Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

alllexa
14. jún 2010

@oacka - a uz si otvorena?

denisse
14. jún 2010

@oacka aj ja som brala na mykozu nejake vaginalne gulicky a musim povedat, ze mi okamzite zaucinkovali ... hned som to citila, uz po prvej, ze je to lepsie ... tiez som si ich davala na noc to som spala normalne s vlozkou a rano na WCku zo mna cosi vyslo .. cely den som mala intimku, ale to uz bolo len malicko, takze mi to nijak neprekazalo ...

katty17
14. jún 2010

som rada ze sa vam fotky pacia. najskor som bola z nich taka vselijaka ze ci nie su prilis sexi ale cim viac si ich kukam tak sa mi velmi pacia 🙂 fotografka naozaj odviedla skvelu pracu. budem ju vsade chvalit 😉 .
baby co je to ta candida? to ma kazda tehula?

zrzulka
14. jún 2010

katty velmi pekne fotky, budete mat krasnu spomienku na chvilky cakania na vas zazrak....

aalexis007
14. jún 2010

@katty17 nádherné fotky - vôbec z nich nemusíš byť "všelijaká" - sú naozaj skvelé 🙂

zrzulka
14. jún 2010

baby mna z tej mojej mykozy ci co to mam asi porazi. brala som na to tie cipky. chvilu bol klud a vcera som zase citila svrbenie.. nie az take strasne ako predtym ale asi to este neni celkom oki....a to som zobrala 10 tabliet z 12 tabletoveho balenia....

mirka285
14. jún 2010

baby tak som polezala trochu a tusim je mi lepsie...Katty peknucka si na tych fotkach,len sa mi zdaju take moc zahalene alebo akoby som to povedala,take tmave su niektore...ale urcite mas aj odhalenejsie a ty potvorka nam nechces ukazat,ze?a musim ti povedat ze vyzeras uplne jak moja mama za mladi,ked sa stretneme donesiem ti ukazat maminu fotku,neskutocna podoba...jee a Risi ma niek pomenej vlasov,ale to mu nehovor prosim ta,lebo ja ked som minule povedala Gabkovi ze sa mu na temene zacina robit plesinka skoro ma zhltol ze co to trepem 😀 rozmyslam ze idem asi to pradlo pozehlit 😉

mirka285
14. jún 2010

Katty vidis,tak ty sa bojis ci nie su moc sexi a ja by som ta povyzliekala este viac 😀 😀

strasska
14. jún 2010

Zienky to aj vy ste take nerozhodne, ja uz 3. mesiac objednavam Miskovi sedacku. Najprv som sa nevedela rozhodnut, ked som si konecne vybrala a manzel suhlasil, tak som mesiac vahala odkliknut, lebo sak to nestoji iba par euracov.
Dnes som sa odhodlala, potom som zistila, ze som urobila chybu, tak som pisala opravu a potom mi zavolali, ze moju farbu nemaju, nech si vyberiem inu ☹

denisse
14. jún 2010

@katty17 naozaj velmi pekne fotky 😉

mirka285
14. jún 2010

a mne dnes konecne doslo to lehatko co som objednavala z Mimibazaru,akoze po mesiaci ☹ nabuduce si musim poriadne precitat hodnotenia kym nieco od niekoho objednam..dufam ze to bude to co som chcela,lebo zatial mam len papier z posty a vybrat to pojdem zajtra...a este nemam doma ani autosedacku,kamoska mi mala doniest,tak ked nedonesie,musi Gabo rychlo kupit

katty17
14. jún 2010

miri, nasi chlapi nam uz proste starnu 😀 . to len my mladneme. alebo to este len uvidia ake zmeny sa s nami budu diat po porode 😀 . risimu ani nemozem povedat ze ma menej vlasov lebo bude z toho hotovy. tazko znasa kritiku 😀.
vazne sa podobam na tvoju maminu? posli fotku 🙂

katty17
14. jún 2010

miri, nevies ci uz prisiel kocik kafkovi?

oacka
14. jún 2010

zrzulka,denisse, ja neviem,či mi tie tabletky zaberajú,lebo ja som nemala nijaké príznaky,žiadne svrbenie. ani som nerátala,koľko tabliet tam je,či to nebudem brať až do porodu.
allexa, nie som otvorená a malá je ešte vysoko, ale to sa podľa mňa môže rýchlo zmeniť...

zrzulka
14. jún 2010

Diki oacka ja sa na to opytam vo stvrtok na poradni lebo sa bojim hlavne kvoli malemu nech sa nenakazi pri porode. O to mi ide...

inak babulky ja asi tu stredu nepridem, ja sa citim dost blbo posledne dni... uz ani s malou nechodim von lebo to akosik nezvladam. stale mam pocit ze uz pomaly rodim a potom to prejde. nerada by som porodila priamo na stretku. 😀 😀 😀 ved este uvidim ako mi bude a podla toho sa zariadim. Inak aj nohy mam strasne opuchnute. normalne si ich nespoznavam.... vyzeraju hrozne. Ako take dve bambule.

katy1979
14. jún 2010

@katty17 krasne su tie fotky vobec nie su nejake moc. kto ta vlastne fotil? lebo aj pozadie je super

mirka285
14. jún 2010

Katty veru my mladneme a nasi chlapi starnu,to ja doma ked utrusim niaku poznamku hned je ohen na streche,Gabo ma teraz v 40 tke druhu pubertu 😀 na moju maminu sa velmi podobas,ale ked bola mlada este,niekedy ti donesiem ukazat fotku,vtedy neboli pocitace,takze neviem sem dat...Kfko zatial nespominala nic o kociku takze neviem..ale mozno mala aj dnes volat ci nedosli....

katty17
14. jún 2010

zrzi, aj mne uz velmi opuchaju nozky a hlavne ma stvu ruky. presne ako pisavala mojalili ze jej trpli a tazko cosi chytila do ruk. ja to uz mam tiez. hned rano sa budim s trpnutymi rukami a nohami uz napuchnutymi... uz ani zabky neobujem..
miri, ja ked som povedala naposledy risimu ze ma kratke mihalnice tak sa normalne ze urazil 😀 a to su len mihalnice. chichichi 🙂
katy1979 fotila ma zuzka halvonikova.

lenkaaninka
14. jún 2010

@katty17 že katty aká modelka si ty ??? 😵 😵 😵 😵 totálne profesionálne fotky...

alllexa
14. jún 2010

@oacka - lebo v tabulke juloviek som si vsimla, ze si s rodenim na rade🙂

lenkaaninka
14. jún 2010

@alllexa zrzulka kafko oacka a potom neviem kto ako to ide...

mirka285
14. jún 2010

Katty ja musim Gabovi kazdy den hovorit ze vobec nie je tucny a ze je vidiet ze chodi cvicit 😀 😀 ti nasi chlapi su aki smiesni 😔 koceny no idem to pozehlit kym mi je dobre,tak zatial nieco popiste 😉

katy1979
14. jún 2010

@katty17 a makeup ti tiez robila ona? no to uz asi nestiham s tymto pupkom a do porodu

mojalili
14. jún 2010

@katty17 krarsne fotky, naozaj klobuk dole 😉 😉 😉

katty17
14. jún 2010

katy, make up robi sestra fotografky. velmi sikovna baba. vrelo odporucam na make up a vlasky. na akukolvek prilezitost. na svadby, plesy, fotenie... asi si dam u nej nejaky rychlo kurz spravneho licenia 😀
Miri, ti nasi chlapi su ako cez kopirak 🙂

strasska
14. jún 2010

tak konecne sa mozem pridat do tehulkovskeho somrania...prave som sa chystala na stretko s babami z vysky a nikam som nedosla, pretoze neobujem ziadne topanky. A snad nepojdem v "zdravotnych slapkach" 😠
Normalne som z toho smutna, sak dnes nie je az tak teplo, teraz co poprsalo, tak je tu aj riadna kosa, tak nechapem, preco ich mam take napuchnute 🙄

lela1809
14. jún 2010

@katty17 tie fotky su fakt nadherne 🙂

oacka
14. jún 2010

strasska, úplne ťa chápem, ja som si dnes pol hodiny trepala nohu do poltopánok,čo som ešte pred 2 týždňami v pohode obula... a to sú iné čapty z Riekera, úplné papuče...
baby, tí poslíčkovia musia bolieť? či to môžu byť len také tvrdnutia brucha bez bolesti? také akoby sa bábo pohybovalo a pritom tvrddlo lokálne brucho?

zrzulka
14. jún 2010

@lenkaaninka my sme s Kafkou narovnako. mame ten isty termin takze zavisi len od drobcov ktory sa prederie skor na svet....

zrzulka
14. jún 2010

@strasska chapem ja som smutna aj z toho ze len trcim doma. Naposledy som vybehla v sobotu von na keramicke aj to len na chvilku

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre