Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

sunnygirl
29. mar 2010

no mám tušáka, že zajtra sa ukáže kuleha maličká 😀

sunnygirl
29. mar 2010

asi som si koníka zamenila s kobylkou 😀 😎 😀

nina88
29. mar 2010

Bola SOM V PORADNI, MYKÓZA ZAžEHNANá... Juj držte mi palce,aby to bolo na furt... Inak je všetko ok, v stredu idem na ten test cukrovky... Fuuuj...

katy1979
29. mar 2010

ja by som asi nevydrzala nevediet co to bude.

a velkost prs naozaj nerozhoduje kto koji a kto nie. zazila som babu s melonami az po pupok a nekojila a maminy s mini cici a mlieka mali habadej.
ja mavam normalne C ale teraz min. D az DD a to sa hrozim co ma caka ked sa to naleje mliekom to su himalaje. chvalabohu iba na pol roka. dost nepohodlne sa totiz na takých plnych mliekarnach spava

sunnygirl
29. mar 2010

Dnes osm aktívna v písaní, to preto, lebo je konečne môj čas nastavený, pre ranné vtáčatko albo slniečko, skorší čas 😉

sunnygirl
29. mar 2010

nina:
tak Ralf, zaujímavé meno.

katy:
to verím, že sa zle spáva, mne sa už teraz nespí suprovo, niekedy sa prehadzujem celú noc 😖

sunnygirl
29. mar 2010

Idem do mesta kúpiť veľkonočné pohľadnice a poslať, pekné písanie prajem, páááááááááá 😎

nika23t
29. mar 2010

Katy, ja to mam uplne rovnake ako Ty. Pred tehu C a teraz neviem, co budem o mesiac kupovat... A to asi vyzeram dost komicky, kedze mam dost chude nohy, zacinala som s vahou 49 kg, tak asi budem take chodiace prsia... Pritazlive. Normalne tichucko zavidim (v dobrom, samozrejme) tym babam, co maju prsia primerane k svojej postave.

katy1979
29. mar 2010

nika no co budes druha dolly buster 😅 ono to len na zaciatku bude take a hlavne tie prve mesiace. uz ked bude mat krpec tých pol roka tak sa to zacne vracat do normalu.
ze 49 kg to mas len kosti na sebe ci ako? ja som zacinala na 56 a teraz mam uz 66 😅 😎 takze ja to mam rozlozene vsade.
a dnes mi troska svihalo tak som si chcela tie prsia odvazit na kuchynskej vahe 😅

strasska
29. mar 2010

katy 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

nika23t
29. mar 2010

No kosti :D To si ma pobavila :D Ja som celkovo taka mala, mam len 164 cm, takze to je rozdelene. No a tie prsia, to hlavne tam sa drzi a uklada teraz. A este zadok - zacinam s celul, co som nikdy nemala a brusko, ale to sa mi paci :D Tam mam svoj naj poklad 🙂

katy1979
29. mar 2010

mne to tiez ide do zadku a do stehien, ale to pri malom vybehas ci skor vytlacis na prechadzakch. rezke prechadzky a uvidis ze zadok bude zasa ok.

kafoditka
29. mar 2010

KATY ty co sa stazujes, mat tvoju postavicku tak sa s nikym nebavim!! Neprehanaj 😀 😀 ved ty by si tu v julavkach vyhrala prve miesto o najmini brusko! 😉

katy1979
29. mar 2010

kafoditka ale ja uz mam 10kg na sebe. a ja ich na sebe nechcem mat. ja nenavidim priberanie takze toto tu budete pocuvat este do porodu. hej najmini brusko ked vsetko je to rozlezene po celom tele.

katy1979
29. mar 2010

keby ste nahodou chceli vediet kde su vase pribrate kila, tu sa to da vypocitat:
http://www.predporodnapriprava.sk/index.php?loc...

maxara
29. mar 2010

Ahojte bambulky... som doma a som straaaasne grogy...
kafko, katy - tak ako zajtra? ideme? 😀
sunny - ja ti tipujem podla bruska chlapceka, ale podla inych mojich teorii by to mohlo byt kludne dievcatko, ale celkovo si myslim, ze skor chlapcek. Ale moja sestra tiez mala dvakrat babske brusko a ma dvoch chalanov, druha mala dvakrat chalanske a aj ma chalanov a ja mam podla mna babske a mam babulku.
jan12 - ja tiez budem rodit v BA, ty kde v BA?
strasska - tak ked sunny tipujem chlapca, tak tebe dievcatko... ale upresnim podla bruska, ked hodis foto, ok?

maxara
29. mar 2010

kafiiiickoooo - zajtra musim ostat v robote asi az do 16tej ☹ chybaju mi vraj 2 hodiny... ta stara bestia mi ich nejako vymazala.. mala som tam na rozdavanie...
pred chvilou mi volala kamoska. Okrem toho, ze som na nu absolutne nemala naladu (je trosku otravna a taka trubka), tak ma teda pekne otravila.. no dovi.. ze ake mame meno vybrate... som povedala, ze Nina a Zoja a ona ze co? to co su za mena? to Nina je cele? Zoja je vobec v kalendari??? do riti, ved nech si kazdy nazve vlastne dieta nie? ako vy reagujete, ked sa niekto ksichti nad vybratym menom pre vase dieta?

maxara
29. mar 2010

tinka, janka, katy - nezavidim... ja si zatial klopem, my teda mame bezne dotahovacky takmer na dennom poriadku, ale aj objimania a pusinky... a navzajom sa ukladame spat... teda ten kto je este hore, ulozi toho co ide spat.. cize vacsinou ja mojho krasnika... takze mne sa tazko posudzuje, ci je lepsi alebo nelepsi rozvod... no podla oboch sestier viem, ze sice si vytrpeli a obe ostali same s malymi deckami, dvoma, ale su neporovnatelne spokojnejsie.. okrem toho, jedna si uz aj nasla frajera a vyzera to na dlhsiu zalezitost... ta druha hlada a teraz preziva druhu pubertu 😉

kafoditka
29. mar 2010

maxi... nevadi, hlavne, ze stihas.. Ja idem urcite.. Mne zatial na vybrane meno Filipko kazdy reagoval super- ze dobry vyber. Az na sestru mojho byvaleho, ta sa zatvarila ako krava a ze "Filip"??+ kysly xicht.. ale ona je drbnuta takze to ma nerozhodilo..
Maxi my mame tiez mojkanie na dennom poriadku a okrem toho, ja som zavisla na objatiach 😉

maxara
29. mar 2010

kafko ved teba sa neda nemojkat... 😀 😀 ty si taka detska anjelska tvaricka... furt mam pocit, ze mas 15 rokov 😀

kafoditka
29. mar 2010

maxiiiii.... tak toto je bonbonik dnesneho dna!! Ze anjelska tvaricka 😅 A to idem mat 26.. no po 40tke ten mladistvy vzhlad patricne vyuzijem 😀 😀

strasska
29. mar 2010

aj ja som taka mojkacka ale teraz najma riadne uplakana, a potom sa na tom furt s MM smejeme 😀
maxi, musim pockat na mangela, lebo si neviem sama urobit fotku 😅 vacsinou sa netrafim a ked dam do zrkadla, tak to mam aj s bleskom cez pol fotky 😨
nie, ze by som bola taka utlucka, ze sa netrafim, to ja som taka nesikovna 😎

katy1979
29. mar 2010

ja som tiez chcela filipa ale bola som zrusena takze bohuzial.

pomojkat to ako vyzera? Ci objat. baby len si to uzite ked su drahí takí pritulní.

carrie84
29. mar 2010

Katy - presne, pomojkat to je objat, pritulit, pohladkat 😉 Ten moj musi byt pritulny .... inak som zlaaaaa 😀 A tiez som vyslovene mojkaci typ - uz od decka 😀

luminkasp
29. mar 2010

tinka, to mi je luto, ale verim, ze sa to uhadze

katy 😀 😀 😀 😀 😀 , dobre si ma pobavila 😀 😀 😀 😀 😀

maxara
29. mar 2010

kafko veru ocenis, neboj... ja zas vyuzivam moj prirodzeny kolagen alias podkozny tuk, aspon nemam vrasky 🙂
strasska - oki, pockaj pekne... ja ked som sa fotila v zrkadle na roldore, zistila som, ze je tak neskutocne spinave, ze som tu fotku ani nemohla pouzit.. tak tiez som cakala na mm. 😅 namiesto toho, aby som umyla zrkadlo 😉
katy - ja tomu nerozumiem... ved mas druhe babo a to prve je tiez malicke... tak ako to? bez mojkania...

oacka
29. mar 2010

Čaute baby! dobre ste ma pobavili s tými chodiaci prsami a podobnými rečami! 😀 😀 😀 ja mám dnes za sebou glukózový test, bolo to úplne v pohode, milá mladá laborantka so mnou pokecala, popichala do prsta a bolo.
Jane Slalom 2010 som úplne zavrhla a teraz sa vrhám na peg perego GT3.
Moj muž sa strašne rád mojká, aj ja. a to ako, maxarka, že sa ukladáte spať? my chodíme spať vždy spolu. a kto zaspí skôr, nemusí vypínať telku. 😀 😀 😀
čo hovoríte na nejaký tekutý prací nechemický prípravok s lanolínom? dnes som to kúpila,vraj je to úplne super, no som zvedavá. 😖
kúpila som si nový púder a nový rúž a každý mi hovorí,že ja určite čakám chlapca,lebo že som opeknela. to som predtým musela byť fakt monštrum.... 😒 😒

carrie84
29. mar 2010

Oacka - tak Jane definitivne padol? Ja som s tou 2009 zatial spokojna - uvidime pri realnom kocikovani 😀

Inak - nato "opeknenie" mam teoriu: teraz nam kazdy cumi na bruska a chcu nas potesit, tak tvrdia, ze sme krajsie ... pretoze mne to tiez kazdy hovori - okrem mojho otca - ten ma minule videl bez make-upu a namiesto ahoj povedal: ty teda vyzeras! Co sa ti stalo? No zlatiiiiicko 😀 😀 😀

oacka
29. mar 2010

😀 😀 😀 😀 to opeknenie bude tým, že ja sama sa dobre cítim a dala som sa lepšie ostrihať,tak ako mi to pasuje, postupne. aj sa častejšie maľujem a teraz už konečne nie som tučná, ale tehotná!!!!!!!! 😀 😀 😀 myslím,že je na mne vidno, že od novembra nechodím do roboty. 😀 a jane som zavrhla úplne, 2009 sa mi nepáči, moc klasická vanička na mňa. 😀

carrie84
29. mar 2010

Mne sa Jane 2009 paci - na mna bola napr. 2010 sportak prilis futuristicka 😉 Ale tak to ma byt .... sak by nam inak ti vyrobcovia umreli od hladu!!!! 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre