Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

maxara
5. mar 2010

lenkaaninka jeeej dakujem... ale ja nie som az taka kreativna ako mojalili a monline 😉 nevadi?

mirka285
5. mar 2010

pisete o sto dvesto vidim 😉 tak bola som pozriet na Kosickej v tom obchode pre deti,maju tam sice vsetko ale podla mna je ten obchod strane predrazeny ☹ potom som bola v Tescu a pokupila par hovadiniek a inak kto tu spominal to CS????lebo ja mamv tehu knizke ze CS 3,no snad neporodim moc skoro??

lenkaaninka
5. mar 2010

to absolutne neva tie farby spravia svoje super...ja chcem červenobielu obyvačku a na jednu mini stenu také tie kamenne obkladačky... tiež sa budem od jari vyburovať a deťom ružovo zelenú detskú a tak zatial si zbieram nápady

maxara
5. mar 2010

lenkaninka ja zboznujem farebne steny... niektori vravia, ze ich mame az moc farebne, ale mne absolutne nevadia, ani mi to tak nepride, skor sa mi to paci... a ako sa hovori, ze sa zunuje, tak zatial sa mi nezunovalo 😉
mirka, skus sa na to spytat, ked nevies co to znamena, aj mna by zaujimalo.. viem ze je to krcok, jeho tvar, tuhost, postavenie ci poloha ci co, ale ktore konkretne z toho sa pise, alebo celkove skore alebo ako... no haluz

lenkaaninka
5. mar 2010

aj ja a mm sa musí prispôsobiť čo už so mou 🙂 on je najradšej ked už mám všetko vymyslené a hned kupiť hotovka už teraz mi hovoril rozmýšlaj čo a ako urobiť aby si vedela lebo nenávidí bytostne vyberať rozhodovať a konzultovať...nedajbože ked som bola kupovať novu zaclonu no tragédia nervozny ako čert...

mirka285
5. mar 2010

maxi lebo Kirsh pisala ze ona ma CS1 a uz sa jej to nepozdavalo a co ja?ze 3?ale snad keby to bolo dolezite tak ma snad doki upozorni...

kafoditka
5. mar 2010

Maxi....ta zlta je peckovaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!! Nadhera. Schodiste krasne a o kupelke ani nehovorim 😵
Len v kuchyni - ak sa nenahnevas 😉 - by som zvolila inu farbu, ta cervena mi pride moc tmava, ale to je cisto moj nazor. A obyvacka ma tiez zaujala- zelena je super. A ukludnuje.. No hned by som sa nastahovala 😀

mirka285
5. mar 2010

ja zase farebne nemozem lebo mna to rozptyluje...ja musim mat vsetko v takom vidieckom style,prirodne materialy,drevo,kamen...v tomto sa s mojim drahym nastastie uplne zhodneme,ja by som napr. nemola mat ani bielu zaclonu 😝

kafoditka
5. mar 2010

ERICIA...bola som v auparku so sestrou, potrebovala rifle. Aj sme zabludili do detskych obchodov- nadherne veci! V detskom nexte maju uz letny tovar, takisto v mothercare.. No kopec euraskov by som vedela minut, keby boli nazvys.. 😉

maxara
5. mar 2010

lenkaaninka - u nas podobne, tiez vsetko musim vymysliet a potom zorganizovat, bed mm sa oduje, ked mu poviem, ze ideme do obchodu pozriet, z coho mozem vyberat 🙂
kafko - horna chodba je oranzova, a tiez vyborne ladi s tym schodiskom... a ta cervena v kuchyni bol moj sen, krasne tam zapadla k tej svetlej linke. Ona vyzera tmavo, lebo ta jedna fotka nebola pri zaznutom svetle, ale inak je len na jednej stene a milujem ju... mm ma skoro zabil, ked som ju doniesla domov. Povedal, ze ked sa mu nebude pacit, tak ju do posledneho zrnka oskrabkam, vyupratujem a vyveziem na smetisko aj s omietkou 🙂 ale paci sa mu... skor ta nasa obyvacka je moc tmava, tmava podlaha, sedacky aj ked stena je vesela, zelena, ale mam pocit, ze sa neda dobre osvetlit... ale moze to byt aj tym, ze este nemame luster, len jednu ziarovku hore, takze mozno preto...
mirka - ved jasne, ja som zase nestastna z bielych stien... sice hore okrem chodby mame zatial vsetky biele, ale uz mam plan 🙂

maxara
5. mar 2010

Kafko a nabuduce ti odfotim hornu kupelkou s maxininou vanou 😉 oki? mozno ta to nalaka 😀

kafoditka
5. mar 2010

jasne, budem sa tesit 😉 alebo vie co? pridem si to pozriet osobne.... 😀

katty17
5. mar 2010

Maxi, mne mozes do tabulky doplnit vek 30. neviem ci tam davas vek momentalny alebo aky bude v case porodu 😀 . ale chvalim byvanie !!! kde byvate?
baby, neviete ako je to s vypoctom materskej? pytam sa pretoze som od zaciatku tehu na PN. neviete ci sa materska pocita za predchadzajuci rok?

lenkaaninka
5. mar 2010

ja mám prepojenú obyvku s kuchynou ale sme v podkroví mame drevenný strop a jedno okno velké ale je to tu tmavé aj tak tak preto musia byť tri steny snehobiele ale fuknem tam nejakú dekoráciu to je jasné a tá stena čo ide z obyvky do kuchyne plus kuchyna bude taka červená ako tvoja..

v kuchynke je maličké okienko tak je tam tma tak či tak sa musí svietiť ...my to tu mame maličke ale čo už...aspon musím menej upratovať.. 😀

maxara
5. mar 2010

kafko jasne, aj hned ked chces 😉 ale radsej budem, ked mi das aspon dve hodinky, aby som stihla umyt vanu 😉
katty - vek v case terminu porodu... doplnim ale len do mojej tu a tu budem altualizovat na webe az niekedy buduci tyzden... kde si bola s tym vekom doteraz, hm? 🙂 byvame v PK
lenkaaninka - jasne, ked je strop tmavy, tak biele steny sa daju zniest.. vlastne aj v kupelke to nad kachlickami mame biele a v predsieni, tam kde mame vchodove dvere, tam mame polarnu bielu stenu a modru dlazbu

katty17
5. mar 2010

tak moj vek v case porodu bude 31. no vies, uz si pripadam stara ako prvorodicka 😀 chichichi.
akurat som si urobila fotku s bruskom. snazila som sa so samospustou tak to idem kuknut 🙂. som uz obrovskaaaaaa, ako veľryba. 😀

katkaking
5. mar 2010

maxi, super domcek, nadhera...my byvame u nasich, takze zatial nic neprerabame, alebo len postupne...ale casom snad aj my sa dopracujeme k niecomu podobnemu 😉
inak to CS co tu spominate, co to znamena? a kde to tam je? ja som to tam nikde nenasla... ☹

lenkaaninka
5. mar 2010

napravo je aj také niečo ako graf a tam sa to začne zaznačovať neviem od kedy

maxara
5. mar 2010

katkaking - CS je cervikalne skore, cize skore krcka maternice, mas to v tehu knizke... ale neviem ako presne sa to posudzuje, len viem, ze sa tam zohladnuje tuhost, poloha, otvorenost a pod..
kafkoooo mam novy rekord 48900 😀 😀 😀

katarina7777
5. mar 2010

maxi mne sa tiez velmi pacia farebne steny, my doma mame biele len plafony a ta cervena v kuchyni sa mi paci, my mame cervenu stenu v spalni a v kupelni 😉 este sa musis zbavit toho dlhovlaseho najomnika a mas to tam idealme 😀

lenkaaninka
5. mar 2010

maxi daj link na guličky ake to hravate?? ja som dala linky na cerv.skore

maxara
5. mar 2010

katka777 teraz je doma, takze teraz mam free.. tesim sa... ale potom ako som sa tu rozpisala, som normalne chvilku mala vycitky, ze chudak... ved on za to nemoze, vlastne mi vadi len cigaretovy smrad (aj z oblecenia) a zopar jeho specifickych vlastnosti... 😒

katty17
5. mar 2010

aj ja si prosim link na gulicky 😀

maxara
5. mar 2010

lenkaaninka - hej mohla som si ich pozriet predtym, ako som pisala katkeking
http://pauzicka.zoznam.sk/hry/Zabavne/Zen_Blaster

maxara
5. mar 2010

baby ale nie ze skoncite ako my s kafkom a jej manzelom 😀 😀 😀

lenkaaninka
5. mar 2010

😀 na pauzičke hravajú moje dievky take hry pre detičky

dneska príde mm v noci tak nech mám zabavku idem kuknuť 😉

monline
5. mar 2010

Maxi pozrela som fotky, veľmi pekné útulné bývanie, páčia sa mi farebné priestory...chcem sa spýtať- tá knižnica je z IKEA? vyhliadla som si tam trocha menšiu, aj košíky by som chcela nejaké dokúpiť..

maxara
5. mar 2010

monline ano je z ikey, to bola taka z nudze cnost, potrebovala som svetlu a hned a co najvacsiu

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre