Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

monline
16. júl 2011

tak už mi je jasné prečo je tak skoro hore...práve poriadne naložil od plienky

monline
16. júl 2011

a ešte fotky z dnešného rána

tutulka12
16. júl 2011

dobré ránko, teda ja už mám dávno deň a asi prvýkrát som sa nezobudila na plač dieťaťa, ale na kŕče v bruchu 😀 už ma chytá predsvadobný stres za sestru asi 😀
@monline
@mirka285 predtým som mala svetlohnedé a melír, teraz mám úplne tmavohnedú farbu bez melíru, som chcela jednoliatu 🙂 ale nejako si nemôžem zvyknúť, prvýkrát v živote mám také tmavé 😀
@katka55 aj ja sa teraz smejem, ale najprv mi bolo do plaču, že ma nechce vlastný syn 😀
no nič, idem ešte do obchodu kúpiť kvet do vlasov a vyzdvihnúť kvety a potom idem chystať nevestu, booože moja malá sestrička sa dnes vydáva ach 😔 pekný deň

bambola
16. júl 2011

@tutulka12 pocuj, kolko ma tvoja mala sestricka, kedze ty mas 24? 😉 😀

inac dobre ranko 🙂

mirka285
16. júl 2011

dobre ranko...
@tutulka12 no darmo,maly je typicky chlap,lubia sa mu blondiny 😀 uzite si dnes svadbu,urcite bude super...
@monline Danko sa na teba velmi podoba,podareny je... sunarky kase aj mne chutia...kocky co mam dat Lide na desiatu,iba rozok ked ma tie hnacky?

noemarta
16. júl 2011

dobre ranko,
@monline ine skore vtacata..... nasa dnes potiahla do 7,30 som spokojna !!
Veru baby, budeme to mat tazke odnaucit tie nase deturence od prsa..... az sa bojim do toho pustit.... takze... momentalne neriesim....
Ja som jej skusala franc lait, trosku jej chutilo, ale potom mi to odhodila.... 😖 ja by som si strasne priala, keby sama zacala odmietat prso, to by bolo super.
@katka55 pekne foto, jak ti svadci taka ruzova 😉 , hm... s tych darcekov, akurat tu motorku nema, to je dobry napad.... my mame zurku takto za tyzden a potom hajde na dovcu, vidis, aj som sa zabudla opytat, urcite si to tu spominala, ale pacilo sa vam v chorvatsku, aj maleme ze?
@monline ideme do chorvatska na pag, uz zacinam mat asi cestov.horucku 😝
A veru, vsetkym dnesnym oslavencom, vsetko naj naj !!!!!!

noemarta
16. júl 2011

@monline boooze, jak narastol, kraasny je, ako vzdy!!!
@mirka285 daj jej iba rozok....a na obed iba ryzu, alebo zemiaky....
@tutulka12 ty mas tusim vacsi stres nez segra.... neprezivaj to tak, ved nejde o teba....
😀 😀 peknu svadbu, dobre sa zabavte

mirka285
16. júl 2011

@noemarta no aj tu mrkvu jej pridam do ryze,suchu mi ju nezje,fajnovka je to...no a dnes to vyzera na pekny den,takze idem sa nachystat,za chvilu odchadzame a este nemam vlasy umyte...

noemarta
16. júl 2011

@mirka285 jasne, aj mrkvu jej daj, a hraj na to, aby sa necakalo iba na teba.... 😉 pekny den.

monline
16. júl 2011

díky baby 🙂
Tak malý mi po siedmej zaspal a spal skoro do deviatej, takže som si pospala s ním..a zlatý- ráno sa obslúžil sám, ja som ešte driemala, kým on mi dvihol triko a papal 🙂) je strašne zlatý ako si hľadá polohu, ako je vlastne na štyroch a ohne sa, aby dočiahol 😀
@mirka285 viacerí mi teraz vravia, že sa začína podobať na mňa..predtým to bol celý otec..sranda, ako sa tie deti menia, pritom mne príde stále rovnaký a originálny 🙂
@noemarta a na tejto fotke si ho videla? tu je už ako veľkáč 🙂 https://www.modrykonik.sk/fotoblog/monline/albu...

noemarta
16. júl 2011

@monline hej tvoje albumy sledujem, ale tak tu sa mi zda taky uz velky chlap !!
a sranda, nela nie je az taka zhava za mojim ceckom, .. hm... to bude asi tym, ze je danko chlap, 😀 😀 😀 chlapsky put, ukaz prsa..... 😀 😀 😉
Za chvilu ideme do mesta, potrebujeme skocit do hornbachu, co som dostala strom catalpu, kraasny to strom, treba ho zasadit a potrebujeme k tomu tyc a plus si chcem pozriet nejake kvetinky na von, lebo tie co som tam mala uz skoncili a a a ked uz budeme tam, tak skocim pozriet aj boty na svadbu, leboooo akosi vcera som nic nezohnala.... mozno pojdem nakoniec v slapkach.... 😀
zatim pekny den.

katka55
16. júl 2011

@noemarta ta motorka je tusim od 18m, teraz ledva dociahne na zem, ale ma vzadu hukacku a blikacku, tak zatial sa hra s tym 😉 v chorvatsku bolo naozaj super, urcite sa oplati ist. a hlavne ak mas vodomilne dieta, tak ho nebudes vediet vytiahnut z vody 😀 😉
a ahojte. my dnes dame maly vylet k susedom a inak budeme len oddychovat 😵

tinaki1275
16. júl 2011

Dobry den dievcence ,tak mne dnes dojde mama ..ak teda dojde chudera..segra je zase chora takze jej nepomoze na letisko ,a kamoska u ktorej vcera prespala dne srobi tak len mamu vyslala taxikom na letisko ..hadam to tam zvladne..

monline
16. júl 2011

@tinaki1275 neboj Tinka, zvládne to..tá sa určite tak teší, že bude prvá sedieť v lietadle 🙂

monline
16. júl 2011

@noemarta to je krásny strom..treba mu nájsť pekné miesto 🙂

tinaki1275
16. júl 2011

@monline o len aby sa tam aj dostala teda do lietadla..ona je zmatkar ..

monline
16. júl 2011

@tinaki1275 neboj..však neletí prvýkrát..určite si dá pozor 🙂 a na koľko príde? určite sa moc teší a aj ty..a Leia bude mať najlepšiu aupairku 🙂

tinaki1275
16. júl 2011

@monline no dufam ze ostane aspon 6 tyzdnov,nazad este letenku nema..poleti stand by cez moju cestovku ked bude miesto zdrama..a hadam si konecne ja vydychnem..

lutsine
16. júl 2011

Tak uz sme dnes docestovali domov z dovolenky v Chorvatsku...vo Vodiciach🙂)))

macik27
16. júl 2011

ahojte dievčatá... tak my už sme doma z Podhájskej vlasne sme dorazili už vo štvrtok maličká začala vracať a hnačkovať tak sme to trošku skrátili ☹ boli sme aj u doktora a vraj nejaká viróza a tá sa u nás rozbehla v plnom prúde tak si s mm podávame klučku na záchode 😖 rozbitý sme ako po poriadnej opici naštastie malej sa už polepšilo len mám pocit že málo ciká...vodičku moc nechce lebo sa naposledy po nej zgrcala ale ja ju kojím aj každé dve hodiny....manželík išiel s ňou na chvílu von tak skúsim vypiť další pohár vody a idem sa natiahnuť...tak zatiaľ pá a užívajte slniečko pokiaľ svieti 🙂

monline
16. júl 2011

@macik27 to je nepríjemné,vyliečte sa všetci čím skôr..veľa zdravia

@lutsine a kde sú zážitky a dojmy? 🙂 aspoňže je usmiaty smajlík na konci, usudzujem, že vám bolo výborne 🙂

@tinaki1275 dúfam, že v tejto chvíli aj ty máš nohy vyložené a pohár kávy pred sebou 🙂 že už mama zavaruje a ty konečne oddychuješ 🙂

bellablonde
16. júl 2011

@macik27 😲 juj to je neprijemne, suvenir z dovolenky 🤐 v takychto chvilach niet nad kojenie...
@lutsine daj nam nejaky report, nech sa trosku naladim,,, my sa totiz na dovolenku pri mori s detmi nechystame, ale viacere kocky sa uz vratili a maju len pozitivne dojmy,,,mozno sa na poslednu chvilu rozhybeme aj my 😀

ja som dnes s detmi sama.
mangel sa rano vratil zo splavu, najedol sa a znova vypadol prec navstivit kamosa v nemocke ,,, vrati sa az dakedy vecer, lebo siel do bb

bellablonde
16. júl 2011

tak si tu bacujeme,
perlicka dna: peto sa zamiloval do programu Kapura na stv2. Cele poobedie som mu musela cez pocitac pustat jednotlive diely z archivu ... co by nebolo az take hrozne, ale neustale sa dozadoval, aby som s nim tancovala 😀 😀 takze my sme dnes na ludovu notu
aj sasenu mykalo do rytmu 😀

noemarta
16. júl 2011

caute holky,
tak pekny den za nami, sme sa do tretej poflakali po avione, nakupili sme si letne veci na dovcu, ale boty som nezohnala.... 😒 dobre sme sa napapali, mm cinu a ja dobru rybicku a sli sme domov a doma ma cakal plny kosik uhoriek,,..... boze, takze teraz ulozim malu a idem zavarat.... a mm ide zapit susedovho maleho... takze pekny vecer ma caka....
@lutsine, a hovooor ako bolo, ako ste to zvladli, maly ako zvladol cestu??? ste tam isli na blink, alebo ste tam uz mali nieco zabezpecene???
@macik27 😔
@monline strom zasadeny, chvala bohu..... aj kvety som si nasadila, tak sa vytesujem...

katka55
16. júl 2011

@lutsine a podrobnosti + foto? 😀 😉
@tinaki1275 uzi si maminu. dufam, ze docestovala bez problemov 😉
@macik27 aj my sme sa virozovali a patrik 2 dni nemohol vobec mlieko, lebo z neho este viac grcal a hnackoval ☹ ale hlavne, ze je vam uz lepsie 😉

noemarta
16. júl 2011

@tinaki1275 veru, uzi si maminu 🙂 🙂
prikladam par foto z dnesneho dna...

monline
16. júl 2011

@noemarta svetová je 🙂) a vlásky má ako danko 🙂

katty17
16. júl 2011

ahojte kocky.
dnes bol krasny slnecny den. stravili sme ho v trojke s babkou na zahrade 🙂 najskor sme si nakupili na mileticke ovocie a zeleninku a potom sa sli bazenovat na dvor. proste paradicka. Risi prespal cely den kedze boli s kamaratom whiskiovat v meste 😉
@monline - mon vcerajsie vecerne menu bolo vazne super. a nakoniec sme ho na poslednu chvilu este trosilinku pomenili ... risi rad improvizuje tak sa trosku predvadzal 😀 . ja som sla o pol noci k malej spinkat a on siel s priatelmi do mesta trosku hyrit 🙂
@noemarta - maci nelinka je cely tatinko na tychto fotkach . podarena . vysmiata ako pagac . aj sandra sa vytesuje v bazne. ak bude zajtra pekne slnecne pocasie, tak si to opat uzijeme vo vode.
Babule prave som dochrumala kukuricu. mnaaam. strasne ju lubim. zjedla som az tri naraz 😉 a teraz mam opat brutalne chute na sladke. pomoooooooooooc !!!!

monline
16. júl 2011

@katty17 však ovocná hippka to istí 🙂 ani nepriberieš 🙂

alllexa
16. júl 2011

@monline - jej, dakujem! A ja som sa cudovala, ze sa mi posledne dva dni nejako zvysila navstevnost stranky🙂

No, dnes sme mali oslavu Miskovych narodiek, robili sme to u nasich na zahrade, mm pre istotu siel na bicykel, tak som mala trochu nervy, ale dobre to dopadlo, pocasie vyslo, vela jedla, torta, zakusky, vsetkeho bolo dost a myslim, ze boli vsetci spokojni. No a Miko uz nastastie zaspal a idem aj ja spat, lebo som hotova🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre