Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

kafoditka
5. mar 2010

maxi dobraaaaa, pochvala 😉 ja som si dnes kupila knizku, tak gulicky musim ozeliet a dnes poctivo citam 🙂

lenkaaninka
5. mar 2010

☹ zistila som že oranžova v guličkach nie je to iste ako žltá ☹

monline
5. mar 2010

Maxi- je predsa priestranná a moderná, kopec kníh sa do nej vojde..moje knihy sa teraz dostali do skrine v pivnici, lebo po prerábkach ich nie je kam dať, preto sa obzerám po knižniciach..a táto je veľmi pekná

katarina7777
5. mar 2010

kocky mne tento tyzden strasne narastlo brucho, aj maly sa ozyva stale castejsie... dneska mi aj kolegyne v robote hovorili ze uz vyzeram riadne tehu 🙂 ze predtym nebolo vidno.

musim sa pochvalit s dnesnymi nakupmi, natrafila som na jeden detsky obchod ktory zatvaraju a nasla som krasne kasmirove svetriky po 10 eur... tak sa vytesujem lebo normalne stoja okolo 100 eur co je skandalozne vela... takze malicky bude v makuckom a tepluckom... zajtra sa budem snazit pofotit nejake oblecko.

kafoditka
5. mar 2010

lenkaaninka......pockaj, buduci level bude uz tmavo oranzova a svetlo oranzova 😀 😀

katarina7777
5. mar 2010

aj ja som skusila tie gulicky, celkom je to dobre .

tu sa strasne ochladilo a v nedelu ma snezit... co to pocasie nevie ze uz je marec???? 😠

maxara
5. mar 2010

kafko urcite je knizka zdravsia ako gulicky, kvitujem ti to
lenkaaninka - presne tak, islo ma porazit... a ked tadial prechadza ta hmla, tak aj tak to niekedy zle vidim
monline - ved ano, paci sa mi, inak by tu nebola, ale su aj krajsie, ale v tej chvili som potrebovala konat 🙂
katka7777 - ja som tiez nejaka narastena, dnes som zistila, ze ma tlacia teplaky prosim pekne... a malinka ma pekne kopka cely den, vobec nespi to decko... dufam, ze teraz v brusku bude vymyslat a ked sa narodi, bude spinkat tak ako ma 🙂 a tie svetriky nejako oznac

katarina7777
5. mar 2010

maxi ten moj betar ma vzdy kope ked soferujem... zeby od strachu? 😀 😀 😀

kafoditka
5. mar 2010

inak baby, mojmu synovi asi "hrozi" ze bude holohlavy po mne! Totizto ja vobec nepoznam palenie zahy a ste tu spominali, ze ked pali, tak rastu vlasky... My sme tri sesternice narodene v jedno roku a na fotkach, kde mame 1,5-2 roky je jedna krasny brcaty anjelik, druha dva cierne copiky a ja... holohlava!!!! 😉 😀

kafoditka
5. mar 2010

baby, davam tu dost dobry link, vsetko o dojceni, laktcne poradkyne aj nazorne videa, kuk :http://sites.google.com/site/vasamamila/Home/pomoc-pri-dojceni-2/spravny-zaciatok-je-dolezity-1

zrzulka
5. mar 2010

maxi krasny bejvak mate. ta kupelna je super .... Mozem snivat .... 😀

Gulicky som kedysi hravala aj ja, mali sme tuto hru doma....

katty pekne brusko a ten vas psik je krasnucky. Mojej dcere by sa veeeelmi pacil 😀 😀 😀 Len v nasom byte neprichadza do uvahy aby sme mali psa ☹

maxara
5. mar 2010

kafko blbooost, to vazne? dvojrocna bez vlasov? ja som bola v pohode s vlasmi, az teraz je to horsie... 4 vlasy v 7 radoch

zrzulka
5. mar 2010

... kafo to s tou zahou je len povera.... U chalanov zase nie je take hrozne ked je bez vlaskov... nam zase hrozi ze maly bude kudrnaty po tatovi.... Bude vyzerat ako dievcatko 😀

katty17
5. mar 2010

maxi, je to paradna hra 😀 .
zrzi, ved to bude hotovy kuceravy anjelik. to moze byt nahodou milucke 🙂 .
tak babule, uz som si aj ja vytvorila album s mojim bruskom 🙂

kafoditka
5. mar 2010

ja ti ukazem potom foto a uveris 🙂 horsie je, ze mi to ostalo... jemnunke riedky vlasy, mame so segrou rovnake gumucky do vlasov. Ja tu svoju obmocem do chvosta na 5x, ona ledva prevlecie druhy krat... sila, co??
Mam vlasy po otcovi. segra schytala po mame- ta si v stredu umyje vlasy, vyfuka, zalakuje a v sobotu sa s takym ucesom zobudi.... kolka nespravodlivost!!! 😀 😀 😀

kafoditka
5. mar 2010

.... samozrejme GUMICKY do vlasov....

maxara
5. mar 2010

kafko tak to je fakt nespravodlive 🙂 ja mam vlasy katastrofalne.. zvlnene, ani rovne ani kucerave, vir na cele, aj na temene... no dovidenia... ofina sa mi bud dviha ako krava alebo ju mam splasnutu jak panvicou kebyze schytam... no hroza... chvilku asi tri dni vyzeram dobre, ked pridem od kadernicky (okrem dna ked idem od nej, co bude v utorok, tak sa ma nezlakni)
ozaj a teraz ma napadlo, ze ako sa stretneme... hm?

monline
5. mar 2010

katty super bruško, krásne vecičky si dala do albumu

stanka33
5. mar 2010

Ahojte....
maxi super tabulku si urobila....
a tie velke bytiky vam zavidim, my v dvojizbaku...ale zatial nam staci lepsie ako dotersz v jednoizbaku...aj ja by som chcela zariadovat detsku izbicku..no neni zatial kde..no planujeme ked odrastie toto druhe babo noeco robit tak o 2-3 roky....
kafoditka..mna zaha nepalila a maly mal dost vlaskov a teraz ma super huste, a viacej ako nasa rovnakostara kamoska...a ja vlasy nic moc jemnulinke, dakedy huste boli teraz rednu..musim si natacat aby nejako vyzerali...

kafoditka
5. mar 2010

maxi... no mozme sa stretnut pol hodky pre zaciatkom a este pokecat.. ja sa skor prisposobim tebe, lebo mam cas, kadernicku mam o 13tej, ty mas neskor, tak aby si stihala v pohodke.. idem hodit sprchu..

zrzulka
5. mar 2010

Stani my sme na tom rovnako, tiez je taky plan ze ked sa zamestnam tak najdeme nieco vacsie ale dom ma velmi nelaka ak mam byt uprimna. paci sa mi obdivovat domceky a byvanie druhych, ale ako hovori moj muz to by sme museli mat aj sluzobnictvo.... 😀 Mne by sa nechcelo stale len upratovat a riesit "problemy"okolo domu.... Muz je kutil ale zase ten by nemal cas....

stanka33
5. mar 2010

musim si aj ja daky album zalozit...len nemam kedy, sak som vas ani neprecitala dneska co ste popisali tak na kazdej strane 5 pprispevkov

inak dnes ma boli nejako v podbrusku...a mam tak tlaky a co je najhorsie neviem ci to aj vy niekedy citite tie co ste uz rodili, mam taky pocit akoby som citila to zasivanie co mi robili pri porode..normalne ako v sestonedeli,, nemate nic take???? hadam bude vsetko ok...v pondelok...no neda sa vyhnut maleho nedvihat

stanka33
5. mar 2010

zrzi ani mne sa nechce robit okolo domu ani my nechceme zatial to tak vyzera no uvidime potom ako to vsetko bude....zatial sa v pohode zmestime len ta detska ma mrzi....by som ju peknu urobila...

mirka285
5. mar 2010

Katty ten tvoj fesak sa vola Richard?

zrzulka
5. mar 2010

Stani na upratovanie aj mne staci to co mame... 😀 detsku my prave riesime. ideme rusit obyvku, len v kuchyni urobime nejake sedenie a v podstate ked pride niekto s dietatom aj tak sme stale pri detoch 😀

ja nic take nemam co opisujes, urcite to bude v poriadku... drzim palec na pondelok....

katty17
5. mar 2010

miri, ano. poznas ho?

stanka33
5. mar 2010

normalne sa bojim...co to je teraz som vstala a zabolelo ma tam riadne...

zrzulka
5. mar 2010

katty v ktorej casti Ba byvas? nie si z petrzky???? podla fotky si mi povedoma... ale mozno sa len na niekoho podobas.... 😀

maxara
5. mar 2010

babulky idem na ucho...
kafko oki, este vymyslime miesto stretu, lebo asi bude kosa... a musi sa tam dat hravo zaparkovat 😉

katty17
5. mar 2010

zrzi, byvame na dlhych dieloch. ale predtym som byvala v ruzinove

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre