Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

drievko
7. jún 2010

Ozaj Oacka kdeže je?
Mam nejake nové kusky pre malinku idem pofotit a dam sem a už by sa hadam patrilo aj bruškom sa pochváliť! 😉

Inak rano som bola taka nasratá na mm! Nasa Vanesska isla dnes rano do škôlky v prírode ,ale rano ako sa zobudila mala zelené sople a zahnisane oči(skoro ma vystrelo ,ked som ju rano zbadala)inak včera jej nič nebolo!!!!! 😲
Poslala som ich ihneď k lekarke ,už tam čakali dvaja ludia tak mu vravím nech ich pekne poprosí aby ich pusttili!Ja som rychlo volala učitelke že budeme meskat !Volam mm ze je vsetko vybavene ze sa nemusia bat ,ze ich pockaju,al.e moj mm samozrejme nebral tel. do mna nervy!!! 😠 😠 😠 Za cca 10min. vola no že ho nechceli pustit ze "aj oni sa ponahlaju" a ze ho este k tomu dalsi dvaja predbehli!!!!Mala samozrejme place jak hovado ze odídu bez nej!
Tak nakonec išla bez vysetrenia pekne so zapálenými očkami !
Teraz budem celý čas trpnut co a ako !
Na mojho mm sa neda spolahnut konec!

lulu1983
7. jún 2010

Oacka: ja chodim do procare na daxnerovo namestie k lekarke aj ku gynekologicke a nikdy som neplatila nic navyse. Chceli sme si tam obstarat aj pediatra pre maleho a podla toho, co som sa informovala, sa nic navyse nepriplaca, ale od nas s dubravky je to daleko, tak som nakoniec nasla pediatricku asi 3 minutky od domu. Inak by sme ostali verni pro care, som tam spokojna

adelaine
7. jún 2010

@agika1982
len tu mensiu, tam mam mineralku, hroznovy cukor, sterimar do nosa,
koselku, zupan, ponozky, uterak a papuce...na porod by to malo stacit,
aj tak pocitam, ze si to nebudeme mat kam zlozit, ked nas bude viac...
kufor bude mat mm s ostatnymi vecami v aute, to mi
prinesie, ked budem na odd.

zrzulka
7. jún 2010

oacka ty myslis asi Procare v ke. My chodime s malou do Procare aj maleho tam ideme dat a sme spokojni. nie je problem. maju to tam moderne vybavene. nemusime cakat. My sme spokojni ale my chodime v ba. neviem ake lekarka je v Ke. tu sa teraz vymenili lekarky, tuto novu velmi nepoznam lebo mala nastastie chora nebyva takze my tam prakticky chodime malo....

oacka
7. jún 2010

adelaine,presne tak to radia. lulu,ja mám pro care pár minút peši od bytu,tak nás tam nahlásim, asi zajtra alebo pozajtra zájdem za pediatričkou. ja mám poisťovňu Dôvera, tak oni by mali mať s pro care zmluvu, to sú asi rovnakí majitelia,nie?
ale kafko ešte nerodila, či?????????? ona aj allexa sú teoreticky predo mnou....
malého danielka som videla,aj mužovi som ukazovala...
ja teda idem prirodzene, žiadny cisársky, už som sa s tým zmierila,tak som zasa chvíľu v pohode...ale reči o cievkovaní a klystíre mi neroobia dobre... a o nástrihu ani nehovorím..... 🙂

agika1982
7. jún 2010

@adelaine ahaaa...tak to ja si vezmem viacej veci, bo aj tie volzky,vlozky do podprsenky a neviem co vsetko.....my nemame auto,akze takto to budem mat vsetko pri sebe

zrzulka
7. jún 2010

baby s tym rodenim ja som myslela ze v sobotu hadam uz aj. tak mi bolo blbo. Mala sa narodila v 38tt. tak ako som teraz...Dnes radsej pobalim uz tasku do porodnice kdyby neco....

drievko
7. jún 2010

@adka1311 este musim do35tt lezat , ale chodim sem tam von trosku varím a tak a magne tiez este treba papat ale uz nie pichat! 🙂 Uz je to fajn

adelaine
7. jún 2010

@agika1982
to si vezmem aj ja, len na sale by si sa s tym len zatazovala....
urcite si to rozdel na dve tasky....
si predstav, ze ta poslu na porodnici do sprchy a ty sa budes vrtat
vo velikanskom kufri, ze kde co je....

maxi, lenkaanika...je pravdou, ze ked som zbalena,
som kludnejsia...nech sa deje co sa ma diat 😵

zrzulka
7. jún 2010

Inak ja uz asi nestiham ani tu prednasku o epidurale. Tento tyzden mam toho vela a buduci kto vie co bude.... Ale co som sa teraz na stretku rozpravala s kockami co rodili druhe babetka tak vsetky mali lahsie porody ako tie prve a hlavne ryyyyychle. takze spolieham na to :o)

agika1982
7. jún 2010

@zrzulka no ty predbehnes aj kafoditku aj neviem kto bol dalsi v poradi...38tt je uz najvyssi cas 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

katy1979
7. jún 2010

zrzulka a ides na antolsku ci kam? lebo baby co uz rodili s epi poslala v pohode domov, len nam dala papiere ze si ich mame vypisat a mozeme ist. nemuseli sme tam sediet.

zrzulka
7. jún 2010

ja tiez dve tasky urcite, je to praktickejsie ako mat vsetko v jednej pobalene. ved na porod prakticky len slapky do sprchy, uterak, nocna kosela, ponozky, morska voda, balzam... to aby som mala po ruke. Ostatne poriesim ked ma prestahuju na izbu....

agika1982
7. jún 2010

@adelaine tak budem musiet prehodnotit moje tasky xixi

zrzulka
7. jún 2010

katy na antolsku...

zrzulka
7. jún 2010

agi vsak uz zacinam aj prat a zehlit veci pre maleho kydyby neco tak nech ma prichystane....minuly tyzden som nestihala takze tento uz musim

katy1979
7. jún 2010

zrzulka tak ked budes mat aspon chvilu cas tak tam skoc za 10minut si odtial vonku.

agika1982
7. jún 2010

@zrzulka hmmm morska voda????asi to vyznie blbo,ale ????????

lenkaaninka
7. jún 2010

ozaj zrzulka ty už si v 38tt vám to tak letí 😠

zrzulka
7. jún 2010

katy ja som malu nerodila s Epi ale na prednaske som bola, musim ist opat? mne to nevychdza navyse blby cas o 14.... nemam kde nechat malu. to mi akurat vtedy spi, takze my asi budeme musiet ist bez epi kedze su taketo predpisy....

adelaine
7. jún 2010

@agika1982
morska voda, sterimar, vincentka..vsetko na rovnakom principe,
aby sa ti nevysusovali sliznice pocas dychania a tlacenia....
doporucuje sa to, vziat si to so sebou

lenkaaninka
7. jún 2010

@zrzulka o 13.3O mi praskla voda a 19.50 malá na svete toť bol môj druhý pôrod...tento dúfam ešte menej.. 😅

zrzulka
7. jún 2010

vsak aj ja cumim ze 38tt. malu som rodila v 38tt. 10 mam ultrazvuk tak som zvedava kolko maly vazi ale podla mna je uz obor.... Citim ho vsade....

zrzulka
7. jún 2010

tak asik ani na tu epi nepojdem, vsak naco ked su tie porody take rychle.... a este aj usetrim 106 eur 😀

katy1979
7. jún 2010

zrzulka ale absolvovala si tu prednasku uz pri malej? ak ano tak tam byt nemusis. no 14.10 som bola odtial vonku

zrzulka
7. jún 2010

jasne pri malej som bola aj ked nakoniec som epi nemala

katy1979
7. jún 2010

prachy by ti vratili. aj ja chcem rychly porod a tiez som rodila v 38tt tak uvidime ako teraz

zrzulka
7. jún 2010

ja viem, pri malej vratili

zrzulka
7. jún 2010

kde ti zmizla fotka?

zrzulka
7. jún 2010

ja som bola vcera taka unavena z vikendu ze keby som mala rodit tak asi neporodim od vycerpania

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre