Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

bambola
8. júl 2011

@maxara a vy idete len dve s ninkou? tak uz viem preco je to studentsky trip....lebo ked zoberes vekovy priemer ucastnikov vyjde z toho jeden student 😀 😀

medved
8. júl 2011

@bambola snad sa nepodrezes 🙂 a vela stastia pri priprave obcerstvenia 😉

maxara
8. júl 2011

@bambola ty nevies mati asi citat, len my dvaja s Ninkou, tj neberieme nikoho ineho 😉

bambola
8. júl 2011

@maxara no ved vsak tak som to myslela 😕

bambola
8. júl 2011

@maxara uz som si to po sebe precitala, hej da sa to pochopit aj inak ako som to myslela 😀 no madar 😅 myslela som , ze idete len dve, ty a ninka 😉

bambola
8. júl 2011

a este ma boli koza lebo ma mala cvakla pri zaspavani 🙄

maxara
8. júl 2011

@bambola keby sme isli ja zena s Ninkou dievcatkom, tak napisem iba my dve nie dvaja s Ninkou 😉

ywett
8. júl 2011

Ahojte,
tak nas vcera ockovali do oboch noziciek, v noci teplotka, teraz uz lepsie, vcera po ockovani spala vyse 3 hodin a dnes od rana stale podriemkava s prestavkami...

@bambola mala si kricat xixi, my sme este stale trosku mimo...

ywett
8. júl 2011

@bambola vsetko najlepsie zelame Matke krasnej dlhovlasej xixixi

maxara
8. júl 2011

urobila som skvele kuskusoto a Ninka ho nechceeeeee 😔

bambola
8. júl 2011

@maxara tak uz mi je to uplne jasne, ale este stale sa mozem vyhovarat na vykojeny mozog 😀 😀

maxara
8. júl 2011

@bambola 😀 😀 ale nemusiiiis.. ved aj ja som to mohla lepsie napisat.. ako pripravy? uz mas vsetko? ci uz aj oslavujete?

katty17
8. júl 2011

babule, mozem sa i ja vtierknut na stretko na strkovec? kedy, kde o kolkej sa stretavate? ;)
akurat sme sa vratili z nakupov potravin na nasu mini narodeninovu oslavu a teraz idem sup do bazenu. som totalne zapotena. akoze teplo je ale fuka vietor.

katty17
8. júl 2011

@bambola - mala matka, prajeme ti vsetko naj naj naj k prvemu rociku, vela stastia, zdravia, lasky a nech ma z teba tvoja maminka len a len velke radosti 😉 ale aj tatinko 😉

maxara
8. júl 2011

@katty17 zatial sme sa dohodli len na termine buduci tyzden, ked bude pekne.. a ak mozem do toho cosi, tak ja mozem len do stvrtka, cize pondelok, utorok, streda a inak mi to je jedno kedy 🙂

minizu
8. júl 2011

ahojte babule
vsetkym dnesnym oslavencom prajem vsetko naj, naj, naj
@medved dani, tusim lulu mala vcera narodeniny, ze? ci som mimo? ale pre istotu....jedno oneskorene vsetko najlepsie 😀
@medved @maxara @adelaine @bambola @katty17 ohladne buducotyzdnoveho strkovca - utorok by som radsej nesla, lebo dopoludnia mame ockovanie a bohvie ako sa bude popoludni mala citit a ci nebude teplotovat. A mile vterky, som rada, ze ste nam s dankou rozsirili nase komorne stretnutie, aspon vas vsetky spoznam aj osobne 😉
@ywett mala je bojovnicka! nas to caka v utorok 😒

merikac
8. júl 2011

ahojte baby, vcera som uplne zabudla poprijat oslavencom- vsetko krasne k ich 1. vyrociu @tinaky1275 - Leie, @nunuka - Tomaskovi, @miki060707 -Simonkovi a samozrejme dnes uz nezabudnem na dnesnych oslavencov @bambola - Martinke @cigaretka5 - Dorotke, @katka55 Patrikovi

merikac
8. júl 2011

@meruska sa smejem,,,citam tvoj prispevok a v nom pises, ze si štíhla,,,a si hovorim,,hmmmmmmmm, ta si ako o sebe pekne pise,,,,,,,,a az ked mi veta nedavala vyznam, tak sa docitam,ze aby si stihla kafiicko............ 😀 😀

bambola
8. júl 2011

@maxara uz sme aj dooslavovali 😉 tak u nas to bolo len take komorne, par chlebickov, kolacik, ovocie a dzusy 😉 ale oslavenkyna ma velku radost z novych hraciek a hlavne zo skatul v ktorych prisli 😀 😀

dakujeme vsetkym virtualnym gratulantom 🙂

katka55
8. júl 2011

ahojte. dakujeme vsetkym za gratulky 😵 my sme dnes velmi neoslavovali, kedze sme boli na promociach (inak, stretli sme sa tam s @kristip 😉 ), len sme malemu dali darcek, nafukli sme mu balony a saskovali sme mu tu v macko pu capiciach 😀 sa mu to ratalo. no a velka oslava nas caka v nedelu, tak som zacala boj s tortou 😀
@bambola @cigaretka5 aj my prajeme vsetko najlepsie babam 😉
@robika boli sme pri Sibeniku v stredisku Solaris
Pekny vecer vsetkym, idem makosit dalej 😉

medved
8. júl 2011

@minizu zuzi hej vcera sme mali rok 🙂 vdaka za gratulku
a jasne, komorne stretnutie sa rozrastie, to je len dobre 😉

maxara
8. júl 2011

@minizu 🙂 tak ja ak mozem navrhujem hned takto sfleku pondelok, moze byt? @medved @adelaine @bambola @katty17

@bambola 😀 zlataa, no asi aj Ninka oceni.. ja som s nou bola kupit kamoskam darceky pre mimina, sa im teraz narodili a cestou od regala k pokladni, asi 5 metrov, som isla pomaly, som este obzerala a Nina mi vyhryzla do jednej krabicky dieru 😒 ved to som tam ani nemohla nechat a ani darovat to nemozem ☹ 😖

@katka55 a aku si tortu vybrala? ja uz mam tiez jednu vyhliadnutu a teda som sa uz rozhodla, ze ju idem upiect 🙂 som zvedava ako dopadnem.. akoze nebude asi taka nadherna ako tie co tu uz boli a zrejme ani taka dobra nie, ale mm ma zrusil, povedal, ze jemu bude urcite viac chutit odo mna, tak .. nechala som sa ukecat.. tiez musim zacat o den skor. A ty sa nechces pridat na stretko na Strkovci?

minizu
8. júl 2011

@maxara pondelok popoludni je fajn. v nedelu sa vraciame z vychodu, tak sa trosku ulejem z prania a upratovania 😉

medved
8. júl 2011

@maxara peti ja teoreticky mozem, jak vam lepsie vyhovuje poobede ci doobeda? a jake ma byt pocko nevieme?

maxara
8. júl 2011

@minizu @medved no moja predpoved tu hovori ze 32 stupnov a mozne prehanky.. ale typek rano daval nejakych 40percent.. ja som za poobedie, kludne tak o 13tej, co vy na to?

medved
8. júl 2011

@maxara typek je pan Ilko? 😀 😀 😀
ja mozem v pohode, ale lucka o 13 papa, takze ja najskor okolo 14h

mirka285
8. júl 2011

ahojte...len som vas dosla kuk a pozdravit,mna dnes slnko nejako zmohlo tak sa idem vyvalit k telke...pekny vecer vsetkym

minizu
8. júl 2011

@maxara @medved tiez som skor za tu 14. normalne chodivema popoludni az okol 15, tak si to trosku posunieme na skor
ako sa hovori: ilkove slnecno som susila dva tyzdne 😀 tak yahoo tvrdi, ze bude 29 stupnov a popoludni hrozia burky z tepla...no nechame sa prekvapit

bambola
8. júl 2011

@maxara v zasade nemam nic proti pondelku, ak by ste nemali nic proti utorku ci strede tak radsej 😉 ale prisposobime sa 🙂

medved
8. júl 2011

@minizu my tiez chodievame normalno okolo 14:45, takze 14 je OK

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre