. pre mna najlepsia vec na druhom dietati bola, ze som nemusela vobec nic kupovat a zhanat, lebo som vsetko mala po nele a bolo to funkcne ... 😀

mirka285
3. júl 2011

@denisse Deni vobec nie si cudna,kazdy mame svoje uchylky...tak ja som s kocikom kazdy den cele poobedie cize aj 4 hodky vonku a potom sa mi po case ziada zmena..inak Gabo sa mi do toho nestara,povie,ze zas vymyslam,ale pokial ho do toho nezatahujem a nepytam peniaze,tak je mu to jedno...

kafoditka
3. júl 2011

Baby ja furt rozmyslam, ktory kocar mam zobrat so sebou na Liptov.. na jednej strane je teutonka lepsia do terenu a mozem ist s nou aj na vylet do skanzenu, na druhej strane lepsie by sa mi pohybovalo po hoteli s golfacom, aj do aquaparku by bol lepsi (teda neviem, pustia ma dovnutra s golfacom?).. aj mi v nom Filip zaspava cez den, kedze s postielkou nie je kamarat... oba trepat so sebou nebudem 😒

mirka285
3. júl 2011

@kafoditka ak budete chodit na vylety,zobrala by som Teutonku,predsa len je to Liptov..

kafoditka
3. júl 2011

@mirka285 tusim to bude rozumnejsia volba... pozeram pocasie na dalsi vikend a zatial to vyzera celkom fajn, dufam, ze sa to nezmeni k horsiemu

noemarta
3. júl 2011

@kafoditka to faaakt, ma byt pekne, duuuuufam a modlim sa !!!!!
Babyyy, vy co vymyslate s novymi kocikmi haaaa????? 😉 a a ktory to je??? citam odzadu...
@adelaine, @katarina7777 oslavencom prajeme vsetko naj naj !!!

noemarta
3. júl 2011

baby uz som tie kociky nasla o kt.ste sa rozpravali.... akoze su pekne aleee....mam dotaz, to akoze chcete predat teutonku ktora je s podvozkom stvorena na zimu a kupit hentie???? to si zrovna nemusite kupovat nic... ved to ma kolecka ako na vasich golfacoch.....

noemarta
3. júl 2011

podla mna, vymyslate zbytocneee.... to chce asi dalsie dieta aby ste mali zamienku si kupit novy kociar 😉 😉 😉 😉

kafoditka
3. júl 2011

@noemarta Maci, v mojom pripade ako som sa rychlo nadchla, tak som aj rychlo vychladla po monologu mojho zakoniteho 😀.... no a dalsia dieta si este pocka 😉

noemarta
3. júl 2011

@kafoditka hi hi 😀 😀 😀 😀 este ze mame tych chlapov pri sebe 😉

katty17
3. júl 2011

sandrusa uz sladko spinka. dnes vynechala poobedny spanok tak po kupani a mliecku padla ako kabela. uz od siedmej spinka. som zvedava do kedy s tym ucpatym nosikom
@tinaky1275 - mati mali sme ist na kretu na sissi. poznas to tam?
@denisse - tak si predstav ze dnes cca pre dvoma hodinami sme s risim sedeli na zemi pred telkou a pri stoliku. sandra sa ku nam doplazila a z nicoho nic sa ku nam naciahla cez cely stol. a samozrejme ze sa postavila . z nicoho nic. potom to urobila asi desat krat za sebou. jupiiiiiiiiiiiiiiii. neskutocna radost 😉
Baby ja som taka strasne rada ze dovi dopo. uz len kvoli takej malickosti. chichichi. 🙂
@mirka285, @kafoditka - inac mozno vam aj novy kocik na zimu bude zbytocny. moje kamosky co mali jeden a pol rocne deti tak im odmietali chodit v kocikoch. chceli len chodit a chodit 😉 a kedze linda a filipko su dost popredu tak mozno aj vase deturence tak dopadnu 😉

noemarta
3. júl 2011

@kafoditka domiiiiiiiiiiiiiii, pozerala si predpoved pocasia,sobota horuuuuuuuuuuuuuco 30 stupnov a bez mraacika, duuuufam, ze to tak aj ostane, sa tesim jak male dieta!!
@katty17 no vidis, Sandrusa je sikulkaaaa!!!!!! cmuk a rychle uzdravenie.

katty17
3. júl 2011

@noemarta - maci tiez som uz kakala pocko na tuto sobotu. ved obe mame co slavit 😉

mirka285
3. júl 2011

@noemarta Maci ved ta Sola ma asi take iste kolesa ako Teutonka,akurat,ze su menej kvalitne 🙂 a ty co ma nepoznas,ze musim stale vymyslat 😀
@katty17 no super,Sandra je podla mna len trosku leniva..ale vsetko dobehne,som si ista...
@kafoditka Domi som dost prekvapena ako lacno niektore baby predavaju Teutonku... a aby ste vedeli,ja v podstate nemam vyhrady voci Teutonke,je to dobry kocik ale ma ho polka BA a to mi leze straaaasne na nervy 😒 ja proste nemam rada veci,ktore ma kazda druha

mirka285
3. júl 2011

akoze cez vikend ma byt super teplo,budem aspon cely den u nasich sa kupat 🙂 ale zajtra ma byt este takto hnusne,kedze budem upratovat,tak mi to az tak nevadi,a inak navarene mam tolko,ze do stredy nevarim 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre