Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

ericica
2. jún 2010

@agika1982 hej su tam dobre veci hlavne tie skutocne pribehy lubim citat.....ja ho zvyknem luskat hlavne vecer ked uspavam malu 🙂

cigaretka5
2. jún 2010

@ericica vyplatia lebo ti vznikol narok pohoda do not panik. SOcialka vyplaca veci maximalne pol roka spatne 🙂

cigaretka5
2. jún 2010

dievcata idem sa ucit ak by ste cheli nieco k tym prispevkom poslite mi IP nech tu nemusim vecer lustit 100 stran dozadu 🙂
pekne pisanie

katy1979
2. jún 2010

@ericica ked si nastupila na MD 27.05. tak rodicovsky dostanes uz iba za maj. potom uz nie. mala by si dostat teraz v juni RD za maj a aj MD za maj.

ericica
2. jún 2010

@katy1979 to viem ja som sa pytala na tu starostlivost o dieta 🙂
mala by si dostat teraz v juni RD za maj a aj MD za maj. toto si ako myslela.....dostanem aj rodicovsky za prvorodenu dcerku a aj matersku za tu v brusku??? 😲

lenkaaninka
2. jún 2010

mirka parádny kočík 😉
hovadá čo im to tak trvá na tej sociálke ako ?? ja si to môžem schváliť aj sama keby išlo o to 😉 😕

dugyna
2. jún 2010

caute kocky mame novinku: 😅 mojalili ma maleho Danielka 🙂
Hura! Tak uz konecne viem ako vyzera maminka zvonku.Aj tatinko sa mi pac 🙂
Volam sa Daniel narodil som sa dnes 2.6.2010 o 13.05h, meriam 50cm a vazim 3,25kg.
Gratulujemeeeeeee

ericica
2. jún 2010

HURRAAAAAAAAAAA GRATULUJEM......KRASNE MIERY....TAK MOJALILI TO MA USPESNE ZA SEBOU 😵 😵 😵

ericica
2. jún 2010

@lenkaaninka moja rec 😉

lenkaaninka
2. jún 2010

@mojalili gratulka veliká a dufam že sa čoskoro podelíš o skúsenosť 😉 nech ste zdraví

lenkaaninka
2. jún 2010

@ericica šak som aj zvedavá nie 😠 čo a ako s čím mám ratať jááj budem nervozna ako čert ...a potom tuším po narodení len ten príspevok jednorázový a to aj s rodným listom čo? to angažujem mm nech to polieta...

normálne jej závidím že to má za sebou 😅

alllexa
2. jún 2010

No to su dobre spravy!🙂

vierkaha
2. jún 2010

@mojalili gratulujem 😀 😀 😀 čakáme na foto

ericica
2. jún 2010

@lenkaaninka ja ne ten prispevok ma uz aj potrebne papiere na vyplnenie.....dala mi ich ta pani co mi vysvetlovala tu starostlivost o dieta.....asi aj s rodnym listom 😒 a ked som vybavovala ten prispevok tak so tam musela podpisovat kopu prehlaseni 😠

aalexis007
2. jún 2010

Jééééj, že by sa nám to rozbehlo 🙂 Aj ja by som už chcela mať malého drobca vedľa seba. Ale ešte nejaký ten mesiac musím vydržať.

lenkaaninka
2. jún 2010

eri no na nervy to je ja to poznám ...niekde su milé ale tam kam chodím ja je to o ničom by som ich tam bila s bičom...

lenkaaninka
2. jún 2010

baby vám sa to nevlečie teraz ku koncu nejako nahodou??? mne hrozneee

petrap001
2. jún 2010

no super ze uz to ma za sebou 🙂 aj ja gratulujem k Danielkovi 😉

lenkaaninka
2. jún 2010

😉 @vierkaha ved mojalili zaučila mm tak hádam sa čoskoro dočkáme

dugyna
2. jún 2010

@aalexis007 ja som povedala malinkej ze po 15 juni uz moze ist 😉

aalexis007
2. jún 2010

@lenkaaninka - aj mne sa to hrozne vlečie. Pripadá mi to že deň nemá 24 ale 48 hodín 😒

ericica
2. jún 2010

@lenkaaninka asi to je tym ze su mile ze som im zobrala sladky uplatok....TOTALNA BIROKRACIA...chces nieco daj nieco 😠

dugyna
2. jún 2010

som zvedava ze kto bude dalsi 😀 zeby kafko 😀

aalexis007
2. jún 2010

@dugyna - no ja by som tiež tak nejako prijala. Veď to už bude 38tt tak by mohlo byť všetko v poriadku. Alebo nech už potom vydrží do 27.6. - to budeme mať s mm 1. výročie svadby 🙂

lenkaaninka
2. jún 2010

keby len 48 🙄

no to veru je birokracia...ale hrozná...chápeš ako vziať do ruky papier majú nestránkové dni na vybavovanie žiadosti a neviem teda prečo to tak dlho trvá ved všetko majú podelené konkrétne oddelenia ...nechápem to..

lenkaaninka
2. jún 2010

@aalexis007 hej aj ja tak na ten 38 tt lebo nechcem žiadneho obríka 😉

aalexis007
2. jún 2010

Keby sa to tak dalo naplánovať kedy prídu tí naši drobci na svet. Je to predsa len na nich.

karinnka
2. jún 2010

Jeeeej MOJALILI gratulujem!!!! 😵 😵 😵 😵 😵

ericica
2. jún 2010

@lenkaaninka lebo so lenive lemry jedny....aj ja som isla s papiermi od dr z jedneho okresu do druheho,tam aj k ekonomke z firmy,potom na socialku a chcela som to este stihnut tu v nasom okrese doniest naspat ale ani za boha mi to nechcela opeciatkovat...ze to posle spolu s ostatnymi papiermi o mesiac 😠 😠 😠

katarina7777
2. jún 2010

@mirka285 krasny kociar 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre