Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

mima89
8. jún 2010

a zabudla som-malinka je uz dole hlavickou-ani neviem kedy sa stihla otocit 😉

maxara
8. jún 2010

@katy1979 jasneee 😀 😀 😀 ved ako inak.. myslela som, ze tam sa budeme cakat, pri tej fontane a ty si tam zatial budes macat hnatky, hm? blbost?

maxara
8. jún 2010

@mima89 super spravicky.. aj moja mala sa otocila, ale ja viem aj kedy, lebo raz vecer bola veeelmi cudne dana tam v bruchu a na druhy den som prvykrat citila stikutku, dole nalavo. A potom sa upravila na stred a teraz stikuta dole pri mechuri.. takze sa aj potvrdil ten postreh, co tu niekto mal, ze babo stikuta az ked je dole hlavou

lulu1983
8. jún 2010

dakujem baby... som sa trochu odreagovala pri vareni, myslim, ze na tak male kusky sme uz masko v sote davno nemali nakrajane...
mima89 to je fajn 🙂 Podobne ako Maxi, aj u mna, ked sa maly otacal, tak mi bolo dost cudne, povedala by som, ze az neprijemne. Inak moj malinky stikuta velmi zriedkavo.. neviem ci sa mu nechce, alebo je to tym, ze ja nelubim sladke, tak az tak nehlta plodovu vodu 🙂

katy1979
8. jún 2010

@maxara jasneee vsak chapem. To ja len tak

silvia.vesela
8. jún 2010

kocky, doteraz som spala, taka som bola unavena z toho tepla! Nakrajala som si melonik a asi si pojdem dat sprsku dalsiu na osviezenie.

za stretko som aj ja, velmi rada si s vami pokecam nazivo! 🙂

achojka
8. jún 2010

@silvia.vesela A smiem sa spytat, aku lekarku tammas pre maleho? Aj mi sme tam chodily k jednej, tak preto sa pytam

silvia.vesela
8. jún 2010

achojka, vola sa Kochanová Helena, poznas ju?

achojka
8. jún 2010

@silvia.vesela nie, tuto nepoznam, ja som chodila inej

agika1982
8. jún 2010

@maxara maxi Trnava by sa pridala,teda co sa tyka mna,ale ist vlakom ci autobusom si netrufam a auto nemame...ani vodicak ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

silvia.vesela
8. jún 2010

túto dr. mám doporučenú od maminej známej, ktorá je lekárka, síce je neurologička, ale povedala, že táto Kochanová je veľmi fajn a hlavne pokojná. A aj dnes, ked sme tam u nej boli, tak mi bola veľmi sympaticka. 🙂

silvia.vesela
8. jún 2010

ináč, mna na stretko dovezie manžel, lebo vodičák tiež nemam...robila som si autoskolu a akurat som otehotnela....tak som to nechala tak, nejak som sa zlakla, aby sa malemu nic nestalo...takže dufam, že este tento rok ho dorobim....lebo byt zavisla na manzelovi.....to je niekedy hruuza!!!! 😠

agika1982
8. jún 2010

@silvia.vesela u nas nemame vodicak ani ja a ani moj drahy....lubko si bude robit v lete a ja som dako nestihla

achojka
8. jún 2010

No aj ja by som rada dosla na stretko, len budem moct ked budem mat manzela doma, lebo tiez niesom pojazdna.

achojka
8. jún 2010

@silvia.vesela Ja som si tiez zacala robit, a ked som zistila, ze som tehotna tiez som to nechala.

23bambuliatko
8. jún 2010

🙂 ahojte tehulky...možem sa k vam pridat?

agika1982
8. jún 2010

a kedy je vlastne stretko kocandy???
@23bambuliatko to sa nemusis ani pytat,jasne ze ano 🙂 🙂 🙂 🙂

mojalili
8. jún 2010

Ahojte kočkyyyyyy!!!

Sme doma, len som nestihala popri domacnosti, manzel sa aj cudoval, ci som neumyvala okna v nemocnici, lebo uz som sa ho pytala co dnes navarim.... 🙂

Ako vam muz opisal, porod som mala rychly. Naozaj aj na moje prekvapenie bol velmi rychly a vecer som uz sedela aj napriek zasivaniu a chodila. NEcitila som sa vobec unavena po porode a este viem, ze som hovorila muzovi pocas kontrakcii (tych miernych), ze som hladna 😀

Prave mam dceru v kupelni, co je strasne spinava, no uz fungujem naplno.

MAly Danielko je krasne dieta, ono len spi a papa. vazne, ani nedoje a uz spi, spi 2-3 hod a zase papa a spi...a kadi, nonstop... 😀 Je krasny, ved nafotim a dam fotky.

Mlieka mam plno, aj dve deti by som odkojila. NAstupilo hned, po porode som si dala tie homeopatika, zacala som vela pit a na druhy den uz prve mliecko bolo, i ked menej, no na treti den sme uz kojili sa. Teraz mam stale prsia plne.
V nemocnici mi pozicali odsavacku Avent rucnu a je dobra, len je zbytocne kupovat ku domov, ved mliecko sa tvori po case len tolko, kolo si dieta odsaje...to len jeden kriticky den som mala.
Stich mi vypadol u piatok,este mam jeden,ale v pohode som. BABY nezavidim vam tie horka a 6 tyzdnov sa cistit, stale som v sprche vrazena a odspodu sa umyvam a potom oplachnem Rosalgin roztokom....

Prosim vas, porodil uz niekto este??? MErikac? 🙂

luminkasp
8. jún 2010

@mojalili, no som rada, ze ta tu vidim, lebo som si myslela, ze si usla k junovkam, videla som tam tvoj prispevok 😎

porodila merikac a par uz ich tu je naspadnutie

baby, ja som dnes taka nepokojna, furt mi tvrdne brucho, oprala som uz plienky, osusky, deky, veci do postielky, oblecko, este mi trochu chyba, vecer to ozehlim no a som viac menej hotova 😎

luminkasp
8. jún 2010

@23bambuliatko, jasne

idem s malou na prechadzku, kupit jej nanuk, inak mobil je uz mojou neodmyslitelnou sucastou 😀

agika1982
8. jún 2010

@mojalili no ahooooooooooooooooj...som velmi rada,ze ste v poriadku....maly je krasny.....a aj ti zavidim ze to uz mas za sebou a drobceka mas uz doma....tusim merikac porodila...neviem ci nema malu emku...nie som si ista...a teraz vecer ide ivka do porodnice...dosla sa narychlo zbalit...pisala do sukromnej temy

tinka349
8. jún 2010

@mojalili tak niektore kocky ti urcite zavidia, ze to mas uspesne za sbeou, a ja som jednou z nich 😅 tak nech drobcek rastie ako z mliecka a nech je zdravucky

agika1982
8. jún 2010

@luminka ja uz mam davno vsetko oprate aj nachystane,len postielku som nenavliekala aby sa na nu neprasilo.....a dneska je mi tiez divno..ale ono je to aj ym teplom...a ked chodim,mala ma tlaci jak hovado...som zvedava co mi povedia v poradni vo stvrtok

agika1982
8. jún 2010

@tinka ty mas rovnako termin ako ja 🙂 🙂 🙂 🙂

tinka349
8. jún 2010

jooooj baby ja som tuto noc voooobec nespala....vstala som z postele asi 10 x aby som sa bud presla, zjedla keks, vycikala sa, otvorila okno a taaaak....a o 7mej som bola hore...A dnes som prala, pomahala ocinovi robit jahodovy dzemik a vseeetk ma komplet boli...A idem sa ucit, v stvrtok ma caka skuska 😖 to je hroooooza ako sa mi nechce, keby sa dalo, hned podplatim vyucujucich nech uz do skoly nemusim ist vobec 😠

tak babule pekny vecer vam prajem...idem ja na to ucenie

tinka349
8. jún 2010

@agika1982 akurat pozeram, no ale ja mam citak ze budem rodit skor 😕 uvidime.....moja mala je kludna ked chodim, sedim, nieco robim...akonahle si lahnej, tak ona zacne kopat - jej sa nepaci necinnost 😖

agika1982
8. jún 2010

@tinka mne povedala dr ze mozno budem rodit skor...a poviem ti,aj by som bola radsej...ved uvidime...ale tie tepla mi lezu na nervy

tinka349
8. jún 2010

@agika1982 no ja beriem denne 6 tabletiek magnezia na tvrdnutie bruska...teda beriem ako beriem....ja dost casto aj zabudnem 🤐 tak hadam nejak mala vydrzi est e2 tyzdne v brusku, musim dokocit skolu 😠 ako mne teplo moc nevadi, ja som sa narodila v juli 😀 dnes som si dokonca spiekla na zahrade chrbat ked som hodinu cistila jahody- dnesna noc bude zaujimava 😖

agika1982
8. jún 2010

@tinka ja som junova, a leo milujem, len teraz ako cakam bambulku tak mi desne to teplo vadi....

adelaine
8. jún 2010

..ja som tiez sa stretko, ide len o to, aby som to stihla 😉
nieze mi niekde pri pivku odtecie plodovka 😀

tento tyzden maju byt brutalne tepla okolo 32-33 stC,
cez vikend sa ma ochladit.....
mate teda nejaky navrh, kedy by sme to dali?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre