Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

dugyna
30. apr 2010

veirakaha..to je co za vystavu ☹ 😠

bella...ju budem pouzivat tieto vlozyk do podrdy..nepretekaju http://www.plienka.sk/product_info.php?cPath=87...
su tam na ne i referecnie od mamiciek..ze fakt nepretekaju 😉

a to potenie..tiez poznam ...a dnes ani nehovorim..

bella na nechty si uz ja nedoscihnem

vierkaha
30. apr 2010

Dugy ani mi nehovor, si viem predstviť, ako bude zajtra nadávať Oacka 😅

mirka285
30. apr 2010

Oacka asi lepsie nakupi v nasim bratislavskych obchodoch ako na vystave....baby a na doma treba kojacie podprdy?neni to jedno co mam doma na sbe?vsak doma zdvihnem tricko,vytiahnem prsnik a idem,ci?

kafoditka
30. apr 2010

mirka.. ja budem nosit podprdu urcite, sa bojim, ze bez nej mi ostanu lajdy, ved uz teraz mi klesli a co potom, ked sa naleju mliekom.. 😕

vierkaha
30. apr 2010

ja si tiež nejaké obyčky na doma kúpim dnes som v C&A videla 2 za 20 € také obyč bavlnené, len nemali moje číslo 😠

dugyna
30. apr 2010

vierka no chudak oacka ☹

miri urcite budem pouzivat podprdy...aby neostali vysiet..

mirka285
30. apr 2010

Kfko jasnacka ze podprdu urcite vsak nechcem mam kozy az po kolena,len som myslela ci mi nebude doma stacit bekojaca,taka co sa neda odopnut...vsak doma je mi jedno ze ju rozopnem celu....

mirka285
30. apr 2010

dufam ze ste porozumeli mojej sprave 😀

mojalili
30. apr 2010

AHojte kočky....tak už len 5 DNI DO PRACE, hurááááááá🙂

No tie horka su genialne, dnes som sedela na detskom ihrisku vyse 2 HODINY, tak mi opuchli nohy, hruuuuuza, ani clenky som uz nemala. 😒
Prave som si precitala na /tehotenstvo.academy.sk ,ze uz by som sa mala naozaj posnazit poprat vecicky do porodnice a nachystat si ich 😨 😵 Zajtra zacinam 34.tt.
Kočky, tak takto vyzeráme v ukončenom 33.tt, naozaj už mám toho dosť nosiť....

katty17
30. apr 2010

miri, kvoli tehu oblecku na vystavu ani nechod. hrozaaaaaaaaa !!! len jeden stanok a aj to otras. to mileticka je luxus oproti tomu ;).
dugy, latkovky tam mali jeden stanok. a to tu kocku poznam aj osobne. boli to kocky ktore propaguju tuto stranku: http://www.ekoplienky.sk/

mirka285
30. apr 2010

mojalili tak to mas veru co nosit,ale zase na druhej strane,ty ho budes nosit najkratsie kedze ides prva na paskal 😉

katty17
30. apr 2010

miri, ak nechces doma urcite nemusis nosit kojenecke podprdy... 🙂 doma ti to moze byt uplne jedno. ale ked niekam pojdes, tak radsej ano, aby si si tam mohla dat tie vlozky... nech ti mliecko nepreteka 😉

robika
30. apr 2010

Ahojte, tak som si vas dnes precitala... no ako som citala tak do tej incheby nejdeme.... je to pre nas daleko 3 hodiny v aute je na mna uz vela.... a ked hovorite ze sa to velmi neoplati...
dnes som v praci skoro zdochla od tepla, lebo mi mame v kancelarii stale slnko, cize popoludni tam bolo 30 stupnov, uz sa bojim co bude zase v lete, minuly rok som tam mala 37-38 stupnov, ale to uz bolo take, ako keby sa mi varil mozog 🙂
citala som ohladne toho cvicenia po porode, ze moze sposobit, ze nebudem mat mliecko, a moze sa stat ze by som nemala mlieko napriklad aj z toho ze budem musiet doma pracovat...teda budem mat urcite stresy, ze ci to na to vplyva?

mirka285
30. apr 2010

Katty hlavne ze vcera som kupila dve tricka a dnes ked bolo tak teplo som zistila ze to je nic,ved som hned bola spotena...no ja sa asi veru zajtra vytrepem bud do Auparku alebo do tej Eurovei,vsak nemozem chodit jak mockos ☹

katty17
30. apr 2010

babule, co vravite na takyto kociarik? dnes som ho nahodne nasla ked som si klikla na stranku spolocnosti z ktorej chceme postielku 🙂 . samozrejme ze maju aj ine farby 🙂 . paci sa mi to odpruzenie na zadnych kolieskach 🙂

jaruska8
30. apr 2010

Baby, nebuďte si také isté, že pôjdete vy prvé na paškál. 😀 😀 😀 😀 Ja mám síce termín 7.7., ale ja som plánovaný cisarák, takže vás možno všetky predbehnem. 😝 😀

jaruska8
30. apr 2010

Chutný kočiarik, ale biely, praktický????? Čo je to za značku?

robika
30. apr 2010

katty ten kocik je velmi pekny, hod link na tu stranku

mirka285
30. apr 2010

hej ved na von mam dve a na doma kupim nekojace,dnes som stretla kamosku co niesla cely karton vselijakych podprd,s kosticami celkom peknych,ze to vypredavaju z roboty,ze ma aj D cko tak si aspon dve zoberiem,lebo su uplne ze za facku...

tinka349
30. apr 2010

bellablonde - dakujem za hlasiky, si zlata 🙂 no a ta miss tehulka ktoru vybera porota - ja mam aj tak na vitazku iny tip - asi tu Antalovu 😕 a to je jednoooo ktora vyhra....a miss internet? no tam je ksoda slov, ja uz ani neburcujem znamych nech mi posielaju hlasy,lebo to nema vyznam...vyhra ta, co ma bud znmaeho IT technika alebo newem 😖

akurat soms a taaaaaaak rozrevala ako 5-rocne dievcatko ked mu endaju hracku ☹ volala som s muzom, nemam nikoho doma, len jednu sestru a chcela som aby prisiel spat k nam, tak povedal,ze nedojde, ze je s bratom....stale sa vyhovaral, ze on nemusi vidiet mojich rodicov, a ked nemam nikoho doma tak jednoducho nepride a povedal mi ze zajtra zas skocime na kawu ☹ tha co ja mam z jednej hodiny denne? uz ani nepamata, kedy ma niekto objal alebo pritulil v posteli....tha mam zas na vecer dobre depky ☹ jooooooooooooj

katty17
30. apr 2010

miri ja som si tento tyzden kupila na mileticke velmi chutne tricka po 6 eur a su bavlnene. dnes som mala v praci a vsetky baby sa hned pytali odklial ich mam 😀 . chcicihi. vazne su skvele. take predlzene, kratky rukav, mozes si ich pohodit aj na jedno rameno, cize mozes to mat ako ako jemne sexy tricenko. chcihcichi. kupila som si fialove a zelene. 😉

mirka285
30. apr 2010

ja som nieco podobne kupila vcera u cinanov 😀

katty17
30. apr 2010

tinka, nebud smutnucka. mas tu nas 🙂 posielam ti jedno velke pevne objatieeeeeeee. cmuk 🙂 . viem, nie som sice chlap ale aj take objatie od kamaratky je dobruckeeee 😉

katty17
30. apr 2010

babulky toto je link na tie kociariky. zajtra rano o deviatej volam tetuske a pytam rozne info 🙂 http://www.detskydesign.cz/product_info.php?cPa....

mirka285
30. apr 2010

Jaruska aj ked mas planovany cisarak ten sa robi v ukoncenom 38 tt takze Mojallili ta aj tak predbehne 😝 a kamoska mala planovany cisarak a vzhladom nato ze babatko mala male tak jej ho robili az presne na termin porodu ani o den skor,takze este ta mozme predbehnut viacere 😀

tinka349
30. apr 2010

mojalili - krasne gulate brusko,a aku mas chuducku rucicku 😀

katty - nadherny kociarik, len biely by som asi nekupila.....ved len rataj kolko musiek ti nanho bude sadat a spinit ho 😖 ale dizajn super....a este hod link na postielku, nech sa inspirujem.....ja newem kedy ju kupim....asi az ked bude byt a to newem kedy bude...

baby potrebujem radu...dali sme byt do podnajmu slobodnej mamicke s chlapcom co konci ZS 30.6. vraj nema ona peniaze a byt jej plati stryko, a mala vypovednu lehotu z najmu dvojmesacnu - teraz 15.5. budu dva mesiace co sme jej hovorili nech si hlada iny podnajom....lenze moj muz mi povedal ze on nema to svedomie vyhodit ju aj s dietatom z bytu ze nema kam ist a syn ma blizko skolu z bytu, tak chce ostat do 30.6., lenze nam treba byt prerabat a chcem v nom byvat este pred porodom 21.7. A ja som muzovi povedala ze ja budem svina a ja jej zavola ze ci je uz pobalena, ale ja newem byt taka hnusna....

tak co mam robit? ja nemozem kvoli nej kupit ani postielku lebo ju nemam kde poskladat 😒 ani veci sa mi neoplati poprat kym nemam nejaku komodu....no a zijeme ako blbci a kvoli tomu sa aj vkuse hadame - kto to videl ze mame byt a zijeme oddelene????

robika
30. apr 2010

tinka my sme doma hlasovali tiez ako sa len dalo, tazko povedat, ze koho si porota vyberie... ale urcite u nas si favoritka TY!!!

jaruska8
30. apr 2010

Mirka, ja viem, len srandujem. 😀 😀 😀 😀 😀 Hlavne, nech je to už tu. 😀 😀 😝

dugyna
30. apr 2010

miri teraz ano..asi sme vsetky mysleli ze chces chodit doma bez podprdy....co ja viem ci by sa mi chcelo rozopinat celu podrpdu furt..

mojalili fuha ty uz vyzeras na porod pomaly...s tym krasnym bruskom 😉

katty myslis mirku? lebo pokial viem tak mali mat aj www.latkovky.sk -olinka mala mat stanok....

robika ano stres vplyva na mliecko a mozes zo stresu stratit..

katty ten koick je krasny..ale urcite by som chcela aby ta rucka sa dala mat v smre alebo prosti smeru jazdy 😉

dugyna
30. apr 2010

jaruska my mame rovnaky termin 😉 ?jej

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre