Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

zajacik...
31. okt 2009

Jeej nove julovky, gratulujem k // 😵 😵 😵

oacka
31. okt 2009

Ahojte, to je pekné, že sa to tak zbiera! Len nech v tejto téme aj všetky zostaneme!Zaslúžime si, nie? 😉 ja som sa práve vrátila z nemocnice, manžel absolvoval už druhú operáciu nohy, Hneď ako sa nám zadarilo, ešte sme o tom ani netušili, tak mal ťažký úraz a dolámal si nohu. Odvtedy chodí po nemocniciach a krivká o barlách, takže sa doma o všetko starám a ešte aj oňho. Ale keby už bol domka!

susane01
31. okt 2009

Dakujem.oacka prajem skore uzdravenie 😉

noraf
31. okt 2009

ahojte, tak sa pridavam aj ja 🙂 termin mi vychadza podla kalkulacky na 4jula.
k doktorovi som objednana az na osemnasteho, ale potesil ma, ze robia z krvi zadarmo vysetrenie, pri ktorom je hned jasne pohlavie, je to teraz novinka a od Noveho roka zevraj spoplatnena, tak som nadsena ze uz o mesiac budeme vediet 🙂
drzim nam vsetkym palce, nech to dobre dopadne.ja som este minuly rok bola v septembrovkach, moj maly nedavno oslavil rok.vsetkym prvocakatelkam gratulujem o to viac, ze prve tehotenstvo je nieco neopakovatelne 🙂

lucia.
autor
31. okt 2009

jej tu sa to tak rychlo rozrasta? 😕 😵 ale gratulujem 😵

eviq
31. okt 2009

ahojte aj ja by som sa rada pridala, tiez by som mala byt julovka 🙂
O prve babo som prisla na jar, tak sa terz trasiem, aby toto uz vydrzalo...

lucia.
autor
31. okt 2009

eviq to mi je luto 😔 ale uvidis teraz uz bude dobre musi byt 😵

oacka
31. okt 2009

Eviq, ja som o prvé prišla presne pred rokom, ešte aj termín mi vychádzal tak ako teraz ( moje narodeniny). Bola som v 5 tt, a mám presne tie isté obavy ako ty. Ale netreba sa báť. Čo sa má stať sa stane. Musíme veriť!

petrusk
31. okt 2009

ahojte, tak aj nam sa konecne po 9 mesiacoch objavili // 😎 . K doktorke idem az 18. tak sa tesim. Dufam, ze vsetko bude v poriadku az dokonca a vam ostatnym prajem to iste. 🙂 🙂

susane01
31. okt 2009

Gratulujem a dufam ze nam to vsetkym dopadne dobre a v júly budeme mat krasne deticky. My na buduci tyzen v nedelu oslavime 3r nasho Olinka 😀 🙂 😉

oacka
31. okt 2009

Gratulujem Susane. Teraz by sa vám hodila sestrička, nie? 🙂

noraf
31. okt 2009

eviq drzim palce,teraz sa to uz urcite podari!

michaela80
31. okt 2009

baby ja som zacala spinit takze zajtrajsie kontolne HCG asi uz viem ako dopadne...

oacka
31. okt 2009

Michaela, aj tak ti držíme palce, a keby to aj nevyšlo, nešil, veď ste len teraz začali! Ja aj zajacik sme to skúšali 4 roky!!!!!! Určite sa to podarí!

oacka
31. okt 2009

A moja švagriná bola tehotná a aj tak v termíne menštruácie trochu špinila.

kibuk
31. okt 2009

aj ja ovorim miske ze vsetko bude ok

zajacik...
31. okt 2009

Ako sa pekne rozrastame 😵 😵 😵
Michaela zajtra na teba myslim...

sarrahmichelle
31. okt 2009

ahojte...ja som tiez prisla v maji o prve dietatko akurat v tychto dnoch som mala mat termin...takze chapem tie vase obavy..clovek sa to boji aj pripustit ale na druhej strane by to uz chcel povedat celej rodine..verime a dufam v to ze tento x to dotiahneme do konca kedy budeme moct drzat nase dietatka v naruci...michaela..drzim palce zajtra este nestresuj to spinenie moze byt uplne normalne

cvirko
31. okt 2009

Ahojte, tak aj ja sa pridavam k vam, tiez to bude na hrane medzi junom a julom.Od doktora tiez este nemam potvrdene, idem az 18. teho.
Lucia tak to som rada, ze nie som sama s takym vekovym rozdielom medzi detmi. Tvoja fotka mi je povedoma z januaroviek. Aj my sme chceli deti takto po sebe.I ked aj som ostala prekvapena ako to rychlo prislo, o to predtým sme sa snazili dost dlho.. tak dufajme že to všetky dotiahneme do štastneho konca

susane01
1. nov 2009

Dobre ranko prajem, ako sa dnes mate? 🙂 Michaela drzim palce urciet to dobre dopadne, treba len verit. 😉 oacka to mas pravdu a dakujeme. 😀

oacka
1. nov 2009

Peknú nedeľu prajem všetkým. Aj vám je tak blbo? Ja ani neviem, čo mi je, ale je mi nanič... Všetko ma bolí...

petrusk
1. nov 2009

no mne ani nie blbo, skor bolavo, seklo ma a nic na to nechcem radsej, ale pomaly sa to lepsi.

michaela80
1. nov 2009

takze ja som takto http://www.fertilityfriend.com/home/2664a0

Tak sa vsetky drzte , sem tam zavitam ku Vam ze ako sa mate.. 🙂 🙂 dufam ze k agustovkam 2010 sa uz konecne zaradim.. ☹

oacka
1. nov 2009

Môžu bolieť prsia aj z Duphastonu? Hrozne ma bolia.

petrusk
1. nov 2009

to mozu uz len z toho, ze si tehotna, mna boli priserne a ked som este nevedela tak, par dni pred tym, nez som cakala menzes, tak ma boleli tak, ze mi bolo do placu. bolievali ma aj predtym, ale toto bolo dost zle. a teraz ma tiez bolia, uz nie tak velmi, ale rano vstat je otras a chodit po schodoch tiez dava zabrat. duphaston som nemala, tak neviem, ale mna bolia aj bez neho 😒

oacka
1. nov 2009

Mňa boleli presne tak ako hovoríš pred mrchou - neskutočne. A teraz je to v takých etapách, pár dní sú len citlivé a pár dní bolia ako ďas.
Miška, ja to nechápem tie grafy - dostala si mrchu? Dúfam, že sa veľmi netrápiš, veď čoskoro sa to podarí! A stres tomu nepomáha!

petrusk
1. nov 2009

Tak to striedanie mam aj ja, ale vraj to bude aj horsie, tak sa mame na co tesit. Ale nejako vydrzime kvoli nasim drobcekom.

Miska, ja som si merala teplotu 9 mesiacov a nic, stale stres aka rano bude teplota, aj ked podvedomy, inak som sa tomu moc nevenovala. Potom sme si dali prestavku a dalsi cyklus som sla na folikulometriu a sup, je tam a ten mesiac som nemerala a vobec na to nemyslela aj ked som si myslela, ze sa neda nemysliet. Do poslednej chvile som si myslela, ze zasa nic, ale nakoniec tam boli //.

petrusk
1. nov 2009

oacka a mavas este tlaky - bolesti ako na menzes? ja ich este mavam 2-3x za den, ale postupne slabnu.

no nic, idem ja robit hruskovo-zazvorove muffiny a upratovat spajzu. tak zatial pekny dnik 🙂

michaela80
1. nov 2009

asi sa na to vybodnem aj ja....uz nevladzem... na laparku velmi nechcem ist...moj mm mi odmieta ist na spermiogram... hroza...

zajacik...
1. nov 2009

Michaela to ze klesla teplota este nic neznamena... dostala si aj MS? Na to kontrolne hcg teda nejdes? Drzkaj sa a hlavku hore, snazili ste sa este len prvy mesiac, to by bol ozaj zazrak, keby sa to podarilo hned prvy mesiac. Vobec nemusis riesit laparku ani manzel SPG, podla mna je to zatial zbytocne. Ved zdravy par by mal otehotniet do 1 roka. A vam sa to podari urcite skor. Bud rada ze nepatris do skupiny zien, ktore sa snazia o prve babo niekolko rokov.... to neprajem nikomu. Ty uz jedno dietatko mas, a coskoro pride aj druhe, len mysli pozitivne 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre