Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

bambola
25. júl 2011

@monline vyzera to, ze mojou ulohou je zachranit tvoju rodinu od karfiolu 😀 teda nic proti ale taky makky teply ja nemusim, ja rada tvrdy a surovy 😝
@katka55 noooo ak by sa trosku umudrilo tak by som radsej von aspon do kocika , teda niezeby som vas tu nechcela 😀 ale moje dieta je z celeho dna doma nervna 😠 ale ak by to neslo tak sa dohodneme u nas 😉
mne mala spi uz dve hodky tak ratam, ze sa ide prebudit kazdu chvilu (spomen certa a uz pocujem 😀 ) tak sa ideme napapat a ozvem sa 😉

katka55
25. júl 2011

@bambola ok. patrik spi zatial hodinu, tak uvidim, kedy sa zobudi. my sme uz stihli precitat vsetky knizky, dnesne rozpravky z jim jam uz viem naspamat 😀 oni ich normalne opakuju za jedno doobedie 😕 a ked uz spominate lodger, tak neviem, ci ho dnes aj nevytiahnut, ak by sme sli von 😕 ved ak nebude prsat, tak sa naobliekame a uvidime, kolko vydrzime 😉

monline
25. júl 2011

@bambola ani nie tak záchrana od karfiolu ako skôr mňa uchrániť od práce 😀

katty17
25. júl 2011

@bambola - mati risi je maniak na polokosele a mam to celkom obehane 🙂))) najradsej ich kupujeme v Esprite. lenze je problem ze u nas riadny esprit ani nieje. v rakusku je uplne iny vyber tovaru ako u nas co som bola hodne prekvapena. u nas ti ostava jedine ako ti baby radili Peek.

katty17
25. júl 2011

baby nasa sandra nasla velku oblubu v zltom melone, broskyniach, marhuliach.... ide sa za nimi potrhat 😀 ako ste na tom s ovocim? kedy ho davate? pocas celeho dna alebo len doobeda?

bambola
25. júl 2011

@katka55 vidis to je fakt 😕 prisambohu, ze ho vytiahnem.
@monline by ma zaujimalo kde by som vas posadila, ci stolovanie v style azijska kuchyna na zemi? 😀

bambola
25. júl 2011

@katty17 nasa tiez zboznuje ovocie a ja jej davam v priebehu dna 🙂 desiata, olovrant... 😉
inac ked sme boli v BB tak sme od suseda trhali maliny 😀 a za tymi sa sla doslova potrhat 😉

mirka285
25. júl 2011

@katka55
@bambola baby vy sisiny a v zime co budete davat,ked chcete teraz fusak vytahovat 😀
@katty17 ja davam len doobeda,mne Linda napr vobec nechce zjest cerstvu paradajku,ale ked je normalne pomixovana v jedle tak v pohode...kurnik baby kramy mam,tak mi to na nalade nepridava,fuj 😝

katka55
25. júl 2011

@mirka285 sak pisu, ze je celorocny, tak ho budeme nosit cely rok 😀 ale ked si vezmes, ze ho mam krutit do deky, tak to rovno mozem dat na volnejsie fusak... ja nemam totiz dobry nanoznik... ved uvidim, to ma len tak trklo 😉

katka55
25. júl 2011

@bambola kukam, ze vonku to celkom obsycha, ale je len 13 stupnov a fuka studeny vietor jak blazen 😕 no ja vytahujem aj tenku vetrovku... 😝 😉
a ja si inak robim doma leto... pustila som sa do vyroby dovolenkovej fotoknihy 😎

bambola
25. júl 2011

@mirka285 miri vsak pisu, ze stvorsezonny 😀 ved dam bez boostera 😉 len akoze deka 🙂 ved akoze ja by som nedavala keby som mala nanoznik (ale nemam) a vonku je 13st 😕
zapi kramy, dopln si krvinky cervenym vinom 😀

monline
25. júl 2011

@mirka285 no dnes je taká zima, že ja idem zakúriť 😒
a nechcela si tie krámy oddialiť? či to už sú posunuté? a prečo vlastne?

katka55
25. júl 2011

@bambola tusim piseme to iste 😀

bambola
25. júl 2011

@katka55 my bundu nosime uz tyzden, vcera som vytiahla aj puncochy 😠

mirka285
25. júl 2011

@katka55
@bambola fiha,to je fakt taka kosa vonku?ja ze je ale 18 stupnov 😕 a veru,vsak pisu ze celorocny,tak nech sa vyuzije ked uz tolko stal 🙂 ja mam ten buggysnuggle,tak asi ho vytiahnem ked hovotite,ze je zima 😕
@monline moni uz ich mam oddialene,dnes som dostala 😖 ja som poutierala prach teraz,ulozila Lindu,kurnik ani povysavat teraz nemozem,tak idem kupelku a zachod popratat,este dobre,ze fasirky nam zostali zo vcera...

katty17
25. júl 2011

@mirka285 - miri ja som tu cervenu mrchu dostala vcera a dnes uz je to katastrofa ☹
baby mna fusak ani nanapadol vytiahnut. 😀 ved ked jej dam pancusky, zateplene rifle a bundicku tak to nemoze byt take hrozne, nie? a to este aj prsiplast na kocik robi svoje...

bambola
25. júl 2011

@katty17 no radsej ju budem vytahovat z fusaku ako by jej mala byt kosa.navyse v kociku len sedi a ak neprsi tak prsiplast nevytiahnem. jasne ak decka behaju tak sa zahreju 😉

katka55
25. júl 2011

@bambola tak uz je aj patrik hore. ideme sa naobedovat a tusim uz aj voda zacina bublat 🙂

rolak
25. júl 2011

hebedo až teraz zaspalo! u vás je taká zima? u nás teda celkom fajn, trošku zamračené,ale v pohode v tričku sa dá byť von. malá spí v body s krátkym rukávom a ponožkách.
@monline ja chápem tinku,aj to oceňujem,že ma tak rýchlo išla brániť.....len škoda,že som jej nedala vedieť....

mirka285
25. júl 2011

@rolak Ludi tu je kosa jak hovado,som kukla na teplomer a ze 14 stupnov a este aj mrholi 😠

adelaine
25. júl 2011

ahojte,
ja som veru uz dnes vytiahla pancusky, lebo gati ma risko mrte, ale vsetko take tenke, letne, ved leto...nie? 😀
na bunde ficime uz tyzden, odkedy prsi a fuka...
... my sme mali dnes na teplomeri iba 11 st.C 😠
javsak fusak teraz neriesim, mam eisbarchen, a ten sa mi zda nateraz prilis teply, ked tak, pripnem nanoznik...

luminkasp
25. júl 2011

musim sa vam pochvalit, albertik dnes zacal chodit, pekne na prve narodky 😉

sunnygirl
25. júl 2011

Ahojte tak my máme dnes Jeden rôčik, ale oslava bola v sobotu tak pripájam aj foto 😉 .

Prajem pekný dník 🙂

bambola
25. júl 2011

@katka55 my uz by sme aj sme 😅

katka55
25. júl 2011

@bambola aj my, len mi volala dlho predlho segra. ale kukam, ze pracka ma este aj tak 9 min. a radsej pockam, ak by vypli vodu, a potom vyrazame. uz sme naobliekani 😉 tak idete smerom k nam? alebo kde vas najdeme?

bambola
25. júl 2011

@katka55 ideme smerom k vam, prideme zozadu (od rodinnych domov z kopca)

kafoditka
25. júl 2011

baby ja som sa teraz vratila z vonku a bola som pri Mileticke a nie je to az tak strasne.. mala som tricko s kratkym a hrubsiu mikinu, maly bodynko s dlhym a zateplenu mikinu + teplaky bez pancuch a v pohode 😉
@mirka285 aj ja som dnes dostala kramy, o 4 dni skor 😝 bolia ma kozy jak hovado..

mirka285
25. júl 2011

baby aj ja som bola teraz vonku a tiez sa mi to nezda hrozne,netreba deti zbytocne babusit 😉
@kafoditka co sme dnes kramove princezne vsetky,ja uz pol hodinu kukam do skrine co si mam obliect,neznasam uzke rifle ked mam kramy,takze posrane rifle to istia 😀 Linda este odfukuje,chystame sa poobede do mesta,baby budete si mysliet ze som sibnuta,ale Linde treba kupit topanky...ved na sandale je zima teraz a tenisky mame platene...no neviem,mozno mi drbe s tymi topankami 😕

kafoditka
25. júl 2011

@mirka285 co by ti drbalo... si vezmi, ze filip uz veselo beha v teniskach c. 21 co mal mat povodne az na jesen a topanky co som mu kupila pred dvoma mesiacmi 20 su mu ltt, ked ich vyzuje tak vidim, ako ma cely nart otlaceny 😒 cize okrem sandaliek ma tenisky a jedny topanky ktore ledva obuje... ratam, ze o dva-tri tyzdne budem riesit topanky aj ja. Neskutocne, ako rychlo im rastie noha a to akurat dnes kukal Peto tie topanky a hovori, ze im nic nieje, su v super stave, len keby sa natahovat vedeli 😀

mirka285
25. júl 2011

@kafoditka no ved toto,presne ako pises,vsak nedavno som jej kupovala tie elefanten sandalky 20 a su jej nadoraz,ako uz v nich musi pekne vydrzat,ved leto je aj tak onicom,a jedny platene tenisky su nam malo..21 tky tenisky mam jedny po segre,su sice modre,ale neriesim,ked vidim,ako rychlo rastie detom noha,skor by som prijala nejake pekne uzavrete kozene topanocky,nieco take ako boli tie ecco,ale teda nieco lacnejsie..nastastie uz tato vacsia velkost je dostupnejsia..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre