Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

mirka285
16. máj 2010

aka odsavacka stala euro?

katty17
16. máj 2010

babule co dnes varite? my mame dnes rodinnu oslavu. zajtra budem o rocik starsia 😉 .
risi zboznuje varenie, tak uz chysta papanicu. predjedlo - krevety, potom morcacie masko a kralik na bohvie aky sposob, nove zemiacky, salatik s jarnej zeleninky, orechovnik, makovnik a zavrsi to flambovanym ovocim 🙂. juchuuuuuuuuuu 🙂 . ja akurat vynecham toho kralika. to nemusim. ked si predstavim ze pred par dnami behal po luke a chrumkal mrkvicku.... :(

katty17
16. máj 2010

miri, na sopliky 🙂

mirka285
16. máj 2010

ale aka?balonikova?

oacka
16. máj 2010

katy, pôrodná asistentka vravela,aby sme sa zo začiatku umývali najlepšie čistou vodou, hlvane tam dolu a nechali to vysušiť na vzduchu a to veľmi často, po každej toalete. že intímne gély neodporúča... a že existuje dobrá odsávačka pre novorodencov, čo má dve hadičky, jednu do nosa malému,druhú tebe do úst, a že sople idú do fľašťičky,nie tebe doo úst! ale že je veľmi účinná. jaká som ja múúúúúdra! 😀 😀 😀 😀

katty17
16. máj 2010

oacka, na kocik ideme buduci tyzden. tetuska z obchodu mi volala ze dosatali kociky. tak zvazujeme Jane alebo casualplay. 🙂

oacka
16. máj 2010

casualplay má vraj menšie sedenie v šporťáku ako jane, ale že jane sa zas do sedu čudne šteluje....obidva sa mi páčia. katuška, všetko najlepšie!!!!! ty sa dnes "nabombuješ" jedlom! 😀 😀 😀

katty17
16. máj 2010

oacka, presne tu odsavacku na sopliky som kupila. 🙂 tiez som sa pytala na tu intimnu hygienu... som sa pytala ci to nemam radsej pouzivat vobec. ale dala mi nejaky gel, ktory vraj mozeme pouzivat a mozeme ho pouzivat uz aj teraz. je neparfumovana.

katty17
16. máj 2010

miri, hodim foto do albumu 🙂

maxara
16. máj 2010

babyyyy 😀 😀 😀 ja som strasnaaa krava, viete co som urobila? 😀 😀 volala som mm sesternici, ona skoncila VSVU a venuje sa foteniu, ale skor priemyselnemu a grafickemu dizajnu, takze foti len pre seba, alebo len tak, ze kamosky .. a ze ma nafoti 😀 😀 😀 bozeee. Ja to asi mm nepoviem a potom mu len ukazem fotky, ak sa budu dat pouzit.. 😒

maxara
16. máj 2010

KAFKO ak sa ti budu pacit tie moje fotky, mozem ti ju potom dohodit 😉 len ona nema vizazistku, ona je sama skor taky prirodzeny typ, tak som aj celkom zvedava.. na raport idem 20teho 😅 uz teraz som aj nadsena, aj sa bojim..

mirka285
16. máj 2010

katty tak vsetko najlepsie🙂)

maxara
16. máj 2010

katty fakt stala odsavacka hlienov na vysavac 1euro??? 😕 to by som si ju kupila aj ako nadstavec na prach za radiatormi..

oacka
16. máj 2010

jeeej, maxi závidím!!!!! aj ja by som chcela také fotky. robí to kamošov otec, ale ja sa pred ním hanbím ukazovať brucho...on by nám aj zadara nafotil...lenže....
pozerám katy, že tá dobrá odsávačka je fakt lacná, ja mám takú na stláčanie rukou,stále cez 2 eurá,ale vraj je nanič...
takú máš? a vraj táto odsávačka mliečka je dobrá, stojí 13 eur.

maxara
16. máj 2010

katty ozaj vsetko najlepsie.. a tesim sa na tie tvoje fotky 😉

oacka
16. máj 2010

maxi, to neni na vysavač... či?

oacka
16. máj 2010

to je do tvojej pusy.... 😀

strasska
16. máj 2010

ahojte, ja som prave spraskala lasagne a polievku si necham asi na veceru, lebo teraz uz nevladzem. A este som upiekla kolac, tak chcem okostovat, no uvidim, ci zvladnem.
Ja som bola vcera na jednom seminari z psychologie, trval od 9 do 17, tak az teraz viem, co su to opuchnute nohy ☹ a tiez som dnes rano schytala riadny krc do lytka 😠
U nas len kvape a kvape, tak sa chystam k niekomu nanominovat na navstevu, lebo sa inak doma Misko zblazni, len musi zaspat a to vidim na dlho 😉

maxara
16. máj 2010

oacka aj ja sa praveze hanbim.. no do 20teho to nejako dobojujem a pokusim sa odhodit zabrany.. budem tam s nou sama, tak haaadam to zvladnem. ked som sa pytala, co si mam doniest, tak mi povedala, ze nieco svetle, letne.. tmave je vraj prilis dramaticke.. tak som sa schuti zasmiala.. tiez to asi budem mat za par korun, lebo ona mi to urobi asi gratis, len atelier a svetla si pozicia od kamaratov a uvidi, co oni za to..

maxara
16. máj 2010

oacka ano, ta tvoja nie je na vysavac, ale sa mi zdalo, ze Katty ma na vysavac za euro, tak preto 😕

oacka
16. máj 2010

to bude isto super, maxi! zober si niečo pekné na seba! aj mašľu na previazenie brucha, že darček!!!! 😀 😀 😀 to je zlaté. ide aj mm?

mirka285
16. máj 2010

tak to neviem aka je odsavacka,ja viem ze balonikova je uplne nanic,a ine nepoznam..ja mam info len od sestry,jej deti su stale soplavetak ona tych odsavacik kadejakych mala asi 5,a povedala ze vsetky su nahovno,len ta na vysavac je dobra...ale ja dufam ze to aj ked mam kupenu nebudem potrebovat 😉 pri Tomaskovi som nepotrebovala,on nemal nikdy sopliky 🙂

oacka
16. máj 2010

a keď moj muž si stále kvapká do nosa a furt fúka nos, bude mať malá soplíky? on je v tom úplný rekordman, koľko vreckoviek spotrebuje...

mirka285
16. máj 2010

Maxi dufam ze potom hodis foto na kona 🙂

strasska
16. máj 2010

oacka, podla mna si tu odsavaku kup a aj taku na vysavac, ja mam oboje a som spokojna. Aj ked je pravda, ze tu ustnu som vyuzila malo, razt ked mal Misko sopliky v 6.tyzdnoch a potom mal az na 9 mesiacov a to som uz nabehla s tou vysavacou. Ale semtam v noci to bolo super aj s ustnou, aspon som nepobuntosila cely dom.
Inak ta ustna podla mna nie je velmi efektivna, ja s nou neviem vytiahnut vela, lebo sa nesmie strcit hlboko a okrem ineho kamoska mi minule vravela, ze sa im polamala odsavacka na vysavac, tak zacala odsavat s tou ustnou. A az asi po tretej chorobe(myslim soplikoch, nic strasne) si uvedomila, ze zakazdy ochorela aj ona. Tak si mysli, ze hoci sa tie sopliky dostavaju do tej zbernej nadoby, ale tie bacily stihnu prejst cez tu druhu hadicku az do ust. 😉

mirka285
16. máj 2010

Oacik tazko povedat,ja nemavam sople skoro nikdy,a ani maly nemal...

kafoditka
16. máj 2010

miri tak ty mas vazne zazracne dieta, to ani sopliky nemal 😕

maxi...som zvedava na foto 😉

strasska
16. máj 2010

jeeeeeeeeej Maxi, fotky chceme urcite vidiet a s bruskom budes krasna 😉

strasska
16. máj 2010

oacka a ten peroxid na ten pupcek to nestipe? Miskovi pupcek odpadol az na 15.den, doma som to striekala dezinfekcnym roztokom dettol a striedala som to s liehom

oacka
16. máj 2010

to je celkom možné strasska, s tými bacilami. tú ústnu,to len pre začiatok, keby náhodou bolo treba, šak to stojí euro. aj moja švaagriná si pochvaľuje tú vysavačovú,ale obaja malí sa jej boja...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre