Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

miki060707
28. apr 2010

ale radšej napíšem, že sa to vola
Mama burst warzen salbe/masť na bradavky/
možno avent je lepši, ale asi aj drahší 😉
tušim do 2eur ma vyšiel, 30ml

monline
28. apr 2010

miki kde si v senci nakupovala? škoda, že si sa neozvala, mohli sme si niekde dať kafe....kde si kúpila gate? mne sa nechce behať po obchodoch...ale potrebujem nejaké .☹

montinka
28. apr 2010

mima aspon sa mas na com zasmiat aj ked chudak psicek.

katty17
28. apr 2010

jasne Stani opytam sa. 🙂 som zvedavucka co mi povie . kamaratka chodi k nemu ako ku gynekologovi a nevie si ho vynachvalit. som zvazovala ze zmenim gyndosa a vezmem si cunderlika. i ked ten moj velmi dobre pozna cunderlika. tiez ho neskutocne chvali 🙂
stani, stretko by sme mohli dat buduci tyzden. tento tyzden sa mi nepodari prist domov skor z prace. neviem co skor. uctujem ako diva 😉

montinka
28. apr 2010

miki dakujem ked bude drahy doma hned zbehnem do dmka.🙂

karinnka
28. apr 2010

Ahojte 🙂 Ja som od pondelka akasi nachladena....bleeee 😝 popijam caje a tak.Dnes som bola na tej hnusnej cukrovej vode a musim povedat,ze som tu prvu hodinu po vypiti ledva predychala 🙂 Tiez si idem napisat zoznam co mi treba este dokupit,aj ked nas este caka prerabka mensia v byte tak sa neskutocne tesim ☹ 😉 🙂 Zatial mam na sebe 7kg a som neskutocne stastna,pretozepri malej som pribrala 25kg,ale stale som denne von a chodim polovicke oproti do prace peso,tak mam pohybu dost.....Inak na dovolenku by som isla hned.....Bola som pri mori, ale este ked som nemala malu...Bola som v Nice,v Madride,v Chorvatsku,v Taliansku a v Portugalsku,ale vsade len Busom,pretoze ja mam neskutocnu fobiu z lietania takze do Lietadla nenastupim.
Chceli by sme ist na buduci rok do Chorvatska,pretoze tam sa dostaneme aj autom 😀 Tak Vam prajem pekny Den

miki060707
28. apr 2010

no idem niečo porobiť, lebo mala spí, po dlheeej dobe, dnes bola takáá zlá, už som mala také nervy, a zaspala, chúúda, asi jej niečo bolo, aj v noci sa docikala a to pol roka sa nedocikala, tak teraz všetko vonku sušíme..a teraz si spí v postielke a musela som jej dať bračekov paplon, lebo ona náš nechcela ani deku... 😉 tak pekný dník vam

katty17
28. apr 2010

Miri, vyborna vecicka na prsia - BIOCLIN - Multi mam lanolin balm. zbehni do lekarne a urcite kupuj 🙂 plus su vyborne z tejto znacky take chladive obrusky... uz viacem mamiciek mi toto odporucalo !!!

montinka
28. apr 2010

aj ja idem malej uvarit mrkvu kym spi lebo ju prehanalo tak este radsej bude mat dietku.🙂 tak zatial ahojte

stanka33
28. apr 2010

katty dobre aj tak dneska nemozem a zajtra chcem balit v oiatok ideme do lednic na vikend tak bud.tyzden bude ok....tak premysli ze kedy v pondelok ma este prsat potom zasa tepluckooooooooo

stanka33
28. apr 2010

ja kupujem kalciovu pri jurkovi som mala aj tri druhy a nic som nepotrebovala lahko si dokupim ak n´bude treba

zuzik1983
28. apr 2010

baby trochu od veci,ale nevadi.ja sa dnes neviem dojest,neskutocne chute mam stale.uz som vyjedla hadam vsetko,co som mohla 🙂

janulienocka
28. apr 2010

baby a uz ste kupovali odsavacku na mlieko? Ja som dnes kupila znacku mam, asi 33 eur (lebo fakt sa mi v porodnici zide, to som videla pri prvom), lekarnicka mi ju odporucila, ze z vlastnej skusenosti, tak uvidime. chcela som hlavne pakovu, nie na pumpicku, taku som mala pri prvom v porodnici a - skoda penazi. inak, pribrala som asi 10 kg, na wcko tiez beham aj sto krat za noc, a ozaj tiez mam otrasne morbidne sny, napr. teraz v noci ze som sa kupala v mori a zrazu pozeram a bolo cele krvave, no otras 🙄

bellablonde
28. apr 2010

ahojte, vsetkym krasny den prajem 🙂
malicky spi, standardna situacia - mam chvilu cas na seba, oddychujem kolko sa len da, lebo ficime od rana pol 6 😝

nezavidim vam baby tie neprespate noci, ja si musim zaklopat, vobec nebeham na wcko, celu noc tvrdo prespim - dufam, ze to neurieknem ... 😅 zato cez den je to fuska 😔

ja som mala avent masticku na bradavky, calcium, bepanthen, cicadermu... naj bola avent 😉 ale celkom ma zaujal ten kremik z DMka, pojdem si ho kupit, vyskusam 🙂

mirka285
28. apr 2010

babule ja uz mam v pracke poslednu varku pradla 😉 a mozem zacat zehlit...sa tesim 🙂 inak na niektorych veciach co mi dala sestra su trosku fliacky a nejde to vyprat...na tom oblecku mi to nevadi lebo to je asi na troch vecickach a tych mam habadej,ale kde mi to vadi su perinky 😉 ma to na obidvoch,take frkance co vyzeraju ako hrdza,skusila som uz vanish aj taky iny prostriedok,aj som bola kupit take peci mydlo z bycej zlce a len to trochu zbledlo...no co uz neni to ze uplna katastrofa a nove perinky kupovat nemienim,aj tak ich budem pouzivat iba doma,vacsinou na spanie....ja som dnes rano sexovala a odvtedy ma boli cely spodok,no takze vidim to tak ze ja sa veruze uz do porodu zaobidem aj bez sexu ☹

bellablonde
28. apr 2010

mate super temu dovolenky
my stale niekam chodime - i ked napr len na vikendy,
minule leto sme boli s petkom v chorvatsku pula medulin, len na 5 dni, autom, bohate stacilo, uzili sme si vsetci traja dosytosti 😵 a bolo to uplne perfektne... maly mal cca 14 mesiacov, uz behal ako drak, tak sme ho na striedacku nahanali po plazi

jaj, drobec je uz hore... idu mu zubky - dalsie stolicky, odvcera ma teplotky a je strasne pritulny chudatko moje male,
idem za nim

dufam, ze vecer nezaspim skor ako sem stihnem nakuknut

STANKA my sme tiez boli v lednici a bolo tam super 😵 krasne prostredie, mali sme ubytko v zameckom hoteli, aj maly peto sa v parku vyborne vybehal

bellablonde
28. apr 2010

baby mna boli podvozok ked dlhsie sedim, uplny des

silvia.vesela
28. apr 2010

Ahojte kocky,

chcem sa vas spytat, ci vam dr. robil na ultrazvuku aj prietoky...lebo mne asi nie, lebo nemam nic o tom zaznacene v tehot.knizke...
a zevraj by sa mali robit v 30 tyzdni..

mirka285
28. apr 2010

silvi ja som bola na poradni a nerobil mi...

vierkaha
28. apr 2010

Ahojte,
Mirka ja som dnes tiež prala, ale naše veci malého budem prať, až budem mať pokúpené všetko, inak ja mám tiež na perinkách také žlté fľaky kúpila som odfarbovač a z tej jednej mi zmizli úplne ale na jednej ešte zostali, tak skúsim kúpiť ešte jeden a namočím to na dlhšie.
My nekeksujeme už asi mesiac, lebo ma tiež všetko potom bolelo a mm sa bojí že ublížime malému 😀 takže nič - teda nieže by som nemala chuť 🙄

silvia.vesela
28. apr 2010

a nevies kedy sa to bude robit? Lebo mna sa na to pytala doktorka u ktorej chcem rodit, ci mi to dr. skontroloval...
a v tehu knizke som si nasla len to, ze placenta grading II-III....k tomu sa moj dr. tiez nevyjadroval, tak ani neviem ci je to ok..

silvia.vesela
28. apr 2010

inac kocky, ani my s manzelom nesexujeme.....chut aj je, ale ja sa citim taka nemotorna uz.. 🙂

mirka285
28. apr 2010

ja neviem ale este idem na poslednu poradnu za tri tyzdne tak poviem nech mi to spravi...ale ja mam pocit ze kamoske to robili az na poradni v nemocke,tak neviem,ale urcite sa spytam...

strasska
28. apr 2010

ahoj, tak ja len zdravim, cez vikend sme boli prec, tak teraz docitavam a nestiham. tak zase az vecer.
Vcera som mala poradnu a drobciatko uz ma 1400gr.
Pa

vierkaha
28. apr 2010

kým som nemala moc veľké bruch tak to bolo ok ale potom už mi to prišlo také čudné, ako keby malý ležal vedľa nás a pozeral sa 😀

silvia.vesela
28. apr 2010

ja idem na poradnu o 2 tyzdne, tak tiez sa spytam, ci by mi to neurobil.
Ozaj Mirka, kde sa chystas rodit?

sunnygirl
28. apr 2010

mima, my sme s polovičkou išli do Španielska 30 hodín autobusom, nikdy viac 😎 😎 😎

silvia.vesela
28. apr 2010

my sme s manzelom "na sucho" uz 2 mesiace......normalne mavam v noci eroticke sny..... 🙂
Aspon vo sne, ked nie naozaj. 😀

nina88
28. apr 2010

Ahojte... 🙂
To vážne podaktoré už nekeksíkujete?? 😕 Moj muž by to asi neprežil. Keď si predstaví obdobie šestonedelia, tak je mu hrozne... 😀 Pri prvom tehu sme ,,fungovali,, ešte deň pred pôrodom,tak dúfam,že aj teraz to tak bude... Veď je to aj forma cvičenia, no nie? 😉
S tými kilami je to horšie, nech si dávam akokolvek pozor, priberám a to dosť. (už 16 kg hore) Pri malej som pribrala 30 kg a to som sa teraz zaprisahala,že nedopustím a aj tak to letí hore... 😒 Ale nevadí, ja mám pevnú vôlu, dám to dole do pol roka. Zvládla som to raz, zvládnem znova, no nie? 🙂 🙂

mirka285
28. apr 2010

Silvi ja idem na Kramare k Pruzincovi...inak do Spanielska som aj ja raz este za mladi isla autobusom,bolo to hrozne,aj cela dovolenka bola hrozna,najprv nam zmenili hotel na horsi,potom boli velke poziare a vsetok popol padal do mora 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre