Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

sarai
29. sep 2010

@oacka aj mojej to spliecha, tiez je raz-dva, ale nad ranom stale tlaci, aj ked nekaka. a tvoja kristinka berie probiotika?

mirka285
29. sep 2010

@denisse aj my mame tie hlieny v stolici a podla mna je to nermalne,ci?

denisse
29. sep 2010

@mirka285
ja myslim, ze je to normalne .. len som postrehla, ze oacka cosi o tom pisala, tak preto pytam ...

sarai
29. sep 2010

@denisse moja s tym pucenim prestala, ale teraz zas zacala. tak ja neviem, preco? a je to presne vtedy, ked si potrebuje poprdkat.
aj ty sa chystas davat nutrilon? preco? a ako kaka barborka? ma to huste, hej?
ten hlien sme mali aj my parkrat

strasska
29. sep 2010

@sarai Julka ma presne takut stolicu, riedku, ked tlaci tak to fajne spliechne...dokonca je niekedy aj zelena, ale to bude tym ze kaka v noci a ked prepocujem spliechnutie, tak ju prebalim az rano a to uz stolica zoxiduje 😉

strasska
29. sep 2010

@denisse a niekedy ma stolicu mazlavu, ze jej ani zadok poriadne umyt neviem...ale kedze pribera, je spokojna, tak neriesim 😎

sarai
29. sep 2010

@strasska tak to potom asi nie je take nezvycajne, ked to maju viacere. potom to mozno nemusim ani riesit.

strasska
29. sep 2010

@sarai tiez som bola spociatku prekvapena, zial nepamatam si, ci aj syn mal takuto stolicu...ale mala je fakt spokojna a pekne pribera, tak ze si myslim, ze to bude ok

tinaki1275
29. sep 2010

baby ja som na hlieny v stolici pytala doktorky ,a povedali mi ze pri kojeni je to normalne a pri UM sa to tiez obcas stava ak dieta prehltne sopliky alebo ma proste hlieniky v hrdle...inac mne sa posledne dni strasne puci a prdi v kuse,ale tak smradlavo ,ze mm uteka prec ked si prdne..a kolika je zase tu ..zopar dni bol klud...ja uz sa bojim ze nikdy neodide.. ☹ vcera prerevala 5 hodin v kuse..az vozenie v aute ju ukludnilo ..ja sa uz na nu nemozem pozerat ako sa trapi .. 😢

strasska
29. sep 2010

@oacka ty zase riesis vahu 😲 mirka ti dobre povedala, budete mat stihle modelky. Inak ani my nemame 6 kg. 😅
A co sa tyka pritahovania hlavicky, my sme rovnaky pripad, tiez sme nepritahovali hlavicku, potom minuly tyzden hop a uz to v stredu zvladla a od stvrtka zasa lezi hlavicka na podlozke...ale dnes u rehabilitacnej nastastie zahviezdila a trochu ju dvihla.
Takze uvidis, Kika ta mozno prekvapi 🙂

strasska
29. sep 2010

@tinaki1275 joooooooooj tak nasa "sestricka" sa trapi, tak to mam mrzi, ale uz sa nam blizi milnik...3 mesiac, vacsine deti to ustane, tak drzim palcoky 🙂

sarai
29. sep 2010

@strasska my tiez nemame 6kg. este len 5,5kg.

terina25
29. sep 2010

my máme už 6100 g a 63 cm 😉

terina25
29. sep 2010

ale sme na UM,lebo na mojom vydržal chudák len 30 min.a už bol hladný.takto vydrží ,,až,, 2 hodky 😀

lulu1983
29. sep 2010

@mirka285 ale ano, objednava presne na hodinu, dokonca si za to necha platit 😒 dnes som si nechala vratit peniaze, nejde mi o tie 3 eura, ale platim ich preto aby sme necakali... No veru, normalne sa desim, kolko bude vazit, ked bude mat rok...hm... 🙂

denisse
29. sep 2010

@sarai
nechystam sa zatial na nutrilon ... len ma zaujima, ako to deti beru ... nelu som kojila 18 mesiacov a ked som jej okolo roka ponukla UM, tak ho ani za svet nechcela, trvalo asi 3 mesiace kym aspon trosku vypila ...
teraz mam doma jednorazove balenia nutrilonu pre istotu a dufam, ze ich nebudeme potrebovat ...

strasska
29. sep 2010

@terina25 chlapina...uz som na Vas myslela, ze ako sa Vam dari...ako zvladas obe deticky?

tinaki1275
29. sep 2010

@strasska dik ,dufam ze to teraz len vrcholi a za par dni ustane...lebo mamina mi dnes odisla nazad na slovensko ,tak uz sme zase bez pomoci..☹

strasska
29. sep 2010

@sarai a malicka sa kedy narodila? Nasa Julka mala na 2 mesiace 4800 a 58cm a teraz ideme na poradnu az koncom oktobra

alllexa
29. sep 2010

@tinaki1275 - a skusila si rektalnu rurku?

tinaki1275
29. sep 2010

@alllexa priznam este nie,mamina mi ju doniesla mam ju pripravenu a vcera sme hovorili s mm ze dnes ak sa zopakuje ten vcerajsok pouzijem ju ..ja jej cipok davam bez problemov ale tej rurky sa nejako bojim ... 😢 aj ked je tensia ako cipok...neviem dufam ze to prekonam..

bambola
29. sep 2010

@lulu1983 a ku komu chodite v dubravke? lebo mna objednava tiez vzdy na hodinu, neplatim za to a vzdy ma aj vezme na cas.

@oacka nasa ma tiez faldiky len na nozickach, aha a este ma dvojitu bradu 😠 ale inac je cela chuducka asi bude po mne 😀

alllexa
29. sep 2010

@mojalili - sranda je, ze ja som na Miskove meniny uplne zabudla - chudacik🙂

@mirka285 - ako Ti tie flase tecu, zvrchu? Ja mam Chicco, tie su celkom ok.

@oacka - s tou vahou sa nestresuj, ak Ti lekarka nic nepovedala, je to ok. Ved dieta nema vyzerat ako prasiatko🙂

@tinaki1275 - ja som sa jej tiez bala, ale je to fakt tenucke a ohybne, ked prekonac prve dva cm, ide to ako same dnu...

strasska
29. sep 2010

@alllexa A vy ako, uz spinkate lepsie?
@tinaki1275 sak vyskusaj, ju to boliet nebude a ked nepomoze, aspon vies, ze si skusila vsetko

katy1979
29. sep 2010

ked ste pri tých vahach tak mi mame nieco cez 6kg a cm netusim. a tiez kakame riedke.
ja som minule hladala o zelenej stolici a zevraj to je vtedy ak dieta vypije iba predne mlieko. tak radia odstriekat trochu aby sa dieta dostalo k zadnemu mlieku.

podla mna je rurka lepsia ako cipok. tiez sme ju uz museli pouzit. tie revy asi len vydrzat. nam vyzera ze uz presli. teda pevne dufam.

strasska
29. sep 2010

@mojalili
Misko dakuje a by si neverila ako sa dnes predviedol u mojej mamky v praci 😖 Hadzal sa tam o zem, zhadzoval veci zo stola, vyskal, krical a zo vsetkeho sa smial. No proste ciste nevychovanca. Dokonca rozbil babke pohar na kavu 😅 ...ale najlepsie, ze mne to az tak nevadilo, lebo aspon sa konecne prejavil...stale bol medzi ludmi zakriknuty, tak uz je z neho huncut.
To sa mu do toho sveta zide 😎

lutsine
29. sep 2010

Tak nas maly uz tyzden pije namiesto vecerna kojenia po kupani Nutrilon a asi mu vyhovuje, kedze neplace, nekrci sa, negrcka ani nic podobne. Cely den normalne kojim a aj v noci. 🙂 takto nam to konecne vyhovuje, uz nebyva taky hladny po kupani a pekne zaspinka.

tinaki1275
29. sep 2010

@katy1979 tie cipky co obcas davam su homeopaticke -carum carvi -teda kminove specialne na koliky a kakanie..100%prirodne.ziadnu chemiu by som malej nedavala...radila som aj s alekarom a suhlasil ..

tinaki1275
29. sep 2010

@alllexa ako hlboko to mam zaviest?mna uz aj 2 cm desia..☹

tinaki1275
29. sep 2010

@oacka moja ani na 3 mesiace nebude mat ako tvoja ,tera ma len 5350g a za tyzden ma uz 3 mesiace,tak to nedobehne,tvoja je uplne ok....ono to uz teraz pojde s priberanim pomalsie..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre